לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיוך - רעיון יפה על הנייר?

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 19 במרץ 2009

Re: קישקושייישיישן

בלוסום​(לא בעסק) • 19 במרץ 2009
ביג-אן כתב/ה:
אני לא רואה טעם בשיוך אם אין רצון להשאר שם לזמן מה.. ז"א אם אין רגשות ואם לא רוצים לחלוק את השלל עם אחרים.
אם מצאת לך מישהו שמוצא חן בעינייך שייכי אותו, זה רק יעצים לכם את הביטחון ויאדיר את המשחקים.
אם מצאת לך שפחה מקסימה ואתה באמת ובתמים רוצה בה לקצת יותר מסגור סוגריים ופעם פעמיים
שייך
. השיוך לא יוריד כלום..
כשיש רגש יש רגש כשאין אין
הכל קישקוש באלבוש
דבר אחד השיוך כן עושה.. וזה לסמן "אני כרגע לא במצב להכיר אחרים"
או יותר נכון " מאמי אני שלך"...
כל ההשלכות לגבי תחושת האי השקעה בעקבות.. נו באמת... צריך לדעת למי להשתייך...
יש מקומות שזה רק יתן לך את הפרס הגדול..

ושיהיה הצלחה לכל...

ואיך אפשר לדעת? איך אפשר לדעת, שמי שעומד מולך, אכן רציני? אני רוצה להשתייך בהתחלת הקשר, כדי לקבל בטחון מסויים שהשולט בלעדי לי.

על המצב של "אני כרגע לא במצב להכיר אחרים או יותר נכון מאמי אני שלך" - על זה בדיוק אני מדברת. שבמצב הזה, הראש שלהם מסתובב, והם שוכחים שעומדת מולם אישה שהרגע נתנה להם את נשמתה והתמסרה להם, והם אפילו לא מצלצלים לבדוק מה שלומה.

"צריך לדעת למי להשתייך.." כאילו שיש איזושהי הבטחה או וודאות שמי שעומד מולך לא יעשה לך את הקטע הזה.
morgause​(מתחלפת){מ}
morgause​(מתחלפת){מ} • 19 במרץ 2009
ציטוט: אני רוצה להשתייך בהתחלת הקשר

אבל אז מה הגדולה שבשייכות? אם משתייכים למישהו לפני שיודעים בכלל איזה אדם הוא, ה"השתייכות" הזו היא מזויפת.

ציטוט: שעומדת מולם אישה שהרגע נתנה להם את נשמתה והתמסרה להם

ולמה להתמסר ולתת את הנשמה למישהו שאין לגביו שום אינדיקציה, איזה מין בן אדם הוא ומה הוא רוצה?

חבל, חתולה, לבזבז ככה משאבים נפשיים ופיזיים. מוטב שתקדישי אותם לחיפושים אחרי מישהו שווה.
Morticia

Morticia • 19 במרץ 2009
ביג-אן כתב/ה:
אני לא רואה טעם בשיוך אם אין רצון להשאר שם לזמן מה.. ז"א אם אין רגשות ואם לא רוצים לחלוק את השלל עם אחרים.
אם מצאת לך מישהו שמוצא חן בעינייך שייכי אותו, זה רק יעצים לכם את הביטחון ויאדיר את המשחקים.
אם מצאת לך שפחה מקסימה ואתה באמת ובתמים רוצה בה לקצת יותר מסגור סוגריים ופעם פעמיים
שייך
. השיוך לא יוריד כלום..
כשיש רגש יש רגש כשאין אין
הכל קישקוש באלבוש
דבר אחד השיוך כן עושה.. וזה לסמן "אני כרגע לא במצב להכיר אחרים"
או יותר נכון " מאמי אני שלך"...
כל ההשלכות לגבי תחושת האי השקעה בעקבות.. נו באמת... צריך לדעת למי להשתייך...
יש מקומות שזה רק יתן לך את הפרס הגדול..

ושיהיה הצלחה לכל...

יש מקומות שזה רק יתן לך את הפרס הגדול...
אהבתי... וזה גם בטוח נכון!

שליטה בעיני זה לא מעט להיות מסור ומגונן על זה המתמסר אליך
אחריות ולא ניצול או פריצות

וכמו שאני תמיד אומרת...

די לכיבוש!

ובנימה אופטימית זו...
ד"ש ממני מותק
icon_chickkiss.gif
נולי

נולי • 19 במרץ 2009
חתולונת1607 כתב/ה:

ואיך אפשר לדעת? איך אפשר לדעת, שמי שעומד מולך, אכן רציני? אני רוצה להשתייך בהתחלת הקשר, כדי לקבל בטחון מסויים שהשולט בלעדי לי.

.

מי אמר ששיוך נותן לכנוע/ה בלעדיות על השולט? מאיפה הסיפור הזה?
בעיני שולט/תיכול/ה לשייך לעצמו/ה כמה כנועים שבא. הכנועים הם המחוייבים.
ובתכלס? הכל לפי החוזה בינהם.חוזה שבכתב או שבעל פה. לרוב השולט/ת יקבעו מה מותר למי ואין פה שום הבטחת בלעדיות.

אם יש צפיות לבלעדיות כתוצאה משיוך, ללא תאום מראש, הרי אלו צפיות שווא.

N
בקטע הזה חתונה היא משהו יותר ברור ומחייב, אם כי לא מעט מזלזלים גם במחויבות זו.
בלוסום​(לא בעסק)

[quote=] נולי
"מי אמר ששיוך נותן לכנוע/ה בלעדיות על השולט? מאיפה הסיפור הזה?
בעיני שולט/תיכול/ה לשייך לעצמו/ה כמה כנועים שבא. הכנועים הם המחוייבים."
quote]

צר לי, אך אני לגמרי לא מסכימה איתך. בעיני, המחוייבות פה היא הדדית לחלוטין, וככה זה חייב להיות. אי אפשר שצד אחד יתן את כל כולו ויתחייב, והצד השני יעשה מה בראש שלי בלי לדפוק חשבון. זה לא עובד כך, לא אם רוצים להחזיק מערכת יחסים. שוב, כל הנ"ל לעניות דעתי.
מנמוסינה

Re: שיוך - רעיון יפה על הנייר?

מנמוסינה • 19 במרץ 2009
[quote="חתולונת1607"]אני מעלה נושא קצת כאוב. מחוויות של לא אחת מידידותי וחברותי הקרובות, מה שעולה הוא שכל עוד השולט מרגיש שהנשלטת היא אתגר עבורו, הוא יתאמץ כדי שהקשר ישמר. ברגע שהיא משוייכת לו או מביעה רצון להיות משוייכת לו - העניין שלו בה מתפוגג, ואיתו הקשר ביניהם.
זה מוביל אותי לחשוב שאולי המסקנה פה היא, שלא כדאי להיות משוייכת, עם כל הצער הרב שבדבר, כי בכך דנים את הקשר למיתה.
]
טוב מותק, אני לא יודעת עם כמה "שולטים" השתרללת לך עד היום, כנראה שהיה מדובר בסטוצים מטופשים אולי קצת קינקים. יכול להיות שנתת לעצמך רושם מוטעה, אולי כדאי שלפני שתרשי לעצמך להיות שפחה למישהו תדאגי שיהייו בך כמה איכויות נוספות ואולי כמה הפתעות לשלוף בעת הצורך.
סביר להניח שאת מצפה ליותר מידי מאנשים שהם מעט מידי. יכול להיות שאת עצמך מעט מידי.
זיונים וסשנים לא אמורים להיות עיקרו של קשר אמיתי תנסי קודם ליצור חברות אמיתית עם אדם שאת נותנת לו לשלוט בך.
זה לא שהדרישה שלך לא הגיונית, פשוט כדאי שיהיו בך מעט מהדברים אותם את דורשת מאחרים.
    התגובה האהובה בשרשור
בלוסום​(לא בעסק)

מורדת במכניע כתב/ה:
[. יכול להיות שאת עצמך מעט מידי....זה לא שהדרישה שלך לא הגיונית, פשוט כדאי שיהיו בך מעט מהדברים אותם את דורשת מאחרים.

את יודעת, מכל הביקורת שהוצגה פה - זו היחידה שלא עניינית. רק מה, לא ציפיתי שהיא תהיה כזו מעליבה.

בפעם הבאה, שקלי מילים - אחרי שהן יוצאות מהמקלדת / פה שלך, אי אפשר לקחת אותן חזרה.

את יכולה להביע נקודה, בלי לרדת להעלבות חסרות טעם ושחר.

פגעת בי מאוד.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי מרץ 20, 2009 12:55 am, סך-הכל נערך פעם אחת
Citizen​(שולט)
Citizen​(שולט) • 19 במרץ 2009
לילה טוב
חתולונת מה שכתבת נכון אבל לא רק לקשר בדסמי אלא לכל סוג כל שהוא של קשר.
אין מה לעשות, כשמאבדים ענין בקשר זה נגמר כי אין את הריגוש ואין את המניע בדיוק כמו שכל זיון ללא רגש סופו להסתים מהר.
לכן צריך ענין מעבר לסשנים אחרת הענין יגמר מהר בלי קשר להיות נשלטת שלו או לא... בדיוק כמו בחיים הוניליים.
ולתגובה שלך מורדת יש בדברים שלך חלק מהאמת אני מצטט "זיונים וסשנים לא אמורים להיות עיקרו של קשר אמיתי תנסי קודם ליצור חברות אמיתית עם אדם שאת נותנת לו לשלוט בך" אך מה לעשות הדרך שבחרת להביע אותה לא נאותה והרסה את המוטיב של המסר שלך בעצם הוצאת את כולם לא בסדר חוץ ממך, לא יתכן שגם השולטים לא בסדר גם הנשלטות לא בסדר ורק את האיכותית אז להבא תשתדלי להעליב פחות ....
Morticia

Morticia • 19 במרץ 2009
חתולונת1607 כתב/ה:
מורדת במכניע כתב/ה:
[. יכול להיות שאת עצמך מעט מידי....זה לא שהדרישה שלך לא הגיונית, פשוט כדאי שיהיו בך מעט מהדברים אותם את דורשת מאחרים.

את יודעת, מכל הביקורת שהוצגה פה - זו היחידה שלא עניינית. רק מה, לא ציפיתי שהיא תהיה כזו מעליבה.

בפעם הבאה, שקלי מילים - אחרי שהן יוצאות מהמקלדת / פה שלך, אי אפשר לקחת אותן חזרה.

את יכולה להביע נקודה, בלי לרדת להעלבות חסרות טעם ושחר.

פגעת בי מאוד.

מבינה אותך - אני הייתי קצת המומה בעצמי כשקראתי את זה
כתבה בצורה מאוד פוגענית באמת

אבל אל תפגעי כי לכי תדעי מאיפה היא באה ומה מאחורי הצורך המרושע הזה לצאת בכזו שטניות על אחרת שהיא בכלל לא מכירה.

לתשומת לב זו שכתבה...

קצת דרך ארץ וכבוד בין בני אדם
פרגון בין נשים?

עוד לא הרג אף אחת
...

[ותזכרי חתולונת שזו רק הדעה שלה]
מנמוסינה

ביקורת סגנונית

מנמוסינה • 19 במרץ 2009
לירון היקר, עם כל הכבוד, אני לא מקבלת ביקורת סגנונית ממתחלפים.

מורדת במכניע.