בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפלות במשפטים קצרים.

Uranus
לפני 16 שנים • 30 במאי 2008

Re: שאלה לדומים:

Uranus • 30 במאי 2008
חתולונת1607 כתב/ה:
מה זה בעצם נותן לכם להשפיל? אם אתם יודעים שזה לא עושה לסאבית שלכם שום גירוי מיני, ואפילו ממש פוגע בה, אז למה ההתעקשות?

מאיפה את גורסת שזה לא עושה לסאבית גירוי מיני.
מהניסיון שלי, ותמיד עם בת זוג או מישהי בקשר ארוך טווח -
יכולתי פיזית להצליף ולהשפיל ולזיין אותה מכול הכיוונים שעות על גבי שעות
אבל ולחישה קטנה של משהו משפיל באמת באוזן שלה (שמפאת הפרטיות לא אפרט לכם)
והיא הורידה שלולית על הרצפה.

אני חושב שזה כמובן פונקציה של כמה מכירים וכמה קרובים.
כי מה שמשפיל באמת במילים יכול לבוא רק מהקשבה לנשלטת כדי לדעת ש:
א. ההשפלה נכונה והשפלות באה מהמראה שפתאום הונחה מולה.
ב. שהאלמנט המשפיל הוא בלתי ניתן להעלות על דעתה שיבוטא באופן מילולי.
ג. על אף ההיכרות - היא צריכה להיות בשוק מהעובדה שהיא כזאת שקופה מולו.

כמובן שיש אפשרות שהייתי כול כך גרוע פיזית שהיא רק רצתה כבר לסיים עם הסיוט (NOT).

ואדונשוי, גבר גבר !
למה לך להגיב לעוד נקבה מרירה ?
קטסטרופה{Adonai}

Re: השפלות במשפטים קצרים.

קטסטרופה{Adonai} • 30 במאי 2008
נילי ונילי כתב/ה:
Adonasuy כתב/ה:
וכשחשבתי ממש לעומק נזכרתי- היא התפשטה מולי, לגמרי, וכשסיימה בחנתי אותה דקה ארוכה ואמרתי בשקט- "תתלבשי ועופי הביתה".

..ואז התעוררתי, עדיין אמצע הלילה, אשתי נחרה בקול. הלכתי לשירותים, הבאתי ביד וניסיתי שלא לחשוב על כמה שהחיים שלי אומללים.

אאוץ' וונילית, זה כאב לו.

ועוד איך כאב לו.

איזו תגובה אומללה סחטת ממנו...
Christine Daae

...

Christine Daae • 30 במאי 2008
לא יכולה להתאפק...
הכי משפיל זה: "אני נשואה ל- Adonasuy"...
כמה נמוך אפשר לרדת?...
selfbeat.gif
מכשפונת ממתק

Re: ...

מכשפונת ממתק • 30 במאי 2008
christine_Daae כתב/ה:
לא יכולה להתאפק...
הכי משפיל זה: "אני נשואה ל- Adonasuy"...
כמה נמוך אפשר לרדת?...
selfbeat.gif

ויש יותר גרוע מזה אפילו,

או...
"אני נשואה ל- Adonasuy כבר 25 שנה". ובתרגום, אני יודעת שאני נשואה לחרא בוגדני ועדיין לא אזרתי אומץ לקום וללכת ולקבל את הכבוד הראוי לי.

או...

"אני הסאבית של Adonasuy". ובתרגום, הדימוי העצמי שלי כל כך נמוך שאני מוכנה להסתפק בחרא בוגדני ונשוי ואין לי אומץ לקום ולמצוא לעצמי בן זוג ואדון אמיתי שיהיה בשבילי יותר מויברטור מהלך על 2.
פרלין​(נשלטת){ש}

בחיי!

פרלין​(נשלטת){ש} • 30 במאי 2008
ואני חשבתי שאני היחידה שלא ממש סובלת את השוביניסט גס הרוח הזה.

טוב לדעת שאני לא לבד.
נילי ונילי

Re: השפלות במשפטים קצרים.

נילי ונילי • 30 במאי 2008
Adonasuy כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
Adonasuy כתב/ה:
וכשחשבתי ממש לעומק נזכרתי- היא התפשטה מולי, לגמרי, וכשסיימה בחנתי אותה דקה ארוכה ואמרתי בשקט- "תתלבשי ועופי הביתה".

..ואז התעוררתי, עדיין אמצע הלילה, אשתי נחרה בקול. הלכתי לשירותים, הבאתי ביד וניסיתי שלא לחשוב על כמה שהחיים שלי אומללים.

שמתי לב, נשמה אומללה, שאת מגיבה באופן סידרתי למה שאני כותב, תוך הבאת דוגמאות מארועים שחווית במשפחתך המורחבת (נחירות, אוננות ושאר מרעין בישין).
מה קרה?
אבאל'ה שלך ברח מהבית כשהיית בת 9 ואת מחפשת נקמה?
גבר נשוי סיפר לך סיפורים, זיין אותך וברח?
סתם מקנאת במישהו שמצא בת זוג לחיים?
מפחדת שהעיוור -חרש שאולי יתחתן איתך יברח גם? או יחפש גיוון בחוץ?
תמצאי חיים משל עצמך ותרדי מהעצים הגבוהים שאת מטפסת עליהם- בסוף יקחו אותך לגן החיות במלחה....

בנושא ההגבה הסדרתית לדברים שאתה כותב, אני מודה שאתה אכן צודק ובאקט בריונות אינטרנטי טהור, אני אכן נטפלת אליך. יש לי בעיה עם לוזרים ואני מוציאה את זה עליך.
ספציפית, יש לי בעיה עם לוזרים מיזוגניים שמשתלחים בנשים שמנות, אותם אני מסמנת לעצמי כיעדים לגיטימיים להטרדה ומשתדלת לבצע בהם סיכול ממוקד בכל אימת שמזדמן לי.
אתה לא היחיד שסובל מזה, דרך אגב, כך שבכל זמן שבו תרצה להקים את "עמותת נפגעי נילי ונילי- קבוצת תמיכה לגברים שחושבים שנילי היא פויה", אני בטוחה שתמצא שותפים לדרך. תהנו, בויז.

מעבר לטינה האישית שאני לא מכחישה שיש לי כלפיך, מפריע לי גם זרם גדל והולך של גברים עם בעיות אישיות קשות, הגובלות בפסיכוזה והפרעות נפשיות אמיתיות שמצריכות טיפול, שבאים לכלוב כדי לחפש מפלט מן החיים הלא מתפקדים שלהם ולהוציא אגרסיות על נשים תמימות במסווה של בדסמ לגיטימי ויחסי שליטה.

אני חושבת שזו מצווה להתריע מפני אנשים כמוך.

חבוב, אתה לא סדיסט ולא נעליים. אתה סתם חתכ'ת אפס שתקוע בנישואים לא מוצלחים וחיים שאתה לא מרוצה מהם ומחפש להוציא את התסכולים שלך פה במסווה של שליטה, השפלה ובדסמ לגיטימי.
Adonasuy​(שולט)

באמת תודה...

Adonasuy​(שולט) • 30 במאי 2008
לכל הקוראים והקוראות הנאמנים שמצאו הזדמנות לנסות ולהשתלח בי-
תהנו, מתוקים, אם זה הדבר היחיד שמכניס לכם עניין לחיים האומללים שלכם (חוץ מקופסת ההאגן דאז שחיסלתן בעודכן יושבות מול הצג).
אני, מצידי, אמשיך להנות ממה שאני עושה, לכתוב על זה, ולתת לכם ולכן עוד ועוד הזדמנויות להגיב
icon_cool.gif
נילי ונילי

Re: באמת תודה...

נילי ונילי • 30 במאי 2008
Adonasuy כתב/ה:
לכל הקוראים והקוראות הנאמנים שמצאו הזדמנות לנסות ולהשתלח בי-
תהנו, מתוקים, אם זה הדבר היחיד שמכניס לכם עניין לחיים האומללים שלכם (חוץ מקופסת ההאגן דאז שחיסלתן בעודכן יושבות מול הצג).
אני, מצידי, אמשיך להנות ממה שאני עושה, לכתוב על זה, ולתת לכם ולכן עוד ועוד הזדמנויות להגיב
icon_cool.gif

מצויין, בונבון. תהנה. רק אל תשכח למחוק את ההיסטוריה של הדפדפן, כשאתה קם מהמחשב של הילדים.
פעם פרח​(נשלטת)

Re: שאלה לדומים:

פעם פרח​(נשלטת) • 30 במאי 2008
חתולונת1607 כתב/ה:
מה זה בעצם נותן לכם להשפיל? אם אתם יודעים שזה לא עושה לסאבית שלכם שום גירוי מיני, ואפילו ממש פוגע בה, אז למה ההתעקשות?

חתולונת, יש השפלות שעושות טוב, ויש כאלה שעושות רע.
זה מאוד אישי.