לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מצא את ההבדלים.

daniel222
לפני 16 שנים • 11 במאי 2008
daniel222 • 11 במאי 2008
סוף סוף נושא מקורי וחדשני, כל כך יוצא דופן שאף אחד כאן לא חשב אפילו בכיוון.
כן ירבו.
אלעד(שולט)
אלעד(שולט) • 11 במאי 2008
זעקה אילמת כתב/ה:

אלעד ,ראשית , טייק איט איזי ,
פנטזיה מקומה שמור כפנטזיה עד רגע הממוש . אולם , מרגע שהנשלט מקבל שירות מיני עם/בלי מגע ע"י מישהי הגובה תשלום- זהו אקט זנותי - קרדום לחפור בו .

קודם כל אני רגוע יקירתי, שרשורים בכלוב לא מעלים לי את הדופק.
אני פשוט לא מסכים איתך ועם הדעה שהצגת.
לגבי המקרה שתיארת אני לא מכיר את פרטיו המלאים ואני לא יכול לשפוט.
יכול להיות שנעשה עוול לגולש, יכול מצד שני להיות שהוא פגע במלכה בתשלום (שהיא לדעתי גולשת שוות זכויות פה באתר כמו כל גולש אחר).
זה לא קשור ולא רלבנטי לניסיון שלך לעשות דמוניזציה למלכות בתשלום באשר הן.

זעקה אילמת כתב/ה:

תפסיקו להפשיט את טלפיכם ,לא הייתם רוצים לראות את בתכם עוסקת בזנות . הייתם נוקטים בכל אמצעי שלרשותכם על מנת לשקמה ולהוציאה מהוירפול אליה הגיעה .
.

אישית אין לי בעיה כל עוד היא לא עוסקת בשירות מין אקטיבי שבתי תעשה מה שהיא רוצה, ולהיות מלכה בתשלום זה פחות גרוע מבחינתי מהרבה דברים אחרים...

זעקה אילמת כתב/ה:

כשהופכים עבד ללקוח , העדפה הבסיסית היא כסף ! .

כן נכון, אז מה הפואנטה שלך?

ברור שמלכה בתשלום מחפשת רק כסף וזה מה שמעניין אותה
(למעט כמה בודדות שיש להן גם איזה 10% של הנאה וסיפוק נלווים).

היא יודעת את זה, העבד בתוך תוכו גם יודע את זה. ושניהם מרוצים. אז מה אכפת לך.
ברור שזה לא בדס"מ ממקור של עולם אישי פנימי ותפיסות עולם והעדפות בדס"מיות אלא ממקום פיננסי של סיפוק צורך על בסיס כלכלי.
זה הבסיס בערך לכל מה שקשור לכלכלת העולם המודרני לא?

מלכה בתשלום היא עסק, עסק לכל דבר וענין,
מוסרי או לא זה ענין של ערכים אישים.
שפיות זמנית

Re: נתינת שירות

שפיות זמנית • 11 במאי 2008
אלעד(שולט) כתב/ה:
שפיות זמנית כתב/ה:

לשון המחוקק בהגדרה של זנות , אפילו לא טרחה לציין איזה סוג של פורקן מיני נקרא זנות
אלא ציינה שאדם שמגיע למשהי ונותן לה כסף תמורת פוקן מיני - הרי זה זנות
וזו לשום המחוקק - זאת אומרת שבמחינת החוק , מלכה בתשלום הרי הי כזונה......

חבל שאתה טועה ומטעה.
אנא גש לעו"ד הפלילי או לתובע משטרתי או נציג מפלג מוסר הקרוב לביתך שיסביר לך עד כמה זה לא נכון.

עובדה שככל הידוע לי אף מלכה בתשלום לא נעצרה והוכנסה למאסר על עיסוקה.
יותר מזה ידוע לי על שוטרי מפלג מוסר שסיירו ואישרו המשך פעילויות לבתים בהם עובדות מלכות בתשלום. כי הם לא עברו על החוק.

לנושא החוקיות:
הזנות לכשעצמה תופתע לשמוע איננה כלל וכלל מוגדרת כעבירה על פי החוק הפלילי תשל"ו.
מצד שני סעיפים 199-202 מגדירים פעילויות הקשורות לה כגון סרסרות, שידול, אחזקת בית בושת, הדחה של קטינים, כפיית עבודה בזנות וכיו"ב כמעשים פלילים ברי עונשין.

יתרה מזאת איסור על עיסוק בזנות מותנה כך: מי שעוסק בזנות במקום שמפריע לציבור או לשכנים

גם במקרה של מכוני ליווי או בתי בושת סגירתם מלווה בסייגים רבים.
כדי לסגור מכון צריך שקצין משטרה במסווה יקבל הצעה לשירות מין במקום תמורת כסף שמסר.
כדי לערוך פשיטה בכפוף להנחיות הפרקליטות חייבים להתקיים תנאים כגון:
יש במקום מידע על עובדים בכפייה, קטינים, תלונות של שכנים על המקום וכו.

זו הסיבה שהמשטרה לא מתעסקת עם המלכות בתשלום.
זה האם אמא של התחום האפור מבחינתם והם יודעים שאין להם סיכוי להגיע למעצר או הרשאה.

אוי אלעד
חבל שככה אתה מטעה את הציבור הרחב
המחוקק בכוונה לא הגדיר מהו פורקן מיני
כי הוא יכול לבוא לידי ביטוי במגוון רחב של נושאים
אין כאן שידול לזנות ???????????
כי בחורה כאן באתר ואני לא אנקוב בשימות ברגע שתפנה אליה - היא תציין שהיא מלכה בתשלום
ותגיד לך את כל הפרטים לגבי סשן שהיא מעבירה
אם זה לא שידול לזנות אז מה כן ?
בשום פנים ואופן אסור לחשוב שמה שקורה כאן הוא שידול לזנות כי לא כך הוא
אם העבד משלם כסף ומגיע לפוקן מיני - הרי דבר נחשב לזנות
אם שאתה לבחורה בפניה תמימה - אנא מקבל הצעה לסשן - זה לא שידול זנות ?
זה כמו שאותה בחורה תעמוד ברבים עם הצעה לזנות ..
המשטרה לא מתעסקת בנושא - כי הנושא הוא עדיין חשאי וארכעי עדיין ולא הגיע למימדים של הזנות הרגילה
אבל זה גם עוד יקרה
הכל עניין של משאבים ...
אלעד(שולט)

Re: נתינת שירות

שפיות זמנית כתב/ה:

המשטרה לא מתעסקת בנושא - כי הנושא הוא עדיין חשאי וארכעי עדיין ולא הגיע למימדים של הזנות הרגילה
אבל זה גם עוד יקרה
הכל עניין של משאבים ...

שוב אם אתה לא יודע על מה אתה מדבר אז אל תדבר.

יצא לי להכיר את התחום העסקי הזה ואת ההבטים החוקיים,
אני מודיע לך המשטרה לא עשתה ולא תעשה כי אין לה עילה לעשות.
בדיוק כמו ששוטרים סמויים הסתובבו בדנג'ן והוא עדיין פתוח, למרות שהתלוננו עליו שיש בו פגיעה בציבור.
שוטרים סמויים היו בלפחות 3 דירות סטודיו של מלכות בתשלום ולאחריהם באו שוטרים גלויים, עשו סיור דיברו עם בעלי המקום ואישרו שלא בוצעה עברה ועובדה שהעסק לא נסגר.
מקופלת​(נשלטת){Blue eyed }
אוזיריס כתב/ה:
כן ירבו.

היי אוזיריס :-)
cai
cai

פחחח

cai • 11 במאי 2008
אני מצטערת.

דנונציאצוני?
כאילו, פחחח
{dOmCruise{A

פחחח

{dOmCruise{A • 11 במאי 2008
דנונציאצוני?

ממש לא
יותר נכון מנוציאנטי, ולעניות דעתי אפילו מינורי וגם רנסטיני במקצת, נוט טו סיי פורגיביאני.
אנד טו בי קליר, חשוב להבהיר שלא דיברתי על פורביאני או קורציאטיני, אלא רק במובן הדמיאניטיל הומוקרטי, בהשפעת התורה הבוליאנטיקרטית פוליאמיצית הידועה גם כ-מולדיטיציבית.

אופ-קורס אסור לשכוח שההיבט הפורגיבי של האמירה ברוח סיביאני לא משאיר מקום לספק בשל הרזוננס הקוגנטיבי אינפינטיסמלי של הדיון ושהמסקנה הסופית פור שור מושפעת מהעולם הדיגיטלי קטודי רזיזסטיאלי שבו אנו חיים.
גט א לייף פיפל, אחרת תגמרו בביצה הבוציאנית מסריחואלית של המילה הלועזיאנית המצויה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 11 במאי 2008
אוזיריס כתב/ה:
כן ירבו.

צחוק צחוק, אבל לא קל לקחת נושא חבוט ולעטוף אותו בנושא עוד יותר חבוט. למעשה זה קונספט די חדשני. הדיון על הזנות פה נראה כעטיפה למתקפה קטנונית על כלובי, בטענה המשונה שהוא לא מרשה להזכיר זונות בכלוב(?), מה שכנראה מוכיח איכשהו שהוא הנבל באדם. לא לגמרי הבנתי איך, אבל נדמה לי שקרוז היטיב להסביר.
אלעד(שולט)

מה שנכון נכון

זאלופון כתב/ה:
אוזיריס כתב/ה:
כן ירבו.

צחוק צחוק, אבל לא קל לקחת נושא חבוט ולעטוף אותו בנושא עוד יותר חבוט. למעשה זה קונספט די חדשני. הדיון על הזנות פה נראה כעטיפה למתקפה קטנונית על כלובי, בטענה המשונה שהוא לא מרשה להזכיר זונות בכלוב(?), מה שכנראה מוכיח איכשהו שהוא הנבל באדם. לא לגמרי הבנתי איך, אבל נדמה לי שקרוז היטיב להסביר.

כשאתה צודק אתה צודק.

אני מרים ידיים...
זעקה אילמת​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 12 במאי 2008
זעקה אילמת​(נשלטת) • 12 במאי 2008
אלעד , אם אין לך בעייה שבתך תעסוק בזנות – איי רסט מיי קייס. ספיצ'לס.
זלאופון , לעוס או לא.. קראתם עד פה - וגם את התגובה הזו . תנסה להיות אביס'לה יותר ענייני ולענות בכנות מבלי להפוך את המקום לוריטה . או שמא יש בך חשש שהסאו קולד גרופיות שלך - שחלקן כנראה מלכות בתשלום יפנו לך עורף ? לא נראה לי .העדר שלך סרויליסטי ורובו לא ממש חושב בזכות עצמו .

איי וואינדר וואי כל אלה שהגיבו עד כה נגד ההשוואה של זונות למלכות בתשלום הם שולטים . ואם להיות כנים אתם לא ממש יודעים באמת מה קורה ואיך הדברים מתנהלים עם מלכות בתשלום .אלה שצידדו בהשוואה הם נשלטים שמכירים את הנושא .והמלכות ? הן בחרו להאלם ! וזאת נקודה חשובה שצריכה להדליק נורה אדומה לקומנסנס שלכם .

הזנות כפעילות , חוקית במדינת ישראל .אבל אסור לפרסם באמצעי התקשורת (בכלל זה באינטרנט ) ואסור לשדל .שידול משמעו פיתוי והתניית קשר בעל אופי מיני בתשלום .במקרה הזה הכלוב עובר על החוק פעמים רבות .

שפיות זמנית צדק .הסיבה שהמשטרה לא ממש פועלת בנושא היא מאותה הסיבה שהמשטרה לא באמת פועלת על אכיפת החוק בנוגע לסמים קלים . אך עצם אי האכיפה לא הופכת את העברה על החוק לחוקית . בדיוק כפי שאי אכיפה של הגבלי המהירות המותרת בכבישים מסויימים לא מתיר לאזרחים לעבור על החוק בכבישים אלו .

השאלה העקרונית היא למה אתר שמכבד את עצמו מאפשר פעילות שהיא לא חוקית .
הפעילות הלא חוקית היא הפרסום תוך שימוש בכלים שמאפשר האתר . והסחר מכר שמתנהל בתוך האתר לשם קניית הנאה מינית במהותה .
האתר בעצם משמש כמעין מתווך על ידי פרסום השירותים ומציאת הלקוחות . מכך יוצא שבאתר מתקיימת פעולת שידול . לא כך ?

ההשוואה בין הזנות לכל נותני השירותים היא עילגת ורדודה .ולפיה רוב יושבי האתר עוסקים ברמה כזו או אחרת בזנות .
אבל בכל הנוגע להשוואה הזו וגם להשוואה לרקדנית סטרפטיז החוק מבדיל בין ריקוד שאין בו מגע בין הצופה לרקדנית -ובין מקום בו מתנהל מגע בעל קונוטציה מינית ישירה ומכוונת .

TTFN