בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש לי שאלה

Brave Dwarf
לפני 16 שנים • 7 באוק׳ 2007
Brave Dwarf • 7 באוק׳ 2007
חברה, אסף נמצא כאן רבע חודש. לא היה רוע בהשקפתו. חרם. אז הוא לא יודע מה עובר בראשם של ראשנים כשהם עושים תאונות חזיתיות.
ובינינו - חבל שאנחנו יודעים.

ולנועלה תום הסביר לא רע את העניין.

ובכלל הביצה הזאת לא שווה, אפילו להבות אינה מסוגלת לכבות. אולי זה הזמן להחליף התפריט לרגלי צפרדעים.
היבואן​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 8 באוק׳ 2007
היבואן​(לא בעסק) • 8 באוק׳ 2007
נוע'לה כתב/ה:
אוקיי
לא היית צריך לשכנע אותי, פשוט לא ידעתי מה עושים...

אז רק שתדעו שיש כאן אדם כזה (ניק ימסר רק בפרטי)

נועל'ה,

הרבה אנשים בכלוב הם Wanna Be - יכול להיות שהוא רק ניסה להרשים אותך? כאילו הוא ה "גבר גבר" ששולט ומאבד את העשתונות וכו' וכו'?

בכל מקרה - את לא צריכה לקחת על עצמך כל אדם ואדם שמתבטא בצורה כזו או אחרת. אנשים מעידים על עצמם הרבה דברים שהם אינם, ומלבד זאת - אין חטא במחשבה. כל עוד לא ביצע דבר עברה בפועל- אף רשות לא תעשה דבר. לשנוא אנשים אחרים זה די נפוץ.

ובשורה התחתונה - כמו שכתבו לך למעלה - הפעילי שיקול דעת וחושים בריאים - התשובה בידיך.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 8 באוק׳ 2007
איזו "קהילה" מחורבנת...

אם זו אזהרה כלפי מישהו פוטנציאלי שמציניים את זה תחת כל ההשגות, אז אומרים שכל עוד הוא לא עשה כלום, אז צריך להתעלם ולשתוק.

אם זה באמת סיפור על מישהו שעשה משהו אז"מאיפה את יודעת אם מישהי אחרת אמרה לך שזה נכון".

אם מישהי מספרת בגוף ראשון שהוא אכן עשה לה ככה וככה אז או שאומרים לה שזה לא נכנס תחת קטגוריית ה"דומים המסוכנים" או שמטילים ספק שהיא קיימת (היא הרי חייבת להיות מוכרת בקהילה לפחות לעשרים איש שראו אותה במציאות ויכולים להעיד שהיא אכן אישה ואכן סאבית) או שאומרים שהיא אשמה או שהיא המציאה כי היא רוצה להתנקם או כי משעמם לה בחיים.

בקיצור, בביצה הזאת לאנשים לא אכפת אחד מהשני, כל מה שבא להם כל היום זה זיונים וסשנים וכוסאמק אם מישהו יפגע על הדרך- זו בעיה שלו.

ולך נועה'לה, אני לא יודעת אם מה שאת אומרת זה נכון או לא ואם מה שדיברת זה נכון או לא ואם את אדם אמיתי או לא.
אבל לי יש את הניק שלו שנתת לי ואני מבחינתי לא אתקרב אליו ואבקש מנשים אחרות שאני מכירה לא להתקרב אליו- תחת הסייגים שנתת שיעשו את השיקולים שלהן, אבל שידעו שיש מישהי שחושדת בו ושיבדקו את זה בעצמן אם הן רוצות.
אני מבחינתי עושה כל מה שאני יכולה כדי להגן על עצמי ועל נשים אחרות.
אם מדובר בבדיה או שקר או חצי-אמת, אני מעדיפה "לפספס" את אותו דום "יקר", מאשר להפגש איתו ולא לדעת עם מי יש לי עסק ואז אולי להפגע.

כל הכבוד לך על האומץ והיושרה לספר על זה בפרהסיה ואני מקווה שהאנשים פה שכל מה שהם רוצים זה לחמוד לצון ולצחוק על כל דבר, לא יגרמו לנשים אחרים לשתוק אף הן.
GREEK​(אחר)
GREEK​(אחר) • 8 באוק׳ 2007
כחולית כתב/ה:
אבל לי יש את הניק שלו שנתת לי ואני מבחינתי לא אתקרב אליו ואבקש מנשים אחרות שאני מכירה לא להתקרב אליו- תחת הסייגים שנתת שיעשו את השיקולים שלהן, .

רצתן הזהרתן עשיתן עבודה מועילה ,מחר הוא מחליף ניק וכל השרשור הזה יורד לטמיון ומיותר. הכול מתחיל ונגמר בחושים שלנו בשיקול דעת שלנו ובאינטואיציה .נזהרתן מאחד ולא מאחר תפגעו לא תשקלו ותזהרו מכולם תפגעו אין לזה סוף .
רפאל
רפאל • 8 באוק׳ 2007
GREEK כתב/ה:
רצתן הזהרתן עשיתן עבודה מועילה ,מחר הוא מחליף ניק וכל השרשור הזה יורד לטמיון ומיותר. הכול מתחיל ונגמר בחושים שלנו בשיקול דעת שלנו ובאינטואיציה .נזהרתן מאחד ולא מאחר תפגעו לא תשקלו ותזהרו מכולם תפגעו אין לזה סוף .

יש לי תחושת בטן לא כל כך טובה ביחס ל-GREEK הזה.

מי שיפנה אלי בפרטי יקבל את הניק שלו.
GREEK​(אחר)
GREEK​(אחר) • 8 באוק׳ 2007
גם לי יש תחושה כזאת !

אהה לא התבלבלתי זה הכנאפה שאכלתי עכשיו icon_lol.gif
לפעמים אני פשוט לא שולט בעצמי
בכוח המוח-אשה

ככה זה.

בכוח המוח-אשה • 8 באוק׳ 2007
נדמה לי, GREEK, שאדונך רפאל ביקש שלא תכנסי יותר לכלוב.

כן, יש לי השערה. היא לא מדוייקת בהכרח, אבל יתכן שהיא מדוייקת מאוד. ההשערה היא שהאדון המדובר יקרע אותך אם יראה שאת כאן כלב/ונת. לדעתי הוא גם ערבי, ואת/ה גם מוצצת אבל לא בולעת.
יתכן מאוד שאתה תרצה להכחיש את כל זה, אבל לא עדיף במקום זה לשים את הבורקה וללכת לישון?

וד"א, מי שיפנה אלי בפרטי, יקבל את רפאל לסופשבוע.
היבואן​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 9 באוק׳ 2007

Re: ככה זה.

היבואן​(לא בעסק) • 9 באוק׳ 2007
בכוח המוח-אשה כתב/ה:

וד"א, מי שיפנה אלי בפרטי, יקבל את רפאל לסופשבוע.

יקירה,

ואם אפנה לרפאל הפרטי - אקבל אותך לשבוע icon_wink.gif ?
רפאל
לפני 16 שנים • 9 באוק׳ 2007

Re: ככה זה.

רפאל • 9 באוק׳ 2007
היבואן כתב/ה:
יקירה,

ואם אפנה לרפאל הפרטי - אקבל אותך לשבוע icon_wink.gif ?

לא, תקבל את הניק של GREEK בדיוק כמו כולם.
אלקון
לפני 16 שנים • 10 באוק׳ 2007
אלקון • 10 באוק׳ 2007
המלכה קארינה כתב/ה:
נועל'ה - מה כוונתך "לא נמצא כאן מסיבות בריאות..." ?

ערב טוב למלכה קארינה