אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן כלבלבי

Dom_Quixote
לפני 16 שנים • 28 במאי 2008

פני הדום כפני הכלב

Dom_Quixote • 28 במאי 2008
Mary Jane כתב/ה:
לקשור אותו מתחת למיטה כפות כהלכה ולא מסוגל להוציא הגה מפיו בעוד את משתרללת עם אחר. אחר כך למשוך אותו החוצה ולגרור אותו משערו הארוך ברחבי הבית אל השירותים. לנעול אותו שם, תוכלי בינתיים לפדר את אפך, לעלעל במגזין או להשחיז סכין. כשתפתחי לבסוף את הדלת זה יהיה מאוד מכעיס שהוא לא נובח לקראתך כהלכה, עד שלא תשאר לך ברירה ותאלצי לדחוף את ראשו אל האסלה, בעודך יושבת כעוסה על גבו ומעשנת סיגר. נראה לי שזה ילמד אותו להעריך את היכולת לבטא את עצמו בנביחות, והוא בהחלט יוכל לתת ביטוי לאני החדש שלו כשתפתחי לו את התחת עם סטרפ אימתני.

למיטב זכרוני השאלה המקורית כיוונה לדברים שעושים באמת ובתמים עם כלבים, כך שיש כאן שתי אפשרויות: או שמרי היקרה לא דקדקה בפרטי השאלה עד הסוף - אפשרות בלתי סבירה לאור הבנת הנקרא המצויינת שלה - או שאני עומד להפנות את פרטיה האישיים ל"תנו לחיות לחיות" ולמשטרת מחוז מרכז, שסוף סוף יוכלו לפענח ולסגור את התיק בדבר "המקרה המוזר של הכלב הנוטף מי ביוב וסימני צריבה על גבו שנמצא כפות ומשופד על דילדו בשעת לילה מאוחרת". הייתי דורש לשלוח את מרי לאלתר לבית המעצר, אלמלא היה ברור לי שתוך שניה היא תסב את המקום להרמון רחב היקף ועתיר אמצעים במיוחד. אבל לא נורא, יש לי פתרון אחר.

תקציר (C):

לסשן-פומבי-עם-מרי-ג'יין-דרוש-סאב-מסוג-אמסטף
FairyInChains​(מתחלפת){SimbaInCha}
Mary Jane כתב/ה:
לקשור אותו מתחת למיטה כפות כהלכה ולא מסוגל להוציא הגה מפיו בעוד את משתרללת עם אחר. אחר כך למשוך אותו החוצה ולגרור אותו משערו הארוך ברחבי הבית אל השירותים. לנעול אותו שם, תוכלי בינתיים לפדר את אפך, לעלעל במגזין או להשחיז סכין. כשתפתחי לבסוף את הדלת זה יהיה מאוד מכעיס שהוא לא נובח לקראתך כהלכה, עד שלא תשאר לך ברירה ותאלצי לדחוף את ראשו אל האסלה, בעודך יושבת כעוסה על גבו ומעשנת סיגר. נראה לי שזה ילמד אותו להעריך את היכולת לבטא את עצמו בנביחות, והוא בהחלט יוכל לתת ביטוי לאני החדש שלו כשתפתחי לו את התחת עם סטרפ אימתני.

damn icon_eek.gif
mmm...wow!
theslv​(נשלט)
theslv​(נשלט) • 28 במאי 2008
fairy_in_chains כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:

damn icon_eek.gif
mmm...wow!

icon_rolleyes.gif
חופשי... דאמ מממ וואו...
סימן כחול​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 29 במאי 2008
סימן כחול​(מתחלף) • 29 במאי 2008
Mary Jane כתב/ה:

icon_rolleyes.gif
באמת צער בעלי חיים
לא מספיק שאחנו כל היום בכלוב צריך גם לטבול באסלה? ושפנים בכלל לא יודעים לשחות icon_confused.gif
מצליף חזק
מצליף חזק • 29 במאי 2008
לקשור אותו ברצועה - מהאשכים
כל משיכה ברצועה תכניס אותו מיד לפרופורציות (-:
ויש הרבה שימושים נוספים
ראי ערך - לזיין אותו עם סטרפ כשהרצועה (שמחוברת לאשכיו כאמור) קשורה לקיר מאחוריך (כל "תקיעה" לא רק פותחת אותו אלא גם דואגת שאשכיו ישארו מתוחים icon_smile.gif
וגו' וגו' וגו'
מצליף חזק כתב/ה:
לקשור אותו ברצועה - מהאשכים
כל משיכה ברצועה תכניס אותו מיד לפרופורציות (-:
ויש הרבה שימושים נוספים
ראי ערך - לזיין אותו עם סטרפ כשהרצועה (שמחוברת לאשכיו כאמור) קשורה לקיר מאחוריך (כל "תקיעה" לא רק פותחת אותו אלא גם דואגת שאשכיו ישארו מתוחים icon_smile.gif
וגו' וגו' וגו'

אני מקווה שהוא לא קורא את השרשור הזה, כי במקומו, היתי בורחת לגבעות כרגע icon_redface.gif
השפן הלבן כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:

icon_rolleyes.gif
באמת צער בעלי חיים
לא מספיק שאחנו כל היום בכלוב צריך גם לטבול באסלה? ושפנים בכלל לא יודעים לשחות icon_confused.gif

נו באמת, מדובר כאן על כלבים, לא על שפנים. אם היה מדובר על שפנים, הינו מוצאות משהו שקשור לגזרים וכו' icon_rolleyes.gif
מצליף חזק
מצליף חזק • 29 במאי 2008
תעדכני את הפורום על התוצאות (-:
ליידי מדונה
לפני 16 שנים • 2 ביוני 2008

Re: פני הדום כפני הכלב

ליידי מדונה • 2 ביוני 2008
Dom_Quixote כתב/ה:

למיטב זכרוני השאלה המקורית כיוונה לדברים שעושים באמת ובתמים עם כלבים, כך שיש כאן שתי אפשרויות: או שמרי היקרה לא דקדקה בפרטי השאלה עד הסוף - אפשרות בלתי סבירה לאור הבנת הנקרא המצויינת שלה - או שאני עומד להפנות את פרטיה האישיים ל"תנו לחיות לחיות" ולמשטרת מחוז מרכז, שסוף סוף יוכלו לפענח ולסגור את התיק בדבר "המקרה המוזר של הכלב הנוטף מי ביוב וסימני צריבה על גבו שנמצא כפות ומשופד על דילדו בשעת לילה מאוחרת". הייתי דורש לשלוח את מרי לאלתר לבית המעצר, אלמלא היה ברור לי שתוך שניה היא תסב את המקום להרמון רחב היקף ועתיר אמצעים במיוחד. אבל לא נורא, יש לי פתרון אחר.

תקציר (C):

לסשן-פומבי-עם-מרי-ג'יין-דרוש-סאב-מסוג-אמסטף

מרי ג'יין, שאפו על היצירתיות. icon_smile.gif

הכלבלב האנושי נבהל אבל יש משו גם ברעיון של קיחוט על ההרמון רחב ההיקף בבית המעצר. icon_cool.gif