לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ענווה.

אנימה
לפני 16 שנים • 22 באפר׳ 2008
אנימה • 22 באפר׳ 2008
טוב, יש אנשים שלא יכולים להתעלם מכתיבה על משהו שנשמע כמו לקיחת אקסטה בלי
לדעת. התאור הזה:

מיד כשבלעתי, התחלתי להרגיש מעט מוזר. פתאום הרגשתי איך אני מחווירה וזיעה קרה מתחילה לשטוף אותי אגב הרגשת ערבוביה כזו בבטן. הכל התחיל פתאום לזוז, ותפס אותי לגמרי לא מוכנה. זה נכון שהקשר שלי עם המציאות גם ככה לא בדיוק רציף, אבל אני לא רגילה לדברים כאלה ועוד באמצע היום, כשאני בסלון שלו, מנסה לשמור על ארשת סקסית ומתוחכמת כדי להבטיח עניין מצידו ואת מקומי. אני מניחה שנראיתי מוזר לכמה רגעים, אבל קשה לשמור על קור רוח כשהכל סביבך גדל פתאום למימדים עצומים. יכול להיות שזו אני שהפכתי זעירה. התחלתי לאבד את הסבלנות והעשתונות וממש להבהל. רצתי לכל כיוון, רק שמה שבדרך כלל מוכר לי כאיור הפרחים הקטנים על השטיח נראה לי באותו רגע כמרחבים עצומים בבורדו וכחול, וריצה מתחילת העלה של הפרח ועד סופו הייתה גורמת לי להתמוטט אם לא הייתי פוחדת ללכת לאיבוד בין הסיבים הצבעוניים.

זה תאור שנשמע כאילו מישהו באמת חווה את זה.
אני יכולה להגיד אחלה שיכתוב של חוויה מהסוג הזה, שתעשה חיים.
יש אנשים שלא. מה לעשות.
רצה עם זאבים​(נשלטת)
רצה עם זאבים​(נשלטת) • 22 באפר׳ 2008
יופי של פוסט, כתוב נהדר, אהבתי כל מילה
חבל שיש כאן את זאתי שתמיד הורסת שמחות...
אבל ניחא, התעלמות זה הפתרון היחיד icon_wink.gif
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
אנימה כתב/ה:
טוב, יש אנשים שלא יכולים להתעלם מכתיבה על משהו שנשמע כמו לקיחת אקסטה בלי
לדעת. התאור הזה:

מיד כשבלעתי, התחלתי להרגיש מעט מוזר. פתאום הרגשתי איך אני מחווירה וזיעה קרה מתחילה לשטוף אותי אגב הרגשת ערבוביה כזו בבטן. הכל התחיל פתאום לזוז, ותפס אותי לגמרי לא מוכנה. זה נכון שהקשר שלי עם המציאות גם ככה לא בדיוק רציף, אבל אני לא רגילה לדברים כאלה ועוד באמצע היום, כשאני בסלון שלו, מנסה לשמור על ארשת סקסית ומתוחכמת כדי להבטיח עניין מצידו ואת מקומי. אני מניחה שנראיתי מוזר לכמה רגעים, אבל קשה לשמור על קור רוח כשהכל סביבך גדל פתאום למימדים עצומים. יכול להיות שזו אני שהפכתי זעירה. התחלתי לאבד את הסבלנות והעשתונות וממש להבהל. רצתי לכל כיוון, רק שמה שבדרך כלל מוכר לי כאיור הפרחים הקטנים על השטיח נראה לי באותו רגע כמרחבים עצומים בבורדו וכחול, וריצה מתחילת העלה של הפרח ועד סופו הייתה גורמת לי להתמוטט אם לא הייתי פוחדת ללכת לאיבוד בין הסיבים הצבעוניים.

זה תאור שנשמע כאילו מישהו באמת חווה את זה.
אני יכולה להגיד אחלה שיכתוב של חוויה מהסוג הזה, שתעשה חיים.
יש אנשים שלא. מה לעשות.

נכון, ככה זה באמת נשמע, ואפילו אם טעיתי בניתוח, דחילעק, so fucking what????
לא שיש לי בעיה עם לקיחת סמים (או שמנגד אני מעודדת את לקיחתם...), אני פשוט לא אוהבת את השילוב בין סשן לסמים. חושבת שזה מסוכן.

רצוי שאנשים יבינו שיש עוד דברים על רצף התגובות בין: "ריגשת. מדהים. מושלם. נוגע" לבין: "את חרא של בן אדם, וגם הכתיבה שלך איומה".

וכן, גם בבדס"מ וגם בפורום הזה, אמור להיות מקום גם לדיעה קצת אחרת.

לא, לא דיעה שכמו אחרות כאן, יורדת לפסים אישיים. פשוט- דיעה אחרת.

יש מצב?
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
רוקדת בגשם כתב/ה:
יופי של פוסט, כתוב נהדר, אהבתי כל מילה
חבל שיש כאן את זאתי שתמיד הורסת שמחות...
אבל ניחא, התעלמות זה הפתרון היחיד icon_wink.gif

אני מאוד מזדהה עם תגובתך. צודקת- התעלמות היא אחלה פיתרון, כשרק אפשר לברוח מהטיפות.... icon_biggrin.gif
שפיץ רציני
שפיץ רציני • 22 באפר׳ 2008
אני נהנתי לקרוא את הסיפור
למרות שאני נגד סמים
ואני בטוח שקצפת תעדיף שתתמקדו בסיפור שלה
במקום בזריקת רפש.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 22 באפר׳ 2008
amy כתב/ה:

לא שיש לי בעיה עם לקיחת סמים (או שמנגד אני מעודדת את לקיחתם...), אני פשוט לא אוהבת את השילוב בין סשן לסמים. חושבת שזה מסוכן.

רצוי שאנשים יבינו שיש עוד דברים על רצף התגובות בין: "ריגשת. מדהים. מושלם. נוגע" לבין: "את חרא של בן אדם, וגם הכתיבה שלך איומה".

יש מצב?

ללא ספק יש ואני מניח שרבים יסכימו איתי שה"מצב" לא סתם רצוי אלא עם הצורה של הפורום הזה, אפילו נדרש ברמה של עזרה ראשונה והנשמה מפה לפה. אלא מכיוון שבסיפור עסקינן, יעני "סִפְרוּת", הרי שדימויים, מטאפורות, האנשות, החפצות, סינסתזיה וכל שאר פלאי עולם ומילים, מהווים חלק הימנו. וכאשר את מבטלת את הספרות למרות היותה ומתמקדת בתוכן התיאור מבלי לברר מראש אם לכך "התכוון המשורר", יש בכך מן הצרימה. גם אם אינך נמצאת על קשת מסורסת שמסתיימת ב"פויה איכסה, את דפוקה" ומתחילה ב"אויש, גם אני רוצה ככה".
רצה עם זאבים​(נשלטת)
רצה עם זאבים​(נשלטת) • 22 באפר׳ 2008
[quote="Brave Dwarf"]
amy כתב/ה:

ללא ספק יש ואני מניח שרבים יסכימו איתי שה"מצב" לא סתם רצוי אלא עם הצורה של הפורום הזה, אפילו נדרש ברמה של עזרה ראשונה והנשמה מפה לפה. אלא מכיוון שבסיפור עסקינן, יעני "סִפְרוּת", הרי שדימויים, מטאפורות, האנשות, החפצות, סינסתזיה וכל שאר פלאי עולם ומילים, מהווים חלק הימנו. וכאשר את מבטלת את הספרות למרות היותה ומתמקדת בתוכן התיאור מבלי לברר מראש אם לכך "התכוון המשורר", יש בכך מן הצרימה. גם אם אינך נמצאת על קשת מסורסת שמסתיימת ב"פויה איכסה, את דפוקה" ומתחילה ב"אויש, גם אני רוצה ככה".

מסכימה אתך גמד icon_rolleyes.gif
דובדבן

קצפת

דובדבן • 22 באפר׳ 2008
התוספת שלך על הסיבים אדירה.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 16 שנים • 23 באפר׳ 2008
Brave Dwarf כתב/ה:
amy כתב/ה:

יש מצב?

אני לא ביטלתי את הערך הספרותי של היצירה, אלא פשוט התייחסתי לפשט, ממנו משתמע כי הבחורה סוממה מבלי ידיעתה (לפחות באותו רגע ספציפי). אם טעיתי, הכותבת יכולה פשוט לתקן אותי.
לא קטלתי אף אחד, ולא מכל דבר צריך לעשות עניין כזה גדול.
strong man
לפני 16 שנים • 23 באפר׳ 2008

Re: קצפת

strong man • 23 באפר׳ 2008
דובדבן כתב/ה:
התוספת שלך על הסיבים אדירה.

מסכים לגמרי.