צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתר של ממורמרים

זיקית
לפני 15 שנים • 25 באפר׳ 2009

המלט

זיקית • 25 באפר׳ 2009
מזל שאתה נושא את לפיד הצדקנות לפני המחנה, אחרת לא היינו יודעים כמה כולנו לא בסדר. צוק צוק צוק.

זה לא לשרשור הזה - אבל ממילא דחפת את זה לפה אז זה כבר לא משנה.

לגופו של עניין, לא הכלוב איננו "כתב-העת האולטימטיבי לכתיבה יוצרת" אבל אם כבר החדשה הזו (חדשה באמת או ניק לצרכי כתיבה) טורחת ומפרסמת סיפור, שתטרח לכתוב בלי שגיאות דקדוקיות, שגיאות כתיב ושאר מרעין בישין.

אין פה שום הבעת דיעה על בחירת הנושא, או הסגנון, על אף ששניהם לא הטעם שלי.

כשזה מגיע *לכתיבה* לצורה יש חשיבות לא פחות מלתוכן. אפשר לקחת עוד כמה דקות ולהגיה.
Morticia
Morticia • 25 באפר׳ 2009
טיגריס כחולה כתב/ה:
Morticia כתב/ה:
טיגריס כחולה כתב/ה:
נכון אבישי. אתה צודק. זה אתר אליו התנקזו רבים מעלובי החיים והממורמרים.
אבל אני קוראת לך, בשם הסאדיזם הטהור,
להישאר ולהוציא להם את העיניים. icon_cool.gif

(ויש גם מיעוט קצת יותר איכותי שאפילו יפרגן)

הפרגון הוא לא עיוור

למשל לי בכיף ובכבוד בא לפרגן לנשים אחרות

לך?
קשה
icon_rolleyes.gif

{ולמי בדיוק את מפרגנת? את אחת הביצ'יות הכי גדולות באתר הזה. ולא מותק, זו לא מחמאה}

תקשיבי "מותק"..
לא יודעת בדיוק מה הקטע שלך, כי את לא מספיק מעניינת כדי שאני אבדוק. אבל ככה.. רושם כללי? את שלט ניאון גדול צורם וזועק של 'רגשי נחיתות'.
עכשיו, לא שאת טועה. במקרה שלך יש יופי של בסיס להרגיש כך, פשוט שלפני שתמשיכי לבזות את עצמך ככה, ולפני שאני באמת אתחיל לענות לך, אני מרגישה צורך עמוק ובסיסי, לעצור אותך. קראי לזה 'אחוות נשים'. icon_cool.gif

אני מוכנה להישבע שגנבת את התשובה הזו מתשובה שנתתי פעם לאיזו שוטרת שניסתה להתחיל אתי איזו מהומה...
מכירה?
icon_rolleyes.gif

כפילויות ניקים זה בוודאי סממן לביטחון עצמי גבוה

{קל לעצבן אותך אה? icon_lol.gif}
טיגריס כחולה
טיגריס כחולה • 25 באפר׳ 2009
Morticia כתב/ה:
טיגריס כחולה כתב/ה:
Morticia כתב/ה:
טיגריס כחולה כתב/ה:
נכון אבישי. אתה צודק. זה אתר אליו התנקזו רבים מעלובי החיים והממורמרים.
אבל אני קוראת לך, בשם הסאדיזם הטהור,
להישאר ולהוציא להם את העיניים. icon_cool.gif

(ויש גם מיעוט קצת יותר איכותי שאפילו יפרגן)

הפרגון הוא לא עיוור

למשל לי בכיף ובכבוד בא לפרגן לנשים אחרות

לך?
קשה
icon_rolleyes.gif

{ולמי בדיוק את מפרגנת? את אחת הביצ'יות הכי גדולות באתר הזה. ולא מותק, זו לא מחמאה}

תקשיבי "מותק"..
לא יודעת בדיוק מה הקטע שלך, כי את לא מספיק מעניינת כדי שאני אבדוק. אבל ככה.. רושם כללי? את שלט ניאון גדול צורם וזועק של 'רגשי נחיתות'.
עכשיו, לא שאת טועה. במקרה שלך יש יופי של בסיס להרגיש כך, פשוט שלפני שתמשיכי לבזות את עצמך ככה, ולפני שאני באמת אתחיל לענות לך, אני מרגישה צורך עמוק ובסיסי, לעצור אותך. קראי לזה 'אחוות נשים'. icon_cool.gif

אני מוכנה להישבע שגנבת את התשובה הזו מתשובה שנתתי פעם לאיזו שוטרת שניסתה להתחיל אתי איזו מהומה...
מכירה?
icon_rolleyes.gif

כפילויות ניקים זה בוודאי סממן לביטחון עצמי גבוה

{קל לעצבן אותך אה? icon_lol.gif}

אוי מורטישיה.. להגיד שאת מעצבנת, זה קצת להאדיר אותך. את אמורה להיות כל כך הרבה דברים כדי שתצליחי לעצבן אותי.
את אמורה להיות בעלת אישיות למשל.. את אמורה להיות בעלת בינה כלשהי.. אמור להיות לי אכפת מהיצור החולני הזה שנקרא 'את'.. את מבינה כמה יומרנות יש בך?
להגיד שאת מעצבנת, זה כמו למשל לומר... שהחרא שנדבק לי לסולייה של הנעל- מעצבן אותי..
(:
נוריתE
לפני 15 שנים • 26 באפר׳ 2009

ואני,אומרת,רק זה...

נוריתE • 26 באפר׳ 2009
המלט
לפני 15 שנים • 27 באפר׳ 2009

Re: המלט

המלט • 27 באפר׳ 2009
זיקית כתב/ה:
מזל שאתה נושא את לפיד הצדקנות לפני המחנה, אחרת לא היינו יודעים כמה כולנו לא בסדר. צוק צוק צוק.

זה לא לשרשור הזה - אבל ממילא דחפת את זה לפה אז זה כבר לא משנה.

לגופו של עניין, לא הכלוב איננו "כתב-העת האולטימטיבי לכתיבה יוצרת" אבל אם כבר החדשה הזו (חדשה באמת או ניק לצרכי כתיבה) טורחת ומפרסמת סיפור, שתטרח לכתוב בלי שגיאות דקדוקיות, שגיאות כתיב ושאר מרעין בישין.

אין פה שום הבעת דיעה על בחירת הנושא, או הסגנון, על אף ששניהם לא הטעם שלי.

כשזה מגיע *לכתיבה* לצורה יש חשיבות לא פחות מלתוכן. אפשר לקחת עוד כמה דקות ולהגיה.

מה קשור צדקנות מה. מאיפה לך עזות המצח והפלצנות להתנשא ככה על מישהי? ועוד עם הדיסקליימר הצבוע והמאוס הזה של אני-בדרך-כלל-לא-מגיבה-ככה-אבל-הפעם-ממש-לא-יכולתי-להתאפק. ממתי משהו כאן בכלוב הוא about כתיבה? אנשים באים, שופכים פנטזיה. אז יש לה שגיאות דקדוק. אז מה? אותי מעצבן מהצד לראות זה איך תגובות כמו שלך ואחרים מפקיעות מן הכלוב את הפשטות שפעם היתה לו: את היכולת פשוט לכתוב ולקרוא פנטזיה מהבטן, גם אם יש בה שגיאות. תגובות כמו שלך הופכות את המקום הזה לקטנוני ועוקצני. מי בכלל רוצה לכתוב כאן.
המלט
המלט • 27 באפר׳ 2009
נילי ונילי כתב/ה:
המלט כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
Lanya Colson כתב/ה:
בואו נישאר צמודים לנושא.
כמה זמן עד שאדון אבישי חוזר לאתר?

שתי דקות וחצי עד הניק הכפול הבא. כנראה משהו בעל צליל שונה ולא מסגיר, שונה לחלוטין שנשמע אחרת לגמרי. נניח, "אדון אביחי".

או לחלופין, בהכירנו את האתר ואת האיכויות: ניק באנגלית שמעיד על בטחון עצמי איכותי וצנוע. משהו כמו master dom או dom master. בקאפס לוק.

לכו לכתוב משהו על פמיניזם רדיקלי, יחסי יהודים-ערבים, פשעי מלחמה בעזה, או סתם לאונן.

המלט, תקרא לי משוגעת אבל יש לי הרגשה שאתה לא מחבב אותי יותר.
לא יודעת, נדמה לי שחשתי נימה דקה ובלתי מורגשת של עויינות בתשובה שלך. אני מאוד חדת אבחנה בעניינים שכאלו. עשיתי משהו? רגע. אל תגיד לי, אני אנחש לבד: זה משהו שכתבתי?

["לכו"?]

הפכת להיות פלצנית ומתנשאת כלפי אנשים שאינם מתקרבים כלל לרמתך. זה סוג של
טרנספורמציה שעברת כאן בכלוב. אם לא תיזהרי, תהפכי להיות לניה קולסון. אז יש לך שתי
אפשרויות: או שתחדלי מזה, כי ככה הרבה יותר יפה לך בלחיים, או שלפעמים שוחרי שלום כמוני
יתעצבנו עלייך, וחתיכות מהרפש שפיזרת מסביב יעופו לך בהפוכה לעין.

[לכו], את והחברותא שלך להתעללות באבישי.

ולא, מעולם לא חדלתי מלאהוב אותך עד כלות.
Lanya Colson
Lanya Colson • 27 באפר׳ 2009
המלט כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
המלט כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
Lanya Colson כתב/ה:
בואו נישאר צמודים לנושא.

שתי דקות וחצי עד הניק הכפול הבא. כנראה משהו בעל צליל שונה ולא מסגיר, שונה לחלוטין שנשמע אחרת לגמרי. נניח, "אדון אביחי".

או לחלופין, בהכירנו את האתר ואת האיכויות: ניק באנגלית שמעיד על בטחון עצמי איכותי וצנוע. משהו כמו master dom או dom master. בקאפס לוק.

לכו לכתוב משהו על פמיניזם רדיקלי, יחסי יהודים-ערבים, פשעי מלחמה בעזה, או סתם לאונן.

לא יודעת, נדמה לי שחשתי נימה דקה ובלתי מורגשת של עויינות בתשובה שלך. אני מאוד חדת אבחנה בעניינים שכאלו. עשיתי משהו? רגע. אל תגיד לי, אני אנחש לבד: זה משהו שכתבתי?

["לכו"?]

טרנספורמציה שעברת כאן בכלוב. אם לא תיזהרי, תהפכי להיות לניה קולסון. אז יש לך שתי
אפשרויות: או שתחדלי מזה, כי ככה הרבה יותר יפה לך בלחיים, או שלפעמים שוחרי שלום כמוני

יש לך בעיה איתי?
רפאל
לפני 15 שנים • 28 באפר׳ 2009

Re: אתר של ממורמרים

רפאל • 28 באפר׳ 2009
המלט כתב/ה:
בזמן האחרון יש רושם שבכלוב נוצרה קבוצה קולנית וצורמת של עורבים קולניים שיודעים בעיקר לקרוא. קרא-קרא.

מלבד משל העציץ, שבשמו המלא נקרא משל ה"בום בום עציץ בום בום עציץ", משל העורבים הוא מהטובים שבמשלי המלט. ואני לגמרי איתו בדברים שהוא כתב בשרשור עד עכשיו. ישנה קבוצה גדולה של "עורבים" שאורבים בפורומים, ומחפשים הזדמנויות ללעוג לאנשים, להיכנס בהם, להזהיר מפניהם, לצאת חכמים וגדולים על חשבונם, והכל במסווה של צדקנות מאוסה והרבה מעבר לטעם הטוב. זה מעייף, מתיש, ובעיקר פוגע במקום הזה כמקום שאמור להכיל מגוון רחב של אנשים, תשוקות וצרכים.

המלט כתב/ה:

הגולשת אנה-דן אשר דילגה על שלב הנאצות וישר כינתה אותך "יא אנס", (אגב, למה שלא
תדרוש מכלובי שימחק את הוצאת הדיבה המלוכלכת? הוא חייב לעשות כך, על פי חוק. במקביל,
תבע את מוציאת הדיבה בגין לשון הרע. אתה רשאי לתבוע 100,000 ש"ח ללא הוכחת נזק)

אני כל כך בעד זה. אני גם מתחייב לסקר את המשפט בפורום אלפוני, ולעשות ממנו "דביק".

בדיוק כפי שאנסים יודעים לנצל את המציאות הפסיכולוגית של הקורבן שמקשה עליו להתלונן; כך גם כאן, אנשים מנצלים את הנסיבות המיוחדות של פורם כמו הכלוב, שבו אך מעט מאוד אנשים יעיזו להתלונן בפומבי, בשביל ללכלך, לנבל את הפה ולהוציא את דיבתו של אדם. אם סוף כל סוף יהיה לנו משפט דיבה, ובית משפט בישראל יפסול את התנהגותם של כמה צדקנים וצדקניות, אולי אנשים יתאפסו קצת על עצמם. אולי אז היהירות של אנשים והאמונה העיוורת שלהם בצדקתם, תתמתן מעט. והם יתחילו לשקול את דבריהם.
מגדלנה​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 28 באפר׳ 2009
מגדלנה​(לא בעסק) • 28 באפר׳ 2009
Lanya Colson כתב/ה:
המלט כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
המלט כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
Lanya Colson כתב/ה:
בואו נישאר צמודים לנושא.

["לכו"?]

יש לך בעיה איתי?

זאת שאלה רטורית? נראה לי שכן