ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הסכמה או אי הסכמה

Brave Dwarf
לפני 15 שנים • 27 באפר׳ 2009
Brave Dwarf • 27 באפר׳ 2009
שלגי כתב/ה:
מסתבר שאני עדיין לא לבד, פרלין וחלמית איתי בחדר
(אני במיטה ליד החלון).

ושאלה לגמד:
נניח שמחר יש מלאי נשים אינסופי (או גדול מאוד, כדי לא להסחף) שאתה יכול לעשות בהן כחפצך.
האם אתה מעדיף שהן תתנגדנה לך או שתוכל לעשות מה שאתה רוצה בלי התנגדות ואפילו עם סימני רטיבות שלהן (עם כל מה שזה אומר)?

מה? אמרתי לא יכול לאנוס. אני יודע מה זה עושה. שיהיה אוסף שיהיה מלאי.

אבל אם קיים כוכב בו חיות נשים שלא מתעוררות בלילות עד סוף ימיהן בבהלה, ושלא נותרות נכות, פגועות ושסועות אחרי אונס, אני קונה כרטיס כבר אתמול כד לאנוס את כוווווולן לשובע.
שלגי
שלגי • 27 באפר׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:
שלגי כתב/ה:

[...]
לגבי הפנטזיות אני לגמרי מסכימה איתך בנושא המודעות ובנושא השליטה עליהן (לפחות חלקית) - אבל אצלי לפחות מה שאני בוחרת לפנטז עליו הוא מה שמחרמן אותי אולטימטיבית בזמן נתון (או לחילופין מה שאומרים לי לפנטז עליו, אבל זו סוגייה נפרדת לגמרי).

ביחס לחלומות - כמעט ואין לי כאלה שאני זוכרת - כך שזה אינו כל כך רלוונטי לגבי.

אחלה. אז אם אנחנו מסכימים לגבי המושג, כפי שאמרתי בתגובה המקורית:
זה השרשור שלך ורק שלך וכל עוד תדעי להחזיר אותו לפסים שלו, ככזה יישאר;
למרות היותי אנס פוטנציאלי, בתחום גידול שיער על כפות הידיים, פנטזיית האונס אינה קיימת אצלי. וזאת בגלל המודעות לנזק שנגרם לצד השני.

אבל שלגי, בינינו, פנטזיית האונס גם אינה קיימת אצל אלו הטוענות שהיא כן. הרי כל עוד הן בוחרות את האנס וקובעות מה יעשה ומה לאו (כגון הקביעה הנחרצת באחד השרשורים פה שהאנס בשום פנים לא מלקק) אז איזהו אונס זה? אני רוצה לראות את ההיא שתגיד לי: "מותק לא בא לי שתאנוס אותי כי העיניים שלך לא כחולות מספיק, אני מעדיפה את ההוא." בכל אופן, בכל השנים המטורפות האלה שקראתי את הפנטזיות של הבנות בפורומים שונים, לא הייתה אחת שתארה מצב של אונס אמיתי. מאף אחד מהקטעים המתוארים לא הרחתי את הפחד המחודד, את הניתוק, את המלחמה הפנימית ואת הקריעה האיומה שמלווים חוויה נוראית זו.

אז יאללה, נקרא לזה אונס.

לא בכדי אני עושה הפרדה בין פנטזיה לבין מציאות - גם לי יש דברים בפנטזיות שממש לא ברור לי כיצד אגיב אליהם במצב מציאותי.
האם זה ירטיב אותי עד כלות או שמא אתייבש ואברח בצרחות...

יצא לי לקרוא (באתר של אלון רונן למיטב זכרוני) כמה סיפורים שתארו אונס של ממש - אבל נכון, זה לא מחזה נפוץ. נדמה לי שאולי חלק מהכותבות מרככות את מה שהן כותבות כי זה נשמע יותר טוב.
SSC וכל החברלך האלה..
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 27 באפר׳ 2009
שלגי כתב/ה:

יצא לי לקרוא (באתר של אלון רונן למיטב זכרוני) כמה סיפורים שתארו אונס של ממש - אבל נכון, זה לא מחזה נפוץ. נדמה לי שאולי חלק מהכותבות מרככות את מה שהן כותבות כי זה נשמע יותר טוב.
SSC וכל החברלך האלה..

ברור (קם מסדר את החבילה בועט בשולחן ומתיישב). לכי תכתבי משהו מהלב במקום הזה, ישר יעוטו עליך איזה מוטרפים/ות ויתחילו לנקר לך את העיינים. ומצד שני - האם אישה שלא חוותה אונס מסוגלת לכתוב עליו באופן אוטנטי (או לדמיין אותו)? אני בספק. החוויה הזאת טעונה מדי מכדי להיות מובנת לאלו שלא חוו אותה (לדעתי ל"אלו" משני הצדדים).

יש בה ניואנסים שלא ניתן לדמיין ופי כמה קשה להעביר במילים. ואם כבר מישהי מצליחה לעשות זאת, הרי שמדובר בניסיון חיים אמיתי ומזעזע.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}

Re: הסכמה או אי הסכמה

שלגי כתב/ה:
בהמשך לפנטזיית האונס שהוטעלתה כאן,
מבחינתי אונס אינו דבר מעניין או מגרה (בפנטזיה ב פ נ ט ז י ה), בבסיס הפנטזיות שלי יש את ההסכמה שלי לסיטואציה וההנאה שלי מהעניין - מה שמרגיש יותר משפיל ולפיכן - יותר מחרמן icon_cool.gif .
לפני שנים רבות (רבות מאוד אפילו, כנראה שחלקכם עוד לא היה קיים במצב מוצק), גם אצלי כיכב נושא אי ההסכמה (חטיפה) - כבסיס הפנטזייה - אבל עם השנים זה נעלם לגמרי ולא קיים יותר.
יתכן משום שאז הייתי זקוקה ללגיטימציה כלשהי לכך שאני שם (סתם פסיכולוגיה בגרוש, לעת מצוא).

כל אחת מהפנטזיות הללו היא לגיטימית כמובן, מעניין אותי לשמוע - מה נטיית לבכם (או חלקים אחרים של הגוף) בסוגיה?

נטיית החלקים המוצנעים בגופי היא ללא ספק לאונס, חטיפה, כפיה מכל סוג. זה מגרה אותי ברמה הכי בסיסית.
בלוסום​(לא בעסק)

יש משהו באונס ובכפיה

בלוסום​(לא בעסק) • 27 באפר׳ 2009
שמגרה אותי ברמות שקשה אפילו לי להבין.

זה מקום בו אני המין נלקח ממני, ולא שאני לא רוצה - אבל פה אני חייבת.

משהו בזה מאוד משפיל אך מגרה מאוד מאוד בעת ובעונה אחת.
Morticia
Morticia • 27 באפר׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:
שלגי כתב/ה:

SSC וכל החברלך האלה..

ברור (קם מסדר את החבילה בועט בשולחן ומתיישב). לכי תכתבי משהו מהלב במקום הזה, ישר יעוטו עליך איזה מוטרפים/ות ויתחילו לנקר לך את העיינים. ומצד שני - האם אישה שלא חוותה אונס מסוגלת לכתוב עליו באופן אוטנטי (או לדמיין אותו)? אני בספק. החוויה הזאת טעונה מדי מכדי להיות מובנת לאלו שלא חוו אותה (לדעתי ל"אלו" משני הצדדים).

יש בה ניואנסים שלא ניתן לדמיין ופי כמה קשה להעביר במילים. ואם כבר מישהי מצליחה לעשות זאת, הרי שמדובר בניסיון חיים אמיתי ומזעזע.

הייתי רוצה להאמין שיש משהו בדברך הנושא אמת
כזו שקיימת ותתכן

וגם את ההנאה שבהסכמה הנכנעת להשפלה אני לא מצליחה לחוש
לא בטוחה שמטרתי להצליח בה
לא מגנה
אישית לא מבינה

ומצד שני מה?

היית רוצה להאמין שיש מי המבקש לעשות טוב
לאהוב
לפרגן
לחמם

ואם הנאתי מיחס אחר
אם אמונתי בצדקת קיומו
נופלת תחת העדר הנאתי מהפער החסר

אז ברירתי היא לדרוש אותו ולקחת אותו בצורה תובענית או כוחנית?

לרגע חשבתי שננסה להוריד מהמשוואה את האלימות

וגם נדמה לי שאישה יודעת להבין את קדושת האינטימיות שלה
לא עלינו לחוות

ומי זה שככה רוצה?

אי אפשר לכפות על אדם לאהוב אותך
זה נכון
אבל אפשר לכבד את חופש הבחירה

הנאתי היא זכות
ולא חסד

האם אמצאנה
או שמא אעוף במחוזות החלום
מתוך רצון לכבד את עצמי
ואת האחר
?
את החופש לבחור?

אני מוצאת לא מעט הנאה בזאת

ואם זה לא יתן
אז מדוע שאדם המכבד את עצמו לא יוביל לעבר כיוון אחר?

לפחות ינסה...?
שלגי
שלגי • 27 באפר׳ 2009
אז כרגע המצב די מאוזן
שלוש מול שלושה (גמד הוא עדיין גבר),

באמת היה מעניין לשמוע עוד מהצד הדומיננטי -

כפייה או כניעה מרצון, על מה אתם מפנטזים בחשכת הליל..
Morticia
Morticia • 27 באפר׳ 2009
שלגי כתב/ה:
אז כרגע המצב די מאוזן
שלוש מול שלושה (גמד הוא עדיין גבר),

באמת היה מעניין לשמוע עוד מהצד הדומיננטי -

כפייה או כניעה מרצון, על מה אתם מפנטזים בחשכת הליל..

כמה סימבולי לכאב אותו אנו מבקשים הערב לזכור - להוריד את אחד השמות ממצבת הספירה

נוכחת

{ואפילו שיש גברים שמתים שאישה תאנוס אותם בתחת, מעדיפה להוביל לעבר מחוז חם של התמסרות מתענגת. מצד שני, מה אני מבינה? בכוח ובאלימות אל מול הפנמת המהות הנשית כשפחה}

ואיכשהוא היום בא לי עוד להאמין שיש תקווה לקצת פחות מלחמות
קצת פחות הרס, שנאה וחורבן
קצת יותר אמונה
קצת יותר אהבה

קצת יותר מקום
לכל

גם לדעות שונות ואפילו מנוגדות
ביצירות מסויימות זו קרקע טובה להגשים הרמוניות

שלום
שלגי
שלגי • 27 באפר׳ 2009
צר לי מורטישה, לא הבנתי שזאת כוונתך.

אז כרגע - 4 כניעה והסכמה
3 כפייה

ורק כדי לחדד:
מדובר בפנטיזה שלכם עם עצמכם. שם אין SSC, שם אף אחד לא נפגע מכם, אין צורך להתחשב באיש ואין גבולות למעט גבולות הדמיון שלכם.

"שם" מה עושה לכם את זה.
Morticia
Morticia • 27 באפר׳ 2009
שלגי כתב/ה:
צר לי מורטישה, לא הבנתי שזאת כוונתך.

אז כרגע - 4 כניעה והסכמה
3 כפייה

ורק כדי לחדד:
מדובר בפנטיזה שלכם עם עצמכם. שם אין SSC, שם אף אחד לא נפגע מכם, אין צורך להתחשב באיש ואין גבולות למעט גבולות הדמיון שלכם.

"שם" מה עושה לכם את זה.

אין סוף פינוקים ועינוגים
הקשבה והתמסרות מלאת און וגאווה למיטב צרכיי
מעוף אוהבים בין עננים
יללות חתולים מיוחמים תחת לילות ירח מלא

וכן, גם כפות רגליי בתמונה
לא כולנו חיים על טהרת משוואת הכנעת והשפלת האחר

ואולי אני שייכת לפורום אחר

{אבל בני האדם כולם שייכים לעולם}