לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה עוד נמוך אפשר לרדת?

נמשכת{משויכת}
לפני 16 שנים • 17 במאי 2008
נמשכת{משויכת} • 17 במאי 2008
Brave Dwarf כתב/ה:

מדובר על מקרים שבהם עדיין בונים את האמון,השלב ההתחלתי ואז דברים יכולים להרוס
ואכן אם במידה וכבר הקשר והאמון נבנה ומושפעים מרכילויות זה בהחלט מראה על בעיה בקשר

תשמעי. אם מדובר באדם שאת מכבדת, שאת מכירה אותו כבעל מניעים חיוביים ואינטרסים טהורים, אז דבריו יכולים "להזיז" (לגרום לך להיות קשובה יותר בנקודה ספציפית או להסב את תשומת לבך לדבר מה אותו פספסת). אבל כשסתם מישהו שיש לו מקלדת ואצבע אחת לפחות, נשמע לך משכנע יותר מזה שעמו את מתכוונת (לדבריך) לבנות מערכת יחסים, אני חושב שכדאי לעשות בדק בית.[/quote]

עם ההתחלה אנו חושבים אותו הדבר אך אם שניים שעדיין לא הגיעו לשלב כזה שיש בו אמון גמור כי הרי אמון נבנה עם הזמן ובאים ואומרים דברים זה יכול להרוס ולא משנה מי יגיד. ולא אני לא מדברת עלי אישית. אצלי כשניסו לסכסך הייתי כבר עם אמון מלא אז זה לא עבד.
קטסטרופה{Adonai}
לפני 16 שנים • 18 במאי 2008

את חייבת להסביר לי.

קטסטרופה{Adonai} • 18 במאי 2008
Toothfairy כתב/ה:
ואני חושבת שאת השלב של להיות כ"כ אבל כ"כ נאיבים עברנו בכיתה ז' ואפשר לראות את זה רק בטלנובלות זולות...

כנראה שיש אנשים שעדיין מייחסים לשטויות האלו יותר מדי חשיבות..

נו באמת!!!!

מה זה "ואני חושבת" הזה?
כאילו מה את מנסה להגיד?

עוד "אדם חושב"...
נו באמת.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 18 במאי 2008
נמשכת כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

מדובר על מקרים שבהם עדיין בונים את האמון,השלב ההתחלתי ואז דברים יכולים להרוס
ואכן אם במידה וכבר הקשר והאמון נבנה ומושפעים מרכילויות זה בהחלט מראה על בעיה בקשר

תשמעי. אם מדובר באדם שאת מכבדת, שאת מכירה אותו כבעל מניעים חיוביים ואינטרסים טהורים, אז דבריו יכולים "להזיז" (לגרום לך להיות קשובה יותר בנקודה ספציפית או להסב את תשומת לבך לדבר מה אותו פספסת). אבל כשסתם מישהו שיש לו מקלדת ואצבע אחת לפחות, נשמע לך משכנע יותר מזה שעמו את מתכוונת (לדבריך) לבנות מערכת יחסים, אני חושב שכדאי לעשות בדק בית.

עם ההתחלה אנו חושבים אותו הדבר אך אם שניים שעדיין לא הגיעו לשלב כזה שיש בו אמון גמור כי הרי אמון נבנה עם הזמן ובאים ואומרים דברים זה יכול להרוס ולא משנה מי יגיד. ולא אני לא מדברת עלי אישית. אצלי כשניסו לסכסך הייתי כבר עם אמון מלא אז זה לא עבד.[/quote]

שוב, אני חוזר ואומר: במקום עליו מודבקת תווית: "עולם הסכסוכים, הריכולים, הנקמנות והעקימות" אישה קוראת אותיות שמכפישות אדם בו בחרה כמועמד להיות חלק מחייה ובחירתה מתערערת עקב כך? לא מבין.

מבחינתי זה שווה ערך לאותה אחת שיום אחד רואה שעל שוליו של גשר ברוקלין מישהו כתב גרפיטי: "חיים בן זונה", ומזועזעת מה"אמת" דורשת מחיים, בעלה, גט.

אמון לא רק נבנה עם הזמן, לאמון קיים בסיס. האדם בוחר במי לתת אמון - מראש. ואח"כ מוודא ונותן או לא.
Lanya Colson
Lanya Colson • 18 במאי 2008
חבל שאף אחד לא מתייחס לנושא השרשור ברצינות.
אדון האור, לשאלתך: ''כמה נמוך עוד אפשר לרדת?''
התשובה היא: ''מאיפה שאתה עכשיו, עוד 700 בערך''
*מנגינה*{התווים שלו}

הזילות נודפת

זה לא משנה מה יקרה ומה חברים יכתבו
תמיד תהיה נימה של זילזול בתגובות כלפיהם
גם אני חשה בכך icon_twisted.gif
מנסים להיות קצת רציניים להביא דברים להתריע והתגובה הצפויה היא :
" מה אתה מטריד אותנו פה?"
כל מי שרואה בזה הטרדה מוזמן לא להכנס לפה בכלל
מה אתם חושבים שכל הזמן ידברו על גמירות ומציצות? רק בעבור זה אתם פה?
את הסיפוק העצמי שלכם תשיגו בדרך אחרת הפורום מיועד גם לשיחות קצת יותר עם תוכן וכן יש מקום גם להתרעות מהסוג הזה!!!!!
אני אישית אומרת תודה
גם אני עברתי משהו דומה , ניסו לסכסך ביני לבין אדוני ולהעליל עליו שהוא מנסה להזמין מישהי אחרת להיות איתו
רק בזכות האמון שלי בו לא קיבלתי את סיפורי הסרק האלו.
והנה מסתבר שלא רק אני חווה דברים כאלו.
קליבר​(שולט)

אפשר לרדת עוד יותר נמוך אבל ...

קליבר​(שולט) • 18 במאי 2008
א. אם לא היית מפרסם זה היה טובע בים השיכחה , עכשיו רוצים כולם לדעת מי ומה . והם ידעו .

ב. הכי טוב , לדעתי האישית , לא להגיב לכאלה דברים ,זה הכי נורא למפרסם / משמיץ וכד' שאיש לא מתיחס אליו , הרי הוא רוצה להשיג דברים , יחס הוא אחד מהם .

ג. מה זה ה"אדון האור" זה מזכיר "ימים אפלים" icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
אנימה
אנימה • 18 במאי 2008
מנגינה- ברור שדברים כאלו קורים.
רק צריך להבין שמדובר בקנאה נטו.
אנשים שנוטים לסכסך בין זוגות הם אנשים בלי יכולת להכנס
למערכות זוגיות. המקסימום שהם יכולים זה להחזיק קולר ליומיים.
אז הם מקנאים, הרי זה לא נעשה מטוב לב.
אני בטוחה שמי שסיכסך אצלך, ומי שסיכסך אצל האביר
הם אנשים שברזומה שלהם אין משהו משמעותי.

ברור שלא כל אחד הוא כזה, אבל מספיק כמה אנשים
רעים, ומתוסכלים שיעשו הכל להרוס לאחרים.

ובפעם הבאה אל תגידי תודה, מה זה תודה, תתפשטי- כך אפשר יהיה לשלב
תוכן, סיפוק ודיון פורה.

icon_wink.gif
נמשכת{משויכת}
נמשכת{משויכת} • 18 במאי 2008
[quote="Brave Dwarf"][quote="נמשכת"]
Brave Dwarf כתב/ה:

[color=red]

שוב, אני חוזר ואומר: במקום עליו מודבקת תווית: "עולם הסכסוכים, הריכולים, הנקמנות והעקימות" אישה קוראת אותיות שמכפישות אדם בו בחרה כמועמד להיות חלק מחייה ובחירתה מתערערת עקב כך? לא מבין.

מבחינתי זה שווה ערך לאותה אחת שיום אחד רואה שעל שוליו של גשר ברוקלין מישהו כתב גרפיטי: "חיים בן זונה", ומזועזעת מה"אמת" דורשת מחיים, בעלה, גט.

אמון לא רק נבנה עם הזמן, לאמון קיים בסיס. האדם בוחר במי לתת אמון - מראש. ואח"כ מוודא ונותן או לא.

נכון שפה יש את התיאור שתארת אך גם חלק מהדברים שנאמרים הם גם נכונים, ונכון שיהיה טיפשי להסיק מסקנה גורפת כמו במשל שכתבת אך כמו שכתבת אכן אמון נבנה עם הזמן כפי שאני ואתה אומרים.
אנו בוחרים מראש במי שאנו רוצים לתת אמון זה נכון אך כל עוד שאנו בשלב הוידוא עדיין האמון עוד נבדק ועדיין לא בחרנו לתת אותו לאדם,לכן כששומעים משהו לא יודעים אם להאמין כי כמו שכתבתי לפעמים קורה שחלק מהדברים ששומעים הם גם נכונים
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 18 במאי 2008
אדמונית היקרה,
יש לי וידוי...

זו אני! הסאבית איתה אביר האור נואף בכולם!
אני זאת האחת שהוא עושה בה שפטים בשעות הבוקר שבעלי בעבודה וגם אדמונית!

אביר האור אנא קלר אותי אליך אני מאוהבת בך קשות!
אנא הלקה אותי עד זוב דם, או עד אשר אאבד את הכרתי ותוכל לחנך אותי מחדש!

אנשים...
אתם צריכים למצוא תחביב חדש מאשר לגלות לאדמונית את החיזורים המטורפים שלי אחר אביר האור. הוא שלי, אני רוצה אותו!
גיליתי את הסאבית שבי במלואה אחרי שפגשתי אותו לפני שנתיים - שלוש ומאז אני מחזרת אחריו במרץ! למה להרוס??

''עלוב נפש'', הנה לך תוכנית מגירה: תמצא חיים ותפסיק לנסות לסכסך!!!
האושר חזק יותר מהרוע שאתה מפזר.

לכל מי שלא הבין.. הכל בהומור!!
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 18 במאי 2008
domme כתב/ה:
אדמונית היקרה,
יש לי וידוי...

זו אני! הסאבית איתה אביר האור נואף בכולם!
אני זאת האחת שהוא עושה בה שפטים בשעות הבוקר שבעלי בעבודה וגם אדמונית!

אביר האור אנא קלר אותי אליך אני מאוהבת בך קשות!
אנא הלקה אותי עד זוב דם, או עד אשר אאבד את הכרתי ותוכל לחנך אותי מחדש!

אנשים...
אתם צריכים למצוא תחביב חדש מאשר לגלות לאדמונית את החיזורים המטורפים שלי אחר אביר האור. הוא שלי, אני רוצה אותו!
גיליתי את הסאבית שבי במלואה אחרי שפגשתי אותו לפני שנתיים - שלוש ומאז אני מחזרת אחריו במרץ! למה להרוס??

''עלוב נפש'', הנה לך תוכנית מגירה: תמצא חיים ותפסיק לנסות לסכסך!!!
האושר חזק יותר מהרוע שאתה מפזר.

לכל מי שלא הבין.. הכל בהומור!!

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

בזמן המדובר היית מקולרת לי,בוגדנית אחת...

תתביישי !