צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה הודעות חביבות

טיגריס כחולה
לפני 16 שנים • 26 במרץ 2008

Re: לא נראה

טיגריס כחולה • 26 במרץ 2008
הטעות שעשה בורא עולם היא שהוא איפשר לך להיווצר.

נכון שהוא ניסה לתקן זאת בכך שהשאיר אותך קוף לא מפותח אבולוציונית, אבל בעיני זה לא מכפר על כלום.

עלוב נפש שכמוך.

(ותחסכו ממני את ה'חתול השחור' שעבר בין אלוהים לדרווין)
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
לפני 16 שנים • 26 במרץ 2008
נו, מר "היודע איך". ללא שום קשר לעמדתך, אכן, יש משהו ניאדרטאלי בצורת ההתבטאות שלך.
וממש לא יראה לי שעשיית הצדק או לחלופין כבודו של בית המשפט ממש מעניינים אותך בסוגיה הזאת.
ואגב, גם עמדתך מופרכת לחלוטין, ועצם העובדה שאתה יכול בכלל לחשוב ככה ולטעון אותה, משקפת את האי אמון הגדול שנוצר במערכת המשפט כתוצאה מהמשפט הזה.
נעולה​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 27 במרץ 2008

נעולה​(לא בעסק) • 27 במרץ 2008
טיגריס כחולה כתב/ה:
הטעות שעשה בורא עולם היא שהוא איפשר לך להיווצר.

נכון שהוא ניסה לתקן זאת בכך שהשאיר אותך קוף לא מפותח אבולוציונית, אבל בעיני זה לא מכפר על כלום.

עלוב נפש שכמוך.

(ותחסכו ממני את ה'חתול השחור' שעבר בין אלוהים לדרווין)

תמיד מהנה לראות שפחה נזעקת להגנת אדונה בשצף קצף. icon_rolleyes.gif
(נכון שבמקרה זה היתה התגרות קשה)
טיגריס, את שוכחת שכבת זוגו של "היודע" יש לך גישה למידע ריאלי בכל מיני תחומים - איזה אבא הוא ועד כמה נוכח בחיי ילדיו (אם יש), עד כמה הוא אמפטי וקשוב ואפילו מה בדיוק הוא עושה במיטה.
לנו (המגיבים) יש רק את הפוסטים שלו - ומה לעשות שהדמות העולה מהם היא לא סימפטית. לא מדברת על הדיעות השוביניסטיות ועל... הסגנון... המקוטע..., אלא על ההתלהמות הכללית והזלזול בכל מי שלא חושב כמוהו.
מאחלת לך הישלטות נעימה icon_wink.gif
טיגריס כחולה

טיגריס כחולה • 27 במרץ 2008
ואותי תמיד מענה לראות אנשים נעולים ומקובעים בעולמם הצר והמוגדר.

לראות אותם מנסים בכל כוחם לייצר איזשהו סוג של "הגיון" ותבניות כדי שדברים יסתדרו להם בראש.

אבל נעזוב את זה, נעבור לטענה היותר רלוונטית שלך.

עוד הרבה לפני אותה "גישה" מדוברת , ראיתי קצת מעבר למה שהרוב כאן רואים. כל מה שצריך זה לפקוח עיניים ולהתבונן לעומק. אך גם אם אני אלך בקו שלך , לפיו לא כולם מסוגלים לראות קצת מעבר לאף שלהם, וכל מה שהם רואים לנגד עיניהם זו דמות מתלהמת שוביניסטית ולא סימפטית - זה עדיין לא מקנה לאף אחד זכות להתבטא כמו שהתבטא אותו יצור לא מפותח, ואם את מצדיקה את ההתבטאות ההיא את לא יותר טובה ממנו.
מאחלת לך התעוררות לא מכאיבה במיוחד. icon_wink.gif
נעולה​(לא בעסק)

טיגריס כחולה כתב/ה:
ואותי תמיד מענה לראות אנשים נעולים ומקובעים בעולמם הצר והמוגדר.

לראות אותם מנסים בכל כוחם לייצר איזשהו סוג של "הגיון" ותבניות כדי שדברים יסתדרו להם בראש.

אבל נעזוב את זה, נעבור לטענה היותר רלוונטית שלך.

עוד הרבה לפני אותה "גישה" מדוברת , ראיתי קצת מעבר למה שהרוב כאן רואים. כל מה שצריך זה לפקוח עיניים ולהתבונן לעומק. אך גם אם אני אלך בקו שלך , לפיו לא כולם מסוגלים לראות קצת מעבר לאף שלהם, וכל מה שהם רואים לנגד עיניהם זו דמות מתלהמת שוביניסטית ולא סימפטית - זה עדיין לא מקנה לאף אחד זכות להתבטא כמו שהתבטא אותו יצור לא מפותח, ואם את מצדיקה את ההתבטאות ההיא את לא יותר טובה ממנו.
מאחלת לך התעוררות לא מכאיבה במיוחד. icon_wink.gif

למקרה שלא שמת לב: אני קראתי לדבריה "התגרות קשה".
שוב - מאחלת לך סשנים מענגים וכואבים והרבה הצלפות בכפות הרגליים icon_smile.gif
טיגריס כחולה

נעולה כתב/ה:
טיגריס, את שוכחת ש.. לנו (המגיבים)..::

[B]=

הכללה שלך בתוך קבוצה מסויימת

=

הזדהות.

מקווה שזה עזר לך "לראות" או להבין למה את נכללת.
עכשיו עזבי את זה , בואי נדבר לעניין , כאישה לאישה.. בואי נדבר על מה שאת באמת רוצה להשיג כאן..
נכון שבא לך על הצלפות בכפות הרגליים? כי אני יכולה לארגן לך ראיון קבלה. לא מבטיחה סשן , אבל לפחות בשביל ראיון קבלה , אני אזרוק עליך מלה , כי מותק.. את נוזלת לי כאן בשירשור..[/B]
נעולה​(לא בעסק)

טיגריס כחולה כתב/ה:
נעולה כתב/ה:
טיגריס, את שוכחת ש.. לנו (המגיבים)..::

[B]=

הכללה שלך בתוך קבוצה מסויימת

=

הזדהות.

מקווה שזה עזר לך "לראות" או להבין למה את נכללת.
עכשיו עזבי את זה , בואי נדבר לעניין , כאישה לאישה.. בואי נדבר על מה שאת באמת רוצה להשיג כאן..
נכון שבא לך על הצלפות בכפות הרגליים? כי אני יכולה לארגן לך ראיון קבלה. לא מבטיחה סשן , אבל לפחות בשביל ראיון קבלה , אני אזרוק עליך מלה , כי מותק.. את נוזלת לי כאן בשירשור..[/B]

אני נאלצת לרדת לרמה שלך - זה שאת מרטיבה בטירוף מזה שמצליפים לך בכפות הרגליים לא אומר שכל אישה אוהבת את זה. שכחת?
ציינתי את זה כי מקריאה חלקית של הבלוג של "היודע" עולה שהוא חובב כפות רגליים icon_lol.gif
ובקיצור, האדון שלך ממש לא מושך אותי בשום דרך. אז תרגיעי, אה? ותזהרי על המקלדת. כל הרטיבות הזאת עוד תקלקל לך אותה. icon_rolleyes.gif
עוד משהו קטן - ההודעות שלך מראות דבר אחד בבירור - שאתם זוג מתאים. מאחלת לך הרבה נחת לרגליו icon_smile.gif
טיגריס כחולה
icon_lol.gif icon_lol.gif
עזבי עזבי את הקישקושים הרטובים שלך..
"קריאה חלקית"? זה מה שכתבת? rffl.gif
חתיכת גרופית שכמוך.
אוחח איך שאני אוהבת ללחוץ על נקודות , זה פשוט .. הממ... אהה.. רגע..עוד קצת נקודות..
טוב די! קיבלת מספיק, עוד תחשבי שאני זה הוא ובכלל תהיה לנו הצפה באתר .
"קריאה חלקית".. rffl.gif rffl.gif
נעולה​(לא בעסק)
טיגריס כחולה כתב/ה:
icon_lol.gif icon_lol.gif
עזבי עזבי את הקישקושים הרטובים שלך..
"קריאה חלקית"? זה מה שכתבת? rffl.gif
חתיכת גרופית שכמוך.
אוחח איך שאני אוהבת ללחוץ על נקודות , זה פשוט .. הממ... אהה.. רגע..עוד קצת נקודות..
טוב די! קיבלת מספיק, עוד תחשבי שאני זה הוא ובכלל תהיה לנו הצפה באתר .
"קריאה חלקית".. rffl.gif rffl.gif

crazzzy.gif

<תמצית: צאי-מהסרט-שאת-חיה-בו>
טיגריס כחולה
הקטע הזה.. של התימצות.. נהדר בעיני.
בכלל , אני במקומך , הייתי נוקטת יותר בשיטה הזו ומדלגת על כל מה שמגיע לפניה.
פשוט, תביני, סשן ההשפלה העצמי שאת עורכת לעצמך כאן, מוציא אותך כל כך רע , שזה כבר גובל בסייף וורד .
תקשיבי .."היודע" ידוע בסבלנות אין קץ לשפחות בכייניות , עלק טיזריות , שכמוך. כאלו שחושבות שהן יודעות משהו מהחיים שלהן ולא מפסיקות לברבר בגלל זה. כאלו שאומרות בדיוק מה הן רוצות ולא רוצות - אם תתאמצי מספיק , אולי תצליחי לעניין אותו.
אני יותר בקטע של גברים. אבל אמיתיים אז אל תנסי להתחזות עכשיו. לא בא לי טוב להשפיל אותך יותר , כי אני מתחילה לחשו(ש)ד שאת נהנית מזה.
אי לכך ובהתאם לזאת - שאי ברכה. (אה , וזרקתי עליך מלה , הכדור אצלך.)