שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלון בלוגים

amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 16 שנים • 6 בינו׳ 2008

Re: עכשיו תורי לענות :

4. בתחילת דרכי קראתי בעיקר בלוגים של נשלטות כמוני. כיום קוראת בעיקר בלוגים של חברים ומכרים ללא קשר למגדר ואפיון בדסמי

ניתן אולי לומר שבתחילת דרכך קראת בלוגים של נשלטות כדי ללמוד על דרכי ההתמודדות שלהן ולקבל מידע על עולם הבדס"מ שהיה חדש לך, והיום רוב ההתמודדות שלך היא אישית.

בדיחות ו/או קטעים משעשעים שנשלחו במייל.

למה, מה הבעיה עם בדיחות ושעשועים?

8. התחלתי לכתוב את הבלוג כאאוטלט למצוקות שלי והמשכתי כדרך לתיקשורת עם בעלי.

את מרגישה שזה נכון לתקשר עם בן זוג דרך הבלוג, במקום לומר את הדברים ישירות? ועוד לשתף את כולם בזה (לפעמים אחרים בטח קראו לפניו...)

[/color][/quote]
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

Re: שאלון בלוגים

עלמה במצוקה כתב/ה:
תגדירי אנשים פתטיים
עד כמה שזה מפתה לעשות פה ניים-דרופינג, אוותר icon_smile.gif

עלמה במצוקה כתב/ה:
ניק לכתיבה בבלוג בלבד כן מקובל עלי. ועליך?
לא. לא אוהבת כפילויות. אם אתם לא רוצים שזה ישוייך אליכם אל תכתבו את זה ואל תרמו אחרים.

עלמה במצוקה כתב/ה:
בלוגים שמתארים סבל של אחרים הם החביבים עליי. על זה נאמר: "כל פעם שחבר מצליח, משהו קטן בי מת". לא, באמת- למה?
הציטוט שכתבת דווקא הפוך למה שאני ציינתי. לא חושבת שיש לי סיבות לקנא באנשים אבל נחמד לי לראות אותם סובלים. אולי זה הסאדיזם שבי שלא תחום לבדס"מ.

עלמה במצוקה כתב/ה:
חבל שאת לא כותבת בו יותר. אגב- איך את מחליטה מה מתאים לבלוג ומה לפירסום בפוסט? האם מה שאת מפרסמת בבלוג מקומו ב "פח זבל"?
תודה מתוקה, אבל אני לא מרגישה צורך לכתוב בו יותר ממה שאני כותבת. הכוונה שלי באמירה שהפורומים הם לא פח זבל היא לאו דווקא שהבלוג הוא פח זבל. הפורומים נועדו לחלוק מידע ותשובות ואפילו סיפורים בנושאים שלשמם הם מוגדרים. מה שמתאים לפרסום בפוסט הוא מה שעוסק בנושאים יותר גנריים, דברים שמעניינים אותי לשמוע לגביהם דעות שונות, נושאים שחשוב לי לשבור בהם את האג'נדה המאלילה השלטת בתחומינו בכל הנוגע לבדס"מ ועוד. מה שמגיע לבלוג שלי הם לא הדברים האיכותיים פחות אלא הדברים הפרטיים שלי - תיאורי מקרה, רגשות ומה שעורר אותם, דעות שלא נועדו לשם פתיחת דיון אלא לשם הוצאה מהמערכת וכדומה.

עלמה במצוקה כתב/ה:
ובהקשר זה- מה קובע את הערכתך לאדם כאן בכלוב? האם ניתן בכלל לגבש דיעה אמיתית על אדם שבמקרים מסויימים לא פגשנו ואולי לא נפגוש לעולם? רק על סמך וירטואליה?
אנחנו קובעים דיעה על אמינות של אישים פוליטיים שלא יצא לנו לפגוש, אנחנו מחליטים אם אנחנו מחבבים או שונאים שחקנים ואמנים מסויימים בלי שפגשנו או נפגוש אותם לעולם, ולכן ניתן לגבש דעה גם על סמך וירטואליה. דווקא כאן האדם מובא בלי פילטרים של יועצי תקשורת ומיסוך עיתונאי ולכן גיבוש הדעה עליו קל יותר ואמיתי יותר. אני חושבת שיש לי הערכה בסיסית (אמנם לאו דווקא גבוהה) לרוב האנשים עד שהם מוכיחים שהם לא ראויים אפילו לה, הבעיה היא שהרוב מוכיחים זאת. למזלי יש גם את המיעוט שגורם לי להעריך אותו אפילו יותר. מן הסתם מכיוון שמדובר במדיה של כתיבה - הכתיבה של האדם. עד כמה הוא ענייני, עד כמה יש לו יכולת לטעון טענות טובות, עד כמה הוא חכם ומה מניע אותו.

עלמה במצוקה כתב/ה:
את חושבת שכל מי שכותב יומן אישי הוא בהכרח מתעד כפייתי?
החיים של רוב האנשים לא מעניינים מספיק על מנת לשוב ולקרוא בהם. אני לא רואה שום הגיון בלתעד כל יום מחייך מלבד צורך כפייתי כלשהו לתיעוד. (כמובן שיש חריגים - אם אתה ראש ממשלה / ראש המוסד מותר לך.)
אושה{אוש}

Re: עכשיו תורי לענות :

אושה{אוש} • 6 בינו׳ 2008
אני קוראת בלוגים כדי להכיר אנשים ובדיחות מועתקות מהמייל לא תורמות לי בכך.
יש מי שטענו שאני מגזימה במידת החשיפה אבל התקשורת עם הבעל לא היתה ברמה היומיומית אלא הבדסמית. רמזתי לו מה כואב לי, מה מתחשק לי לעשות, מה מגרה אותי.
וזה לא בא כתחליף אלא רק כנספח.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}

Black Lotus כתב/ה:
עלמה במצוקה כתב/ה:
תגדירי אנשים פתטיים
עד כמה שזה מפתה לעשות פה ניים-דרופינג, אוותר icon_smile.gif

נו, לא לזה התכוונתי! icon_evil.gif

עלמה במצוקה כתב/ה:
בלוגים שמתארים סבל של אחרים הם החביבים עליי. על זה נאמר: "כל פעם שחבר מצליח, משהו קטן בי מת". לא, באמת- למה?
הציטוט שכתבת דווקא הפוך למה שאני ציינתי. לא חושבת שיש לי סיבות לקנא באנשים אבל נחמד לי לראות אותם סובלים. אולי זה הסאדיזם שבי שלא תחום לבדס"מ.

כנראה! icon_eek.gif זה ממש חולני... icon_biggrin.gif

עלמה במצוקה כתב/ה:
חבל שאת לא כותבת בו יותר. אגב- איך את מחליטה מה מתאים לבלוג ומה לפירסום בפוסט? האם מה שאת מפרסמת בבלוג מקומו ב "פח זבל"?
תודה מתוקה, אבל אני לא מרגישה צורך לכתוב בו יותר ממה שאני כותבת. הכוונה שלי באמירה שהפורומים הם לא פח זבל היא לאו דווקא שהבלוג הוא פח זבל. הפורומים נועדו לחלוק מידע ותשובות ואפילו סיפורים בנושאים שלשמם הם מוגדרים. מה שמתאים לפרסום בפוסט הוא מה שעוסק בנושאים יותר גנריים, דברים שמעניינים אותי לשמוע לגביהם דעות שונות, נושאים שחשוב לי לשבור בהם את האג'נדה המאלילה השלטת בתחומינו בכל הנוגע לבדס"מ ועוד. מה שמגיע לבלוג שלי הם לא הדברים האיכותיים פחות אלא הדברים הפרטיים שלי - תיאורי מקרה, רגשות ומה שעורר אותם, דעות שלא נועדו לשם פתיחת דיון אלא לשם הוצאה מהמערכת וכדומה.

ואת חושבת שהקריטריונים שמנחים א ו ת ך לבחירת החומר לבלוג או לפוסט צריכים להנחות את כולם?

ובהקשר זה- מה קובע את הערכתך לאדם כאן בכלוב? האם ניתן בכלל לגבש דיעה אמיתית על אדם שבמקרים מסויימים לא פגשנו ואולי לא נפגוש לעולם? רק על סמך וירטואליה?
אנחנו קובעים דיעה על אמינות של אישים פוליטיים שלא יצא לנו לפגוש, אנחנו מחליטים אם אנחנו מחבבים או שונאים שחקנים ואמנים מסויימים בלי שפגשנו או נפגוש אותם לעולם, ולכן ניתן לגבש דעה גם על סמך וירטואליה. דווקא כאן האדם מובא בלי פילטרים של יועצי תקשורת ומיסוך עיתונאי ולכן גיבוש הדעה עליו קל יותר ואמיתי יותר.

האמת שזה נכון. לא חשבתי על זה ככה. למרות שלכי תדעי אם הוא ניק כפול...

עלמה במצוקה כתב/ה:
את חושבת שכל מי שכותב יומן אישי הוא בהכרח מתעד כפייתי?
החיים של רוב האנשים לא מעניינים מספיק על מנת לשוב ולקרוא בהם. אני לא רואה שום הגיון בלתעד כל יום מחייך מלבד צורך כפייתי כלשהו לתיעוד. (כמובן שיש חריגים - אם אתה ראש ממשלה / ראש המוסד מותר לך.)

יומן אישי הוא לאו דוקא לכתיבה כל יום, וגם אם כן, לא תמיד זה תיעוד אירועים. זה יכול להיות תובנות, רעיונות, סיפורים, ועוד...
[/quote]
מביט לרגע
לפני 16 שנים • 7 בינו׳ 2008

מביט לרגע • 7 בינו׳ 2008
עלמה במצוקה כתב/ה:

3. האם אתם נוטים להעדיף בלוגים של המין כלפיו יש לכם משיכה אירוטית ו/ או בדס"מית? (למשל- גברים שולטים סטרייטים יעדיפו בלוגים של נשלטות סטרייטיות).

בדרך כלל אני קורא בלוגים של אנשים שהכרתי , או של נשים בלי קשר לנטייה הבדסמ"ית שלהן.
גם את הבלוג שלי , קוראות כמעט אך ורק נשים .
עלמה במצוקה כתב/ה:

4. האם אתם נוטים להעדיף בלוגים הנכתבים על ידי בעלי מגדר/ נטיה בדס"מית דומה לשלכם (נשלטת- תקרא בלוגים של נשלטות אחרות וכו'). מדוע?

כאמור , לא .
עלמה במצוקה כתב/ה:

5. האם אתם מעדיפים בלוגים גרפיים המתארים סשנים/ חוויות מיניות לפרטיהם, או בלוגים המתארים רגשות? מדוע?

רגשות , כמובן , זאת אפילו החתימה שלי icon_smile.gif .
עלמה במצוקה כתב/ה:

6. איזה סוג בלוגים שנוא עליכם (בגדול)?

אין בלוגים ששנואים עליי , יש כאלו שפשוט משעממים מאד .קוראים פעם פעמיים , מבינים ת'פרינציפ וממשיכים הלאה . icon_lol.gif .
עלמה במצוקה כתב/ה:

7. איזה סוג בלוגים אהוב עליכם (בגדול)?

כאמור בלוגים של אנשים רגישים במיוחד עושים לי את זה וגם בלוגים מצחיקים או כאלו שהכותב/ת מביא/ה בהם דברי טעם שאני נהנה להסכים איתם .
עלמה במצוקה כתב/ה:

8. האם אתם עצמכם מנהלים בלוג? מדוע?

כן , לאחרונה אני כבר הרבה פחות כאן באתר , אז פחות , אבל לפעמים אני ממש מרגיש צורך לשתף במשהו , אז יש לי סיבה להיכנס לכלוב icon_lol.gif .
עלמה במצוקה כתב/ה:

9. האם אתם נוטים לקרוא בלוגים של אנשים המגיבים לכם? מדוע?

כשמגיב לי מישהו חדש אני קודם כל מסתכל בפרופיל שלו . אם הוא מעניין יש סיכוי לא רע שאציץ גם בבלוג שלו .
עלמה במצוקה כתב/ה:

10. האם אתם מרוצים ממספר הצפיות בבלוג?

בהתחשב בתשובה שלי לשאלה 12 להלן (ועל כך שאינני מקיים אותה) , אני חושב שמספר הצפיות שלי לא רע בכלל , אם כי תמיד נחמד שיהיו יותר .

עלמה במצוקה כתב/ה:

11. האם אתם מרוצים מאופי התגובות בבלוג?

מאד . גם כי מגיבים לי יחסית הרבה ובמיוחד כי המון פעמים התגובות מאד אינטיליגנטיות ומחכימות (טוב אמרתי כבר שבעיקר נשים מגיבות לי icon_wink.gif ) .
עלמה במצוקה כתב/ה:

12. מה לדעתכם גורם לבלוג מסויים להיות פופולרי יותר מאחרים? האם תהיו מוכנים לכתוב בצורה מסויימת רק כדי לזכות ביותר צפיות?

נראה לי שזאלופון , כהרגלו , חוסך לי הקלדה . הנה :
זאלופון כתב/ה:

נראה לי שבלוגים פופולריים במיוחד הם תוצר של מספר גורמים, חלקם קשורים לכותב וחלקם לתוכן. ראשית, הבלוגר עצמו צריך להיות אישיות קהילתית ומוכרת. חוץ מזה, כדאי שהוא גם לא יהיה עילג במיוחד. בנוגע לתוכן, בלוגים חושפניים יזכו לדעתי לפופולריות, בייחוד אם הם משלבים מין ודרמות. סוג אחר שיזכה לפופולריות הוא בלוג פרובוקטיבי, שמעצבן או מאתגר. ואם את יוצרת רושם של שרמוטה, כנראה שהרבה ריר יוזל על המילים שלך מתוך תקווה שאולי פעם.

לא הייתי משנה את סגנון הכתיבה שלי כדי "לזכות" בעוד צפיות ולו בשל העובדה שאני פשוט לא מסוגל לשנות אותו .
עלמה במצוקה כתב/ה:

13. האם בנוסף לבלוג אתם מנהלים גם יומן אישי? מדוע?

לא , לא מוצא שום סיבה לזה . יש לי בלוג וזה מספיק לי .
עלמה במצוקה כתב/ה:

14. משהו להוסיף?

1 - מתחילת הכתיבה שלי התרגלתי להגיב לכל מי שמגיב לי בבלוג ( שמתי לב שאני לא ממש ייחודי בעניין הזה...) זאת נראית לי קבלת פנים יפה icon_cool.gif .
2- כשאני מגיב לאנשים בבלוג שלהם אני נכנס לראות (לפעמים אפילו אחרי שבוע ) אם ומה הם הגיבו לתגובה שלי (לאלו שאני יודע שמגיבים) .
Diz
Diz

חשיפה!

Diz • 7 בינו׳ 2008
1. מין-נקבה
2. נטיה בדס"מית-שולטת
3. האם אתם נוטים להעדיף בלוגים של המין כלפיו יש לכם משיכה אירוטית ו/ או בדס"מית? (למשל- גברים שולטים סטרייטים יעדיפו בלוגים של נשלטות סטרייטיות)-אני קוראת קטעים שמעניינים אותי, ללא הבדליי דת גזע ומין.
4. האם אתם נוטים להעדיף בלוגים הנכתבים על ידי בעלי מגדר/ נטיה בדס"מית דומה לשלכם (נשלטת- תקרא בלוגים של נשלטות אחרות וכו'). מדוע?-מעניין לקרוא בלוגים של נשלטים וגם של שולטים באותה מידה... הכל תלויי בבנאדם וביכולת הביטויי שלו...
5. האם אתם מעדיפים בלוגים גרפיים המתארים סשנים/ חוויות מיניות לפרטיהם, או בלוגים המתארים רגשות? מדוע? -אני אוהבת רגשות, אבל אם יש מישהו/י שיכולים לגרום לי לאונן תוך כדיי בכי או צחוק-זה מכובד מאוד!
6. איזה סוג בלוגים שנוא עליכם (בגדול)? - ירידות על אחרים.
7. איזה סוג בלוגים אהוב עליכם (בגדול)? - יש איזה אחת כאן.... והיא חסרה לי.
8. האם אתם עצמכם מנהלים בלוג? מדוע?-אני מנהלת בלוג..אכן. כנראה אין לי משהו אחר לעשות כאן בכלוב.
9. האם אתם נוטים לקרוא בלוגים של אנשים המגיבים לכם? מדוע? לא נוטה ... לפעמים נכנסת, צמעה לרצות את מי שעושה לי טוב.
10. האם אתם מרוצים ממספר הצפיות בבלוג? -ברוררררררר....... אם נגעתי בלבו של מישהו אחד-אני כבר מרגישה בפסגת העולם... אז שניים+ זה ענק.
11. האם אתם מרוצים מאופי התגובות בבלוג? -לא תמיד...
12. מה לדעתכם גורם לבלוג מסויים להיות פופולרי יותר מאחרים? האם תהיו מוכנים לכתוב בצורה מסויימת רק כדי לזכות ביותר צפיות?-כל מה שקשור לפיאר, רייטינג ופרסום... מדבר גם אליי, מה שעושה את זה-ישירות, כנות, פשטות, סיפורים אישיים....
האם אני מוכנה???...ברורררררררר!!! אני מתה על חשיפות וצומי תקשורתי...
13. האם בנוסף לבלוג אתם מנהלים גם יומן אישי? מדוע? -כן מנהלת... למה? אין לי מישהו שיכול להבין אותי כמו הדפים...הם סופגים הכל מדאפאקה.
14. משהו להוסיף?-כן, יש לי משהו להוסיף.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 7 בינו׳ 2008
[quote="עלמה במצוקה"]
זאלופון כתב/ה:
ציטוט:
ציטוט: למה לא בעצם?

אין לי אנרגיות בשביל זה, ואני לא רואה סיבה שאנשים שאני לא מכיר, שלא לומר מחבב, יחפרו לי בחיים. אבל מי שזה מתאים לו, שיהנה. עניין של העדפה אישית.

הבהרה למי שכבר התבלבל- זאלו ענה ללמה הוא לא רוצה לשתף הרבה מחייו האישיים.
חשבת על זה שאולי מי שמקבל הצצה לנבכי נשמתך ההו כה אנושית, יחבב אותך יותר? שאפילו תרכוש לך חברים חדשים, שיוכלו לראות אותך כך גם מעבר לפאסון שבתגובות הרגילות בפורומים?

זה בהחלט נכון מה שאת אומרת, וכבר יצא לי לחוות את זה מהצד השני (כלומר החיבה שלי לדמויות מסוימות גברה בעקבות ההצצה שהם סיפקו לי לנבכי נשמתם האנושית).
עדיין מרגיש לי שמתאימה לי יותר הדרך "המסורתית": קודם נכיר ברמה הבסיסית ונתחבב קצת הדדית ואחר כך נעמיק, ולא קודם תכירו אותי לעומק ואז נתחבב הדדית.
נילי ונילי

נילי ונילי • 7 בינו׳ 2008
עלמה במצוקה כתב/ה:
1. מין
2. נטיה בדס"מית (שולט, נשלט, מתחלף וכו').

נקבה. שפחה במיל'.

עלמה במצוקה כתב/ה:
3. האם אתם נוטים להעדיף בלוגים של המין כלפיו יש לכם משיכה אירוטית ו/ או בדס"מית? (למשל- גברים שולטים סטרייטים יעדיפו בלוגים של נשלטות סטרייטיות).
4. האם אתם נוטים להעדיף בלוגים הנכתבים על ידי בעלי מגדר/ נטיה בדס"מית דומה לשלכם (נשלטת- תקרא בלוגים של נשלטות אחרות וכו'). מדוע?

בעיקרון, מעדיפה לקרוא אנשים שיש לי עניין מיני/בדסמי בהם, אבל כפי שכולנו יודעים, היחידות שמייצרות פה תוכן ששווה להתייחס אליו הן נשלטות. וניקים כפולים של נשלטות (ע"ע "ניק לצרכי כתיבה").

עלמה במצוקה כתב/ה:
5. האם אתם מעדיפים בלוגים גרפיים המתארים סשנים/ חוויות מיניות לפרטיהם, או בלוגים המתארים רגשות? מדוע?

אוהבת כל דבר שמחרמן אותי, כל דבר שמצחיק אותי וכל דבר שגורם לי לאיזושהי תגובה רגשית חזקה.
לא אוהבת בלוגים שמתארים סשנים כמו רשימת מכולת דבילית: שני ספנקים בישבן ימין, שלושה סיבובי פטמה שמאלה, אחד קוטג' וארבע דני.

עלמה במצוקה כתב/ה:
6. איזה סוג בלוגים שנוא עליכם (בגדול)?
7. איזה סוג בלוגים אהוב עליכם (בגדול)?

אוהבת כל מי שמסוגל(ת) לעניין אותי מהפסקא הראשונה, כל מי שמסוגל(ת) לאיית בלי שגיאות כתיב וכל מי שמייצר(ת) תוכן ששווה את החמש דקות של ההשקעה בקריאה.
לגבי השנאה- מצטרפת לקריאה של האדמו"ר זאלו- מצטטי שירים צריכים למות בייסורים.

עלמה במצוקה כתב/ה:
8. האם אתם עצמכם מנהלים בלוג? מדוע?
9. האם אתם נוטים לקרוא בלוגים של אנשים המגיבים לכם? מדוע?

ניהלתי בלוג, הי"ד, כי כשנכנסתי לקהילה בראשית ימיי, זיהיתי שזו הדרך הכי טובה להכיר אנשים שמעניינים אותי ולתת להם להכיר אותי בחזרה. ברבות הימים, כשעברנו אל מחוץ לוירטואליה, התברר שהמהלך אכן הצדיק את עצמו;
החברים הכי טובים שלי כאן הם אנשים מהבלוגספירה המקומית.

עלמה במצוקה כתב/ה:
10. האם אתם מרוצים ממספר הצפיות בבלוג?

הו, כן. כל כך כן.

עלמה במצוקה כתב/ה:
11. האם אתם מרוצים מאופי התגובות בבלוג?

אחד הדברים שהכי אהבתי בבלוג שלי, היתה העובדה שלא משנה על מה כתבתי, הקוראים הגיבו רק על מה שנראה היה להם מעניין וראוי לתגובה. ברוב המקרים, התגובות היו יותר מעניינות מהפוסט עצמו.
באחד הפוסטים הזכרתי בחצי שורה נידחת בסוף הפוסט, ככה לקראת הסוף, בשוליים איזה ציטוט מההגדה של פסח וייחסתי אותו לרבי עקיבא. זה היה כל כך שולי שאפילו לא שמתי לב שעשיתי את זה, עד שהתפתח דיון של כמה וכמה מגיבים שמכל הפוסט הארוך ההוא, מה שהיה להם חשוב באמת היה לתקן אותי שמדובר דווקא ברבי יהודה.
יצאתי פוסטמה, אבל התאהבתי בהם אחד אחד.
זה היה הפוסט שהכי אהבתי בבלוג ז"ל, ואפילו לא בגללי.

עלמה במצוקה כתב/ה:
12. מה לדעתכם גורם לבלוג מסויים להיות פופולרי יותר מאחרים? האם תהיו מוכנים לכתוב בצורה מסויימת רק כדי לזכות ביותר צפיות?

חשיפה אישית, כנות, תכנים מעניינים, סקס, הומור.
לגבי לשנות את הכתיבה בשביל הצפיות- נו. כאמור, מספר הצפיות היה אלחמדולילה.

עלמה במצוקה כתב/ה:
13. האם בנוסף לבלוג אתם מנהלים גם יומן אישי? מדוע?

כותבת מדי פעם לעצמי, למחשב, לאנשים אחרים, כותבת התחלות של פוסטים ונוטשת באמצע, כותבת פסקאות של סיפורים שאין לי כוח לפתח.
הכתיבה היא פורקן בשבילי. היא עוזרת לי לעבד דברים, כשאני מוציאה אותם על הכתב ומסדרת אותם בפסקאות, אז כל דבר שלא רוצה שיראה אור- אני כותבת למגירה.

עלמה במצוקה כתב/ה:
14. משהו להוסיף?

אחלה שרשור מותאק.
היילני
היילני • 7 בינו׳ 2008
1. מין: נקבה.

2. נטיה בדס"מית (שולט, נשלט, מתחלף וכו'): שולטת.

3. האם אתם נוטים להעדיף בלוגים של המין כלפיו יש לכם משיכה אירוטית ו/ או בדס"מית? (למשל- גברים שולטים סטרייטים יעדיפו בלוגים של נשלטות סטרייטיות): לא.

4. האם אתם נוטים להעדיף בלוגים הנכתבים על ידי בעלי מגדר/ נטיה בדס"מית דומה לשלכם (נשלטת- תקרא בלוגים של נשלטות אחרות וכו'). מדוע? לא. אני נוטה להעדיף בלוגים שאני מוצאת טובים ומעניינים, ו/או של אנשים טובים ומעניינים.

5. האם אתם מעדיפים בלוגים גרפיים המתארים סשנים/ חוויות מיניות לפרטיהם, או בלוגים המתארים רגשות? מדוע? אני אוהבת כל מה שכתוב היטב, מעניין, שונה, מרגש ושעושה לי לחשוב.

6. איזה סוג בלוגים שנוא עליכם (בגדול)? פירוט של חוויות מיניות או חוויות היום-יום או כל פירוט שהוא *רק* ציון עובדות; לינקים; כל שירי ארץ ישראל הקדושה או השואפת להיות אמריקאית; אי שימוש בסימני פיסוק מלבד שלוש נקודות בסוף כל משפט; חדשנות מתיימרת - ובעצם, כל כותב/פוסט נטול ביקורת עצמית.

7. איזה סוג בלוגים אהוב עליכם (בגדול)? מה שכתבתי ב-5.

8. האם אתם עצמכם מנהלים בלוג? מדוע? התחלתי לכתוב בלוג, עוד בסיבוב הראשון, כי הבנתי שיש לי הרבה מה לומר, ושלפחות חלק מזה ראוי שיאמר וראוי שיקרא.

9. האם אתם נוטים לקרוא בלוגים של אנשים המגיבים לכם? מדוע? אם לא הכרתי את הכותב, אז סביר להניח שאם הגיב לי אסתקרן לגביו - אם אהבתי את איך/מה שהוא כותב, אז אמשיך לקרוא אותו.

10. האם אתם מרוצים ממספר הצפיות בבלוג? האמת שכן. אבל יכול להיות שאני צנועה.

11. האם אתם מרוצים מאופי התגובות בבלוג? זה מעודד לקבל תגובה, כל תגובה שאינה נאצה. תגובות מקוריות אני מאוד אוהבת icon_biggrin.gif

12. מה לדעתכם גורם לבלוג מסויים להיות פופולרי יותר מאחרים? האם תהיו מוכנים לכתוב בצורה מסויימת רק כדי לזכות ביותר צפיות? מן הסתם, אני אכתוב איך שאני רוצה ויכולה לכתוב. פורנוגרפיה/אירוטיקה משובחת ולהכיר המון אנשים ב'כלוב' יבטיחו פופולריות.

13. האם בנוסף לבלוג אתם מנהלים גם יומן אישי? מדוע? לא. אני כל הזמן כותבת, אם שיר אם סיפור או אם אגדה, אבל בלוג יש לי רק אחד וביומן האישי שלי נגמרו הדפים כבר מזמן.

14. משהו להוסיף? כל המוסיף גורע!