שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איןאאוטינג

כוסית מחמד{30 סינים}
לפני 15 שנים • 27 באפר׳ 2009
כוסית מחמד{30 סינים} • 27 באפר׳ 2009
פלאי הוירטואליה.

זה חלק מהיופי שבמקום כזה, חלק מהיופי של זהות בדויה.
תוכל להיות מי שתרצה בכל רגע נתון.

לא מוצאת פה בעיה

כולה וירטואליה, אם תרצה לאשש את הניק הספציפי תעבור לטלפון, מספרים לא מחליפים כל יומיים.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 27 באפר׳ 2009
בלוסום​(לא בעסק) • 27 באפר׳ 2009
כוסית מחמד כתב/ה:
פלאי הוירטואליה.

זה חלק מהיופי שבמקום כזה, חלק מהיופי של זהות בדויה.
תוכל להיות מי שתרצה בכל רגע נתון.

לא מוצאת פה בעיה

כולה וירטואליה, אם תרצה לאשש את הניק הספציפי תעבור לטלפון, מספרים לא מחליפים כל יומיים.

בעיני, אם אני מדברת עם מישהו, אני נותנת לו חלון לנשמה שלי. נותנת לו הצצה למי שאני.
אם אני לא שלמה עם עצמי, גם זה חלק ממני. אני לא ארוץ לעשות עוד ניק ולהגיד דברים שתחת הניק הזה אני לא אומרת, כמו שבמציאות אני משתדלת למעט לעשות דברים שאני לא שלמה איתם, או לומדת לחיות איתם - כך גם בוירטואל - אם אני לא מסוגלת להגיד משהו תחת הניק הזה, אני פשוט לא אגיד את זה, אעביר את זה עיבוד, אחווה את זה, אחשוב על זה, ארגיש את זה, ואז אחזור עם זה לבמה הציבורית.
כשאני מתקשרת עם מישהו בוירטואל, היתי רוצה לחשוב, שאני מדברת עם אדם ישר, שלא מסתיר, משקר, מכחיש, וממציא את עצמו באלף ואחת זהויות.
חלק מהעניין בלתת אמון זה לדעת שלא מרמים אותך. אם כבר בוירטואל האדם מולך מספר לך בובע-מעייסס, מה יהיה במציאות? במציאות זה רק יחמיר.
חלק מלהיות בקשר של שליטה זה לתת אמון במישהו - אמון מוחלט. בעיני, מי שיש לו זהויות כפולות או יותר מזה, לא יכול להיות כנה - לא בוירטואל ולא במציאות.