לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"מלכה"בת 16-זוועה.

מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 22 בפבר׳ 2008
גם אם לבחורה בגיל 16 מותר לקיים יחסי מין לפי החוק מבחינתי זה לא אפשרי.
לי אין את הכוח להתמודד עם ביקורת מהמשפחה שלי מהחברים והמשפחה של אותה נערה.

זו הסיבה האמיתית מעבר לזה שאילו זה היה נורמטיבי הייתי יוצא בכיף עם אחת בת 16.
אני יודע שגם אם היום הייתי יוצא עם מישהי בת 16 ומתייחס אליה בדיוק כמו לבחורה מבוגרת תמיד האנשים מסביב יגידו הוא מנצל אותה.

העיניין הוא שהבלגן לא משתלם.
huan
huan • 22 בפבר׳ 2008
העניין הוא לא המשיכה לבנות 16 או לבנות 8 (ויש מספיק שנמשכים גם לאילו - והחולניות שאתה מיחס לפאדופילים היא חסרת משמעות שכן רבים יגידו זאת גם עליך, תנסה להביא נימוקים קצת יותר טובים - משיכה מינית זה דבר מאוד סוביקטיבי והסיבה שפאדופילים הם פושעים וחולניים איננה נובעת מכך שלילדה בת 8 אין שדיים ענקיים וכוס שעיר אלה מסיבות הרבה, אבל הרבה יותר טובות ופחות שרירותיות).

אלה שלאישה שההיגיון שלה הוא "אני אוהבת בגדים יפים, מה אכפת לי להשתין ולדרוך עליו" צריך לתקוע מוצץ בפה ולהשאיר אותו שם - גם בגיל 40. שכן מעבר ל"רק שההורים לא יגלו" לא נראה שיש לה שמץ של מושג לגבי ההשלכות של מעשיה על עצמה או עליו. זה לא משנה האם היא בת 16 או 30 והעם הגוף שלה הוא נשי מספיק- אני כאדם בוגר שלא נשלט רק על ידי הזין שלו, הייתי מתרחק ממנה מכל מקרה לטובתה שלה. ועם אכן מדובר במקרה בו כפי שהתבטאה נעמה "אנשים דפוקים עושים דברים דפוקים" אני חושב שלכולם ברור מי מהדפוקים ידפק עוד יותר מכל העניין - רמז זה לא יהיה הדגנרט המליין נשואי+4 (כאשר העובדה הפשוטה שהוא הגיעה למעמד שהגיעה ומה זה אומר על החברה שלנו מזעזעת בפני עצמה - מה שהופך את כל הסיפור לעצוב הרבה יותר).

העובדה שהקלולסיות הזאת מאפיינת חלקים נרחבים בקרב דומיות, סאביות, שולטות ושולטים חדשים בקהילה לא מדבר לזכותו של במקרה הנל אלה עם כבר מעיד על חוליה של הקהילה שלנו שבה הרדיפה אחרי הצרכים האישיים, חוסר הרצון לנסות ולבחון את טובתו של הצד השני בכל הסיפור והדהיוצנזציה של הצד השני (בשני צדי השוט) היא הסטאנדרט.
אני לא אופתע לראות אותה בעוד כמה שנים פה בכלוב כמלכה בתשלום - הרי ילדות אבודות יש פה הרבה במגוון צורות גוף וגיליים, בעוד ילדה אבודה שתצטרף לאוסף אף אחד לא יבחין.
daniel222
daniel222 • 22 בפבר׳ 2008
ילדה בת 16 היא ילדה, ורק ילדה.
אפילו אם היא נשמעת בוגרת, היא עדיין ילדה, היא ממש לא בוגרת.
גם אם טראומות ילדות הפכו אותה ל"בוגרת" בעל כורחה, היא עדיין ילדה.
עבורי גם 20 זו עדיין ילדה.
מה יש לגבר בן 45 לחפש אצל בת 16 ? icon_eek.gif
פשוט אדם חולה !!!
נולי
נולי • 22 בפבר׳ 2008
שאלוהים תרחם עליכם עם כמות השטויות שאתם כותבים פה ומי יודע עוד כמה אתם מדברים וחושבים.

לכל מי שלא לגמרי מחובר לעולם הילדים:

יש בנות בגיל 10 שכבר לובשות חזיה. כן. כי מתבגרים היום מוקדם מפעם. יש גם כאלו שבגיל 9 כבר מקבלות מחזור ויש להם שער במקומות "הנכונים".

ילדה-אישה בת 12 ואפילו בת 4 תסכים לקיים יחסים אחרי שיכנוע נכון. לא שמתי מרכאות סביב שכנוע נכון כי כל אחד אפשר "לקנות".

יש גברים בכל גיל שנמשכים לנשים שטוחות חזה/ילדותיות למראה. "ברור" שעדיף אחת אוטנטית. כלומר, ילדה באמת.

כל הנ"ל לא יכול להצביע בכלל על זה שאותה ילדה לעיל או כל ילדה אחרת, שמקימת "יחסים בהסכמה", אכן מבינה מה היא עושה, גם אם היא נשמעת בוגרת לגילה ו"מדברת לענין". זה לא אומר שהיא תחיה עם עצמה בשלום בגיל 30 כשהיא תבין לעומק מה הסכימה לבצע בצעירותה.

שלא לחשוב על מאות המקרים שלא מגיעים לתקשורת.

למה לעזזאל אין רשיון להורות? כן! לא להרשות לכל אחד להביא ילדים לעולם, רק בגלל שהוא מצויד במערכת רביה תקינה. כן. אני בעד "האחות הגדולה".(או האח הגדול למי שמעדיף). או לפחות שיהיו שעורי "הורות" בתיכון ואפילו בחטיבה.
כמו שאנחנו יודעים לגדל צרכנים נבונים בואו נגדל אנשים נבונים שיודעים להעביר ביקורת גם על ההורים שלהם. או שלפחות נהיה שכנים טובים לאותם ילדים ונפנה לעו"ס הקרוב/ה לעזרה כשהחינוך המוענק קצת בעיתי או חסר.

N
מגדלנה​(לא בעסק)
מגדלנה​(לא בעסק) • 22 בפבר׳ 2008
סליחה אבל אני במקרה יודעת מי הילדה הזו, ועדיף שאשמור את המידע לעצמי,
אבל לא משנה איך יציגו אותה, הילדה הזו כבר שנים לא גרה בבית, עוברת ממשפחת אומנה לאומנה,

לרחם עליה...
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 22 בפבר׳ 2008
זה לא מה שהיא סיפרה ולא ככה הציגו את זה icon_rolleyes.gif
היא טענה שהיא באה מבית טוב בלה בלה
מגדלנה​(לא בעסק)
מגדלנה​(לא בעסק) • 22 בפבר׳ 2008
כחולית יקירתי, מה נראה לך, שאותה בחורה תרצה ליצור רושם של בחורה מסכנה שזקוקה נואשות ליחס חם וכסף? icon_rolleyes.gif
א ו ר​(מתחלפת)
א ו ר​(מתחלפת) • 22 בפבר׳ 2008
קראתי תתגובות הראשונות ובאף אחד מהן לא עלה משו חשוב...
הילדה לא בקטע של סאדו בכלל...היא עושה את זה רק בשביל הכסף.
בנתיים זה בלי מין.וזה די מזכיר לי זנות.

וההבדל שנים כן חשוב...כי אם הבן היה בן 18 אף אחד לא היה פותח תפה שמשהו בזה לא בסדר.
נוריתE
נוריתE • 22 בפבר׳ 2008
מגדה..
אם את באמת יודעת את כל הסיפור ומכירה אותה,
ואני מאמינה לך בכל לב
אז על כמה וכמה איכשהו
צריך להוציא אותה מכל זה, ויפה שעה אחת קודם
כי אם היא מביית הרוס
אז בטח ובטח אין לה מה לשחק ב"מלכה" עם גבר בן 40 פלוס
מה גם שלטענתה, היא עושה את זה כבר המון זמן.
אז, מה קורה???

לא ממש רציתי לדבר על זה, כאילו משהו שקרה לפני כמה שנים
(והאמת,בגלל התאונה ועודכמה דברים,שכחתי בדיוק מתי זה היה)
מאתר מסוים בקהילה,(לא אזכיר שמות כי כלובי לא אוהב את זה ןבצדק)
לפני אולי שלוש ומשהו שנים
פנתה אלי במסנג'ר,מי שחשבתי שהיא בחורה צעירה,הנחה הגיונית
ואמרה כמה היא מעריצה אותי וכזה וכזה,ואני ממש לא אובהת מעריצות צעירות וממש לא מעודדת ולא אאודד אף אחת בפורומים ובטח שלא בפרטי במסנג'ר,לנסות אפילו ולהיות מה שלפחות הייתי עד לפני כמהשנים ,כזה אקסטירימית ברמות ואפילו להפך,להפחיד,זה האמת המוטו שלי,(אבל לא לשם כך כותבת..)
ואני באיזה שלב, אמרתי לה,"ילדה" בת כמה את? (צורת דיבור שלי)והיא התרעמה שהיא מזה לא ידלה
אז שאלתי אותה בת כמההיא
והיא אמרה 14 מי שזוכר??העלתי טופיק בנוסח הממממ."השומרוני הטוב"
אחרי שסיימתי בשקט להזדעזע ביני לבין עצמי, שאלתי אותה מה היא עושה בקהילה וכמה זמן והיא, אמרה לפחות שכזה מגיל 12ומשהו (ישוע)
אז, התחלתי לשוחח איתה על הכל, כל נושא מנסה להסיט אותה מבידסמ כדי לגלות כמה שיותר פרטים עליה
ואחרי כמה ימים הצלחתי איכשהו, להשיג את הסלפון שלה, ואז,הדפסתי לוג של כל השיחות שלנו
ניגשתי למחלק הנוער במשטרת תל אביב,
במיקרה,היא היתה חיפפשאית חיה עם האבא והאמא לא היתה בתמונה(מזכיר משהו?)
הם לא רצו אפילו לקבל תלונה, למה, כי היא לדבריה היתה בת 14, וכבר בגיל ההסכמה (שוב ישוע!!)
ואז בכלל היבנתי שבגלל האינטרנט,הורד גיל ה"הסכמה" המנדטורי ל14
אבל הם אמרו שיעבירו את העיניין הלאה לבדיקה
במקביל,הרמתי טלפון לכל מנהל באתרי הקהילה
שהיה לי הסלפון שלו ולמי שלא שלחתי הודעות שאם יתקלו בניק שלה או דומה שיזהרו יחסמו ושיקחו בחשבון, שהייתי במשטרה והאחריות עליהם לגביה אם יגלו שהיא אצלם באתר
ומעבר לזה, פניתי גם למועצה לשלום הילד עם כל הפרטים
העיניין הוא היות ולא יכולתי בעצם להגיש תלונה רישמית, שאיכשהו אבד לי המעקב אחרי העיניין והיא אחרי יומיים נעלמה מעל פני האדמה.המשיטרה, העבירו את זההלאה ולילא היתה שום סמכות לברר מה קורה,

עכשיו,אלמלא האי התאמה בגילאים, למרות שהאמת היא לא נישמעה אז בת 14, בשמיעה ראשונה הייתי בטוחה שזאת זאתי בכתבה, אבל כניראה שלא

ולמה כללללללללל הסיפור הארוך הזה, האחריות רבותי היא עלינו ,עלינו,
על כל צעירה וצעיר שכמוה, ולא משנה מה הם מתיימרים לגלם בקהילה.
במידה כמובן ואנחנו מגלים או מכירים או שמענו ויש לנו מספיק פרטים.

אז מגדה, אם את עוד איתי
תעשי כל מה שאת יכולה הלוציא אותה מזה
ואני כותבת לך כאן בכללי
שאם תרצי ממני עזרה ואני מבקשת ממך שתבקשי ממני עזרה בעיניין
אני ממש לא מפחדת מאאוטינג או משום כלום
אם אוכל לעזור לה.+
נוריתE
נוריתE • 22 בפבר׳ 2008
א ו ר כתב/ה:
קראתי תתגובות הראשונות ובאף אחד מהן לא עלה משו חשוב...
הילדה לא בקטע של סאדו בכלל...היא עושה את זה רק בשביל הכסף.
בנתיים זה בלי מין.וזה די מזכיר לי זנות.

וההבדל שנים כן חשוב...כי אם הבן היה בן 18 אף אחד לא היה פותח תפה שמשהו בזה לא בסדר.

אור
אני לא מנסה להצטייר פה כשום דבר האמת
אבל גם אם זה היה בחור
הייתי מרימה פה קול צעקה,באותה המידה.
פאק(תסלחו לי) אבל רק לא מזמן ניתקלתי פה ב"אדון" בן 18 !
שטען שהוא כבר שנים בקטע
אבל היות והוא בן 18 ובכלל ל א רצה להקשיב לי,מהלעשות...
שלא לדבר על איזהדיון שכוח אל שהעלתי לפני המון זמן בפורום 40
על צעירים וצעירות בקהילה וכמעט טרפו אותי בחמת זעם כל הילדות שהיו כאן בזמנו כאילו ניסיתי לטול מהן אתת הזכות שניתנה להן מאלהים(בהשאלה מאנגלית God given right)
לעשות מה שבא להן.