ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ה-פ-ג-נ-ה ! ! ! ! ! יום ב' 24.12 *מי שלא קופץ וניל*

amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 16 שנים • 21 בדצמ׳ 2007
מה הכתובת המדוייקת של המשמרת? אני לא במקור מתל אביב, ולא מתמצאת במיקומי בית המשפט... כמו כן, מה דעתכם להתחיל את המשמרת קצת יותר מוקדם? אתם יודעים- עד שכולם יתאספו... אני למשל חייבת להיות בעבודה בשלוש, ולא יצא לי כמעט להיות בהפגנה...
מכושפת
מכושפת • 21 בדצמ׳ 2007
איימי, אין אפשרות לפספס הפגנות לפני בית המשפט בתל אביב. כתובת בית המשפט היא רח' ויצמן 1 ת"א ויש כניסה ראשית אחת מרחוב ויצמן. יש שם גם תחנת מוניות בולטת ממול. כמעט כל אוטובוס שעובר ברח' ארלזורוב בתל אביב צפונה עובר את רח' ויצמן ובית המשפט כמה מטרים בתוך ויצמן. יש כניסה שופטים אחורית, אבל אל תגשו לשם.

יש גדר נוחה להעמדת שלטים. לא יתנו להפגין בפנים או בכניסה עצמה ולדעתי המיקום הטוב הוא קצת צפונה מהכניסה, ליד הגדר. היו כמה הפגנות בכניסה לבית המשפט.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
אוקיי, תודה. ומה לגבי להקדים קצת את ההפגנה? יש מצב? אם רוצים שכשהדיון יתחיל יהיו מספיק אנשים, צריך לתת קצת זמן להתאסף...
מקבי​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 22 בדצמ׳ 2007
מקבי​(מתחלף) • 22 בדצמ׳ 2007
הפגנה זה בילוי? יאללה, קרוב אליי, וקרוב לוודאי שאגיע. icon_razz.gif

לגבי שלט... הממ, פתק-מחאה יספיק? מדבקה?
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
שתיהיה לכם בהצלחה!

אל תיקחו את זה קשה חברה במידה ולא תצליחו ,כי החיים טובים icon_biggrin.gif

אני מאמין שהדנג'ן ימצא פתרון מקסימום זה יהיה במקום אחר.

אני הייתי במסיבה הראשונה של הדנג'ן ששכרו מועדון ונהנתי מאוד
והבנתי שזה האנשים שבאים לדנג'ן זה העיקר.

לכן אם הוא יעבור מקום אפשר לחיות עם זה.
Venus in Furs​(מתחלף)

למה אני חושב שחשוב לבוא להפגנה

Venus in Furs​(מתחלף) • 22 בדצמ׳ 2007
(מועתק מהבלוג שלי)

לא הופתעתי שיש גם התנגדות בתוך הקהילה להפגנה, ושיש אנשים שמעדיפים ואפילו אוהבים להסתתר. אלוהים יודעת שיש הרי ממה לחשוש בחשיפה, לכן ההפגנה, כדי שיהיה פחות ממה לחשוש. אבל אין בלבי דבר כנגדן/ם ואני אמשיך למזמז אותן/ם כשנתראה (:

אני פשוט אסביר למה אני הולך להפגנה, ולמה אני חושב שזה חשוב מאוד.

עיריית ת"א התנכלה לדאנג'ן במשך 5 שנים בתואנות שונות, כאשר למעשה מה שבאמת הציק להם היתה העובדה שמדובר במועדון סאדו, שהצליח להכות שורש ולהפוך לבית עבור קהילת הבדסם. עכשיו, אפליה, למעט במקרים קיצוניים, תמיד מסתתרת מאחורי חומה דקה של צביעות. לא אומרים לערבי שהוא לא יכול לשכור דירה בבנין של יהודים, פשוט מעלים לו את המחיר כך שלא ישתלם לו. לא היו אומרים להומו שהוא מפוטר בגלל נטיתו המינית, היו אומרים שהוא לא עובד טוב או שיש לו בעיות חברתיות עם שאר העובדים. לפני חודש הצליח לעירייה לסגור את המועדון סופית, בטענה שהרעש מפריע לשכנים. דאגו גם לציין שמדובר ב"רעש של מוסיקה והצלפות", כאילו שבכלל שומעים את ההצלפות... המוסיקה חזקה הרבה יותר. אחרי הסגירה, כשחוכר הנכס ביקש לשנות את היעוד של הנכס למגורים, השיבה לו העיריה שהם עומדים על זה שיהיה מועדון במקום, ושהדאנג'ן נסגר בגלל אופי הפעילות בו.

האפליה כנגד אנשים שבדסם הוא הנטייה המינית שלהם מתבטאת היום בדרכים שונות. היחס של רשויות הרווחה במאבקי משמורת להורה שנטיותיו נחשפות, (בחודשים האחרונים אני בקשר עם מישי מהקהילה שחוותה וחווה סיפור דומה לשלי, רק שאפילו יותר גרוע) , היחס של המשטרה במקרה של תלונת שווא, (כמו במקרה הצלם החמוד) פיטורין מעבודה על רקע הבדסם, סגירה של רדיו הכלוב כי זה "מבזה את היוצרים להיות מושמעים באתר סאדו", ועכשיו גם סגירה של המועדון שנודע ברחבי הארץ כבית של הבדסם, ועזר לרבים מאוד להיחשף לבדסם ולגלות את הנטיות שלהם.

החשש הוא שזה לא ייעצר כאן. שבקרוב יסגרו גם את הלימיט, גם, בתואנות של רישוי כאלו ואחרות. שיהיה חוק חדש של ש"ס למשל, שיאסור על אתרי סאדו לפעול בארץ הקודש. שהמסיבה בצפון תפוצץ על ידי שוטרים "בגלל אופי הפעילות". הרי אם אפילו עיריית תל אביב, הנאורה והליברלית שבעיריות ישראל לא מאפשרת קיום של מועדון סאדו, מה אפשר לצפות ממשטרת העמקים? שכל הזוגות שמכירים ומתחתנים בכלוב ובקהילה, וחלק מהם מן הסתם גם יתגרשו מתישהו, ימצאו את עצמם מורחקים מהילדים לאחר שאחד מבני הזוג יחשוף את השני במאבק. (כן, גם גרושתי היתה ואולי עדיין בקטע) . שפעילות של מישו בכלוב תשמש עילה לגיטימית לפיטורין על ידי המעביד שיגלה את זה.

ולא פחות חשוב מזה.
הבושה.
השקרים.
הצורך לשקר להורים, לחברים, לידידים ולעמיתים לעבודה על שאלות פשוטות כמו : "איפה הכרת את בעלך? " או "לאן יצאתם אתמול?", או "באיזה אתר את כותבת?" . שוב, מי שאוהב ורוצה לשקר, זכותו המלאה. אני חושב שרבים מאיתנו לא רוצים לשקר, והיו מעדיפים לומר אמת, לעולם ולעצמנו.

זו המשמעות בעיני של לגיטימציה חברתית. שלא צריך לשקר. שאתה יכול לומר שאתה סאדומזוכיסט, ושזה יהיה בסדר. שזה לא יהיה אישיו. רובנו המוחלט אנשים נורמטיבים לגמרי, אפילו חננות במידה לא מבוטלת. ההלם שיווצר לקרובינו אם יגלו לא מעיד על זה שאנחנו עושים משו מוזר או קיצוני, אלא על צרות האופקים שלהם עצמם. הדרך היחידה לשנות את זה היא על ידי חשיפה מתמשכת. וזה מתחיל מזה שאנשים לא יתביישו במה שהם עושים. כי בחברה שלנו, ובפרט בישראל, מי שלא צועק ועומד על זכויותיו פשוט נרמס. כשירבו האיזכורים החיוביים של סאדו מאזו (ולא רק הגרוטסקים והלעגניים), כשירבו הדודות הצקצקניות שיוכלו להגיד : "כן, בת אחותי הולכת לדאנג'ן. לא שיש בזה משהו רע" , כשירבו היצירות האמנותיות בנושא, והפסיקות המשפטיות יאשרו את המסר שבדסם זה משהו שפוי שנעשה על ידי אנשים נורמטיבים ולא סטיה אפלה ומלוכלכת, ותתקבל דעת הפסיכולוגיה בנושא, שלא מדובר בסטייה מסוכנת או בעייתית, אז גם יהיה פחות צורך לשקר ולהתחבא, וממילא יהיו השלכות חמורות הרבה פחות לאאוטינג.

משמרת המחאה תתקיים ביום ב' 24.12.07 (מחרתיים), מול בית המשפט ברח' ויצמן 1 בת"א. (קרוב לשער של הקריה בשאול המלך) בשעה 13:00, במהלך העתירה במחוזי של הגנון נגד העירייה.
יהיו שלטי גדר וחומרים שתכין מיליונילי, תהום ואני נכין גם שלטים משלנו. כולם מוזמנים להגיע, מכל אסכולות הקהילה, ולתרום בכל דרך שימצאו לנכון. נבוא ססגוניים אבל בלי אביזרים נניח, או דברים פרובוקטיבים. המטרה היא להראות שאנחנו אנשים נורמאלים וחמודים ולא סוטים מגעילים.

אני מאמין שגם אלו שלא רוצים או יכולים להגיע יעלו חיוך גאה על פניהם אם וכאשר ידווח שעיריית ת"א חזרה בה והחליטה להעניק רשיון עסק למועדון הבדסם הישראלי, ביפו העתיקה.

שיהיה לנו בהצלחה !
devilwitch.gif
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 22 בדצמ׳ 2007
בהצלחה !
לצערי אין לי אפשרות להגיע , אני עובדת עד הערב
icon_sad.gif
נולי
נולי • 22 בדצמ׳ 2007
BDSM עושים באהבה
המלכה ננה NNA

רשיון

המלכה ננה NNA • 22 בדצמ׳ 2007
יש רשיון למשמרת מחאה הזאת כל התאספות של יותר מ40 אנשים דורשת רשיון
יש?
Venus in Furs​(מתחלף)
Venus in Furs​(מתחלף) • 22 בדצמ׳ 2007
חח ננה, את אופטימית מאוד.... icon_rolleyes.gif

לסע"ע אמר לי שלדעתו יגיעו חמישה. אני טענתי שאפשר להביא חמישים.

התערבנו שאם המספר יותר קרוב להערכה שלי אנחנו (אני ולסע"ע) רוקדים ביום חמישי סלואו צמוד על הבמה בגנון בעירום. כך שיש יותר מסיבה אחת להגיע icon_twisted.gif

בכל מקרה, גמני אשמח לשמוע אם יש רשיון, ומי עוד מתכנן להגיע.