צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קושיה

nerissa​(אחרת)
לפני 16 שנים • 30 במרץ 2008
nerissa​(אחרת) • 30 במרץ 2008
ים_yam כתב/ה:
בסך הכל מבחר ההגדרות באתר די מצומצם: לא בעסק, לא מוגדר, שולט/ת, נשלט/ת, מתחלף/ת...

ומה עם הפטישיסטים?

או סתם קינקים?

כולנו באתר הזה כי אנחנו אוהבים להתנסות או להתעניין בחוויות "סוטות" מהנורמה (?) וכאן זה המקום לפגוש חברים שלא יגידו איכס על זה שלפעמים אנחנו אוהבים לקשור או להיקשר במהלך הסקס או סתם ככה, או לחטוף מכות בטוסיק, או להתחרמן מנעלי עקב או מגברים בחוטיני תחרה...

כאן זה המקום להיות מי שאנחנו בגלוי, גם אם כל הפטיש שלנו מסתכם ב"תנו לי להזדיין/להתלבש איך שבא לי ואל תעשו לי פרצופים של - אני בשוק! אני בהלם! אני המומה! "

אז הגדרנו את עצמינו "לא בעסק" כי לפעמים אנחנו מאוד בעסק לכמה רגעים, ושניה אח"כ כבר מתאים לנו עסק אחר לחלוטין...

[B]ובעיקר אנחנו כאן כי יש כאן אחלה אנשים שבמהלך השנים נהיו חברים ממש ממש טובים, והם עדיין אוהבים אותנו ואנחנו אותם גם אם אנחנו מזדיינים בעיקר בתנוחה המסיונרית ועל מיטה נוחה והם רק על סדים תוך כדי קשירות נוסח ספיידרמן...
[/b]

בי-דיוק!

חוצמזה שאחרי עשור של מאוד בעסק, לא מצאתי הגדרת "בפנסיה מוקדמת". icon_wink.gif
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)

Re: קושיה

Toothfairy כתב/ה:
מה העניין של כל ה"לא בעסק" האלו?

מה הם,מחפשים פה חרציות?

לי אין בעיה שכל אחד יגדיר את עצמו לפי רצונו.
לפי מה שאני הבנתי יש כאלה שנימאס להם.
עסקו בזה יותר מידי(כל דבר שמגזימים בו הופך למאוס) .
יש אנשים כמוני ועוד אחרים שרואים בזה בילוי וסקס מגוון ולא באמת מאמינים בנושא השליטה.
Tish Adams
Tish Adams • 30 במרץ 2008
פיית שיניים יקרה,
ים הגדירה זאת מצויין למרות שאישית, אני לא מבינה למה כל דבר צריך להיות שחור או לבן.
יש גוונים וצבעים נוספים.
כל אחת ואחד בוחר את מה שמתאים לו, מתי, היכן, עם מי ובאיזה פוזה.
העיקר שנהנים.

אגב, מאחר והאתר מוגבל ל18 ומעלה, על כתר או סתימה את גם שמה כסף מתחת לכרית?
שהרי שיניים חלביות אין פה כבר לאף אחד. icon_wink.gif
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 30 במרץ 2008
גם כן עסק...
Lady Mod​(אחרת)
Lady Mod​(אחרת) • 30 במרץ 2008
ים_yam כתב/ה:
בסך הכל מבחר ההגדרות באתר די מצומצם: לא בעסק, לא מוגדר, שולט/ת, נשלט/ת, מתחלף/ת...

ומה עם הפטישיסטים?

או סתם קינקים?

כולנו באתר הזה כי אנחנו אוהבים להתנסות או להתעניין בחוויות "סוטות" מהנורמה (?) וכאן זה המקום לפגוש חברים שלא יגידו איכס על זה שלפעמים אנחנו אוהבים לקשור או להיקשר במהלך הסקס או סתם ככה, או לחטוף מכות בטוסיק, או להתחרמן מנעלי עקב או מגברים בחוטיני תחרה...

כאן זה המקום להיות מי שאנחנו בגלוי, גם אם כל הפטיש שלנו מסתכם ב"תנו לי להזדיין/להתלבש איך שבא לי ואל תעשו לי פרצופים של - אני בשוק! אני בהלם! אני המומה! "

אז הגדרנו את עצמינו "לא בעסק" כי לפעמים אנחנו מאוד בעסק לכמה רגעים, ושניה אח"כ כבר מתאים לנו עסק אחר לחלוטין...

ובעיקר אנחנו כאן כי יש כאן אחלה אנשים שבמהלך השנים נהיו חברים ממש ממש טובים, והם עדיין אוהבים אותנו ואנחנו אותם גם אם אנחנו מזדיינים בעיקר בתנוחה המסיונרית ועל מיטה נוחה והם רק על סדים תוך כדי קשירות נוסח ספיידרמן...

תשובה פאקן מעולה!!

Tish Adams כתב/ה:

אגב, מאחר והאתר מוגבל ל18 ומעלה, על כתר או סתימה את גם שמה כסף מתחת לכרית?
שהרי שיניים חלביות אין פה כבר לאף אחד. icon_wink.gif

אולי היא יכולה לנסות אצל ההיא שרצתה לפתוח סדנת סאדו לילדים
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 30 במרץ 2008
'לא בעסק' זה אותו שיט כמו 'ניק לצרכי כתיבה'. יעני, בולשיט מבולשט, רק שלא ייפנו. icon_lol.gif

לא מעוניינות בפניות, לא רוצות שידברו איתן בכלל, עזוב'תי באמא'שך, נמאס מהשחיתות וכו'. זה פועל בתור אמצעי הרתעתי.