סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הגבול הדק שבין BDSM, סאדיזם ואינוס

amy​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 6 בפבר׳ 2008
amy​(נשלטת) • 6 בפבר׳ 2008
בבקשה, שימו לב לתגובה של mooni

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1158666#response

יש ללחוץ על התגובה "סערה באתר הכלוב" כדי לקבל את התוכן. הלינק הועבר אלי על ידי מישהי שקראה שם.
שרפית​(שולטת)
שרפית​(שולטת) • 6 בפבר׳ 2008
אני אשמח אם יונית בן שאול תגיב.

אם היא לא תגיב אכתוב בבלוג שלה בקשה לתגובה.

האמת שהבלוג של יונית בן שאול קשור רק בעקיפין לנושא השרשור.
יונית בן שאול לא טוענת שמותר להתיחס לזונות אחרת מאשר לנשים אחרות. כשזונה מקבלת כסף נותרת לה הזכות למה להסכים ולמה לא להסכים, כמו לכל אישה!

gilsher שלל מהזונה את חופש הבחירה וההסכמה. בזמן המעשה ולפניו היא התנגדה והוא הככריח אותה. לא נהוג במקומותינו ללא מילת ביטחון וללא אפשרות להפסיק. האילוץ עם SSC הוא רק מדומה כי האישה תמיד יכולה להפסיק עם מילת ביטחון.
gilsher הכריח אותה באמת ועל כן אנחנו כועסים.

מבחינתנו הזונה היא כמו כל אישה אחרת. היא יכולה להסכים או לא להסכים ואי אפשר לזרוק לה כסף ולחשוב שאי ההסכמה לפני ובזמן המעשה נקנתה בכסף.
huan
huan • 6 בפבר׳ 2008
גיבורים גדולים, תסלקו את דגי הרקק אך ב"מקובלים" ובדגים הגדולים לא תעזן לגעת.

קדימה, מי הראשון שיצעק לסלק את דולי, המנהלת בלוג הרבה יותר זמן מגילשר?
קדימה, מי יקרה לסלק מהאתר אדם שאשכרה זיין בחורה בלי קונדום בעודה כפותה ועדיין נמצא באתר עם הניק המוקורי למרות ה"שערוריה" שכולם כבר הספיקו לשכוח?
ועד מתי תיקנו אצל צביקה ותממנו את הפעילות הנלוזה של אור?
ויש פה עוד אנשים דומים הממשיכים לשרות בכלוב תוך עשיית שימוש באי הרמת ראש או בהיותם חברים בקליקה זו או אחרת - וכידוע חברות קודמת להכל.

אל תהיו צבועים ותתעסקו רק בפושטקים שבאופן סלקטיבי הצליחו להקפיץ לכם את הפיוז - אם לפעול למען ערכים, אז עד הסוף.

אני דרך אגב האחרון שיכול להיכלל על קהל אוהדי גילשר ודעותיו והתבטאויותיו אינן מקובלות עלי, אך עם הוא רוצה שיכתוב על כך בבלוג כמו שאחרים כותבים (וגם מבצעים את הדברים בפעול) - ההבדל ביחיד בינו ובינם הוא שגילשר הרים את הראש ואין לו מספיק חברים-בריונים לגבות אותו - "פשע" שאיננו מהווה סיבה טובה מספיק לצינזור או סילוק. לפחות לא עד שצעדים דומים יופעלו גם על שאר העבריינים.
שרפית​(שולטת)
שרפית​(שולטת) • 6 בפבר׳ 2008
חואן, הבעיה במעשים של gilsher שהם חוזרים על עצמם והוא לא מסוגל להבין מה הוא עושה לא נכון.

אני לא חושבת שצריך לסלק אותו, אלא לנסות להסביר לו כדי שלא ימשיך לשוטט ולהתעלל בזונות. גרוש צריך להיות אמצעי אחרון, כאשר ממשיכים במעשים ולא מוכנים להשתנות.

דולי כתבה על דברים שארעו בעבר! קראתי פעם סיפור, שזעזע את כולם, אבל דולי היתה בתיכון. אם יהיה סיפור חדש על דולי תוכל לדבר עליה, אבל היום היא עם דרגון פליי ושניהם מספרים על יחסי בדסמ אוהבים.

אני לא יודעת מה קרה במקרים האחרים, אבל אני נגד גרוש דולי מהסיבה שהגרוש לא צודק.
huan
huan • 6 בפבר׳ 2008
הו כן, תגידי לגילשר נו נו נו וזה יפתור את כל הבעיה,את מוזמנת לחפש שירשורים נוספים שעסקו בסיפורי של דולי מעבר לסנסציה מימי התיכון העליזים (אליה דרך אגב לא נראה שהיא מתחרטת).
את מוזמנת להתייחס גם לכל שאר המקרים שציינתי, לצערי כידוע לך אני לא יכול לנקוט בניקים ושמות של חלאות למינהם המסתובבות בכלוב ושלא עולים לכותרות כי יש להם את החברים שלהם או/ו הם לא כותבים בלוג ובפורום על מעלליהם.
פייה{O}
פייה{O} • 6 בפבר׳ 2008
חואן - יתכן מאוד שלא קראתי בתשומת לב מספקת, אך לא נראה לי שיש כאן קריאה גורפת לסילוקו של גילשר מהאתר.

סתם הבעת בחילה לגיטימית מהאיש ופועלו.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 6 בפבר׳ 2008
פייה כתב/ה:
חואן - יתכן מאוד שלא קראתי בתשומת לב מספקת, אך לא נראה לי שיש כאן קריאה גורפת לסילוקו של גילשר מהאתר.

אני וקייל קראנו לחסימתו. כל הבלוג שלו עוסק בניצול ובפגיעה בזונות. אבל הפוסט הזה... ממש מוגזם. ואם לא לסלק אותו, לפחות לצנזר, בדיוק כמו שצונזר הפוסט של דולי.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 6 בפבר׳ 2008
amy כתב/ה:
פייה כתב/ה:

אני וקייל קראנו לחסימתו. כל הבלוג שלו עוסק בניצול ובפגיעה בזונות. אבל הפוסט הזה... ממש מוגזם. ואם לא לסלק אותו, לפחות לצנזר, בדיוק כמו שצונזר הפוסט של דולי.

מה יתן לך צינזור?
ואני שואלת בשיא הרצינות. לא כנקיטת עמדה.
פייה{O}
פייה{O} • 6 בפבר׳ 2008
amy כתב/ה:
פייה כתב/ה:

איי סטנד קורקטד.

אבל אני לגמרי לא מסכימה עם הקריאה לסילוק או צנזור.
אנחנו ילדים גדולים (זה אפילו תנאי כניסה לאתר!), למה שמישהו יסנן עבורינו פוסטים שכאלו?
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 6 בפבר׳ 2008
ציטוט: ממש מוגזם. ואם לא לסלק אותו, לפחות לצנזר, בדיוק כמו שצונזר הפוסט של דולי.

לא לצנזר שום דבר, לעולם.

* ולמען הסדר הטוב - במידה והדבר נוגע לביטחון ישראל ושחרור של מידע מסויים יוביל לפגיעה בערך זה ובחיי-אדם, אני בהחלט בעד צנזור. מיותר לציין שזה איננו המקרה.