שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

קריאה לכל המלכות המלקות,האכזריות,המחנכות והיצירתיות.

סוכן משנה מבנה
לפני 16 שנים • 13 ביולי 2008
סוכן משנה מבנה • 13 ביולי 2008
Mary Jane כתב/ה:
עלייך לשאול עצמך עד כמה חשוב לך הציות הגמור והשלטת רצונך, וכן מהי מידת הרצינות בה את תופסת את החוויה הבדסמית. אם את אכן רצינית יש שיטות מאוד פשוטות למחוק לאנשים הבעה מחויכת מפניהם בעת הצורך, בייחוד כשאת בסטטוס שאינו משתמע לשתי פנים:

ראשית שליטה עצמית.
בהנחה שיש בך חלקים שאינם מעוניינים לשתף פעולה עם ניסיונותיו לשעשעך- דאגי להעצימם בנפשך, להיות מוכוונת מטרה ולא לתת לזוטות כמו הבעה שטותית הנסוכה על פניו להסיח את דעתך. כאשר רצונך נע ונד ואינו ממוקד דיו, הדבר מאפשר לפרטנר נסיגה אל המרחב בו אתם שווים ואין רצון אחד העומד מעל לרצון השני. היי אסרטיבית ודיבקי ברצונותייך.

שנית משמעת.
במידה ובמסגרת מערכת היחסים רצונך הוא קודש הקודשים, אין לראות בעין יפה כל חתירה תחתיו, גם אם הדבר נעשה כמעשה משובה שמטרתו לשמחך. על הפרטנר להבין ולהפנים שאין ולא יהיה מקום לצחקוק כשאת מבקשת ממנו לחדול.
בפעם הבאה שהוא מנסה לבדר במעמד שאינו הולם, תוכלי לחייך חיוך דק ומלא משמעות ולומר: "על ארבע, ליצן קטן". דאגי שלא יוכל לזוז, כך שיהיה מקובע במקומו ללא יכולת לברוח. איחזי בדבר מה מכאיב במיוחד, נאמר קיין, וספרי לו בנימה צינית, שחלקה אמת וחלקה הקנטה, עד כמה גם את אוהבת לצחוק וכמה את שמחה שמצאת לך פרטנר שהחיוך הוא חלק אינטגרלי מאישיותו בלה בלה...וכעת- המכות. חזק, עד כדי צרחות. חזק עד כדי הרתעה של ממש וזכרון הצרוב בבשר אודות האופן בו ראוי לשמח אותך.
לבסוף הרימי סנטרו בעדינות אין קץ ושאלי בעיניים עגולות: "מדוע אינך צוחק, ליצן קטן?"

שלישית סוף טוב הכל טוב
הפרטנר מותש, ועם זאת ממושמע, ממושטר ובסך הכל ילד טוב. תוכלי לאסוף אותו אל זרועותייך, ללטפו ולבקש ממנו תמיד לשמוע לך, אחרת יהיה רע. חייכי חיוך רך, מחי את דמעתו.

רביעית תזכורת
לצחוק זה נהדר לעור הפנים, אל תשכחי.

!
WOW
!
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 13 ביולי 2008
לכל בן אדם יש נקודת תורפה.

בטוח יש משהו שכן איכפת לו ממנו וכן יקח זאת ברצינות
ויפסיק לצחוק באותו הרגע. רמז: לכי על הדברים המפחידים.
פחד רגעי.

פחד תמיד עובד יופי.
וזה עובד עוד יותר טוב כשזה בא בתפתעה גמורה.
fuxia
fuxia • 13 ביולי 2008
למה לדכא את הבן אדם?
למה להוריד לו שמחת חיים?
למה?

הוא צוחק? הוא מצחיק? מה הבעיה?
תשתמשי בזה!
אני בטוחה שיהיו לך עבדים מדכאים ובעייתיים ולא משמחים בכלל...
אז הנה- יש לך עבד צחוק !
ברגע שפחות מצחיק- יש למי לפנות!
יש מי שיעודד במצב המדכא !

(למרות שכמעט אף אחד לא מצליח להוציא אותך מאיזון icon_wink.gif)
עטלפית על{לאסי}

בהחלט בעיה

עטלפית על{לאסי} • 13 ביולי 2008
שוטרת יקירה,

עומדת מולך אחת שהתחתנה עם ליצן כזה, מלך הליצנים למעשה... אני מסכימה שקשה מאוד לנהל סשן בזמן שאת לא מפסיקה להקרע מצחוק וזה נהיה קשה פי כמה כשאת במקרה אוהבת ומאוהבת בליצן הזה בכל ליבך...

לפעמים אני נהנית מרוח השטות ושמחה עליה. כשאני לא, ישנם 2 פתרונות מועדפים -

אם אני במצברוח טוב, אני קושרת אותו, סותמת לו ת'פה עם משהו ושמה לו מסכה על כל הראש (לפעמים אני משתמשת בגרביונים לצורך העניין, ועושה מאיזורי הרגליים אוזניים כמו לכלבלבות, יש לזה מראה הורס icon_twisted.gif ). אז אני באמת מתחילה לצחוק, רק שהפעם זה רק אני והוא סוף סוף מפסיק את הקולות והמימיקה.

פתרון אחר, דומה לשל מרי ג'יין - פשוט מכות. כל צורה, תדירות וגוון הולכים. בסוף זה עובד עליהם, דורש ממך רק נחישות. icon_spank.gif whip.gif

בהצלחה
עע
ביג-אן

מה רע?

ביג-אן • 13 ביולי 2008
מראש תפקידו של העבד לעושת למלכה רק טוב.לא?אני לא חייבת תמיד להיות קשוחה איתו, וגם לא חייבת להעניש אם הוא עושה לי טוב ומצחיק אותי. אוהבת אותם מצחיקים שנונים וחמודים.
אבל.. אם את רוצה רעיון -. תעשי הפוך על הפוך!!
""לא הצחקת אותי היום? עכשיו תקבל עונש!! "
כל דקה שאני רצינית אתה תקבל עונש- בחרת להיות מצחיק? עכשיו זה יהיה התפקיד שלך"
הוא יתחיל להלחץ מזה שהוא חייב להצחיק שבסוף הוא יבקש ויתורים בעניין. עד שימצא האיזון.
שוטרת*

נהדרים אתם

שוטרת* • 13 ביולי 2008
סוף סוף קיבלתי כמה רעיונות מעניינים..
TUFF , אהבתי מאוד את היכולת שלך לקלוע לבעיה במדויק. חוסר הרצינות הזו הינה בסך הכל עוד חומה שעוצרת אותי מבאמת לגעת בו. כשכל דבר הוא בדיחה, ושום דבר לא 'אמיתי', אין ממה לפחד והכל עובר ליד, ולא מבפנים. חייבת להודות שהעניין עם הכושר, מאוד קוסם לי, נגדיל לו את מסת השרירים בגוף ונעייף אותו בו זמנית (:
לגבי סשן דיגדוגים.. אף פעם לא עשיתי כזה.. גם יכול להיות רעיון מעניין..
מרי ג'יין.. מאוד אוהבת את הראש שלך. לקחתי.
ולא בא לי להפחיד אותו. זה בשלבים מתקדמים יותר טומי. icon_wink.gif
פוקסיונרית! את מכירה אותי כשאני צוחקת! זה לא נגמר! לא לא, לא יעבוד ככה.
ע"ע - קבלי ח"ח , טוב לדעת שיש הפי אנד לקטע עם סטאנדאפיסט (:
ביג-אן.. הרעיון שלך לדעתי לא יעבוד איתו. אין מצב שהוא ישאיר אותי רצינית לשניה אחת..
SideWinder
SideWinder • 13 ביולי 2008
הומור הוא אחת התכונות הכי סקסיות שיש.
הלוואי על כולנו...
T Bone
T Bone • 13 ביולי 2008
לי דווקא יצא הפוך
שלא משנה כמה השולטת הכאיבה לי
לא הפסקתי לצחוק
עד שהיא הרימה ידיים