בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתנצלת אני ... !

פסיכיאטר מופרע
לפני 15 שנים • 3 באוק׳ 2008

Re: כל הכבוד

פסיכיאטר מופרע • 3 באוק׳ 2008
כובש יצרה כתב/ה:
אני לא מכיר אותך נמשכת, גם לא את אדונך ולמען האמת אין לי אפילו שמץ מושג מי הוא, אבל אני מסיר את הכובע בפניו. טוב לדעת שיש אדונים שלוקחים את תפקיד האדון ברצינות הראויה, שמבינים שלהיות אדון זה לא רק לקבל זכויות אלא לדאוג לשפחה שאיתם ולגרום לה להיות טובה יותר בל המובנים ולא רק במין.

לצערי יש לא מעט כאלו שקוראים לעצמם שולטים וחושבים שלהיות שולט זה רק להצליף ולזיין בלי שום חובה אחרת. את זכית באדם, שלפחות לפי השקפת עולמי, ראוי לתואר אדון. תתעלמי מכל אלו שבחרו לעלוב במקום לשבח ותהיי גאה באדונך וביחסו אליך.

שנה טובה ומאושרת לך ולאדונך.

אתה בעצם מעודד את המציאות שבה הנקבה אין לה חוט שידרה . אין לה תובנות , אין לה הגיון שפוי .

ראבאקק מה הקטע ? היא ילדה בת 12 ?
נו באמת . אל תהרסו את הבדסמ ותעשו ממנו בדיחה .

אני מבין את הרצון של השולטים לעשות את זה כי מה יותר פשוט לשלוט בנקבה שאין לה עמוד שידרה . אבל זה עלוב ולא מאתגר .

ולך נמשכת -

מישכי את ההיגיון שלך ואל תמשכי את הטיפשות .

אגב - את רשאית לעשות פיפי .
נמשכת{משויכת}
נמשכת{משויכת} • 3 באוק׳ 2008
חלמית קטנה כתב/ה:
יפה אחותי ! kiss.gif
אני בטוחה שאדונך גאה בך למרות הפאשלה icon_smile.gif

חבל שיש אנשים שלוקחים משהו שנכתב ברצינות ועושים מזה בדיחה.
כפי שהשוטרת ושלגי אמרו , תדפדפי אותם לא שווה....

תודה מקסימה, בהחלט עדיין גאה בי למרות הפאשלה icon_smile.gif
זה היה צפוי שיהיו אנשים שיעשו מזה צחוק לכן לא מתייחסת אליהם
}{
נמשכת{משויכת}
שיר כאב כתב/ה:
נמשכת יקרה,
קשה, קשה ללכת עד הסוף עם האמת שלך. חלק מהתגובות כאן בשרשור מראות את זה באופן, ובכן, אכזרי ומשפיל.
האם זאת היתה הכוונה, אולי, בהכירנו את הנפשות הפועלות באתרנו הקט ואת מגוון הדרכים בהן הן משעשעות את עצמן? המניעים לתגובות שונות אינם חשובים או נדרשים: די שמדובר בהשקעת מאמץ מעבר לגלגול עיניים סתמי וקלישאה אחת או שתיים.
וגם אם לא: הנה לך שניים במחיר של אחד. היית טוטאלית, אמיתית, מתמסרת, קיבלת את עונשך ועמדת בו בכבוד, תוך כדי סשן השפלה אד-הוק ממתנדבי השורה הראשונה של כותבי הכלוב (פפי, פרגון, אחות שלה!).
שנה טובה. מאחלת לך למצוא השנה את המיועד. icon_chickkiss.gif

כשכתבתי היה לי ברור שיהיו תגובות כאלה מליצני הכלוב,לא נפגעת אפילו מרחמת שזה מה שהם יודעים לעשות במקום להגיב עניינית.
אני תמיד הולכת עם האמת שלי
תודה לך מקסימה על הפירגון והאיחולים }{
נמשכת{משויכת}
Amaryllis כתב/ה:
בעיה קשה, אי היכולת לשלוט על הסוגרים.
שלשול כזה של חוסר כבוד ואינפנטיליות לא נראה כבר קרוב ל-12 שעות...

ובאופן מפתיע (או שלא) מסתמנים להם אותם אנשים.

תודה ובהחלט אין מה להוסיף על מה שכתבת icon_smile.gif
נמשכת{משויכת}

כובש יצרה כתב/ה:
אני לא מכיר אותך נמשכת, גם לא את אדונך ולמען האמת אין לי אפילו שמץ מושג מי הוא, אבל אני מסיר את הכובע בפניו. טוב לדעת שיש אדונים שלוקחים את תפקיד האדון ברצינות הראויה, שמבינים שלהיות אדון זה לא רק לקבל זכויות אלא לדאוג לשפחה שאיתם ולגרום לה להיות טובה יותר בל המובנים ולא רק במין.

לצערי יש לא מעט כאלו שקוראים לעצמם שולטים וחושבים שלהיות שולט זה רק להצליף ולזיין בלי שום חובה אחרת. את זכית באדם, שלפחות לפי השקפת עולמי, ראוי לתואר אדון. תתעלמי מכל אלו שבחרו לעלוב במקום לשבח ותהיי גאה באדונך וביחסו אליך.

הוא בהחלט מה שנקרא מאסטר אמיתי אשר תמיד שם את טובתי תחילה ורק אח"כ את טובתו ואכן אין הרבה כאלה ולכן זכיתי ובגדול.
בהחלט גאה בו והמון שאין אפילו מילים לתאר כמה וביחסו אלי
כתבת כל כך נכון שאין מה להוסיף מעבר לתודה על הפירגון והאיחולים.

שנה טובה ומאושרת גם לך icon_smile.gif
כובש יצרה​(שולט)

כובש יצרה​(שולט) • 3 באוק׳ 2008
פסיכיאטר מופרע כתב/ה:
כובש יצרה כתב/ה:

אתה בעצם מעודד את המציאות שבה הנקבה אין לה חוט שידרה . אין לה תובנות , אין לה הגיון שפוי .

אני מבין את הרצון של השולטים לעשות את זה כי מה יותר פשוט לשלוט בנקבה שאין לה עמוד שידרה . אבל זה עלוב ולא מאתגר .

ולך נמשכת -

הפוסל במומו פוסל.........

לא הייתי טורח כלל לענות לך כי אתה לא שווה תגובה. עבורך נשים זה בסך הכל כוס מהלך חסרות מחשבה עצמית וחסרות חוט שידרה, כל ההתיחסות שלך לנשים מבחילה אותי, מספיק לקרוא את החתימה שבחרת על מנת להבין.

אבל למעו האחרים שחושבים כמוהו אגיב בכל זאת. עצם זה שאשה רוצה להרגיש שמי שאיתה איכפת לו ממה שקורה איתה, שחשוב לו אם היא תתקדם ותצליח לא הופך אותה לחסרת חוט שידרה, או לסמרטוט.

אשה בוחרת להיות עם גבר לא רק בגלל שהיא זקוקה למישהו שיזיין אותה, אילו זיון היתה הסיבה היחידה אז מספיק יזיז ולא שולט.

הפתגם אומר: "שאחרי כל גבר מצליח עומדת אשה" אז זה הופך את הגבר לסמרטוט? לחסר חוט שידרה? בלי מחשבה עצמית?
כובש יצרה​(שולט)

כובש יצרה​(שולט) • 3 באוק׳ 2008
פסיכיאטר מופרע כתב/ה:
כובש יצרה כתב/ה:

ולך נמשכת -

הפוסל במומו פוסל.........

לא הייתי טורח כלל לענות לך כי אתה לא שווה תגובה. עבורך נשים זה בסך הכל כוס מהלך חסרות מחשבה עצמית וחסרות חוט שידרה, כל ההתיחסות שלך לנשים מבחילה אותי, מספיק לקרוא את החתימה שבחרת על מנת להבין.

אבל למעו האחרים שחושבים כמוהו אגיב בכל זאת. עצם זה שאשה רוצה להרגיש שמי שאיתה איכפת לו ממה שקורה איתה, שחשוב לו אם היא תתקדם ותצליח לא הופך אותה לחסרת חוט שידרה, או לסמרטוט.

אשה בוחרת להיות עם גבר לא רק בגלל שהיא זקוקה למישהו שיזיין אותה, אילו זיון היתה הסיבה היחידה אז מספיק יזיז ולא שולט.

הפתגם אומר: "שאחרי כל גבר מצליח עומדת אשה" אז זה הופך את הגבר לסמרטוט? לחסר חוט שידרה? בלי מחשבה עצמית?
MrSA​(מתחלף)

MrSA​(מתחלף) • 3 באוק׳ 2008
פסיכיאטר מופרע כתב/ה:

ולך נמשכת -

אם הייתי רואה תגובה כזו במקום אחר, ניחא.

כאן? סירוב לקבל מצב שבו יש רצונות שונים למישהו אחר?

להראות לאחרים שרק השיטה שלך היא היא השיטה העילאית? האגרסיביות שלך היא המינון הנכון?

הגזמתם.
נמשכת{משויכת}

SpankAngel כתב/ה:
[quote=

אם הייתי רואה תגובה כזו במקום אחר, ניחא.

כאן? סירוב לקבל מצב שבו יש רצונות שונים למישהו אחר?

להראות לאחרים שרק השיטה שלך היא היא השיטה העילאית? האגרסיביות שלך היא המינון הנכון?

הגזמתם.

אתה תתקל בעוד הרבה שחושבים שרק הגישה שלהם נכונה ושלא יודעים כבוד לצערי
ברוך בואך ותודה על התגובה
Inside your head

Inside your head • 3 באוק׳ 2008
פסיכיאטר מופרע כתב/ה:

ולך נמשכת -

סדר עולמי.

ברגע שתעיז להגניב מבט מחוץ למסגרת המאוד מצומצמת הזאת שאתה חי בה (ולא מתוך בחירה, המון דברים שקרו לך בדרך עיצבו אותך למוקיון שאתה כיום), אתה תבין שכל האצבעות של הלעג, קלס, בוז (וכל סופרלטיב אחר) מופנות לכיוונך.

אני, אני רק ארצה מקום טוב בין המון הקהל... icon_smile.gif

אגב -
אתה רשאי שלא לדאוג לנשמתי המיוסרת...
גם השקיפות שלך והצפייה מראש אותך כבר לעוסים, מעושים ואף מאוסים.

רפי, תחדש לי (לנו)...
מוקיון.