לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סרוגייט - "מטפל/ת" מין

ליאה אורגנה
לפני 16 שנים • 13 במאי 2008
ליאה אורגנה • 13 במאי 2008
לא קראו לאף אחד "זונות".

התחום לא מוסדר.
לפי התחקיר של עובדה כמעט כל אחד יכול לפתוח מכון לסרוגייט ולהציע נשים שעברו את ההכשרה שלו כמטפלות סרוגייט.

יש בעלי מקצוע רציניים אבל כל עוד אין פיקוח יהיו גם אחרים.

אם לא צריך תעודה מוסמכת כדי לפתוח את המכון ולא עוקבים אחרי הפעילות מה מונע מאדם שעשה קורס אימון של 3 חודשים ב"אימון לחיים" להכריז על עצמו כמאמן לחיי המיניות ולפתוח מכון לסרוגייט?

בעל המכון כתב בעצמו מה אנשים הבינו מהתחקיר של עובדה. המקרה של הסרוגייטים שהוכשרו למכון של ד"ר יוסי זיידר מ"קשר משפחתי" לא הוסיף לאמינות התחום.

לא מזמן קראתי שבחורה מציעה את עצמה כסרוגייט מינית וכותבת שיש לה ניסיון עשיר, ששווה יותר מהלימודים האקדמים עם 100% הצלחה. היא מטפלת גם בבדס"מ. אני לא בטוחה שהיא פחות יעילה מחלק מהמכונים,
כל עוד אין לסרוגייט הכשרה מסודרת עם תעודות רשמיות הנושא בלי פיקוח.

אף אחד לא קרא להן "זונות". גם הבחורה שעבדה עם הלקוחות העשירים קראה לעצמה "נערת ליווי".

"זונות" הוא כינוי גנאי של אנשים שלא מקבלים את זכותה של האישה למכור שירותי מין ושירותים שנלווים למין מכל הסיבות שהיא רוצה: רחמים על גברים שלא מקבלים סיפוק מיני, רחמים על גברים נשואים בלי סיפוק, רחמים על גברים עם צרכים מיוחדים ביחסי המין.
גם נערת הליווי יכולה לבחור לעצמה בתול בן 30, גבר זקן עשיר עם בעיות מיניות בגלל ההזדקנות וגבר עם בעיות של צרכים מיוחדים ביחסי המין.

לפי מה שהגבר שנוצל ע"י יוסי זיידר אמר המניע שלו היה להשתקם ולרכוש מקצוע פארא רפואי מכובד.

הבחורה שהתראיינה אצל אילנה דיין גם רצתה לשלב בין הידע המעשי הנרחב שלה בחינם ובין רכישת מקצוע רפואי במכון רפואי פסיכולוגי מכובד.

השאלה מי יותר יעיל בטיפול. הבחורה שמציעה את עצמה כסרוגייט אישית, כולל בדסמ, ומספרת על ניסיון ו100% הצלחה, כאשר יודעים מראש שמקבלים אותה או המכון עם בעלי המכון, שלא בטוחים מה ההכשרה שלהם ועם סרוגייט שהם הכשירו ולא יודעים מה הניסיון המעשי שלה.

עד שלא ישוו בין התוצאות לא יכולים להגיע למסקנות.
Inside your head
לפני 16 שנים • 13 במאי 2008
Inside your head • 13 במאי 2008
עצם זה שאין שום הכשרה ופיקוח מתאימים, הופך את זה למפוקפק בעיניי.
המטרה? עוזרת ככל שתהא, מתגמדת לעומת האי-חוקיות, חוסר הכשרה ופיקוח שהתחום הזה מעמיד בפנינו.
אין שום תקדים משפטי, חוקי שמאפשר במפורש להשתמש בסרוגייט כאמצעי טיפול.
ברגע שיהיה, אם יהיה, עבורי זה יראה אחרת.
כרגע, זה פרוץ.
והפריצות הזאת כמו שכבר נוכחנו לראות במקרה של זיידר, הרת אסון.
ליאה אורגנה
לפני 16 שנים • 14 במאי 2008

הראש היהודי ממציא לנו פטנטים.

ליאה אורגנה • 14 במאי 2008
מצאתי נתון מוזר.

מתברר שישראל היא מעצמה עולמית בתחום הסרוגייט. קראתי שמפסר הסרוגייטים הישראלים גבוה יותר מארה"ב. icon_smile.gif
בארה"ב, המולדת של השיטה, הסקסולוגים מעדיפים לדבר ולתת למטופלים למצוא בעצמם את המועמדים ליחסי מין
.
המכון שנחקר בעובדה פרסם בארה"ב את תוכנית העבודה.

http://www.theage.com.au/articles/2003/06/04/1054700271752.html
כתוב שם שבארה"ב השיטה כמעט נזנחה.

Montgomery says research into the surrogates used by Masters and Johnson suggested they were harmed by being required "as a commercial contract" to be physically intimate with people they may not find attractive. (It has been claimed Masters and Johnson later abandoned the therapy because of legal action taken against them by a patient's aggrieved spouse.)

Israel remains one country still broadly receptive to surrogate therapy, largely as a rehabilitation treatment for injured soldiers

הראש היהודי הפך את ישראל למעצמה עולמית בתחום הסרוגייט. icon_cool.gif
Inside your head

Re: הראש היהודי ממציא לנו פטנטים.

Inside your head • 14 במאי 2008
ליאה אורגנה כתב/ה:
מצאתי נתון מוזר.

הראש היהודי הפך את ישראל למעצמה עולמית בתחום הסרוגייט. icon_cool.gif

משום מה, זה לא מפתיע אותי בכלל...
Lanya Colson
Lanya Colson • 14 במאי 2008
ברווזת גומי כתב/ה:
המטרה? עוזרת ככל שתהא, מתגמדת לעומת האי-חוקיות, חוסר הכשרה ופיקוח שהתחום הזה מעמיד בפנינו.
כרגע, זה פרוץ.

עד שהתחום לא יוסדר ע"פ חוק הוא יהיה מפוקפק בעינייך?
שכחת מי מחוקק חוקים? חברי כנסת... ואת האישור שלהם את צריכה?
מה לגבי גוד-אולד שיקול דעת אישי (במקום שהמדינה תחליט עבורנו ותמשטר כל אספקט של חיינו?)
לא קשורה
לא קשורה • 14 במאי 2008
הרי זנותהיא עסקה מסחרית שבה צד א' משלם עבור השימוש בגופו של צד ב' לצורך סיפוקו המיני.
הסרוגייט אמנם מספק מענה מיני, אך לא באינטרקציה ישירה, להבדיל מזונה.

אהבתי.

לפי ההגדרה הזו המג'יסטית שלי היא זונה.
גופה, שמתאמץ לשחרר לי את הצוואר התפוס, קשור קשר הדוק (אך לא ישיר) לכך שיהיה לי סקס טוב.

השעוונית שלי, זונה סאדיסטית שכמותה, כל פעם שהיא מתאמצת להשאיר לי שפתיים חלקות
היא אם כל הזונות השרות שאני משלמת לה עליו, קשור אינטרקציה כמעט ישירה לסיפוקי המיני.
(אני הרי לא מסירה שער בשפתיים בשביל להרגיש טוב יותר את התחתונים)

הקלות שבה את מחילטה שזו זנות היא בעיני בבחינת "אם אין לחם תאכלו עוגות"
תשובה שרק אדם שבע, שמעולם לא הבין רעב, מסוגל לענות.

אלו שלא מליחים להשיג זקפה, שלא מצליחים לחייך ליד בחורה מבלי להסמיק ולקבל התקף לב, אלו שלא מצליחות להשיג אורגזמה, אלו שלא מצליחות לאפשר לגופן להרגע מספיק בשביל חדירה, אלו שלא מצליחות בכלל להרטיב, אלה ואלו שמתביישים בגופם/ן.
כל מני כאלו הפרעות קטנות, חסרות משמעות, שהחברה בעיקר מתביישת לדבר עליהן ויותר קל לוותר על סקס מאשר ללכת לפעול למען האפשרות לתקן.

אני מבדילה בין מי שמשלם על מין לצורך פורקן ומי שמשלם הן כסף, והן בהליך נפשי בכדי לחשוף לאדם זר את הקשיים ולהשיג שיפור בחייו.
לאותו אדם, תאמיני או לא, לא ממש משנה שאת חושבת שסרוגייט הוא זונה.
Inside your head
Lanya Colson כתב/ה:
ברווזת גומי כתב/ה:
כרגע, זה פרוץ.

מה לגבי גוד-אולד שיקול דעת אישי (במקום שהמדינה תחליט עבורנו ותמשטר כל אספקט של חיינו?)

לא, לא שכחתי (למרות שהסניליזם ממני והלאה).
כן, את האישור שלהם אני צריכה (עדיין ישנו קומץ שנמצא שם, כי באמת אכפת לו).
גו-אולד שיקול דעת אישי, קיים (לא במקום, אלא בשילוב הרמוני בין השניים).
Inside your head
לא קשורה כתב/ה:
הרי זנותהיא עסקה מסחרית שבה צד א' משלם עבור השימוש בגופו של צד ב' לצורך סיפוקו המיני.
הסרוגייט אמנם מספק מענה מיני, אך לא באינטרקציה ישירה, להבדיל מזונה.

אהבתי.

אני? אני אהבתי אף יותר.
בייחוד כשזה נאמר במאמר שאמור לכאורה להיות פרו-סרוגייט.

אירוני, אה? icon_smile.gif

http://www.doctors.co.il/m/Doctors/a/Article/xID/3222/xCT/46
Lanya Colson
Lanya Colson • 14 במאי 2008
ברווזת גומי כתב/ה:
Lanya Colson כתב/ה:
ברווזת גומי כתב/ה:
כרגע, זה פרוץ.

לא, לא שכחתי (למרות שהסניליזם ממני והלאה).
כן, את האישור שלהם אני צריכה (עדיין ישנו קומץ שנמצא שם, כי באמת אכפת לו).
גו-אולד שיקול דעת אישי, קיים (לא במקום, אלא בשילוב הרמוני בין השניים).

טוב הגישה שלי לשלטון היא הרבה יותר פרגמטית והרבה פחות מהותנית.
אני חושבת שחוקים הם בבחינת רע הכרחי, מפלט אחרון, כאשר העניינים לא מסתדרים באופן טבעי.
ואני די שמחה על כל פיסת מציאות שעדיין קיימת בלי ש- 120 אינטרסנטים ימשטרו אותה.
דווקא תעשיית המין זקוקה להרבה יותר ''סדר'' מאשר תחום חביב ובלתי מזיק כמו ''סרוגייט''
אם כבר מדבים על פוטנציאל לניצול.
אם זה עובד, לא לקלקל.
ליאה אורגנה
ליאה אורגנה • 14 במאי 2008
הבעיה שהתחום לא עובד.

הבעיה היום שיש תלונות על סקטור מנוצל בתעשיה והם הסרוגייטס בעצמם.

צריך להגן עליהם מפני התמימות שלהם. הםסרוגייטס מגיעים עם כוונות טובות למקצוע של עזרה לזולת ויש הרבה תלונות שהם מנוצלים. אצל ד"ר יוסי זיידר התלונות יצאו אחרי שנים. הגבר כמעט ניסה להתאבד. אצל אילנה דיין הבחורה נראתה במצב רע. הסרוגייטס מבינים מי צריך להגיע לטיפול ורואים שמגיעים אנשים אחרים.

ישראל מעצמה עולמית בתחום הסרוגייט כי בישראל יש צורך אמיתי בסרוגייט. כולם מבינים. יש בחורים צעירים שיש להם בעיה אחרי שנפצעו.

הבעיה שצריך להגן על הסרוגייט, לדאוג להעסקה נכונה שלו ולתשלום כספי הוגן, לפחות כמו לנערת ליווי. הכסף הרבה שזורם שם יכול להגיע גם לסרוגייט. הסרוגייטס עושים את העבודה. מתחילות ידיעות שהסרוגייטס מרגישים מנוצלים. דווחו על ניסיונות התאבדות של נשים סרוגייט. חשבו שגברים פחות מנוצלים אבל התחילו ידיעות שהם מנוצלים.

אני לא מכירה את התעשיה אבל היו ידיעות בעיתונים. כתבו שיש כמה מרפאות עם בעלי מקצוע טובים, אבל היו אנשים שניצלו את הצורך והנכונות של האשים כדי לגרוף כספים ולנצל את הסרוגייטס.
הנפילה של המקצוע בארה"ב היתה מהסיבה של ניצול הסרוגיייטס ותביעות משפטיות על ניצול.

המקצוע חשוב במיוחד בישראל. צריך לא לנצל טוב לב ותמימות של נשים וגברים שרוצים לעזור למי שיש סיבה שהם צריכים עזרה.