שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נמחקתי

Uranus
לפני 16 שנים • 24 באפר׳ 2008

Re: חזרתי

Uranus • 24 באפר׳ 2008
gilsherr כתב/ה:
לאחר מו"מ קצר עם כלובי הורדתי את הפרסומים הבוטים יותר.

בנוסף התחייבתי שלא לחרוג מהכללים הלא כתובים בעתיד.

מעכשיו: בלוג מכובס.

אוראנוס , אני לא חושב שהרפש ששפכת עליי ראוי לתגובה.

אתה דוקא כן ... icon_smile.gif
זאלופון​(שולט)

Re: חזרתי

זאלופון​(שולט) • 24 באפר׳ 2008
gilsherr כתב/ה:

היי אנימה.

כלובי לא חייב לי או לשאר הקוראים/כותבים כלום.

רק את קיומו כמובן...

חשבת פעם מה היה קורא ליוטיוב אם הוא היה מצונזר?

יוטיוב מצונזר להפליא...
בינתיים גם הוא וגם הכלוב משגשגים.
אנימה
אנימה • 24 באפר׳ 2008
אתה באמת חושב שהכלוב נשען על הרייטינג של אנשים שכותבים על נשים שצריך לשחוט אותם בסוף. נהרות של דם, הרג ורצח, והתעללות בחלשים?
הרי אתה בעצמך מבין שברגע שנותנים לך הסכמה זה הורס לך את הכל.
מה זה שייך לכאן? מה זה שייך לכלוב ולבדסמ.
כאן נהוג להסכים לפני. איך אתה חושב שאתה יכול להתחבר לכאן.
אתה מתעקש כי בארץ לא יהיה לך ערוץ אחר לכתוב את כל הנקרופיליה שלך.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
אני נגד התעללות בכל אדם!
זה מזעזע לחשוב על התעללות.
אני חושב שאפשר להנות מזונות ולכבד אותן icon_wink.gif

גלישר ראית פעם שלוש זונות מזדיינות?

אני כן וגם הייתי יחד איתן .טוב זה עלה לא מעט אבל כחוויה חד פעמית זה שווה.
gilsherr
gilsherr • 24 באפר׳ 2008
אנימה כתב/ה:
אתה באמת חושב שהכלוב נשען על הרייטינג של אנשים שכותבים על נשים שצריך לשחוט אותם בסוף. נהרות של דם, הרג ורצח, והתעללות בחלשים?
הרי אתה בעצמך מבין שברגע שנותנים לך הסכמה זה הורס לך את הכל.
מה זה שייך לכאן? מה זה שייך לכלוב ולבדסמ.
כאן נהוג להסכים לפני. איך אתה חושב שאתה יכול להתחבר לכאן.
אתה מתעקש כי בארץ לא יהיה לך ערוץ אחר לכתוב את כל הנקרופיליה שלך.

תסלחי לי(או שלא) אני ממש לא זוכר שכתבתי שצריך לשחוט נשים או על נהרות של דם או שהטפתי להתעללות בחלשים.
במחשבה שניה גם אם כתבתי אז לאחר המחיקה אי אפשר להוכיח כלום . אז כל אחד יבחר אם להאמין לך או לי.
דרך אגב, אני משוכנע שלא קראת דבר בבלוג שלי.
כדאי שתנסי.
gilsherr
gilsherr • 24 באפר׳ 2008
[quote="אמוץ"]אני נגד התעללות בכל אדם!
זה מזעזע לחשוב על התעללות.
אני חושב שאפשר להנות מזונות ולכבד אותן icon_wink.gif

גלישר ראית פעם שלוש זונות מזדיינות?

אני כן וגם הייתי יחד איתן .טוב זה עלה לא מעט אבל כחוויה חד פעמית זה שווה.
[/
quote]

היי אמוץ!

גם אני נגד התעללות. אני בהחלט נהנה עם זונות...ולא, השיא שלי זה עם שתיים ביחד.
זעקה אילמת​(נשלטת)
זעקה אילמת​(נשלטת) • 24 באפר׳ 2008
לא מובן לי האקטינג אאוט הזו בנושא הכתיבה של גלישר.
אתם מתנהלים כילדים הנמצאים עדיין בגן העדן הטרום נפשי . הגישה שלכם על פי ראייתי מתאימה למצב טרום היוולדם של סטרוקורות נפשיות, טרם היות האני המבחין , המודע.שיטת המרטירולגיה הפכה פה לאקט יום יומי שלי אישית גורם לגועל מצמית.
ברזי דרזין אספר לכם שאין זה נכון לחיות בעולם המגובה בצנזורה אלימה ועכורה הנוקטת בשיטת מחיקות סיטונאיות של כל בלוג/תגובה/פוסט שלא מתאימות לקבוצת אנשים מסויימת .יש בזה הפרה בוטה של חופש הביטוי .
מי אמר שקריאת הבלוג של גלישר חייבת להיות באג'נדה היומית שלכם? לא מדבר אליכם? קיפ דה הל אאוט !
אני בעד לתת חופש לריבוי נראטיבים (כן - גם כשל גלישר ), פרשנויות וגרסאות המתארות מציאות או פרי דמיונו של הכותב. אלו הם קווי האפיון של חברה דמוקרטית , בריאה אשר מתקיימת בה השקפות שונות ולא גרסה מוכתבת אחת - חברה אשר בה אנשים חושבים אחרת מן הזרם המרכזי , ועדיין יש להם מקום בשיח ציבורי, והם מתכנעים ומשוכנעים ומשכנעים.
סתימת פיות בעייני הוא הטרור הקבירנטי האמיתי.

אין בתגובתי זו קומפרומטציה לכלובי , אלא נקודה למחשבה.
Uranus
Uranus • 24 באפר׳ 2008
זעקה חביבה,

ראשית אף אחד לא אמר שכאן זו דמוקרטיה.
קיברנטיקה שמיברנטיקה וכול המושגים הרהוטים שכתבת,
כאן זה אתר פרטי שנועד לתת שירות מפגש לאנשים עם טעם מסוים בסגנון חיים, זה הכול.
אך כשסגנון החיים הזה מושך זאבים, שועלים, צבועים ונחשים, יש לעשות איזו רמה של סינון ומה לעשות גם טעויות נעשות לאורך הדרך כמו שהורה עושה טעויות בגידול ילדיו.
אני מעדיף הורה שטועה בגבולות שהוא שם לילדים שלו מאשר דמוקרטיה במשפחה.
וכאן זה אותו הדבר - הרי כולנו ללא יוצא מן הכלל - אני, את וגיל שר וכול שאר החברים - פשוט חבורה של ילדים מטופשים ורצוי שיהיה מי שדואג לשים אותנו בגבולות - גם אם הוא טועה קצת (ולרוב הוא לא).
אני לפחות מרגיש ככה מוגן והכי חופשי והכי חסר מעצורים והכי מממש את עצמי כאן שלא נדבר על בכיף להיות הכי ילד מטופש שיש -
כשאני יודע שיש גבולות מובנים ומגינים עליי ועל כול מי שאני עשוי לבוא איתו או איתה במגע.

שנית - אני לא יודע מה את מנסה להוכיח באמצעות מה שאני קורא "רהיטות יתר", אני סבלתי מהמחלה הזו פעם (אולי אפילו עדיין), רק שאנ גיליתי שכשאני עושה את זה - זה בגלל שאני חושש שהתוכן והמהות של מה שאני כותב לא יהיה בעל תוקף אז אני מוסיף תיבול. אבל נניח רגע את הצרות שלי בצד - חבל שעד שכתבת משהו כול כך רהוט, הרגת את כול מה שהיה לך לומר באמצעות ההגזמה :
"אין זה נכון לחיות בעולם המגובה בצנזורה אלימה ועכורה הנוקטת בשיטת מחיקות סיטונאיות של כל בלוג/תגובה/פוסט שלא מתאימות לקבוצת אנשים מסויימת .יש בזה הפרה בוטה של חופש הביטוי ."

בחייאת זעקה. אם מה שקורה כאן על פי העולם שלך זה מה שתארת במשפט הזה - אני לא רוצה לדעת איך נראה עולם של כאוס ואנרכיה אצלך... אפילו אני עלול להתעורר בלילה מזיע מהחיזיון...
{dOmCruise{A

תרגום ?

{dOmCruise{A • 24 באפר׳ 2008
זעקה אילמת כתב/ה:
לא מובן לי האקטינג אאוט הזו בנושא הכתיבה של גלישר.
אתם מתנהלים כילדים הנמצאים עדיין בגן העדן הטרום נפשי . הגישה שלכם על פי ראייתי מתאימה למצב טרום היוולדם של סטרוקורות נפשיות, טרם היות האני המבחין , המודע.שיטת המרטירולגיה הפכה פה לאקט יום יומי שלי אישית גורם לגועל מצמית.
ברזי דרזין אספר לכם שאין זה נכון לחיות בעולם המגובה בצנזורה אלימה ועכורה הנוקטת בשיטת מחיקות סיטונאיות של כל בלוג/תגובה/פוסט שלא מתאימות לקבוצת אנשים מסויימת .יש בזה הפרה בוטה של חופש הביטוי .
מי אמר שקריאת הבלוג של גלישר חייבת להיות באג'נדה היומית שלכם? לא מדבר אליכם? קיפ דה הל אאוט !
אני בעד לתת חופש לריבוי נראטיבים (כן - גם כשל גלישר ), פרשנויות וגרסאות המתארות מציאות או פרי דמיונו של הכותב. אלו הם קווי האפיון של חברה דמוקרטית , בריאה אשר מתקיימת בה השקפות שונות ולא גרסה מוכתבת אחת - חברה אשר בה אנשים חושבים אחרת מן הזרם המרכזי , ועדיין יש להם מקום בשיח ציבורי, והם מתכנעים ומשוכנעים ומשכנעים.
סתימת פיות בעייני הוא הטרור הקבירנטי האמיתי.

אין בתגובתי זו קומפרומטציה לכלובי , אלא נקודה למחשבה.

תרגום:
אני מכירה יותר מילים מפוצצות/לטיניות/נשמעות מיוחדות וחכמות (ממכם) מחק את המיותר - ואני אכתוב תגובה שאם יהיה לי מזל אף אחד לא יקרא בעיון ויבין באמת מה כתבתי (כי גם אני לא יודעת).

ולענין עצמו - מתי תבינו לעזאזל שחופש הביטוי הוא לא מוחלט, שי וצריך להיות איזון בין הזכות הבסיסית והיסודית לחופש ביטוי ושאר זכויות בסיסיות לא פחות ויסודיות באותה מידה כמו זכות הקנין, זכות לשם טוב ועוד, ושהזכות לעולם אינה מוחלטת, ומי שמאמין שזכות חופש הביטוי הינה מוחלטת, מאמין באותה מידה שאין לו זכויות אחרות, או שמותר בשם חופש הביטוי לפגוע בזכויות אחרות.
בארה"ב, אמר כבר השופט העליון ברנדס באמרה מאוד ידועה שחופש הביטוי אין פירושו לצעוק באולם קולנוע מלא באמצע הסרט - שריפה - רק כי בא לי.
יוטיוב מצונר
גילשר משום מה בחר לא לענות לזאלופון שציין עובדה זו בניגוד להצהרתו, כי חופש הביטוי של גילרשר הוא גם החופש לא להגיב למה שלא נוח לו.
זה בסדר
אבל לא רקר יוטיוב מצונזר,
כל אתר גדול מצונזר במידה כזו או אחרת, והכלוב מצונזר הכי מעט שיש.
היה אתר אחד, פורום שקם לפני כמה שנים במטרה להיות פורום ללא צנזורה.
מישהו זוכר?
כמדומני שלקח 3 חודשים לפורום להתאבד טוטאלית לבד, ונשארו בו רק פרסומים...
תתבגרו אנשים, מי שלא יודע לצנזר את עצמו שמידה הראויה לחברה, שלא יבוא בטענות כשבעל האתר הזכויות והחבות המשפטית עושה זאת עבורו.
גילשר - לא מוצא חן בעיניך - קום לך ובנה אתר בידי חדש, כראות עיניך, תשקיע עבודה קשה ואז תהיה לך הזכות שלא לצנזר כלום.
כלובי עשם את זה, כאשר היו לא מעט אתרים אחרים, פורומים ועוד.
אני הייתי בכולם, ניהלתי בחלק מהם, צינזרתי גם, וכאשר כלובי עלה, איחלנו לו בהצלחה, כולנו.
לקח לא מעט זמן, והאתר הזה עלה והשתלט על הרוב, ולא בזכות הגולשים, אלא בזכות ניהול נבון שידע להשאיר כאן את הגולשים.
וזה ההבדל - הגולשים כאם כי לרובם ככולם נוח כאן, והניהול מתאים ומוכיח את עצמו.

אם תצליח גילשר, בעוד שנה או שנתיים נראה אם האתר שלך יוכל לתפקד בלי צנזורה כזו או אחרת.

בהצלחה

אבל לבוא לכלובי הבייתה, לעבור על החוקים שלו, הכללים שהוא קבע וקובע, ואחר כך לבוא לצעוק שהוא לא נותן לך מה שאתה רוצה? לטעמי זו חוצפה, ולא, אין לך הזכות להתלונן בצורה שעשעית, לא אתה בנית, כלובי בנה.
נכון בלי הגולשים אין אתר, אבל בלי מקים האתר לא היה אתר שאליו הגולשים יבואו.
כמו שבחנות זכות קיומה היא כי יש קונים, אבל זה לא נותן לך בתור קונה זכות להכנס לחנות שיש בה שטיח לבן נעול במגפיים עם שכבת בוץ וחרא, לנגב את הנעליים ולהתלונן שהם לא מסכימים שתיכנס שוב עם הנעליים ולא רק זו אלא שהם אפילו - איזה פשע - ניקו את הבוץ שלך מאתמול, את הביטוי העצמי שלך.
ולא - בתור קונה אין לך זכות לזה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 24 באפר׳ 2008
זעקה אילמת כתב/ה:
אני בעד לתת חופש לריבוי נראטיבים (כן - גם כשל גלישר ), פרשנויות וגרסאות המתארות מציאות או פרי דמיונו של הכותב. אלו הם קווי האפיון של חברה דמוקרטית , בריאה אשר מתקיימת בה השקפות שונות ולא גרסה מוכתבת אחת

יש פה חופש לריבוי נראטיבים. למעשה, לכל שני סוטים פה יש שלוש דעות על כל דבר + דעה מגובשת האחד על השני.

מה שאין פה זה חופש מוחלט להגיד כל דבר בכל זמן ובכל צורה. אבל זה לא קיים גם בשום חברה דמוקרטית ולא צריך להיות קיים. הגבולות צריכים להיות מתוחים מאד לטעמי, אבל עדיין קיימים.

ההבדל בין החברה שבחוץ לבין הכלוב הוא שבחוץ יש חוקים ובית משפט ופה יש כלובי. כך שבחוץ אם מישהו מפיץ שקרים על מישהו אחר, המישהו האחר תובע אותו לדין. פה המישהו האחר פונה לכלובי. בחוץ אם מישהו מסית לפגיעה במישהו אחר, המישהו האחר פונה למשטרה. פה המישהו האחר פונה לכלובי. וכן הלאה. האמת? לא בטוח שכל כך כיף להיות כלובי ככה. אבל אין כאן ממש מנגנון אחר שימנע דברים שבחוץ בתי משפט מתעסקים בהם.

וכל זה בלי קשר לבלוג של גילשר, שאותו לא קראתי ואין לי מושג על מה בדיוק נמחק.