בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכלוא אותך בעצמך.

טיגריס כחולה
לפני 16 שנים • 16 במרץ 2008
טיגריס כחולה • 16 במרץ 2008
אז שנתחיל?..
קודם כל -
קווינסי - את מלכה , רק ללמוד ממך. אהבתי ולקחתי כמה טיפים . תודה (:

ולגבייך- יצור נחות, מה שמנגינה לאוזנייך , רעש של ניסור לאוזניי.
זה שאת כותבת " שהוא בעצם אדונה " , מרמז באופן שיקרי ובולט שאת מסוגלת להסקת מסקנות. לא סובלת שקרנים ועוד יותר כאלו שלא מודעים למוגבלות שלהם. תיכנסי להרגעות, וכמה שיותר מהר - עדיף לך. לגבי הקביעה שלך לרמת המסוכנות שלנו , בל נשכח שמדובר בעוד סוג של "ילדה אישה" (ביטוי עדיו לאינפנטילית), שהכריזה על מלחמת חורמה בגבר שסך הכל קיבל קצת שכל. נכון , קצת יותר מדי מאוחר , אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא. בל נשכח כי אחת שטוענת כי גבר שמתחרט מלהיפגש איתה , הינו "דום מסוכן" , אינה יותר מעוד ילדה אינפנטילית נטולת בינה לחלוטין.
את לא רואה אמצעי בטיחות, כי רק אחת כמוך שלא מסוגלת לראות שני מטר מהאף שלה, זקוקה לכל תמרורי האזהרה האלוו.
ילדה, את בקושי רב מגרדת את תחתית המדרגה הנשלטת, בואי לא תתיימרי לדעת איך שולטת אמורה להתנהג.

קיבלתי מספר פניות מאוד מעניינות בפרטי על אנשים שחוו את זה , כנראה שעם שולטות. שמתי לב שהמכנה המשותף לכולם הינו כיבוד הדדי , ולסממוך עליה בצורה עיוורת. מה ששאלתי את רובם , ואני אשאל גם כאן , זה לא קצת מפריע כל הביטחון הזה שיש לכם בה?

נ.ב - תודה לאלו שמסוגלים לנהל דיון , תודה גם לאלו שלא מסולים ולכן שומרים על הפה שלהם, תודה גם לאלו שלא שומרים על הפה שלהם ויודעים להביע דעתם בצורה עניינית.

מתחיל להיות נחמד כאן שוב בכלוב (:
Blondie the good​(מתחלף)
Blondie the good​(מתחלף) • 16 במרץ 2008
טיגריס כחולה כתב/ה:
אניאשאל גם כאן , זה לא קצת מפריע כל הביטחון הזה שיש לכם בה?

לעניות דעתי, דווקא הבטחון בבת הזוג בסשן כה קשה מבחינה נפשית הוא מה שמאפשר סשן כזה בלי משקעים נפשיים בלתי הפיכים.

אך יש לציין כי מעולם לא עברתי סשן מסוג זה.

בכל מקרה שיהיה בהצלחה icon_smile.gif
טיגריס כחולה
רגע רגע.. מה זה "שיהיה בהצלחה" יחד עם "מעולם לא חוויתי"?
אז מה קורה בלונדי ? icon_wink.gif
Blondie the good​(מתחלף)
טיגריס כחולה כתב/ה:
רגע רגע.. מה זה "שיהיה בהצלחה" יחד עם "מעולם לא חוויתי"?
אז מה קורה בלונדי ? icon_wink.gif

Don't get any ideas icon_wink.gif
dragon fly
dragon fly • 16 במרץ 2008
טיגריס כחולה כתב/ה:
הממ..
אני לא רוצה ללמד אותו לקח , אני בסה"כ רוצה להתעלל בו. זה הכל.
מה שכן, אני מזהה אצלך צורך לקטלג את הרצון הזה שלי תחת בעיה כלשהי , בעיקר מכיוון שמצאת את עצמך מתחילה לפנטז בעקבותיו (אגב "להשליך את הפחדים והחרדות שלך ", והייתי מוסיפה גם 'תשוקות').
עכשיו , מעבר לזה שלא נתתי סיבות לסשן הזה שאני רוצה להעביר,(מהסיבה הפשוטה שאני לא זקוקה לסיבות , מספיק שבא לי) , העובדה שאת מכאיבה לי ככה בעיניים עם ה"שסן" הזה , ממש לא SSC.
חומד.

באמת אין כאן אף נשלט שעבר חוויה שכזו?

יש,אבל לא חושב שהוא ישמח לדבר על זה במקום "מפרגן ושופט" כמו פה.
Blondie the good​(מתחלף)
dragon fly כתב/ה:
טיגריס כחולה כתב/ה:
הממ..
אני לא רוצה ללמד אותו לקח , אני בסה"כ רוצה להתעלל בו. זה הכל.
מה שכן, אני מזהה אצלך צורך לקטלג את הרצון הזה שלי תחת בעיה כלשהי , בעיקר מכיוון שמצאת את עצמך מתחילה לפנטז בעקבותיו (אגב "להשליך את הפחדים והחרדות שלך ", והייתי מוסיפה גם 'תשוקות').
עכשיו , מעבר לזה שלא נתתי סיבות לסשן הזה שאני רוצה להעביר,(מהסיבה הפשוטה שאני לא זקוקה לסיבות , מספיק שבא לי) , העובדה שאת מכאיבה לי ככה בעיניים עם ה"שסן" הזה , ממש לא SSC.
חומד.

באמת אין כאן אף נשלט שעבר חוויה שכזו?

יש,אבל לא חושב שהוא ישמח לדבר על זה במקום "מפרגן ושופט" כמו פה.

היא כבר אמרה שפנו אליה בפרטי
טיגריס כחולה
דרגון, אני כאן. כל מי שיענה , יענה לי בחסותי. וחסר למי שתפתח את הפה האינפנטילי שלה כאן על מישהו בחסותי.
עכשיו דבר (:
dragon fly
dragon fly • 16 במרץ 2008
טיגריס כחולה כתב/ה:
דרגון, אני כאן. כל מי שיענה , יענה לי בחסותי. וחסר למי שתפתח את הפה האינפנטילי שלה כאן על מישהו בחסותי.
עכשיו דבר (:

כנראה שתית יותר מדי מים,
לא חסות ולא בטיח,החסות שלי היא אך ורק דולי icon_lol.gif

לילה טוב icon_lol.gif
Blondie the good​(מתחלף)
טיגריס כחולה כתב/ה:
עכשיו דבר (:

בחסותך?

שלום לדונה טיגריס מסיציליה icon_smile.gif

אבל ברצינות, למה שמישהו יחשוף מה שהוא עבר בכללי?

אם איזשהו סאב עבר סשן הכולל צעידה ברחוב ב תחפושת תרנגול ולקרא:" קוקוריקו !!!המלכה פורטונה תותחית!" כל 3 שניות, מדוע עליו לחלוק זאת עם האנשים הטובים בפורום?

מלבד זאת יש לך מנוי זהב אז יהיו לך הרבה שורות אדומות.
(אני בלונדי - אני מכור לשורות "יש לך הודעה חדשה" באדום)