צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ההתחברות לכאב

amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 16 שנים • 18 באפר׳ 2008

Re: מילים כדורבנות אבל

חתולונת1607 כתב/ה:
amy כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:
Buttercup כתב/ה:

וזה מוטו שכדאי ,"לזזור ולשמור" ,כי אם את נותנת בלי לקבל, אז כל הסיטואציה, ממש מיותרת.
אנחנו לא אלטרואיסטיות ולא חייבות להיות.
וזה כי חשוב.מה שטוב לנו עושה להם בסופו של דבר טוב.

ההסתכלות פה היא שסאבית נהנית מזה שהאדון שלה נהנה, ואין לה הנאה לגופה עצמה.
לי זה לא נשמע ממש הגיוני.

מה דעתך?

מה דעתך?

מה לא הגיוני? זה הגיוני לחלוטין. אפילו בוניל, כשאת אוהבת מישהו, את נהנית לעשות לו טוב, לפעמים אפילו במחיר של קורבן עצמי. הדברים האלו חזקים יותר ביחסי אדון- שפחה.

זהו, שממש לא ככה בוניל! בווניל לא עושים משהו אם הוא לא נראה לך - פה זה הכרח, מעצם ההגדרה של יחסי שולט-נשלטת.
לא פגשתי אדם שהיתי מוכנה לעשות הכל עבורו.
אני שואלת את עצמי, בגילי, אני כבר אישה די מגבושת בדעותי ובאופיי - האם יש לזה בכלל מקום?

אני לא יודעת אם זה "הכרח". כן יש גבולות, וכן יש דברים של "יהרג ובל- יעבור", וברור (בעיני לפחות), שלא תעשי משהו אם הוא ממש ממש פוגע בך. אבל בין זה לבין לעשות משהו שמסב לו עונג ואת יכולה להתמודד איתו- יש הבדל גדול.
גם אני לא פגשתי אף אדם שהייתי מוכנה לעשות הכל עבורו, ואני מניחה שגם לא אפגוש, עד שבע"ה אהיה אמא. הדרך הנכונה להסתכל על דברים היא לשמור על עצמך לפני כולם, חוץ מילדיך.
בוודאי שיש מקום לדיעותייך ולאופייך, אבל שוב- כמו בוניל, כל מערכת יחסים דורשת פשרות והקרבות. זה לא בלתי סביר שהרבה מהפשרות במערכת שליטה יעשה דווקא הצד הנשלט, מעצם מהות היחסים, אבל גם הצד השולט.

בכלל, האין אהבה פירושה "לעשות למען"?
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 18 באפר׳ 2008
" וברור (בעיני לפחות), שלא תעשי משהו אם הוא ממש ממש פוגע בך. אבל בין זה לבין לעשות משהו שמסב לו עונג ואת יכולה להתמודד איתו- יש הבדל גדול."

אז איך תסבירי, שיש כל כך הרבה שולטים, שרק על ידי פגיעה בנשלטת הם מרגישים את היותם שולטים? רק על ידי השפלתה קשות, רק ככה. הולכים דווקא לדברים האלה שממש ממש ממש פוגעים - ומתעקשים שרק ככה הם יכולים לשלוט.

יש נשים ש.. אבוי ואויה, ממש באמת נפגעות מהשפלות. מי היה מאמין, ממש הזוי.

חבל שיש שולטים שלא מבינים שיש הבדלים עצומים בין נשלטת אחת לשניה.

שמתעקשים להשאר עם אותן ההתנהגויות לא משנה מי עומדת מולם בכלל. חבל, שזה מה שמתחילה בתחום רואה, ומבינה מזה ש"ככה זה".

אותי אישית זה מעציב
.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}

חתולונת1607 כתב/ה:
" וברור (בעיני לפחות), שלא תעשי משהו אם הוא ממש ממש פוגע בך. אבל בין זה לבין לעשות משהו שמסב לו עונג ואת יכולה להתמודד איתו- יש הבדל גדול."

אז איך תסבירי, שיש כל כך הרבה שולטים, שרק על ידי פגיעה בנשלטת הם מרגישים את היותם שולטים? רק על ידי השפלתה קשות, רק ככה. הולכים דווקא לדברים האלה שממש ממש ממש פוגעים - ומתעקשים שרק ככה הם יכולים לשלוט.

שמתעקשים להשאר עם אותן ההתנהגויות לא משנה מי עומדת מולם בכלל. חבל, שזה מה שמתחילה בתחום רואה, ומבינה מזה ש"ככה זה".

אותי אישית זה מעציב
.

בזה את צודקת. לכן חשובה כל כך התקשורת הראשונית. אם את לא אוהבת השפלות מסוג מסויים (או בכלל), תגידי את זה. שימי את זה כגבול. אם הוא לא מכבד את זה, לא נראה לי שווה להמשיך איתו את הקשר...

אני חושבת שחלק מהבעיה זו החברה השוביניסטית שלנו. השובינזם, למרות היותו מדכא נשים, פועל גם נגד הגברים. יש כל כך הרבה לחץ על גבר להיות "גבר- גבר", להיות תמיד בטוח בעצמו, ל ד ע ת מה נכון, גם לאישה, "לקרוא את מחשבותיה ורצונותיה"... על הדומים הלחץ הזה אפילו מוכפל. גם כשהאישה מולם לא מצפה מהם, הם חשים שהחברה מצפה מהם להתאים לתדמית הדום: קשוח, יודע, מרצה (כי האמת היא שבגדול רוב הגברים רוצים לרצות/ To please נשים, וכנראה פשוט יותר נוח ופשוט להם להניח שכל נשלטת היא בגדול דומה).

אני תמיד שמחה לפגוש דום רגוע באמת, ולא רק בפוזה של רגוע icon_smile.gif

יאללה, אלו הן חמש האגורות שלי icon_biggrin.gif
בלוסום​(לא בעסק)

Re: מילים כדורבנות

בלוסום​(לא בעסק) • 18 באפר׳ 2008
amy כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:

אותי אישית זה מעציב
.

בזה את צודקת. לכן חשובה כל כך התקשורת הראשונית. אם את לא אוהבת השפלות מסוג מסויים (או בכלל), תגידי את זה. שימי את זה כגבול. אם הוא לא מכבד את זה, לא נראה לי שווה להמשיך איתו את הקשר...

אני חושבת שחלק מהבעיה זו החברה השוביניסטית שלנו. השובינזם, למרות היותו מדכא נשים, פועל גם נגד הגברים. יש כל כך הרבה לחץ על גבר להיות "גבר- גבר", להיות תמיד בטוח בעצמו, ל ד ע ת מה נכון, גם לאישה, "לקרוא את מחשבותיה ורצונותיה"... על הדומים הלחץ הזה אפילו מוכפל. גם כשהאישה מולם לא מצפה מהם, הם חשים שהחברה מצפה מהם להתאים לתדמית הדום: קשוח, יודע, מרצה (כי האמת היא שבגדול רוב הגברים רוצים לרצות/ To please נשים, וכנראה פשוט יותר נוח ופשוט להם להניח שכל נשלטת היא בגדול דומה).

אני תמיד שמחה לפגוש דום רגוע באמת, ולא רק בפוזה של רגוע icon_smile.gif

יאללה, אלו הן חמש האגורות שלי icon_biggrin.gif

זהו, מחקתי את ה"אבל" מהכותרת של התגובה שלי - פשוט מילים כדורבנות.

אוהבת אותך מאוד, ושיהיה חג שמייח וכשר }{
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 18 באפר׳ 2008
חתולונת1607 כתב/ה:

אותי אישית זה מעציב
.

לביטוי "פגיעה בנשלטת" אין בכלל קשר לכאן, כי התנאי הוא ששני הצדדים נהנים.

שליטה, לדעתי, קודם כל מורכבת מסמכות אבל לא בלבד (משפט סתמי למדי כל עוד לא עומדים על פירושו המדוייק של המושג "סמכות"). לעומת זאת השפלות וגרימת כאב אין להם קשר לשליטה (IMHO) אלא לסדיזם ובמקרה אישי שלי - להנאה מינית. מה ששולל את הטענה ש"רק ככה הם יכולים לשלוט". "ככה הם נהנים ממין" ואם תרצי להאדיר אז "ממערכת יחסים" יתאים לכאן יותר.

"יש נשים ש.. אבוי ואויה, ממש באמת נפגעות מהשפלות" יש הרבה מאוד נשים שלא מתאימות להרבה מאוד גברים ולהפך. גם אם עסקינן בפירות עדיין קיים הבדל בין תפוחים לתפוזים.

"שמתעקשים להשאר עם אותן ההתנהגויות לא משנה מי עומדת מולם בכלל."
אני לא חושב שאדם צריך לשנות את ההתנהגות שלו בהתאם לאדם עמו יצטרך לחיות את חיו, אלא אם מדובר בשינויים אפשריים וכמובן טריוויאליים. אם מדובר בפן המושרש באופיו של אותו אחד, אזי עדיף כי ימצא/תמצא לו/לה את החצי השני והמתאים. לשם כך קיימת ההכרות הראשונית או כדבריה של איימי "הדברות" כאשר האחריות ליישומה מוטלת על שני הצדדים במידה שווה.

אין לך על מה "להתעצב" או להלין. לא פשוט למצוא פרטנר מתאים בשום מסגרת. החשוב הוא להחליט, בינך לבינך, מיהו זה המתאים לך ולחפש. להתרגז על אלו שלא או גרוע מכך - להתרכז בהם, לדעתי בזבוז זמן, לפחות כמות שזה נראה דרך עיניו של עצלן.
natti​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 19 באפר׳ 2008

natti​(נשלטת) • 19 באפר׳ 2008
חתולונת1607 כתב/ה:

אותי אישית זה מעציב
.

חתולה,
לפעמים שמסתכלים מהצד זה נראה כאילו הוא פוגע בה, ואולי בעצם היא אוהבת את מה שהוא עושה היא נהנת מהסיפוק שלו - אני מבינה שגם דבר כזה קשה להבין אבל שיש התמסרות טוטאלית הרצונות שלו הופכים לשלך, האהבות שלו הם האהבות שלך.
אין הנאה גדולה יותר מראות אותו מסופק נהנה גאה וכל זה ממך.... עד כדי אורגזמה וגירוי חזק.

כמו שאמר brave dwarf לא כל אחד מתאים לשני, וכן צריכה להיות פה התאמה, ולכן בכל תחילת קשר יש מה שנקרא 'שיחת התאמת ציפיות' בודקים אחד את השני אם בכלל יש התאמה בינהם.

ונכון שיש את אלו שנהנים להשפיל לפגוע בלי להתייחס לשפחה בכלל - יכול להיות שהוא לא מתאים לך אבל ופה האבל הגדול שהוא כן יתאים למישהי אחרת
בסוף בסוף הכל עניין של התאמה.
חג שמח
.
שלגי

שלגי • 19 באפר׳ 2008
שלגי כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:
amy כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:
Buttercup כתב/ה:

וזה מוטו שכדאי ,"לזזור ולשמור" ,כי אם את נותנת בלי לקבל, אז כל הסיטואציה, ממש מיותרת.
אנחנו לא אלטרואיסטיות ולא חייבות להיות.
וזה כי חשוב.מה שטוב לנו עושה להם בסופו של דבר טוב.

ההסתכלות פה היא שסאבית נהנית מזה שהאדון שלה נהנה, ואין לה הנאה לגופה עצמה.
לי זה לא נשמע ממש הגיוני.

מה דעתך?

מה דעתך?

מה לא הגיוני? זה הגיוני לחלוטין. אפילו בוניל, כשאת אוהבת מישהו, את נהנית לעשות לו טוב, לפעמים אפילו במחיר של קורבן עצמי. הדברים האלו חזקים יותר ביחסי אדון- שפחה.

זהו, שממש לא ככה בוניל! בווניל לא עושים משהו אם הוא לא נראה לך - פה זה הכרח, מעצם ההגדרה של יחסי שולט-נשלטת.
לא פגשתי אדם שהיתי מוכנה לעשות הכל עבורו.
אני שואלת את עצמי, בגילי, אני כבר אישה די מגבושת בדעותי ובאופיי - האם יש לזה בכלל מקום?

התשובות ל"מה מתאים לך" מצויות רק אצלך.
יש נשים שעבורן ההתמסרות הטוטאלית הזאת היא צורך (אני, למשל), אני מניחה שעל כך דיברה איימי.
אז אם את לא אחת מהן, זה גם בסדר, תעשי מה שנכון לך, מה שעושה לך טוב.
אין כאן פתרונות "ביצפר", יש כאן אנשים והם מורכבים ופשוטים, כפי שרק אנשים יכולים להיות.

ובהמשך לכך ולמילים שנכתבו על דומים מסוכנים, לא מתחשבים וכדומה.
במקום להתרכז במי שלא בסדר (לטעמכם/ן), תתרכזו באלו שנראים לכן, באלו שמרגישים לכן נכון בבטן, באלה שעושים לכן טוב.
חארות יש בכל מקום, לא רק כאן, החוכמה היא לא לבזבז עליהם אנרגיות מיותרות (נכון לשני המינים כמובן, רק שאין לי כוח ללוכסנים).

תתרכזו בטוב ולא ברע. ככה תעשו טוב פעמיים.
חננה סוררת

..

חננה סוררת • 19 באפר׳ 2008
לא מבינה איך אתן נהנות מכאבים ומתענגות על זה וכשהסימנים על הגוף נרפאים אתן הולכות "לחטוף" חדשים.

לא מבינה איך אפשר.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}

Re: ..

[quote="חננה סוררת"]לא מבינה איך אתן נהנות מכאבים ומתענגות על זה וכשהסימנים על הגוף נרפאים אתן הולכות "לחטוף" חדשים.

לא מבינה איך אפשר.
[/quot

ולי, מנגד, זה נראה נורא פשוט. כשהסימנים ניתנים לך על ידי זה שאת אוהבת וחפצה בו, הרי זהו אקט של אהבה וסמל לקשר בינכם. בוודאי שתרצי להיות מסומנת, ואם אפשר כל יום, כל הזמן.
זה סוג של קולר, לא?