בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה זה בדס"מ עבורכם?

Tish Adams
לפני 15 שנים • 13 באוק׳ 2008
Tish Adams • 13 באוק׳ 2008
שתיקת אישה כתב/ה:

אך מכיוון שאנו בני אדם, כל אחד מביא איתו להגדרה הזו משהו אחר,לכל אחד ציפיה שונה, רגש אחר לכן הבדס"מ של אחד שונה מהבדס"מ של אחר..,

וזאת בדיוק השאלה שלי. מה את מביאה איתך להגדרה היבשה הזאת, מה הציפיות או הרצונות שלך? מה מאפיין את ההתנהלות שלך במערכת יחסים כזאת, לאן היא מביאה אותך אישית?
להבה חשופה
לפני 15 שנים • 13 באוק׳ 2008

Re: BDSM שלי .!@!

להבה חשופה • 13 באוק׳ 2008
bael כתב/ה:
להבה חשופה כתב/ה:

ה- BDSM שלי מהווה מקום שבו אוכל לבטא את עצמי. ובין השאר , הפן המזוכיסטי שלי בא לידי ביטוי וסיפוק. ה = BDSM מהווה חלק מזוגיות ולא מהות הזוגיות , אני מכנה זאת "תיבול. " משובח ,אקסטרימי ומענג לי מאוד

ה - BDSM בעבורי, הוא מקום שאנשים אמורים לבטא את עצמם ככל שעולה בדעתם {כן כן שפוי בטוח ובהסכמה} ומבלי לפגוע בזולת. כל אחת\ד וה - BDSM שלהם.

ה - BDSM עבורי, הוא מקום של "חיה ותן לחיות". כל מי שחושב\ת שיש ספר "חוקים" שבו כתוב איך על כולם ל"התנהל" בתוך ה - BDSM, טועה ומטעה בעליל.

חג שמח לכולם.

להבה חשופה.!@!

להבה...תודה !!!
הוצאת לי את המילים מהפה (רק נחליף מזוכיזים בסדיזים).
בגלל אוצר המילים המוגבל שלי לא יכולתי לתת כזאת תשובה לטיש.

bael היקר.

אין בעד מה.

שמחה לקרוא שדעתי אינה דעת יחיד. למעט הכלל, בטוח, שפוי ובהסכמה. כלל שאסור לשכוח .

אין "חוקים" כיצד להתנהל בעולם הקסום שנקרא BDSM חשוב שכולם יבינו ויפנימו זאת.

חג שמח.

להבה חשופה.!@!
BlackHard​(שולט)
לפני 15 שנים • 16 באוק׳ 2008

הבדס"מ שלי

BlackHard​(שולט) • 16 באוק׳ 2008
עבורי זו דרך אחרת לבטא תשוקה, אהבה, או משיכה.
זו דרך מיוחדת יותר כי היא טהורה וללא מסכות ומשחקים, והיא מאידך קלינית ושיטתית וקרה ושכלתנית.

אני לא נוטה לנבור בזה יותר מדי, אבל אני מכיר בסדיזם שלי ובתאוות השליטה, ואני אוהב נשים, ולכן נעים וטוב לי לשלב את השניים יחדיו.
זה סוג של התעלות להציג את התשוקה שלי לבת הזוג דרך האהבה שלי לסדיזם ושליטה, תוך שאני נהנה מהאמון ההדדי, מההתרגשות של שנינו ומהיכולת לספק את היצרים שלנו בצורה כל כך אינטנסיבית.
Brave Dwarf
לפני 15 שנים • 16 באוק׳ 2008
Brave Dwarf • 16 באוק׳ 2008
BDsM זה המקום ההוא בו היא מביטה בי ואומרת לי "הופה... בנאדם, למרות שאתה לא ניק וליד שמך אין סוגריים בהם כתוב "אדון" גם אני מרגישה."
זה פחות או יותר ההפך מהכלוב.
שוגי​(מתחלף)
לפני 15 שנים • 19 באוק׳ 2008

עיר מקלט

שוגי​(מתחלף) • 19 באוק׳ 2008
קצת מוזר אוליי לאמר, אך ה-BDSM עבורי מהווה מפלט.
ולא רק במובן של בריחה, אלא יותר כמדיה אלטרנטיבית להחצין דחפים שלא תמיד ייתקבלו בהבנה בעולם הוונילי.

אני מאמין כי לכל אדם יש רמות מסויימות של עניין בשליטה, אך להקצין ולאמר ש-BDSM זו דרך חיים יישמע מתנשא, נדוש וצר.
מעניין שאחרי כ"כ הרבה זמן עדיין נשאלת שאלה, שהיא טובה מאוד לדעתי שאמורה להיות הבסיס שבגללו בחרנו להגיע לכאן.
זה מראה על בעייתיות מאוד גדולה ובלבול שקיים אצל הרבה, בין אם הם חדשים ובין אם הם בצומת דרכים(שולט שמגלה אצלו נטייה להשלט מנטאלית ומבין שהוא בדרך המלך להיות סוויצ'ר לדוג' icon_lol.gif )
אם כן יש כאן קרקע פורייה להתפתחות אישית, חקירה עצמית וגיבוש זהות מגדרית.

וזה מוביל אותי לעיניין הבא: אם עבור כל אחד BDSM הוא משהו אחר, למרות שהגדרת העל מגדירה קשת רחבה מאוד של טעמים אז איפה קהילת ה-BDSM?
ואל תקפצו: זו לא קהילה.
כי זאת כן, ע"פ הגדרה.
מי שרוצה להשאר מיוחד ולבנות קהילת סוטים ע"פ משנתו ה-BDSMית החדשה מוזמן, אך לא בדאנג'וננו.

אחרי אכזבה ביום שישי בערב בציפייה בכניסה למועדון סאדו ידוע בעיר שצבאו על הכניסה עשרות ערסים ללא דרס קוד ששמעו שיש ערב סקס החלטתי,
לפעמים יש ייתרונות להחשב חבר קהילה.
ומי שרוצה להתקבל לקהילה שיידאג בבקשה ללמוד את השפה, הקודים וההמנון שבשלבי בנייה.
icon_wink.gif
Josephin​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 19 באוק׳ 2008

חלק בלתי ניפרד ממה שאני

Josephin​(לא בעסק) • 19 באוק׳ 2008
משהו שכתבתי
מסכם את הכל.

כשהאור מתמזג עם החושך
הכאב עטוף בהנאה
והרוך ניתן במנה גדושה של קשיחות
להיות הכי למטה ולרחף בחלל
להרגיש ולא לחשוב
שם
אני אישה שלמה
שוביבא
לפני 15 שנים • 22 באוק׳ 2008

Re: מה לא יותר ממה כן

שוביבא • 22 באוק׳ 2008
רצסיבי כתב/ה:
קטונתי מלהגדיר הגדרות ממצות, מה גם שלא בטוח בכלל שיש דבר כזה - הגדרה ממצה - גם אם מדברים על הגדרה אישית-סוביקטיבית.

אבל, יש דברים שאני יודע שהם לא בדס"מ.

למשל - פרופיל אישי שכל כולו פרסומת למניקור-פדיקור (השם שמור במערכת).
, זה לא בדס"מ (בעיניי).

למה שמור במערכת ?

אז ככה, במקרה אבל רק במקרה שהתכוונת אלי ולפרופיל החמוד שלי. אני חושבת שגלוי וברור שאין לפרופיל שלי קשר לבדס"מ. הפרופיל בא כפרסום לעסק, עסק הנותן שירותים לקהילה (קהילה העוסקת בין היתר בבדס"מ).

הפרופיל אושר מול הנהלת הכלוב המפרסמת עצמה כבית חם לאוהבי סאדו – מאזו – בדס"מ וחברים. כמו פרופילים אחרים המאפשרים לקנות ציוד, אביזרים ושאר ירקות גם הפרופיל שלי מאפשר לגברים ונשים (נשלטות בעיקר, כי הן הזקוקות להבנה בכל הקשור לסימנים) לקבל שירות חם ואוהב.
חוץ מזה, עוד לא פתחתי את מחלקת הפדיקור מניקור ולכן יש סיכוי קטן שזאת קוסמטיקאית אחרת שגם לה בצורה פלאית אין קשר לבדס"מ. אך גם היא אאמן לי, תשמח שתצרף את שמה המלא בפעם הבאה כי אין פרסום רע כל עוד מאייתים נכון את השם.

*** שעות, שעות חיפשתי סימלון של מפשעה נקייה ***

וסתם כדי לדרבן שיח בריא יותר אכתוב מהו בדס"מ עבורי- דיאלוג יוצר המאפשר לנו לזכור בכל פעם מחדש מהו החופש הטמון בחשיבה אנושית.