שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בא לי לבכות......

*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 16 שנים • 4 בנוב׳ 2007

מה פתאום

*מנגינה*{התווים שלו} • 4 בנוב׳ 2007
מאותגר כתב/ה:
זה כמו להאמין לסלקטורית בכניסה למועדון ולחשוב שה-"תמתין רגע.." שלה, הוא לא שקר גס, אלא עוד רגע ואני בפנים.
כמובן שאני לא אכנס למסיבה הזו.
אותו אדון שלח לך כל מיני רמזים עבים, יותר עסוק, פחות מתקשר, פחות מראה עניין בכלליות.
נראה לי עדיף אם היית מסיימת את הכל, שניה לפני שהוא אמר לך-"את לא יכולה להכנס למסיבה" icon_lol.gif

לא הוא לא שלח לי שום מסר
אלא כל הזמן התנצל שהוא לא כותב לי כי הוא עסוק ורק אמר לי תקבלי מקום מפגש כי אני מחכה ליום... שנוכל להפגש סוף סוף
וכל הזמן הוא כתב לי מכתבים מרגשים כדי להראות איך הולכת להתיישם השליטה שלו בי
זה נקרא שהוא נתן לי רמזים לחוסר הרצון שו?
האמן לי אני לא טיפשה אם היה רמז ולו הקטן ביותר הייתי מבינה
אבל היה בדיוק הפוך מזה לכן אני מעלה את זה פה לא כי בא לי לקטר או להתבכיין על מר גורלי ( הוא לא ממש מר)
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 4 בנוב׳ 2007
השאלה "למה הוא חרא" נשאלה כלפי כחולית.
סליחה אם הובנתי לא נכון, זה לא נועד אלייך.

אני לא בא להגן עליו.
אם כבר אז לעודד אותך.

תעברי הלאה.
זה קשה כרגע כי זה עדיין טרי.

אני מבין שזה מבאס ומכעיס כי היו ציפיות כי זה היה נראה הולך לקראת משהו.
אבל זה קורה לכולם בשלב זה או אחר ואני מאמין שתצאי מזה מהר ותפסיקי
לחשוב עליו.

ושוב, בהצלחה

נ.ב
אני זה אני
והוא זה הוא
(בנוגע לשאלתך האם אני הוא)

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון נוב' 04, 2007 4:34 pm, סך-הכל נערך 4 פעמים
*מנגינה*{התווים שלו}

רגע

*מנגינה*{התווים שלו} • 4 בנוב׳ 2007
קוזה נוסטרה כתב/ה:
לא תמיד הם יודעים ולא כולם מחליטים ברגע הראשון. יש דברים שלא יודעים ויש דברים שחושבים עליהם ומחליטים אם הם מתאימים.

במקרה שלך, מכיוון שזכור לי במעומעם שקראתי כבר כמה פוסטים עם תלונות על שולטים, אני מציע לך לדרוש מיד פגישה לכוס קפה ולבקש לא למשוך את הקשר. אני מנחש שלא היה נעים לשולט לומר לך שהחליט, אבל היה רצוי שיאמר לך. הוא עשה שגיאה בשיקול כי הוא היה צריך להבין שאת לא תביני את הרמזים שלו.

זכור לי במעומעם שסיפרת בפוסט אחר שאת נשואה ולא רוצה לספר על עצמך או לתת טלפון ופרטים. יתכן שהוא החליט רק בסוף שנשואה שלא נותנת פרטים הוא גבול אצלו והוא לא רוצה בקשר כזה, אבל לקח לו זמן להחליט. אולי לא היה נעים לו לומר.

אל תמשכי קשר. בקשי מהשולט להפגש איתך מיד לכוס קפה ולהחליט. לפחות תדעי איפה את עומדת מבחינתו.

את תמצאי מישהו שיתאים לך. כרי הדשא הוירטואליים רחבים וירוקים.

בהצלחה.

מה אתם כל הזמן מצדיקים אותו?
נעשה פה עוול זה בטוח
ואם יש פה כל כך הרבה שמצדיקים אותו אני מתחילה לחשוב שזו המדיניות פה בכלוב לטפח תקוה למישהי ובסוף לזרוק אותה סתם כי בא לו
ובשבילך אני רק אגיד שגם הוא היה נשוי וגם הוא לא נידב פרטים על עצמו אז בקטע הזה היינו שווים
כל מה שהוא היה צריך לדעת עלי הוא ידע זו לא הסיבה שהוא זרק אותי ותפסיקו לחפש סיבות להצדיק אותו המעשה לדעתי לא ראוי \
הוא עוד יקרא את הפוסט הזה יחשוב שצדק ומחר יעשה זאת למישהי אחרת
זה מה שאתם רוצים?
אומרטה​(שולט)
אומרטה​(שולט) • 4 בנוב׳ 2007
מנגינה,
קשרים בין גבר ואישה, ששניהם נשואים, הם דבר מסובך. את אף פעם לא יודעת מה קורה אצלו. אולי אישתו התחילה לחשוד? אולי הוא נבהל? אנחנו נותנים לך עצות לא למשוך קשר בשיחות או בוירטואלי ולהפגש במהירות האפשרית.

הוא לא היה בסדר כשמשך אותך, אם הוא החליט קודם, אבל אולי לא היה נעים לו לומר לך שנבהל מאישתו? את לא יכולה לדעת. אין קשר לכלוב או לשולטים.

מצאי נשוי אחר ובקשי להפגש לכוס קפה ולא למשוך הכל.

את לא צריכה לחשוב עליו. לא חסרים שולטים נשואים, שמחפשים פה. יש מבחר גדול של שולטים טובים.

בהצלחה.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

Re: בא לי לבכות......

*מנגינה* כתב/ה:
אין לכם מושג כמה שאני פגועה כועסת ועל סף הורדת דמעות מעיני
בעבר יצרתי קשר עם אדון מפה
אדון שעשה עלי רושם נפלא
הלהי ט אותי בכתיבתו המדהימה והמרגשת יצר בי רושם של קשר נפלא שהולך להרקם ביננו
כתבנו אחד לשני דיברנו בפון קצת
אפילו עמדנו לקראת מפגש
לאחרונה פתאום ראיתי שהוא לא כל כך יוצר קשר איתי הוא תירץ זאת בעובדה שהוא עסוק בעבודה
הוא כתב לי מעט מאוד ולא הבנתי למה דוקא לקראת המפגישה הוא ממעיט לדבר איתי כשאני חושבת שצריך להיות בדיוק ההפך...
לפני כמה ימים הוא שלח לי הודעה שהוא זורק אותי ובעצם הוא ידע שלא יהיה כלום ביננו כבר לפני כמה זמן ולכן המעיט בקשר איתי
למה הוא לא אמר לי את זה מראש? למה הוא תלה בי תקוות? למה הוא דאג לכבוש אותי כשהוא ידע שלא יצא כלום מהקשר הזה ביננו?
למה הוא שתל בי תקוות וחלומות כאלו?
למה הוא נתן לי לחלום עליו ולחכות לפגישה איתו?
איפה קצת רגישות וקצת לב במיוחד לסאבית חדשה ותמימה כמוני?
כשכתבתי לו שאני מבקשת הסבר למעשיו הוא עוד הוסיף שמן למדורה וכתב לי אני מרגיש אותך ואני יודע שאת לא בשלה להיות סאבית, איך הוא מעז להגיד דבר כזה אחרי כל התקוות שהוא נטע בי
איזה מן משפט זה " אני מרגיש אותך" מי הוא בכלל שיגיד לי דבר כזה?
אני מסתובבת כל הבוקר בסערת רגשות וממש פגועה מימנו
אני לא רוצה אפילו לחשוב שיש פה אדונים כאלו,
מה אני אמורה לעשות עם כל מה שקרה?

מנגינה.

קודם כל לבכות זה תמיד טוב, זה מנקה ת'נשמה.
(תלמדי מהרבה בכיינים פה שעשו מהבכי ספורט לאומי באתר icon_lol.gif ).
דבר שני, למעט אולי שאותו "אדון" חטא בזה שהחשיב ת'צמו לסייקי
"כי הוא הרגיש אותך" כדבריו, והתנהג כילד בן 16 בצורת סיומו את הקשר איתך,
(קרי, שלח לך הודעה כתובה) אני לא מוצאת פה דבר אחד עליו את צריכה להיות נסערת.
את שמת לב שהקשר אינו כמו בעבר? היית צריכה לשאול אותו ולחדד את תשובתו.
אם טען שהוא עסוק, היית צריכה לעמוד ביתר שאת על שלך ולהעמיד דברים על דיוקם,
(כי בינינו אם רוצים להיות בקשר עבודה אינה פרמטר שמפריע).
זה שאת בחרת להתעלם מנורה אדומה די בוהקת ולהמשיך לחלום,
אינך יכולה לבוא בטענות לאפ'חד רק לעצמך.
אף אחד לא מושלם.
יש כאן, כפי שאמרו לפני, שולטים ושולטות המכנים ת'צמם כך
ולו רק לשם המשחק/הכיבוש/"הסו קולד כבוד" אך גם בעולם הוונילי יש שחקנים.
חובת המיפוי הינה עלייך שכן לא תמצאי אותם הולכים עם אות קין על מצחם
או שלט על צווארם המעיד על אופיים.

בהצלחה.
הבוס שלך​(שולט)
הבוס שלך​(שולט) • 4 בנוב׳ 2007
לכלכל אחת ואחד הזכות לומר "לא" בכל עת. יש מי שזה קשה לו, ואולי מתמהמה באמירה. אבל זו עדיין זכותו. גם זכותך, אם אי פעם תגיעי למצב הזה.
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 4 בנוב׳ 2007
קוזה נוסטרה כתב/ה:
במה הוא "פוץ" ובמה הוא "חרא"? במה הוא שונה מכל גבר ונילי שדיבר עם אישה ולא רוצה אותה?

מילא היא, אבל כחולית ומאלווה פרסילה, לא הגזמתן?

במה הוא "פוץ" ?

כינוי ללא פרופיל ,לא אמרתי שהוא פוץ אמרתי שיש פוצים כאלה, זה שאתה מתיחס לזה באופן אישי כפוץ ,מענין מה זה אומר
icon_rolleyes.gif
בשימוש במילה פוצים כוונתי לכך שיש כאלה שגורמים לתקוות שווא ,זכותו של כל אדם לשנות את דעתו ,ואין כאן שום הבדל בין גבר שהוא ונילי או BDsM .
מי שאינו נעול על עצמו ועל מה שהוא רוצה שלא יפריח נשיקות ורודות באוויר.

באופן כללי - יש כאן נשמות מזה "טובות" מענין שהם יודעים מה היה שם ומה נאמר בינה לבינו .
לפעמים צריך לאמץ את הפתגם .
"אם אין לך משהו חכם להגיד ,עדיף שתשתוק "
l:
אומרטה​(שולט)
אומרטה​(שולט) • 4 בנוב׳ 2007
מאלווה פריסילה, היא מספרת מה היה שם. אני לא צריך לנחש.

במקום לדבר באופן כללי על השולטים הגרועים שיש באתר ולספר על הגברים הנוראים, אפשר להציע לה לבקש מיד פגישה לכוס קפה, בלי למשוך קשר במסנג'ר או בטלפון.
כדאי לה להבין שכאשר אישה נשואה וגבר נשוי נפגשים לקשר מחוץ לקשר הנישואין שלהם, יש סיכוי יותר גבוה לציפיות שונות מהקשר.

יש גם סיכוי שכאשר בן הזוג החוקי חושד, אחד הצדדים עלול להפסיק את הקשר. כדאי לחשוב על הכל מראש ולא לפתח ציפיות מוגזמות.

השולט היה צריך להודיע לה מיד כשהחליט. הוא לא היה צריך להשלות אותה, אם החליט לסיים את הקשר, אבל יש אנשים שמסיימים קשרים בהורדת פרופיל והשני מבין.

כל אחד שקורא כמה תלונות של "מנגינה" מבין שאצלה צריך להודיע מפורשות. השולט הבא ידע ואם לא- "מנגינה" יכולה להפנות אותו לפוסט הזה כדי שידע מה היא מצפה.

התמימות של מנגינה די כובשת. הרבה זמן לא נתקלתי בתמימות כזאת.
אני בטוח שהיא תמצא שולט.

Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 4 בנוב׳ 2007
קוזה נוסטרה כתב/ה:
מאלווה פריסילה, היא מספרת מה היה שם. אני לא צריך לנחש.

במקום לדבר באופן כללי על השולטים הגרועים שיש באתר ולספר על הגברים הנוראים, אפשר להציע לה לבקש מיד פגישה לכוס קפה, בלי למשוך קשר במסנג'ר או בטלפון.
כדאי לה להבין שכאשר אישה נשואה וגבר נשוי נפגשים לקשר מחוץ לקשר הנישואין שלהם, יש סיכוי יותר גבוה לציפיות שונות מהקשר.

יש גם סיכוי שכאשר בן הזוג החוקי חושד, אחד הצדדים עלול להפסיק את הקשר. כדאי לחשוב על הכל מראש ולא לפתח ציפיות מוגזמות.

השולט היה צריך להודיע לה מיד כשהחליט. הוא לא היה צריך להשלות אותה, אם החליט לסיים את הקשר, אבל יש אנשים שמסיימים קשרים בהורדת פרופיל והשני מבין.

כל אחד שקורא כמה תלונות של "מנגינה" מבין שאצלה צריך להודיע מפורשות. השולט הבא ידע ואם לא- "מנגינה" יכולה להפנות אותו לפוסט הזה כדי שידע מה היא מצפה.

אם תקרא שוב את מה שכתבתי בתגובתי הראשונה תבין שזה בדיוק מה שאמרתי , להיפגש לכוס קפה לא למשוך דברים .
לגבי נשואה לא נשואה, בן זוג חושד לא חושד ,זה לא מעניני.

אנחנו בעצם מסכימים על כך שהוא לא היה צריך להשלות אותה .
אבל ,לא כל אחת מבינה ברמזים ,בזה שהוא הוריד פרופיל ותירץ את הנתק בקשר בעומס עבודה יכול להחשב כתרוץ מצוץ מהאצבע ויכול להיות תרוץ אמיתי .
לא עדיף שיגיד "תראי לא מתאים לי " מאשר להתחיל להכנס לספקולציות וניתוחי שווא .
אני תמיד העדפתי את הדרך הישרה והישירה .

וזה מלווה פוסילה icon_smile.gif
בנשמות טובות דווקא לא אליך התכוונתי
היודע איך

שומר נפשו ירחק

היודע איך • 4 בנוב׳ 2007
מאישה שרואה בדחיה רגילה משהו שאפשר להאשים בו את הגבר.
אם את מוצאת אשמה בזה שלא רצה להכיר אותך מה תכתבי על מישהו שהחליט להתנתק ממך?
שוב...
שומר נפשו ירחק