שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשואים לוונילים

אושה{אוש}
לפני 16 שנים • 18 באוק׳ 2007

אוהדוש!

אושה{אוש} • 18 באוק׳ 2007
icon_chickkiss.gif
סקרנית123
לפני 16 שנים • 18 באוק׳ 2007

אוהד

סקרנית123 • 18 באוק׳ 2007
בהמשך לאושה ובתגובה אליך, באמת מפליא לאן הגיע השרשור.
התלבטתי בהתחלה אם להעלות אותו בכלל או לא, אבל once החלטתי להעלות, אני נדהמת מהכנות שאנשים הפגינו פה. איזה כיף!

ואגב אושה, חצי מצדיקה את התבטאותך לגבי השיתוף בבית.
בגלל עצם ההסתכלות של רוב החברה על הנטייה כעל סטייה, לא קל לצאת בראש חוצות מול הבנ/בת זוג ולהצהיר, רוצה בדס"מ. רחרוח, כפי שהגדרתי, בא בדיוק מהמקום הזה של להבין לאן נושבת הרוח. לבקש משו קטן (ספאנק נגיד) ולקלוט את התגובה. שמחה בשבילך, מכל הלב שמחה, שבעלך לקח את המושכות (והצליף בך עמן ללא רחם icon_smile.gif ). לא אצל כולם זה עובד ככה.

לא הייתי רצה לקטלג את זה כחוסר תקשורת וחרא זוגיות. לפעמים הניסיון להכניס משו כזה הביתה יכול לערער יסודות שנבנו לאורך שנים, וכן, יש פחד לאבד זוגיות בגלל זה. ולמי שיש ילדים, מימד האובדן אף מתעצם, כי זה לא רק בנ/בת זוג שעלולים להיפגע.

למרות האמור לעיל, שמחה לבשר שאני דווקא שיתפתי, ואפילו מקבלת (לפעמים) שיתוף פעולה שמפתיע אפילו אותי. בעלי אינו שולט בדם, כך שבדס"מ כמו שאני מדמיינת אין בבית. מצד שני, מרגיעה את עצמי תמיד במחשבה שסביר שהדמיון שלי רץ מהר הרבה יותר ממה שבאמת הייתי מסוגלת להכיל.
Yosefus​(שולט)
לפני 16 שנים • 19 באוק׳ 2007
Yosefus​(שולט) • 19 באוק׳ 2007
ohad - m כתב/ה:
שרשור חמוד !
למרות שהיה לו פוטנציאל גבוה להפוך לעוד שרשור של התנצחויות טיפוסי על : "נשואים , נשואות בוגדים ובוגדות"
מודה שהייתי בטוח שזה הכיוון , כל הכבוד שלא כך הדבר ( זה בטח בזכות אושה )
אוהד - בערב חלוקת ציונים "סתם כי ככה בא לי"

נו באמת! אתה מכולם?
קדימה, לתרום לדיון! (כולנו יודעים שיש מה)
ohad - m​(אחר)
לפני 16 שנים • 30 באוק׳ 2007
ohad - m​(אחר) • 30 באוק׳ 2007
הנה , כך נראה פוסט ללא התנצחויות וכפועל יוצא - גם ללא רייטינג
אמנם רק שלושה עמודים ולא שלושה עשר (לבינתיים) , אבל לפחות אף אחד לא מחפש לפגוע באף אחד .... icon_rolleyes.gif
lo ba'esek
לפני 16 שנים • 30 באוק׳ 2007

ואני אומרת

lo ba'esek • 30 באוק׳ 2007
קבלי רייטינג סקרנית icon_lol.gif

ולו רק על הטון הנעים (מדי?) של הדיון פה icon_twisted.gif