שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שפחה לשבוע

walking dead
לפני 15 שנים • 14 במאי 2009

Re: שפחה לשבוע

walking dead • 14 במאי 2009
Morticia כתב/ה:
שלגי כתב/ה:
MisTreat כתב/ה:
guyxxx כתב/ה:
התערבתי עם החברה שלי ויצא שזכיתי... במה זכיתי? היא תהיה השפחה שלי לשבוע ימים.
אשמח לקבל רעיונות לגבי המשימות .. בינתיים יש לי ממש קצת ואני רוצה למלא לה את כל השבוע בכיף icon_razz.gif
תודה

רגע אני הבנתי שהוא התערב איתה לא עם חבר שלו icon_eek.gif

הבנת נכון, אבל היי - למה להפריע לאנשים להתווכח?

צודקת, למה להפנות את תשומת הלב לטעויות תמימות ולהשקיע בחינוך כשאפשר לשסע דובים ונמרים בגלדיאטורים בחוץ למען הבידור הזול ועידוד הבורות בעם?
icon_rolleyes.gif

כי ככה מצחיק יותר.

**פינת עוגית המזל הסינית:
להבא לפני שמישהו חוטף התקף כלבת אולי באמת כדאי לו לקרוא שוב פעם את הטקסט ולראות שהבין בכלל על מה מדובר, לפני שהוא יורק קצף בפונטים אדומים לכל הכיוונים.
Morticia

Re: שפחה לשבוע

Morticia • 14 במאי 2009
free spirit כתב/ה:
Morticia כתב/ה:
שלגי כתב/ה:
MisTreat כתב/ה:
guyxxx כתב/ה:
התערבתי עם החברה שלי ויצא שזכיתי... במה זכיתי? היא תהיה השפחה שלי לשבוע ימים.
אשמח לקבל רעיונות לגבי המשימות .. בינתיים יש לי ממש קצת ואני רוצה למלא לה את כל השבוע בכיף icon_razz.gif
תודה

רגע אני הבנתי שהוא התערב איתה לא עם חבר שלו icon_eek.gif

הבנת נכון, אבל היי - למה להפריע לאנשים להתווכח?

צודקת, למה להפנות את תשומת הלב לטעויות תמימות ולהשקיע בחינוך כשאפשר לשסע דובים ונמרים בגלדיאטורים בחוץ למען הבידור הזול ועידוד הבורות בעם?
icon_rolleyes.gif

כי ככה מצחיק יותר.

**פינת עוגית המזל הסינית:
להבא לפני שמישהו חוטף התקף כלבת אולי באמת כדאי לו לקרוא שוב פעם את הטקסט ולראות שהבין בכלל על מה מדובר, לפני שהוא יורק קצף בפונטים אדומים לכל הכיוונים.

את מדברת אתי על התקפת כלבת???

תודה על ההדגמה!

ולך איפה כואב?

{אנשים מקסימים פה, אחד אחד...}
בלוסום​(לא בעסק)

אופס, טעיתי...

בלוסום​(לא בעסק) • 14 במאי 2009
קורה... לא קראתי נכון את ההודעה הראשונה.

משום מה חשבתי שהיא משויכת לאחר. בכל מקרה, אני מצטרפת לרוח הדברים של טיגריס וכו' - לתת לה חוויה שתשאיר לה טעם של עוד ושל להשאר (אני אומרת שזה מה שהיה משאיר אותי)

אה, ובבקשה בואו נפסיק לריב... קיי?... flowers2.gif
ראובן

התפריט

ראובן • 14 במאי 2009
guyxxx,

אני מציע לך לקחת לתשומת לבך את הארתו של 'אוראנוס' - כלומר, ליצור שדה תודעתי שיגרום לה להמשיך לרצות להיות שפחתך. הצעתי, בהקשר זה, היא התפריט. הכוונה היא לאוסף הוראות עבורה, שמטרתו להרגיל אותה לציות נטול עכבות. התפריט הבא הוא דוגמא. כאשר אתה אומר לה סיפרה מסוימת, עליה לבצע את ההוראה הקשורה בסיפרה זו:

1 - להכין קפה
2 - לנקות את... (מה שאתה מצביע עליו - הנעליים שלך, הבית, כלים, כביסה וכו')
3 - להתלבש סקסי
4 - להתפשט
5 - לשתוק
6 - לעסות את... (מה שאתה מצביע עליו - גב, רגליים, רקות וכו')
7 - מין אוראלי (לרדת על ברכיה בו במקום וכו')
8 - דוגי (לעבור לתנוחה זו במקום עליו אתה מצביע - מיטה, ספה, רצפה וכו')
9 - פינת השקט (כשאתה אומר ''תשע'' עליה ללכת למקום בבית שהוגדר מראש ולא לזוז ממנו עד שתורשה)
10 - להביא את... (מה שאתה מצביע עליו - עיתון, שלט של הממיר, בחורה יפה שראיתם בבאר)

כאמור, אלו רק דוגמאות. נסח לעצמך 10 הוראות עיקריות, הכתב לה אותן ובקש ממנה לשנן אותן. מיד לאחר מכן החל להשתמש בהוראות הללו. ביום הראשון אל תעניש אותה על טעויות, רק הבט בה והער לה בעדינות. מהיום השני, קבע עונש אחיד - למשל 10 הצלפות בישבנה עם מקל דק - והענש אותה על כל חריגה מהתפריט, גם אם היא מתחננת שלא. לאחר יומיים-שלושה, אתה יכול להוסיף עשר הוראות נוספות. רוב הסיכויים שהדבר ישפיל ויגרה אותה מאוד והיא תהיה נכונה ללמוד עוד הוראות בהתנייה כזו.

תהנו,
ראובן
יהלום לב הזהב​(לא בעסק)
אתה יכול גם לגרום לה לא לגמור
לגרות אותה מינית ולא לתת לה לגמור
וגם לקשור אותה בתנוחות לא נוחות ולגרום לה להתחנן
או לתת לה להרגיש כלבונת ולטייל איתה עם קולר על ארבע ולתת לה לנבוח בשבילל ההשפלה
ובגלל שהיא חברה שלך הכי כייף זה יהיה משחקי מיטות בשבילכם לתת לה להיות שפחת המין שלך
הבנתי שהיא חברה שלך אז זה אולי היא תרצה להמשיך להיות שפחתך קצת משחקי מיטה לא מזיקים icon_biggrin.gif icon_redface.gif
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 14 במאי 2009
אתם ממש...

סוטים !

icon_eek.gif
הוא​(שולט)

ותביא-לה

הוא​(שולט) • 14 במאי 2009
חומוס צ'יפסלט כרוב אדום ואמבה
וגם ספר שירים של DAVIDAVIDAN
נולי
נולי • 14 במאי 2009
יש שפחה לשבוע? דבר ראשון שתלבש מדי פרנץ' מייד-בשביל ההרגשה. כמובן בלי תחתונים אחרת מה זה שווה? ואז שתעשה כל מה שמשרתות עושות: תנקה תבשל ותביא. בין לבין תספק את צרכיך המיניים.
ואם אתם גרים יחד זה יכול להיות מאוד נחמד.
אתם גם יכולים לצאת למסעדה שם יהיה אסור עליה להזמין מנה אלא לאכול את השאריות מהצלחת שלך. כל זמן שתלכו היא תחייבת להיות בדיוק צעד אחד מאחוריך.
אם אין לך צעצועים כמו באט פלאג, אז הדק למותניה חבל דק או אפילו חוט צמר. שים לב שיאפשר נשימה מבלי לחתוך בעור-מרווח כף יד הינו סביר.עם החגורה הזו היא חייבת להיות כל השבוע. בבית, בעבודה, במקלחת, בים ובכל מקום. זו תזכורת קבועה.
ספור עשרה גרגרגרי אורז/תירס/חומוס ושים בחזיה, תחת אחד השדיים בלבד. נוכחותם הקבועה של גרגרים המתחכחים זה בזה תגרום אי נוחות קלה שתזכיר את הפסדה בהתערבות.
אם אתם בקטע של השפלות, תן לה גומיה לשער עשוי בד אותה עליה לענוד על הקרסול למשך השבוע.

מניחה שהנ"ל עם עצות קודמי יסיעו

N