שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בהמתיות .

dragon fly
לפני 16 שנים • 23 בפבר׳ 2008
dragon fly • 23 בפבר׳ 2008
בתור אחד שנכח בצאט אני לא מבין על מה את מתרעמת.

בא מישהו טוען שרב הסאביות שחווה בחייו הגיעו להיות סאביות מתוך התעללות נפשית,

הרב צחקו עליו ועל התיאוריות שלו,את קפצת וקבעת שהבדסם הוא אמור להיות טהור.

רובנו ציינו בפנייך שהבדסם טהור כמו הקישון בימיו הטובים או כמו כנסת ישראל.

צעקת ססמאות שהשד יודע מה ובתור אחת שנמצאת פה פחות מחודש את באה להראות לו כביכול

דברים שאנו לא רואים ולא מבינים .

אם זה בשירשור הזה או בשירשורים אחרים.

את לוקחת את עצמך או את האתר או המושג סאביות סאביות או וואטבר בעיני יותר מדי ברצינות

ראיתי בצאט שאחוות הסאביות הוא המוניטין שכולכן חייבות להיות יפות משולמות ובאות ממקום הכי

נקי לבדסם זועק ממך עד אי המתים.

מגיעה למסקנות שאמורות לכפות על הרבה מהשד יודע איפה וכו.

צר לי לאכזב אותך עולם הבדסם הכלוב הוירטואליה ובטח העולם האמיתי לא נשקפים כמו שאת

מדמיינת או חושבת לעצמך.

ואין טעם לצעוק זאת בכל פעם מחדש שאת לא מקבלת תמיכה למחשבותייך או השקפת עולמך.

זה שלא קיבלת סימפטיה בצאט לדברייך לא אומר שהצאט לא היה בסדר או אנשיו.

פשוט אף אחד לא מתרגש כמו שאת מתרגשת,אז אמרו לי פעם שאימא שלי זונה אז הלכתי להוכיח שלא?

אולי תפנימי את זה .זה רק יעזור לך להמשך.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת פבר' 23, 2008 11:49 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
קייל​(לא בעסק)
קייל​(לא בעסק) • 23 בפבר׳ 2008
זאלופון כתב/ה:
זעקה אילמת כתב/ה:
מגדלנה כתב/ה:
כלובי כתב/ה:
בהמתיות היא להתבטא בצורה גסה ומכוערת כפי שהתבטאת לעיל - גם אם מישהו אמר משהו שלא מצא חן בעיניך.

אני מסכימה עם הנאמר בציטוט. גם אם דחפת מילים אינטליגנטיות בפוסט שלך, הסאב-טקסט (תרתי משמע) לא יותר טוב ממה שנעשה לך בצ'אט. לא נאה לך, יכלת ואף היה ראוי שתפני לכלובי שהיה מנסה לעזור כמיטב יכולתו בנושא כדי שהדבר לא יישנה. בנוסף לזה, יכלת להבליג, אלה "רק ניקים" כמו שאמרת. לא תמיד צריך ללקחת ללב כל כך קשה...

תחושתי היא שהפואנטה מתפספסת, אני לא מחפשת פה "טיפול אישי " לניק זה או אחר.
אלא מנסה לגרום לכולנו לרצות ולהשתדרג. לרצות ולשנות את ההתנהלות בצ'אט ולחדד לשוגים בתפיסתם בנושא השליטה את הדברים.
אני לא מחפשת "סוויט ריבנג'".

כדאי שתקראי קצת שרשורים של אדונך (אני יודע שזה מייגע, אבל מישהו צריך לעשות את זה). תגלי ודאי שגם הוא הציב עצמו בפוזיציה של הנביא שמנסה להוביל את בני ישראל הנבערים אל האור, ושגם הוא גילה שבני ישראל לא אוהבים נביאים-מטעם-עצמם שכאלה, בפרט כשהנביא עצמו חוטא באותן עוולות שכנגדן הוא מטיף.

הקרוסייד (איזה כיף מילים לועזיות בעברית, הא? כזה סופיסטיקייטד) שלך חסר סיכוי, אבל המשיכי, זה מבדר icon_smile.gif

תכתוב יותר
כל פוסט שלך מעולה
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)

Re: בהמתיות .

זעקה אילמת כתב/ה:
אני לא יודעת איך זה אצלכם , אצלי בדף הראשי כתוב : " כניסה לכלוב " .
המשפט : " כניסה לכלוב הבהמות " , אינו קיים אצלי.
אתנצל על הבוטות , אך מה שהתחולל היום בצ'אט , הפעם הגדיש את הסאה ולי אישית גרם לשאט נפש.

לא אחת הייתי נוכחת כשנכנס איזה Bouffon ושאג בכללי : " יש כאן נשלטת מעוניינת " ?
לי אישית צורת הביטוי , הפניה - נותנת חשק לשלוח אותו לגלובטרוטינג עם בעיטה , כדי שימצא לו שפחה .
אנו לא בשוק ולא יזיק מעט בון טון גם אם המקום הוא וירטואלי.

המקרה שהיה היום , חמור לדעתי פי כמה וכמה .
כנשכנס ניק , ניק המוכר לרובכם כשולט , תחילה מקלל שפחה זו , עושה אאוטינג לאחרת ולבסוף , יוצא בדיאטריבה - רובה אומנם דיאלוגיסטית ושח על כך שכל הנשלטות הן : " מעפנות , כולן עברו התעללות בעברן , אין הן שוות " וכו'.. ומלבד 2 שולטים הרוב בחרו בשתיקה.

אני מקבלת את העובדה שלא כל שולט מבין שקיימת שליטה המגיעה ממקום נקי . רבים ההסברים לסיבות היותנו נשלטות - זאת אשאיר לפעם אחרת.

מה שלא מקובל עלי , הן התגובות שהופנו כלפיי כשהסברתי לאותו מוקיון ( שלשמחתי אף הקשיב לבסוף) , את דעותיי.
הנה אני , מנסה להעביר לו מסר , לא מתוך אינטרס אישי שלי , אלא לטובת הכלל , מסר שלא כולנו חולות נפש ( גם לו היה הדבר נכון , אני חונכתי לא לשים ללעג את הנכה- אלא להושיט יד ) , וסופגת לא מאחת ולא משתיים , תשובות חסרות קונוטציה לדבריי.
אז ניק ( כן , זה מה שהינך עבורי ) " מיס.. משהו.. קניון.." - לא , אני לא רואה את עצם היותי שפחתו של אדון שי כסטיה ( מה הקשר לנושא? - אנא פתחי את עיניי) ,אלא כזכות ! כמשהו שזכיתי בו ומשהו שאני מקבלת באהבה ומתוך בחירה.
וניק " ב' " (לא זוכרת את הניקים שלכן - מצטערת ) , בלתי נתפס אצלי הלעג שהבעת כשאמרתי שאתרום את חלקי כדי שהעולם יראה חיובי יותר , אני בעד אפגריידינג ולא דגרדציה.

חבל , חבל שגררתן את העניין למקומות נמוכים , זאת במקום לנסות ולהאיר את עיניו של אחד מקבועי הכלוב שיוצא א"כ בדיקלרציות דומות לאלו שיצא איתן פה - אל העולם הונילי.

אם כך , מפליא שרואים אותנו כסוטים עם ' שגרירים ' מסוגו שם בחוץ ?
במקום לצאת בבליצקריג , להסביר ולקטוע דיעות מסולפות , בחרתם בדהומנזיציה. עצוב.

כך אנחנו נראים ממבט של מי שנמצאת פה עמכם מתוך בחירה.
חשבו כיצד אנו נראים בעייני ונילים .(אני לוקחת בחשבון , שביום שבת - היה פה וניל אחד שנכנס באופן חד פעמי מתוך סקרנות) .

מפה , תבחרו , לרצות לשנות - או להמשיך ולשחות בשיט הזה.

תשמעי את נשמעת בחורה רצינית ובוגרת.נכון קשה לפעמים לעשות סו'יץ' ולהגיד לעצמך את סך הכל בעולם וירטואלי.

לי לקח זמן בדיוק כמוך .גם אני הייתי מוציא אנרגיה במלחמות עולם ובסוף לבד לאט לאט הפסקתי להתייחס ואט אט נעלמו המשועוממים ופסקו כמעט לחלוטין התגרויות מצד גולשים.

תיתעלמי אין פיתרון אחר.

תמיד תצחקי בלבך הרי למה אותו אחד או אותה אחת כי גם לא חסר משועוממות יורדות עלייך.
זה כי הם מקנאים בך.
יש לך אדון ויש לך חיים טובים כי את באה לפה בכיף.

יש אנשים שאפילו אין להם סאבית והם יושבים מול המיקלדת ומאוננים.

לי אמרו דברי הכי קשים שנאמרו ותאמת כבר לא עשיתי כלום פשוט התעלמתי כי אני יודע שיש לי ציוד גיטרה סוף הדרך ואני לומד בתנאים של 5 כוכבים ויש לי חברה שהיא מלאכית שבלעדיה אני לא נושם.

מה זה משנה אם ירדו עלי חיי לא ישתנו.הרי אותם ימשיכו לנצל באיזה עבודה בזמן שאני יושב וצוחק כל יום וכל היום ומאושר ללא הפסקה .

אם את רוצה לדעת אחת אמרה לי בצ'אט :

"אמוץ הלוואי שתמות אני שונאת אותך מוות"

אמוץ אתה חולה נפש ויש לך משפחה חולה"

אוקי באותו רגע קצת התעצבנתי אבל לא עניתי אמרתי.
חיים טובים!

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חיים טובים!
שושנה אבן

שירות לציבור ובקשת עזרה

שושנה אבן • 23 בפבר׳ 2008
מצאתי:

דִיאַטרִבָּה (מיוונית diatribe), נאום-השמצה או כתב-פלסתר נגד מישהו. (מילון פינס)

לא הצלחתי לפענח את:

א. "תשובות חסרות קונוטציה"

ב. לבליטית (במשפט "אני לא לבליטית בקשר לבחירת האדון שלי")

זעקה אילמת? מישהו?
רצה עם זאבים​(נשלטת)

Re: שירות לציבור ובקשת עזרה

רצה עם זאבים​(נשלטת) • 23 בפבר׳ 2008
[quote="שושנה אבן"]מצאתי:

דִיאַטרִבָּה (מיוונית diatribe), נאום-השמצה או כתב-פלסתר נגד מישהו. (מילון פינס)

לא הצלחתי לפענח את:

זעקה אילמת? מישהו?[/quote
חחחחחחחחחחחחחחח.... את ענקית...חחחחחחחחחחחחחח
אדון שי​(שולט)
אדון שי​(שולט) • 23 בפבר׳ 2008
זאלופון כתב/ה:
זעקה אילמת כתב/ה:
מגדלנה כתב/ה:
כלובי כתב/ה:
בהמתיות היא להתבטא בצורה גסה ומכוערת כפי שהתבטאת לעיל - גם אם מישהו אמר משהו שלא מצא חן בעיניך.

אני מסכימה עם הנאמר בציטוט. גם אם דחפת מילים אינטליגנטיות בפוסט שלך, הסאב-טקסט (תרתי משמע) לא יותר טוב ממה שנעשה לך בצ'אט. לא נאה לך, יכלת ואף היה ראוי שתפני לכלובי שהיה מנסה לעזור כמיטב יכולתו בנושא כדי שהדבר לא יישנה. בנוסף לזה, יכלת להבליג, אלה "רק ניקים" כמו שאמרת. לא תמיד צריך ללקחת ללב כל כך קשה...

אלא מנסה לגרום לכולנו לרצות ולהשתדרג. לרצות ולשנות את ההתנהלות בצ'אט ולחדד לשוגים בתפיסתם בנושא השליטה את הדברים.

כדאי שתקראי קצת שרשורים של אדונך (אני יודע שזה מייגע, אבל מישהו צריך לעשות את זה). תגלי ודאי שגם הוא הציב עצמו בפוזיציה של הנביא שמנסה להוביל את בני ישראל הנבערים אל האור, ושגם הוא גילה שבני ישראל לא אוהבים נביאים-מטעם-עצמם שכאלה, בפרט כשהנביא עצמו חוטא באותן עוולות שכנגדן הוא מטיף.

הקרוסייד (איזה כיף מילים לועזיות בעברית, הא? כזה סופיסטיקייטד) שלך חסר סיכוי, אבל המשיכי, זה מבדר icon_smile.gif

זאלופון .... האמת שהערכתי אותך קצת יותר .
אבל כנראה שמאחורי התשובות המתחכמות שלך עומד אדם קטן .
בוא תנסה להסביר לי מה הקשר בין התגובות שלי לבין נושא הדיון ?
אולי הגיע הזמן שגם אתה תקרא חלק מהתגובות בשירשורים שלי . נראה לי שגם לך זה לא יזיק .
בטוח שזה עדיף מלגרור איזה עילבון משירשור אחד לשירשור אחר בחיפוש אחר איזו נקמה עקרה .
לצערך אני לא הנושא כאן . לא שזה מנע ממך מלנסות להפוך אותי לנושא הדיון ואני מאוד מרוצה מכך שגם אתה הצטרפת למועדון האובססיביים שמתעסקים בי ללא הפסקה . ועצם זה שיש את אותם האנשים מסוגך רק מחדד את המסר שהעברתי . שקצת קשה לחלק מהאנשים כאן להתייחס בצורה עניינית לנושא הדיון . ויש לי בשורות עבורך אנשים מהסוג הזה הם אפילו לא הרוב באתר הזה . הם פשוט המיעוט הרועש מול הרוב הדומם שלא לומר המשתומם לנוכח התנהגות המיעוט הרועש הזה .
ואגב לא מדויק לומר " שבני ישראל לא אוהבים נביאים-מטעם-עצמם שכאלה, בפרט כשהנביא עצמו חוטא באותן עוולות שכנגדן הוא מטיף. "
בני ישראל דווקא אוהבים . האספסוף לא אוהב . וזאת מסיבה מאוד פשוטה . האספסוף חושש שאם יתקיים דיון ברמה גבוהה אז השירשורים לא יראו משעשעים בעיניי אותו האדם המתנשא . או שעל ידי הפיכת השירשורים למכובדים יותר לא תהיה לו את האפשרות להגיב מבלי להראות מגוחך .
ובכן אתה הוכחת שאפשר לשלב . גם הגבת , גם הורדת את הדיון לפסים אישיים וגם יצאת מגוחך .

להבא אני מצפה ממך שאת מה שיש לך לומר לי תשמור למקרה שתתקל בי .
והכי חשוב ... אל תתיימר לקבוע מה בני ישראל חושבים . למזל כולנו האתר הזה לא מורכב מאותם 3 אנשים שחושבים שזה לגיטימי להעביר כל דיון לפסים אישיים .גם לא עבור שעשועו האישי של זאלפון שמפיק הנאה אישית מתנשאת וילדותית מהשלכת הבוץ ההדדית . ( ולא אני לא ממציא את זה אתה בעצמך רשמת את זה
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=22112&postdays=0&postorder=asc&start=60 )
לא ידעתי שאתה עד כדי כך מרוצה מרמת הדיון באתר . עד לרמה כזו שאתה ממש חושש שהבידור היומי שלך ישתדרג טיפה ויעבור מהתנהלות של תגרנים בשוק להתנהלות קצת יותר מכובדת .
אם זה משעשע אותך לראות אנשים עולבים אחד את השני מעל כל במה ציבורית . זה כבר אומר עליך די והותר .

אבל אני לפחות חושב שאתה מספיק גדול לעשות את ההפרדה בין זעקה אילמת לביני ובין נושא הדיון לבין דברים לא רלוונטיים . כפי שאתה היית מצפה שאני אעשה את ההפרדה בינך לבין לוטוס לבין נושא הדיון .

ואני מתנצל על ההסטה של נושא הדיון . פשוט היה מתבקש פעם אחת להראות את ההתנהלות של אלה המכנים עצמם " אנשים יותר אינטיליגנטיים " .
ועוד דבר ... למי שיש בעיה ספציפית איתי ועם דבריי , עם אורך הרשימות שלי ודעותיי והתנהלותי מוזמן לכבד אותי בכך שיפתח שירשור שיעסוק בכך . אין צורך להתפרץ לשירשור על מנת " לחסל חשבון " לא גמור איתי . ולשם שינוי אני מבטיח שהאחרים יצחקו ואתה תזיע .

ולעצם הנושא ...
התגובות לא סתם נחלקות ל2 סוגים על פי המינים . צריך להכנס לצ'אט עם כינוי נשי על מנת לחזות בהתנהלות הזו קורת ובהתנהלויות זולות אחרות . ( אני ממליץ לך כלובי לנסות פעם ) .
ולגבי הטענות על נקיבה בשם כינוי ספציפי כאשר מעלים את הטענה אני אסביר .
כאשר מעלים כאן נושא בהכללה על תופעה שקיימת מייד קמים אלה הנעלבים ששולפים את התגובה " לא כולם כאלה יש כאן גם אנשים טובים ומכובדים " ומצד שני אם כבר מביאים דוגמאות ספציפיות אז מייד יהיו כאלה שמגיבים " מה את/ה מתחיל לעשות כאן מסע צלב כנגד אותם האנשים " .
ובכן אנשים בין אם תאהבו את זה או לא . אותן ההתנהלויות קיימות . אותן התופעות קיימות . ואפילו אף אחד לא מנסה להכחיש . אז אולי זה לא נוח ולא נעים לשמוע ביקורת . אבל צריך גם ללמוד לקבל ביקורת . זה חלק מהחיים . ועוד יותר חשוב להקשיב לביקורת כאשר היא נכונה . וגם אם לא אהבתם את הדרך שבה נאמרה הביקורת זה עדין לא משנה את הנושא עליו נמתחת הביקורת .
השאלות היחידות הן :
1) האם הביקורת מוצדקת ?
2) במידה והיא מוצדקת , מה אפשר לעשות ואיך ניתן להתמודד עם התופעה ?

ולגבי התגובה כי עולם הבדס"מ מזוהם כמו הקישון ... אז אני לא ממש מבין גדול בקישון אבל את הירקון טרחו לנקות . וזאת מסיבה פשוטה ... זיהום סביבתי מוריד את רמת החיים של כולם .
אם נתייחס לרגע לאנלוגיה שנעשתה אז ניתן להבין שאם אנשים ינהגו בדרך יותר מכובדת באתר וירטואלי אז קיימת ה " סכנה " שהם יתנהגו בדרך יותר מכובדת כאשר יפנו לעסוק בעולם השליטה באופן מעשי .
כלל ידוע שאנשים בעלי השכלה ודרך ארץ ( ושניהם ערכים נלמדים ) נוהגים פחות באלימות וכוחניות . ומה שיכול להוביל " רחמנא לצילן " לכבוד הדדי ועוד שאר " מרעין בשין " .

וכן ... גם זו תגובה ארוכה ומושקעת אז לאלה שקוראים את השורה הראשונה והשורה האחרונה אתן תקציר :

זאלפון יצאת פארש ! ( או שגם זו מילה לועזית ? )
כל השאר שיקראו את כל התגובה ויגלו בה את התוכן . מי שלא מחפש תוכן לא ימצא בלאו הכי ולכן התקציר .
ms. spirits
לפני 16 שנים • 24 בפבר׳ 2008

Re: בהמתיות .

ms. spirits • 24 בפבר׳ 2008
זעקה אילמת כתב/ה:
אם כך , מפליא שרואים אותנו כסוטים עם ' שגרירים ' מסוגו שם בחוץ ?
במקום לצאת בבליצקריג , להסביר ולקטוע דיעות מסולפות , בחרתם בדהומנזיציה. עצוב.

כך אנחנו נראים ממבט של מי שנמצאת פה עמכם מתוך בחירה.
חשבו כיצד אנו נראים בעייני ונילים .(אני לוקחת בחשבון , שביום שבת - היה פה וניל אחד שנכנס באופן חד פעמי מתוך סקרנות) .

מפה , תבחרו , לרצות לשנות - או להמשיך ולשחות בשיט הזה.

רוב האנשים הרשומים באתר הזה לא לוקחים חלק (או אפילו מתייחסים)
למתרחש בכללי בצ'אט, ואף לא משתתפים בפורומים.
למעשה, את שתיארת ניתן למצוא כמעט בכל צ'אט, שעניינו בדסמ או שזירת פרחים.
אם טורחים להתייחס לכל התבטאות, גם אם "חמורה" היא, אכן נדמה שזוהי ביצה צואתית.
התסכול מובן לי, אך איננו הכרחי.

לחילופין, ניתן להתייחס לאתר זה (או לכל אתר עם פורומים ו/או צ'אט)
כאל מקבץ של אנשים שונים, עם עניין שונה באתר ובדיוניו,
שעם חלקם נוכל לנהל שיחות או דיונים מעניינים,
ושחלקם ייתפסו בעינינו כבהמתיים. מבוטחני שיש רבים ורבות שמסכימים עם גישתך
הכללית לבדסמ, ואחרות ואחרים שירצו ויהיו מוכנים לדון בניואנסים.
ניתן גם לצאת מתוך נקודת הנחה שאין זה מתפקידנו לשכנע אחרים בצדקתנו,
כי אם אין באמת דיאלוג (כפי שתיארת), זה סתם מתסכל.
איננו כאן על תקן שגרירים, מטיפים, שתדלנים או מחנכים (אלא אם בחרנו בכך).
מותר אפילו לתת ל"ונילים סקרנים" את הקרדיט שידעו להבחין בין "בהמות" לבין "צדיקים".
Grey / Green
Grey / Green • 24 בפבר׳ 2008
תקשיב, זאלו, חשבתי על זה לעומק ואני רוצה להיות הסאבית שלך.
IvoryDom

Re: שירות לציבור ובקשת עזרה

IvoryDom • 24 בפבר׳ 2008
שושנה אבן כתב/ה:
מצאתי:

לא הצלחתי לפענח את:

זעקה אילמת? מישהו?

LOL
מקופלת​(נשלטת){Blue eyed }
אדון שי כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
זעקה אילמת כתב/ה:
מגדלנה כתב/ה:
כלובי כתב/ה:

הקרוסייד (איזה כיף מילים לועזיות בעברית, הא? כזה סופיסטיקייטד) שלך חסר סיכוי, אבל המשיכי, זה מבדר :)

זאלופון .... האמת שהערכתי אותך קצת יותר .
אבל כנראה שמאחורי התשובות המתחכמות שלך עומד אדם קטן ..[/b]

אממ..
לא.
לפעמים התחכום של זאלו הוא בתשובותיו הקצרות והממוקדות.
אבל אם אתה זקוק למילים רבות, כך לפי כתיבתך (באמת רציתי לקרוא הכל, אבל גם לי יש גבולות)
אני בטוחה שזאלו יוכל לספק את אופן הכתיבה הזה.
לשמחתי יש לו לב. רחב. ובפוסט שכזה הןא מקל על הקורא.
תודה זאלו :-)