לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תגידו לא הגזמתם קצת 80 שקל

Venus in Furs​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 27 באוק׳ 2007
Venus in Furs​(מתחלף) • 27 באוק׳ 2007
כחולית,

מסיבה באומן 17, למשל, בחמישי עולה גם 80.

נתקלתי גם במסיבות שעלו 120.

לגבי המרחק, וול, גם מי שגר בת"א או בסביבה צריך להגיע איכשהו, ואם זה מונית זה יכול לצאת מ20 עד 50, רק בתחומי העיר.

בנוסף, עצם המגורים בפריפריה הרחוקה הם זולים בהמון מהמגורים בעיר. החל ממחיר הדיור, וכלה במחיר של כל פריט במכולת. אז את מה שאת חוסכת במחייה זולה, את משלימה בהוצאות הנסיעה למרכז, ואת מה שאנחנו חוסכים בקירבה לדאנג'ן אנחנו משלמים במחירי שכירות שערורייתים ובחוב תופח במכולת.

ו-וואלה, אם את גם לא יכולה לבוא באמצע השבוע, וגם ככה מגיעה לדנג' פעמיים שלוש בשנה או בחצי שנה, אז מה זה כבר משנה אם זה 70 או 80 או 50?

חשוב לזכור שמועדון בדסם ישראלי זה לא מובן מאליו. קהל היעד מראש מצומצם מאוד, ורובו גם תפרן במידה כזו או אחרת. נראה לי שכרטיסי המועדון מיועדים בשביל להקל על הקהילה, שחשובה למועדון, להגיע, בעוד שהמחיר המלא מיועד יותר בשביל האורחים (""הונילים הסקרנים"") שבהגעתם מאפשרים את קיומו הכלכלי של המועדון. כשהמועדון היה סגור לקהילה, הוא קרס כלכלית. (וגם רוחנית, לטעמי האישי)

שורה תחתונה - המחיר לא גבוה מהמקובל במועדונים תל אביבים נחשבים בליל חמישי. ההקלות לקהילה מתבטאות באפשרות לעשות כ. מועדון שמשתלם מאוד וזול לעשות. ומי שגר רחוק משלם גם מחיר על כל האיכויות שהוא מרוויח, בדמות הוצאות נסיעה כשהוא רוצה בכל זאת קצת חיים ועניין. (:
נולי
נולי • 27 באוק׳ 2007
במסגרת אכלו -לי-שתו-לי ושאר בכיות
Venus in Furs כתב/ה:

לגבי המרחק, וול, גם מי שגר בת"א או בסביבה צריך להגיע איכשהו, ואם זה מונית זה יכול לצאת מ20 עד 50, רק בתחומי העיר.

בנוסף, עצם המגורים בפריפריה הרחוקה הם זולים בהמון מהמגורים בעיר. החל ממחיר הדיור, וכלה במחיר של כל פריט במכולת. אז את מה שאת חוסכת במחייה זולה, את משלימה בהוצאות הנסיעה למרכז, ואת מה שאנחנו חוסכים בקירבה לדאנג'ן אנחנו משלמים במחירי שכירות שערורייתים ובחוב תופח במכולת.

רק לידע כללי, גם המשכורות בצפון נמוכות יותר. בתכלס משכורת נמוכה יותר ויכולת נמוכה יותר לשלם הם הגוררים שכ"ד ומחיה זולים יותר. רוצה לגור בזול? בוא תגור בין הערבים, ובחורים נידחים, כמונו. בין הערבים זה אומר שבדלת ממול יש ערבים. אנחנו מוכנים לזה וחיים בסובלנות רבה. גם לגבי הנידחות ומונית בעלות 40 שח לישוב הקרוב. השאלה אם התל אביבים מוכנים לזה. (אגב 15 שנה מחיי הבוגרים עברו במגורים רמת גן אז אני יודעת על מה אני מדברת)

ובענין הדלק: חשבון פשוט:
נגיד המרחק נטו הוא 100 ק"מ בכל כיוון, ונשכח מבלאי ונילוות ונשכח גם מהמרחק שיכול להגיע ל30-40 ק"מ של איסוף ופיזור טרמפיסטים לבתיהם בשעות הקטנות של הלילה/בוקר. רק 200 ק"מ שבאוטו ממוצע זה 20 ליטר דלק שהם בערך 120 ש"ח לנסיעה. ואם אין לי אוטו ואני רוצה מונית? פחות מ300 לכל כיוון אפילו לא יענו לנייד.אם כי קיים הפתרון של להגיע ברכבת.......השאלה איך מגיעים אל הרכבת.....וכמה זה יעלה.

עד כאן פינת הדמעות.

נולי
שלא באה למועדונים בעיקר בגלל עשן + ווליום שמאפשר רק שיחת צעקות, כמו אצל הסורים בגולן.
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 27 באוק׳ 2007
כמו שכתוב בחתימתו של המלט - need scotch will travel
ואני בהתאמה - need party will pay.

אממ.
ולסעע צודק. מחיר כרטיס חבר הוא כעלות כניסה ברביעי, כמו חופשי יומי של דן - בכל מקרה משתלם.

מפי הפלאש שנסעה (לא יודעת להעריך בקילומטרים) במשך (לא זוכרת להעריך בזמן) עד יממלח רק כדי לחזור אותו מרחק בהרבה יותר זמן (או לפחות ככה נדמה לי) הזויה ומהורהרת.
מסיבה שאגב עלתה לי 100 שקל, דלק ואוהל ומים ותופינים למאנצ' עלי, וזה עד פאקינ' יממלח אה?

_

כותבת שורות אלה מבקשת להבהיר את מצבה הנפשי הרעוע ע"מ שיסלחו לה טעויות הקלדה וניסוח.
אה כן. גם לי עולה המון להגיע, ואני לא גרה בשום חור-נידח-בצפון-דלת-מול-דלת-של-ערבים, מי שרוצה להגיע מגיע.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 27 באוק׳ 2007
ונוס, נולי כבר ענתה לך לגבי המצב בצפון, בל תשכח שאחוז המובטלים כאן גבוה בהרבה מאחוז המובטלים באיזור מרכז הארץ וכמו שנאמר, המשכורות פה דלות יותר.

וכן, לצאת מהבית שלי בשעה 23:00 בלילה כדי להגיע בחצות וחצי לערך ולצאת מהמועדון בשלוש לפנות בוקר כי הבחור שנוסע צריך לנסוע שעה וחצי לצפון והוא מצתחיל להיות עייף, זה בעסה.
אתה שגר שני מטר מהמועדון, יכול לשלם קצת או לקחת טרמפים מאנשים שבדרך למועדון ומגיע תוך 10 דקות למועדון.
כל ההשקעה אצלנו בלמצוא טרמפ מהצפון שזה לגמרי לא קל כי קהל הבדסמ שמתוכו קהל הבליינים הוא גם ככה מצומצם, בניגוד למרכז.
לנסוע ברכבת או במונית שירות זה סביר לכיוון אחד, כי למחרת בבוקר הן מתחילות יחסית מאוחר, ובוא נאמר שזה לא נעים כל כך לשבת בשמלת עור ליד ונילים בשעת בוקר מאוחרת טרוטת עיניים וסתורת שיער icon_rolleyes.gif

בכל מקרה, לא ביקשנו חינם ולא נעליים.
לא באים להתבכיין. מבקשים מחיר סביר.
אני לא יודעת כמה עולה באומן ולא בשאר המועדונים, אבל כמו שאמרתי גם להם יש את ההנחות שלהם לאוכלוסיות שונות ויש להסתכל על השכיח ולא על הנדירים, בדיוק כמו שיש עלות סבירה לבגד ויש בגד שעולה אלף שקל בכיכר במדינה. זה שיש כזה, לא אומר שזה הוגן למכור בגד ב-500 שקל icon_rolleyes.gif

ובתור אחת שלא רלבנטי לה להגיע בימי שלישי בכלל, רק חמישי או שישי רלבנטים ולפיכך נראה לי אבסורד להשתתף בדלק עם מישהו, לשלם 70-80 שקל, לשתות משהו במועדון ואולי לאכול אצל אבולעפיה ולצאת עם חתיכת הוצאה לא קטנה...
וכמו שאמרתי, לא משתלם לי לקנות עכשיו כרטיס מועדון בגלל שזו רק לשנה הקלנדרית.
כדי שיתלם לי, אני צריכה לצאת לפחות 3 פעמים ומה לעשות שאין לי תמיד את הזמן או משאבים אחרים או אפשרויות כדי לצאת למסע המפרך הזה למרכז ולשוב לצפון הרחוק.

בסך הכל אנחנו רוצים קצת גמישות, זה הכל.
eden1

אכן תמונות קשות

eden1 • 27 באוק׳ 2007
תשמעו,
זו ממש בעיה רצינית
אם נקח בחשבון גם את הצימרים שצריך לשלם כדי להזדיין פעמיים בשבוע עם הסאבית
את הקולר
הבגדים שלנו, המחוכים המגפיים הגרביונים האיפור
נחשב גם את עלויות הציוד, שוטים ועקרבים
אז בתכלס אנחנו באמת בבעיה.

בדס"מ לעשירים בלבד

נ.ב.
למי שלא הבין הכל נאמר בציניות
מי שרוצה שיבוא לדנג'ן ומי שלא לא.
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 27 באוק׳ 2007
flashback כתב/ה:
כמו שכתוב בחתימתו של המלט - need scotch will travel
ואני בהתאמה - need party will pay.

אממ.
ולסעע צודק. מחיר כרטיס חבר הוא כעלות כניסה [color=cyan]ברביעי
כמו חופשי יומי של דן - בכל מקרה משתלם.

מפי הפלאש שנסעה (לא יודעת להעריך בקילומטרים) במשך (לא זוכרת להעריך בזמן) עד יממלח רק כדי לחזור אותו מרחק בהרבה יותר זמן (או לפחות ככה נדמה לי) הזויה ומהורהרת.
מסיבה שאגב עלתה לי 100 שקל, דלק ואוהל ומים ותופינים למאנצ' עלי, וזה עד פאקינ' יממלח אה?

_

כותבת שורות אלה מבקשת להבהיר את מצבה הנפשי הרעוע ע"מ שיסלחו לה טעויות הקלדה וניסוח.
אה כן. גם לי עולה המון להגיע, ואני לא גרה בשום חור-נידח-בצפון-דלת-מול-דלת-של-ערבים, מי שרוצה להגיע מגיע

בשלישי, שלישי דמט!!

ואני לא רוצה להכנס פה לעימותים אבל זה נשמע כאילו מנהלי הדאנג'ן שבבעלותם עסק פרטי, שממנו הם צריכים להתפרנס אשמים במצב האבטלה בצפון.
תלונות שנשמעות לי חסרות בסיס.

איזו גמישות את מציעה כחולית?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אוק' 27, 2007 4:00 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
נסיך הכתר
נסיך הכתר • 27 באוק׳ 2007
כחולית כתב/ה:
ונוס, נולי כבר ענתה לך לגבי המצב בצפון, בל תשכח שאחוז המובטלים כאן גבוה בהרבה מאחוז המובטלים באיזור מרכז הארץ וכמו שנאמר, המשכורות פה דלות יותר.

וכן, לצאת מהבית שלי בשעה 23:00 בלילה כדי להגיע בחצות וחצי לערך ולצאת מהמועדון בשלוש לפנות בוקר כי הבחור שנוסע צריך לנסוע שעה וחצי לצפון והוא מצתחיל להיות עייף, זה בעסה.
אתה שגר שני מטר מהמועדון, יכול לשלם קצת או לקחת טרמפים מאנשים שבדרך למועדון ומגיע תוך 10 דקות למועדון.
כל ההשקעה אצלנו בלמצוא טרמפ מהצפון שזה לגמרי לא קל כי קהל הבדסמ שמתוכו קהל הבליינים הוא גם ככה מצומצם, בניגוד למרכז.
לנסוע ברכבת או במונית שירות זה סביר לכיוון אחד, כי למחרת בבוקר הן מתחילות יחסית מאוחר, ובוא נאמר שזה לא נעים כל כך לשבת בשמלת עור ליד ונילים בשעת בוקר מאוחרת טרוטת עיניים וסתורת שיער icon_rolleyes.gif

בכל מקרה, לא ביקשנו חינם ולא נעליים.
לא באים להתבכיין. מבקשים מחיר סביר.
אני לא יודעת כמה עולה באומן ולא בשאר המועדונים, אבל כמו שאמרתי גם להם יש את ההנחות שלהם לאוכלוסיות שונות ויש להסתכל על השכיח ולא על הנדירים, בדיוק כמו שיש עלות סבירה לבגד ויש בגד שעולה אלף שקל בכיכר במדינה. זה שיש כזה, לא אומר שזה הוגן למכור בגד ב-500 שקל icon_rolleyes.gif

ובתור אחת שלא רלבנטי לה להגיע בימי שלישי בכלל, רק חמישי או שישי רלבנטים ולפיכך נראה לי אבסורד להשתתף בדלק עם מישהו, לשלם 70-80 שקל, לשתות משהו במועדון ואולי לאכול אצל אבולעפיה ולצאת עם חתיכת הוצאה לא קטנה...
וכמו שאמרתי, לא משתלם לי לקנות עכשיו כרטיס מועדון בגלל שזו רק לשנה הקלנדרית.
כדי שיתלם לי, אני צריכה לצאת לפחות 3 פעמים ומה לעשות שאין לי תמיד את הזמן או משאבים אחרים או אפשרויות כדי לצאת למסע המפרך הזה למרכז ולשוב לצפון הרחוק.

בסך הכל אנחנו רוצים קצת גמישות, זה הכל.

כחולית , את ועוד איך מתבכיינת- בבקשה ממך אל תעשי הכללות, גם אני גר בצפון הלא רחוק
בטווח נסיעה של שעה מהדאנג'ן.
הנהלת המועדון לא חייבת לכם כלום- מספיק עם הבכיינות- נראה אותך מנהלת עסק, ואז אולי תביני.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 27 באוק׳ 2007
פלאשבק, כתבתי הצעות באורך מניפיסט שלם icon_rolleyes.gif

כן, זו החלטה שלי אם להגיע לדאנג' או לא ואני רוצה.

אבל בסופו של דבר אנשים יצביעו ברגליים ואז מנהלי המועדון יפסידו את הכספים שהם זקוקים להם על מנת שיהיה אפשר לפתוח את הדאנג' באורח שוטף.

אני נשמעת כאילו אני מתבכיינת, אבל אני עונה לכל טענותיהם של החבר'ה מהמרכז שלא ממש קולטים מה זה להיות רחוק מכל דבר שהוא (וכל דבר שהוא הוא כמעט תמיד באזור תל אביב).
והרי הראיה- כשהיו המסיבות הצפוניות כדוגמת מסיבותיו של אייר או עמק יא רוק, מתי מעט של מרכזניקים הגיעו לצפון לחגוג איתנו, כי בשבילם כל דבר שהוא צפוני לנתניה (בלחץ) זה רחוק מידי.

תארו לכם אתם שאתם צריכים לנסוע לצפון בכל פעם שמתחשק להם לכם לבלות עם הקהילה? icon_rolleyes.gif
שזה אומר פעם בשבוע בממוצע? icon_rolleyes.gif

עכשיו זה נשמע אחרת?

ושימו לב שלא ביקשתי מחיר של כניסת רעב לבעלי המועדון (למרות שזה כמובן היה נחמד מבחינתנו), אלא מחיר שפוי וההגיוני של חמישים שקלים גם בימי חמישי. ואם מועדון אחר יכול בשישים, אז גם הדאנג' יכול בשישים לכל היותר.

וכמו שאמרתי- כרטיס חבר מועדון למשך שנה מהיום שבו מוציאים אותו.
לאסי​(מתחלף){עע}

עע מהמחשב של לאסי

לאסי​(מתחלף){עע} • 27 באוק׳ 2007
אני רק רוצה להצטרף לבקשה לשחרר את כרטיס החבר מהקטע של השנה הקלנדרית ולתת לנו לעשות כרטיס חבר כבר עכשיו (ואני יודעת על עוד כמה וכמה אנשים שגם היו מעוניינים).
עולם מסריח{אלון ב}

Re: תגידו לא הגזמתם קצת 80 שקל

עולם מסריח{אלון ב} • 27 באוק׳ 2007
נסיך הכתר כתב/ה:
אלון ב כתב/ה:
אני חושב שכניסה למקום בילוי ב 80 שקל זה מאוד יקר
במיוחד שאתה מגיע אם בת זוג מה קרה?
המחיר יבריח אנשים למה לשלם 80 שקל לעזעזל בשביל כניסה למועדון איפה נשמע מחיר כזה
כול שבוע להוציא 80 שח סבבה מי שיכול שיהנה

מספיק כבר עם הקיטורים- אין שום דבר בחינם.

אף אחד לא דיבר על חינם
הבנת הנקרא..
icon_eek.gif