ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האישה כאישה מעל הגבר

אנדרפוט
לפני 15 שנים • 17 ביוני 2009
אנדרפוט • 17 ביוני 2009
קשקוש סנטימנטלי, זה מה שזה. הקבוצה החברתית האחרונה שחשבה שהיא עליונה על פני קבוצות אחרות סיימה על הקרשים עם התחת למעלה ובלי ווזלין. אין הרבה הבדל בין עליונות ג'נדרית לבין עליונות גזעית או אתנית.

במובן הפאמדומי זה די ברור שנשים הם בעלות עליונות, אבל מדוע בפורום שפחות ואדונים אין אף דיון לגבי האם הגברים הם יצורים עליונים?

גברים ונשים משלימים זה את זו וגם מכשיר נשי מופלא כמו הרחם הוא די מיותר וסתמי בלי הגבר שיזריע אותו.
כלבלב מתנשא
כלבלב מתנשא • 17 ביוני 2009
כחולית כתב/ה:
אם נשים עליונות על גברים לדעתך, או את כאישה עליונה על גברים, למה את כתבת בפרופיל שלך:

"לא "מלכה" ולא "גבירה", אפשר לכנות אותי "מאסטר" אם וכאשר אני מתירה ו/או דורשת את זה."

!?!?

למה שאישה תכנה עצמה בתואר גברי, אם היא פמדומית!?!?

זה כמו לנייש גבר ולהשפיל אותו בזה שהוא דומה לאישה, כאילו אישה היא בזויה. זה בעצם לבעוט כדור שחוזר אלייך.

אני חושב שניוש זה דבר משפיל, לא בגלל שאני חושב את המין הנשי לנחות (דווקא להפך), אלא שבקונטקסט החברתי הקיים בעולמנו זה מתפרש כך. זו לא בדיוק סטירה, אלא יותר ניצול של דעות קדומות לטובת הנאתנו המינית.
Morticia
Morticia • 17 ביוני 2009
אנדרפוט כתב/ה:

גם מכשיר נשי מופלא כמו הרחם הוא די מיותר וסתמי בלי הגבר שיזריע אותו.

מכל המשפטים המטופשים ואכולי שנאה ובוז לנשים שלך
זה ללא ספק זוכה בפרס המקום הראשון

בערך בגיל 12-14 ילדה ממוצעת מקבלת את המחזור החודשי
דבר המלווה את מרבית הנשים לאורך שנים ארוכות
דורש עוצמה רבה ובהחלט מפתח איזו יציבות מקורקעת על האדמה וסוג של פרקטיות

אולי אתה די מיותר וסתמי

אולי די
...
icon_rolleyes.gif
Tish Adams
Tish Adams • 17 ביוני 2009
אנדרפוט כתב/ה:

אנדר יקירי, צר לי לאכזב אותך.
עולם המדע צועד בצעדי ענק. ולאחרונה הוא גועש ומתרגש מפיתוח של תאי זרע מלאכותיים שבינתיים נוסו על עכברים בלבד.
מצב שיאפשר בעתיד להפרות ביצית נשית ללא 'זרע' אמיתי.
מטרת הפיתוח היתה לאפשר בעתיד להמון גברים עקרים, שכיום אינם מסוגלים להביא ילדים - להיות אבא.
חבר'ה... תתחילו לדאוג. משפט החזיר הולך לאבד את תוקפו. icon_wink.gif

למרות זאת, זה לא אומר שאני לא מאמינה בחיבור שבין אשה לגבר.
נהפוך הוא, בעיניי הוא מאוד טבעי וחיבור אמיתי שאין בו תחרות למי יש יותר גדול.
אני לא מכירה שני אנשים דומים אז להכליל קבוצות ולהשוות בינהן כשהן שונות בבסיסן אחת מהאחרת...
תהנו.

GREEK​(אחר)
GREEK​(אחר) • 17 ביוני 2009

בהחלט מפתח איזו יציבות מקורקעת על האדמה וסוג של פרקטיות

icon_rolleyes.gif
[/quote]

נשים...פרקטיות? icon_smile.gif
Morticia
Morticia • 17 ביוני 2009
GREEK כתב/ה:

בהחלט מפתח איזו יציבות מקורקעת על האדמה וסוג של פרקטיות

icon_rolleyes.gif

נשים...פרקטיות? icon_smile.gif[/quote]

בהחלט
icon_smile.gif

{גם אתה נכנס לרשימה...}
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 17 ביוני 2009
היילני כתב/ה:
כחולית יקרה,

כשתלמדי לקרוא צינית או לפחות בין השורות; כשתביני שלזיין גבר בתחת כשהיא לובשת תחתונים וחזייה זה לא בהכרח אקט משפיל ו/או מבזה; כשתביני שהתואר 'מאסטר' אינו נחלתם של גברים בלבד; כשתביני שידע אינו מסתכם בסטטיסטיקה ושהמרצים שלך לא יודעים את הכל; כשתפתחי חשיבה ביקורתית אמיתית, או אז תבקרי אותי.

ובנימה נעימה,
לילה טוב.

קודם כל, זהו פורום ובפורום מותר להביע דיעות. סטטיסטיקה היא עובדה, ולומר שגבר שלובש בגדי אישה זה משפיל ומבזה, זו דעתי ואיש לא חייב לקבל את זה. כל אחד וההשקפה שלו, כמו שיש כאלה שחושבים שבדסמים הם סוטים. אני יכולה להסביר את דעתי, אבל אני לא יכולה להכריח אותם לחשוב כמוני.
תואר "מאסטר" בהקשר הבדסמי הוא -מה לעשות- גברי, ועובדה שיש חלופות אחרות. אין לי בעיה עם אישה שלא רוצה שיקראו לה מלכה או גבירה כי זה גורם לה להרגיש שזה מלאכותי, אבל אישה שרוצה שיקראו לה "מאסטר" או "אדוני" או כל תואר אחר שהוא גברי למהדרין- נראה לי מוזר ולכן העלתי תהיה מדוע ולמה זה קיים שם.

ואם לא שמת לב, לא ביקרתי, שוב- רק הבעתי דיעה.
גם לא הבנתי מה קשורים המרצים שלי וברור לי שאינם יודעים הכל- אל דאגה
אני מבקרת גם אותם.
מיתוסית​(שולטת)
Tish Adams כתב/ה:
אנדרפוט כתב/ה:

אנדר יקירי, צר לי לאכזב אותך.
עולם המדע צועד בצעדי ענק. ולאחרונה הוא גועש ומתרגש מפיתוח של תאי זרע מלאכותיים שבינתיים נוסו על עכברים בלבד.
מצב שיאפשר בעתיד להפרות ביצית נשית ללא 'זרע' אמיתי.
מטרת הפיתוח היתה לאפשר בעתיד להמון גברים עקרים, שכיום אינם מסוגלים להביא ילדים - להיות אבא.
חבר'ה... תתחילו לדאוג. משפט החזיר הולך לאבד את תוקפו. icon_wink.gif

למרות זאת, זה לא אומר שאני לא מאמינה בחיבור שבין אשה לגבר.
נהפוך הוא, בעיניי הוא מאוד טבעי וחיבור אמיתי שאין בו תחרות למי יש יותר גדול.
אני לא מכירה שני אנשים דומים אז להכליל קבוצות ולהשוות בינהן כשהן שונות בבסיסן אחת מהאחרת...
תהנו.

מסכימה שהמשפט מטומטם להפליא ואני יכולה להחזיר באותה המטבע- גם גמירה של גבר היא מיותרת להפליא אם הזרע לא נשפך לתוך רחם שיביא לעולם בסופו של דבר ילד. עכשיו אמור לי, כמה פעמים מתוך כל סך הפעמים שגמרת, הבאת ילד לעולם? icon_rolleyes.gif
מיתוסית​(שולטת)
כלבלב מתנשא כתב/ה:
כחולית כתב/ה:
אם נשים עליונות על גברים לדעתך, או את כאישה עליונה על גברים, למה את כתבת בפרופיל שלך:

"לא "מלכה" ולא "גבירה", אפשר לכנות אותי "מאסטר" אם וכאשר אני מתירה ו/או דורשת את זה."

!?!?

זה כמו לנייש גבר ולהשפיל אותו בזה שהוא דומה לאישה, כאילו אישה היא בזויה. זה בעצם לבעוט כדור שחוזר אלייך.

אני חושב שניוש זה דבר משפיל, לא בגלל שאני חושב את המין הנשי לנחות (דווקא להפך), אלא שבקונטקסט החברתי הקיים בעולמנו זה מתפרש כך. זו לא בדיוק סטירה, אלא יותר ניצול של דעות קדומות לטובת הנאתנו המינית.

אני מסכימה שזו עוד נקודת מבט, ולזה, בין השאר התכוונתי. למען האמת, מדובר באותה תוצאה - הרי הנשים נחשבות נחותות לעומת הגברים אך ורק בגלל התרבות הפטריאכלית שבה אנו חיים.
זאת ועוד, אם זה לא היה משפיל בהקשר הזה, למה שעבדים יעשו את זה? ולמה אישה לא תהיה מושפלת מללבוש בגדי גבר?
כי בחברה שלנו זה בסדר ואפילו רצוי שאישה תגלה תכונות גבריות, אבל ממש לא רצוי ואף בזוי שגבר יגלה תכונות שנחשבות נשיות (אופי, טיפוח, עיסוק וכל פרמטר אחר)

כמובן שזה שונה אם גבר ואישה משחקים במשחק הזה כדי לבעוט במוסכמות ולייצר סוג מסויים של ניגוד למציאות, לבין אם הגבר באמת חושב שזה משפיל להיות אישה, בדיוק כמו שיש הבדל בין גבר שנהנה כשלעצמו לשלוט באישה לבין גבר שושב באמת ובתמים שגברים צריכים לשלוט בנשים
Morticia
Morticia • 17 ביוני 2009
כחולית כתב/ה:
כלבלב מתנשא כתב/ה:
כחולית כתב/ה:

!?!?

אני מסכימה שזו עוד נקודת מבט, ולזה, בין השאר התכוונתי. למען האמת, מדובר באותה תוצאה - הרי הנשים נחשבות נחותות לעומת הגברים אך ורק בגלל התרבות הפטריאכלית שבה אנו חיים.
זאת ועוד, אם זה לא היה משפיל בהקשר הזה, למה שעבדים יעשו את זה? ולמה אישה לא תהיה מושפלת מללבוש בגדי גבר?
כי בחברה שלנו זה בסדר ואפילו רצוי שאישה תגלה תכונות גבריות, אבל ממש לא רצוי ואף בזוי שגבר יגלה תכונות שנחשבות נשיות (אופי, טיפוח, עיסוק וכל פרמטר אחר)

כמובן שזה שונה אם גבר ואישה משחקים במשחק הזה כדי לבעוט במוסכמות ולייצר סוג מסויים של ניגוד למציאות, לבין אם הגבר באמת חושב שזה משפיל להיות אישה, בדיוק כמו שיש הבדל בין גבר שנהנה כשלעצמו לשלוט באישה לבין גבר שושב באמת ובתמים שגברים צריכים לשלוט בנשים

ואני דווקא חושבת שעדיף לנצל את הנאתנו המינית לטובת שינוי דעות קדומות ולא להפך

אתה מושפל מ"ניוש" כי החברה רואה בזה אקט משפיל ולכן אתה עושה אותו?

לא ירדתי לסוף דעתך...
אתה משרת את הקיבעון של החברה?
לא נראה לי שזו סיבה נעלה לעשיית המעשה בעיני שולטת,
תהיה זו גבירה, מלכה, או סתם פייטרית עם חגורה שחורה

אכן לא מצאתי סתירה
אבל בהחלט יתכן ונמצאת כאן עילה לסטירה

(ועל זה מחייה השפה העברית הקים חרוזים עצלים ושלחם לעבודה)