שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יוהרה ותאורה בנו-לימיט

מקבי​(מתחלף)
לפני 15 שנים • 25 באוק׳ 2008
מקבי​(מתחלף) • 25 באוק׳ 2008
ציטוט: (מקבי, קרעת אותי עם זה, ד"א)

זה SSC לעשות כזה דבר?

סתם, אני שמח שמישהו מוצא את הבדיחות שלי מצחיקות.

ציטוט: לסיכומו של דבר
מקבי אני חושב שאם ברצונך לא להגיע לנו לימיט זאת זכותך אך גם הפסדך
אני שמח לשמוע שיש אכיפה של הרצון להישאר אנונימי וחפשי במועדון ללא גבולות ולהרגיש בטוח
שתמונתך לא תפורסם או שחלילה מכך זה יגיע לידיים שלא אמורות לראות את הנעשה שם
ולמען האמת גם אתה במקום להתרגז ולהשמיץ צריך להבין שחלק מהחוקיות הכתובה והלא כתובה במקומות מסוג זה הם אנונימיות ואם לרגע מישהו חשב שאתה מצלם שם א כל הכבוד לאבטחה שכפו את נושא הטלפונים והמצלמות
די להתרגז תמשיכו לבלות ולא לשכוח אם שותים אז לא נוהגים ואם שוטים אז לנהוג בכיף
\
חוששני שלא הבנת נכון את הבעיה פה:

1) לא צילמתי (וזאת על אף חיבתי העזה לעניין).
2) אין לי בעיה עם ה'חוק' - הייתה לי בעיה עם האכיפה היתרה שלו, והיעדר הנכונות להודות בטעות ולהמשיך הלאה. לי לא ממש אכפת, כמו שאמרתי, אינני אדם של מועדונים ופחות מכך של מועדונים מסוגו של הנו-לימיט, אבל מי שהייתה איתי נפגעה והתרגזה מאוד.

מפריעים לי גם הסטנדרטים הכפולים, ואיך שדווקא חוק-מדינה לא מכובד שם, אבל לגבי דברים אחרים מקפידים הקפדה יתרה. יש שיקראו לכך שחיתות-מידות.
bael{בורדו בי}
bael{בורדו בי} • 25 באוק׳ 2008
היפה_בנשים כתב/ה:
bael כתב/ה:
היפה_בנשים כתב/ה:
bael כתב/ה:

לסיכום: אבי הזה עשה טוב שהעיף את התחת השחצן שלך מהמועדון תוך דאגה לפרטיותם של באי המקום. וזאת אחת הסיבות שאני מגיע למקום הזה.

ולעומת זאת, כלובי לא עשה טוב כאשר ביטל את החסימה שלך מהאתר...וזו הסיבה שאני דיי מדירה רגליי מהאתר...

עוד ציטוט: "איש קטן ושחצן..." ועל זה נאמר: "הפוסל במומו פוסל".

(ד"א, לא מכירה את מקבי)

עוד ניק כפול של כונפה....
את בדיוק כמו המפלצת מלוך נס (רק יותר מכוערת).....מוציאה את הראש פעם באלף שנה מהביצה שלך....ואז חוזרת אל הרפש של חייך.
לכי תמצאי לך חיים.

אאוץ', זה היה נמוך... הכאבת לי בנקודה רגישה (בציפורן הקטנהשל הרגל...).
טוב, הולכת למצוא חיים (וכמו שמקבי אמר: "מומו שוב אומר שלום" (מקבי, קרעת אותי עם זה, ד"א).
אה, בשביל מישהו שאמור להיות מאוד עסוק ומתיימר להיות בעל אתר (עלק) מתחרה, אתה נמצא כאן די הרבה, לא?...

לבקשתו של כלובי, אני מנוע מלענות לך בצורה בוטה ולכן אענה לך באופן הכי עדין שאני יכול....
ראשית האתר שלי לא מתיימר להתחרות באף אתר אחר ושנית, המון תודה על הפירסום.

לגבי הציפורן שלך...זה לא אני, זאת האקזמה......

אה ועוד משהו....כבר אמרתי לך בעבר באחד הניקים האחרים שלך (מתחיל באות ש')......תדאגי לביתך ואחר כך תתערבי בעניינים לא לך.
מקבי​(מתחלף)
ציטוט: לבקשתו של כלובי, אני מנוע מלענות לך בצורה בוטה

חבל שצריך את כלובי, כדי שתדבר (קצת) יותר יפה.

ציטוט: תדאגי לביתך ואחר כך תתערבי בעניינים לא לך.

ואתה - האם דאגת לביתך? ובכלל - האם כל העניין הזה הוא עניינך?

ושוב מומו מרים את ראשו.. שב בשקט, מומו!
bael{בורדו בי}
bael{בורדו בי} • 25 באוק׳ 2008
מקבי כתב/ה:
ציטוט: לבקשתו של כלובי, אני מנוע מלענות לך בצורה בוטה

חבל שצריך את כלובי, כדי שתדבר (קצת) יותר יפה.

ציטוט: תדאגי לביתך ואחר כך תתערבי בעניינים לא לך.

ואתה - האם דאגת לביתך? ובכלל - האם כל העניין הזה הוא עניינך?

ושוב מומו מרים את ראשו.. שב בשקט, מומו!

ילד. אתה מוזמן לבוא ולנסות להושיב אותי בשקט...אני יותר מאשמח לפגוש אותך (חבל שאתמול לא הייתי בסביבה של אבי).

וזה כן ענייני. כי כשאתה מכפיש חבר שלי יש לך עינין אית!!!!. אבי לא יגיב לך..... אבל אני יודע שהחדר הראשון שהארת לתוכו היה רק, כך גם החדר השני...אז אם חיפשת מקום לך ולזוגתך היית יכול לעשות את זה באחד החדרים הראשונים...אבל כנראה יצר המציצנות גבר עליך.....

אז...מה היה לנו?.....ילד מושתן ושחצן, מציצן, שקרן. אה...וגם בדרן ענק.....
מקבי​(מתחלף)
ציטוט: אתה מוזמן לבוא ולנסות להושיב אותי בשקט.

לא דיברתי אליך, דיברתי אל מומו. אתה ממש מחפש ריב, אה? מה קרה - סובל מרגשי-נחיתות? אין לך מספיק עניין בחיים? במחשבה שניה, אל תענה... קשה לי להאמין שתהא זו תשובה מאירת-עיניים.

ציטוט: אני יותר מאשמח לפגוש אותך

מצטער, אני בקטע של נשים.

ציטוט: אבל אני יודע שהחדר הראשון שהארת לתוכו היה רק, כך גם החדר השני

חחח, כן, היה משעמם קצת. עשינו סיור במקום... הידעת שיש שם פסלון גרמלין שחור ומפחיד באחד המסדרונות? לא רואים אותו, הוא שקט מאוד, אבל הוא שם... מסתכל... בוחן... רציתי לצלם אותו, אבל אז נזכרתי שאסור, ושהוא בטח לא ירצה שתמונות שלו יסתובבו באינטרנט.

ציטוט: אז אם חיפשת מקום לך ולזוגתך היית יכול לעשות את זה באחד החדרים הראשונים

וזה גם מה שעשינו... רק שגם אליו נכנסו תוך אולי שתי דקות אנשים (קבוצת גברים, בטור מושלם), ואחד התיישב *ממש* על-ידנו... כאילו, להציץ זה בסדר, הייתי מוכן שיסתכלו קצת (לא כל יום רואים בחורה יפה עם יצור שכמותי), אבל רבאק - תן קצת מרחב!

ציטוט: אבל כנראה יצר המציצנות גבר עליך.....

לא ממש. כלומר, אני מודה שיש משהו מלהיב בזה שיסתכלו עליך ולהסתכל על אחרים, אבל זה די מביך אותי, בסופו של דבר. בכל מקום שראיתי אנשים, ושקלתי האם לצפות (הנחתי שזו המטרה - מקום ציבורי, ללא דלתות ועם חלונות-הצצה), המבוכה אחזה בי וחזרתי לרחבת הריקודים. אז לא, אי-אפשר לומר שהיצר גבר עליי.

ציטוט: אז...מה היה לנו?.....ילד מושתן ושחצן, מציצן, שקרן. אה...וגם בדרן ענק.....

אני חושב שהיה לנו הרבה יותר מזה - הרי גם אתה פה! ותודה, דרך-אגב. I aim to please.

ציטוט: כי כשאתה מכפיש חבר שלי יש לך עינין אית!!!!

חס וחלילה, לא הכפשתי. הבחור עשה את עבודתו כהלכה, ואני מחזק את ידיו. רק חבל שהוא המשיך בה אחרי שהיה צריך כבר להפסיק... אהה, ושכחת י' אחת, והוספת אחת במקום שלא צריך. אולי כדאי שתפסיק להקליד עם האף, וטעויות כאלה לא תישנינה. icon_smile.gif

בכל מקרה, הובהר לי כי מעיפים מהמועדון רק על אלימות והטרדות, ושעל כל דבר אחר מעירים. לי לא העירו אף לא פעם אחת (ואני מהיר-קליטה - אחרי פעם אחת אני מפסיק), וישר הוצאתי אל מחוץ למתחם, לא על אלימות ולא על הטרדה. הדבר היה בלתי-נעים וקטע את הערב, שדווקא התחיל להיות נחמד (מוזיקה טובה, ירידה באחוזי חד-תחמוצת הפחמן והעטרן באוויר... תענוג). יכול להיות בהחלט שמה עשיתי היה מנוגד לחוקי המקום (שלא היו ידועים לי), אבל לא הייתה כוונת-זדון (או כלל כוונה) מאחוריהם, ובסך-הכל ניתן היה לפתור את העניין בצורה הרבה יותר מתורבתת ונעימה. חבל שלא ניתנה לדרך-ארץ הזדמנות.
morgause​(מתחלפת){מ}
לפני 15 שנים • 26 באוק׳ 2008

גם אני מזמן לא הגבתי :)

morgause​(מתחלפת){מ} • 26 באוק׳ 2008
לZIGag:
ציטוט: ואם לרגע מישהו חשב שאתה מצלם שם א כל הכבוד לאבטחה שכפו את נושא הטלפונים והמצלמות

אי אפשר להכריע דברים בטיעון, שככה זה נראה. ואם לרגע מישהו היה חושב שמקבי רצח מישהו, האם מן הראוי היה להוציא אותו להורג? בגלל זה מבררים דברים, מדברים, ולא ישר משתמשים בכח.

ו- bael, חלאס כבר לאיים באלימות על גבי האינטרנט. זה פתטי.
היפה_בנשים

הבהרה

היפה_בנשים • 26 באוק׳ 2008
[/quote]לבקשתו של כלובי, אני מנוע מלענות לך בצורה בוטה ולכן אענה לך באופן הכי עדין שאני יכול....
ראשית האתר שלי לא מתיימר להתחרות באף אתר אחר ושנית, המון תודה על הפירסום.

לגבי הציפורן שלך...זה לא אני, זאת האקזמה......

אה ועוד משהו....כבר אמרתי לך בעבר באחד הניקים האחרים שלך (מתחיל באות ש')......תדאגי לביתך ואחר כך תתערבי בעניינים לא לך.[/quote]

תגיד, אתה סובל מסוג של סכיזופרניה? אני לא "ש" , לא ניק כפול/משולש/מרובע של אף אחד.
דבר נוסף, נראה לי שהיית "ילד כאפות", רץ לגננת עם "אכלו לי, שתו לי".
ובכן, לא רוצה להסיט יותר את תשומת הלב ממטרת השירשור ולכן הולכת לשחק עם מומו בחצר. אדיוס.
כלובי
כלובי • 26 באוק׳ 2008
אנחנו נסתפק בדברים האלה..