לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

השילוש הקדוש (או: סקר האורגזמות הגדול)

מיתוסית​(שולטת)
לפני 15 שנים • 26 במאי 2009
מיתוסית​(שולטת) • 26 במאי 2009
עד כמה שאני יודעת נשים לא יכולות לגמור אך ורק מחדירה לתחת icon_rolleyes.gif
ובד"כ כשאישה גומרת בחדירה, זה או באמת כי היא שיכית לשליש המרגיז, או כי יש גירוי של הדגדגן באותו זמן- ידנית או מחיכוך עם עצם החיק של הגבר (כמו נגיד כשהוא למעלה).
לנקודת הג'י די קשה להגיע עם הזין, וניסיתי את כל הגדלים, זה לא עזר icon_rolleyes.gif

אני גומרת רק מירידה, לא הצלחתי מעולם לגמור מחדירה.
הגמירות שלי בדגדגן חזקות במיוחד, ויעידו הגברים שאני כמעט ועורפת את ראשם עם הירכיים שלי והשכנים בקצה השכונה icon_lol.gif
הגמירות הכי טובות שלי, ואני כבר רוצה רק כאלה, זה כשיש לשון על הדגדגן (אצבע זה מבעס), אצבעות בכוס ואצבעות בתחת. icon_redface.gif
לדעתי השילוב של הגירוי בכל קצות העצבים, הוא זה שיוצר את המפץ הגדול. לפחות אצלי...

אף פעם לא השפרצתי, אבל היו פעמים שהיו לי הרבה נוזלים,ובד"כ הסדין רטוב, אז שמים מגבת.

ובדומה לחתולונת, גם לי היו פעמים שרציתי ממש לגמור והכל היה נהדר ואפילו פינטזתי תוך כדי (זה עוזר לי לגמור מהר יותר ולפעמים חזק יותר), אבל זה פשוט לא הלך עד שנאלצתי להפסיק כי זה כבר כאב.

אם כבר מדברים על אורגזמות, גם אני לא מסוגלת לגמור יותר מאחת גם אם אני מנסה, כי אח"כ כל הגוף ובמיוחד הדגדגן רגישים מאוד, או ששום דבר לא מזיז לאיזור שם... מי מכן גומרת בשרשרת, והאם אתן חושבות שמי שגומרת בשרשרת יש לי הרבה אורגזמות קטנות ואם זו אחת, אז זו אחת גדולה, או שזה אינדיבידואלי?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
סביר להניח שזה אינדיווידואלי, כמו הכל icon_smile.gif

אני בשליש המרגיז icon_razz.gif ואם אחרי אורגזמה אחת ממשיכים "לרכב על הגל" אפשר לייצר שרשרת.
וכחולית - אני איתך ב - כשמגרים כמה קצוות ביחד זה הכי טוב. אבל לא נראה לי שיש אצלי חוקיות. כל פעם בא לי משהו אחר.
Gogo Yubari​(נשלטת)
Gogo Yubari​(נשלטת) • 26 במאי 2009
כחולית כתב/ה:
אם כבר מדברים על אורגזמות, גם אני לא מסוגלת לגמור יותר מאחת גם אם אני מנסה, כי אח"כ כל הגוף ובמיוחד הדגדגן רגישים מאוד, או ששום דבר לא מזיז לאיזור שם... מי מכן גומרת בשרשרת, והאם אתן חושבות שמי שגומרת בשרשרת יש לי הרבה אורגזמות קטנות ואם זו אחת, אז זו אחת גדולה, או שזה אינדיבידואלי?

אני גומרת בשרשרת, הצלחתי להגיע אפילו ל13 ברצף.
אבל הגמירות שלי בינוניות.
אני חושבת שהייתי מעדיפה אורגזמה אחת גדולה שתעיף אותי במקרים מסוימים, אבל זה בהחלט יעיל פשוט להמשיך ולהמשיך ו..להמשיך.. במקרים אחרים P=

נ.ב
אם אתן מכירות אבל את Cytheria (מעריצה שלה, חייבת להגיד), אז היא הוכחה מהלכת שאפשר גם להשפריץ באורגזמה הכי חזקה שיש ולעשות את זה בשרשרת.

אבל היא תופעת טבע נדירה, אז אולי זה לא נחשב.
תמונה כפרית
לפני 15 שנים • 27 במאי 2009

אורגזמות

תמונה כפרית • 27 במאי 2009
מגיעות בכל מיני גוונים וצורות
והן ממש לא מוגבלות לשילוש הקדוש

כתבתי על אורגזמות 2 פוסטם מעניינים

למטה לינק לפוסט השני ובו גם לינק לראשון

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1426541

בבגדול

כשאני מאוננת אז דגדגנית
ואגינאלית היתה בעבר קשה להשגה היום אין מצב איתו שזה לא קורה
שלא לדבר כשהוא עושה לי פיסטינג ואגינאלי (להשפריץ מזה)
אנאלי פשוט מדהים - זה לגמור ברמות מטורפות של ספייס.

אבל
אפשר לגמור גם בדרכים אחרות
כשאני מעניקה לו מין אוראלי
כשהוא מלטף נקודות מסויימות בגוף שלי (למשל בגב)
ולפעמים האורגזמה היא כולה בגלל הראש
בלי מגע, בלי גירוי כלשהו מלבד מה שקורה בראש
אלו אמנם אורגזמות קטנות יחסית - אבל בהחלט מענגות.

אגב, זה די נורמלי לחוות כאב בעקבות אורגזמה.
יש כאבי ראש קטלניים הנגרמים משטף אנדורפינים בגוף
כאב באברי המין נובע מגירוי יתר
מיד אחרי אורגזמה המקום רגיש למגע.
ana
ana
ana • 27 במאי 2009
תמיד הייתי ואגינלית
וזה לא קל, כי קשה לבד
שנים מתלבטת אם להשיג ויברטור, האם לא מתרגלים מידי לגודל ולטקסטורה ? האם זה באמת עובד לבד ולא יפגום עם הזמן ביכולת ההנאה הטבעית ?
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 27 במאי 2009
אין בכלל מה להשוות בין אורגזמה מויברטור לאורגזמה מסקס.
אולי אחרי שיהיה לך ויברטור, את תפסיקי להביא ביד עם האצבעות, כי ויברטור זה יותר קל, כיף ומהיר, אבל זין של גבר זה משהו אחר מבחינת הטקסטורה והחום והמגע וכו'
זה כמו שאם את שכבת עם גבר אחד, מן הסתם לא תהיה לך בעיה לשכב עם אחרים, לא?
ובסופו של דבר, למרות שויברטור זה פיתרון מצוין לזמנים שבא לך לגמור בלי להתאמץ, או שאין גבר בסביבה- כשיש גבר, אז בד"כ מעדיפים להשתמש בעיקר בו, במיוחד אם הוא טוב icon_razz.gif

לכי על זה.
במיוחד על המאלצים למינהם, עם הגירוי לדגדגן ואלה שמסתובבים עם הפנינים בנרתיק. זה נהדר icon_smile.gif
ana
ana
ana • 27 במאי 2009
תודה רבה, כחולית
המלט
לפני 15 שנים • 2 ביוני 2009
המלט • 2 ביוני 2009
אל תפסיקו, בנות.