לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ויתור על מילת הביטחון כאקט מעצים חוויה בדס"מית

הזייה​(נשלטת){Tיפוס}
לפני 15 שנים • 23 ביוני 2009

פייריות

הזייה​(נשלטת){Tיפוס} • 23 ביוני 2009
amy כתב/ה:
אנה- מה לגבי חוסר יכולת להשתמש במילה? שאת פשוט קופאת, ולא מסוגלת להוציא אותה?

אני חושבת, כפי שאמרתי, שיש להסתמכות על מילת ביטחון לא מעט סכנות. גם לא מעט ייתרונות, כמובן. הבעיה היא שיש נשלטות ונשלטים שכן מתייחסים למילת הביטחון כאל העוגן היחיד. עצם העובדה שהיא קיימת, כביכול מאפשרת לשולט להיות פחות קשוב. יש לכך אפקט פסיכולוגי.

ואת יודעת משהו? אפילו אם מילת הביטחון לא ממולכדת, כמה פעמים נשלטות, כולל אני, חושבות: "אני לא רוצה לאכזב אותו, אני לא רוצה לאכזב את עצמי...", וממשיכות גם למקומות שמסיבים להן נזק? יש משהו טיפה לא פייר, ברמה מסויימת, בלמנות את הנשלטת לשים לב כל הזמן. זה כמו להכנס למסאג' מבלי יכולת להרדם/ להרגע באמת.

יש משהו מאוד נכון, לתחושתי, בלהכנס לסשן כשאת אומרת לשולט: "אתה עכשיו שומר עלי. אני שמה עצמי בידיך", ולעשות זאת גם מבחינה פסיכולוגית, בלי להיות כל הזמן עם היד על הדופק.

מה לא פייר בלתת לך כלי שמונע, כפי שנכתב כאן, נזק פיזי/ נפשי או ווטאבר? בניגוד למסז', הסיכוי שארדם תוך כדי סשן, במיוחד אם אחווה משהו שדורש מילת בטחון, נראה לי קלוש, לא כך?
Morticia

Re: פייריות

Morticia • 23 ביוני 2009
הזייה כתב/ה:
amy כתב/ה:
אנה- מה לגבי חוסר יכולת להשתמש במילה? שאת פשוט קופאת, ולא מסוגלת להוציא אותה?

אני חושבת, כפי שאמרתי, שיש להסתמכות על מילת ביטחון לא מעט סכנות. גם לא מעט ייתרונות, כמובן. הבעיה היא שיש נשלטות ונשלטים שכן מתייחסים למילת הביטחון כאל העוגן היחיד. עצם העובדה שהיא קיימת, כביכול מאפשרת לשולט להיות פחות קשוב. יש לכך אפקט פסיכולוגי.

ואת יודעת משהו? אפילו אם מילת הביטחון לא ממולכדת, כמה פעמים נשלטות, כולל אני, חושבות: "אני לא רוצה לאכזב אותו, אני לא רוצה לאכזב את עצמי...", וממשיכות גם למקומות שמסיבים להן נזק? יש משהו טיפה לא פייר, ברמה מסויימת, בלמנות את הנשלטת לשים לב כל הזמן. זה כמו להכנס למסאג' מבלי יכולת להרדם/ להרגע באמת.

יש משהו מאוד נכון, לתחושתי, בלהכנס לסשן כשאת אומרת לשולט: "אתה עכשיו שומר עלי. אני שמה עצמי בידיך", ולעשות זאת גם מבחינה פסיכולוגית, בלי להיות כל הזמן עם היד על הדופק.

מה לא פייר בלתת לך כלי שמונע, כפי שנכתב כאן, נזק פיזי/ נפשי או ווטאבר? בניגוד למסז', הסיכוי שארדם תוך כדי סשן, במיוחד אם אחווה משהו שדורש מילת בטחון, נראה לי קלוש, לא כך?

צודקת

איימי, אף אחד לא ממנה אותך לשים לב כל הזמן
ואם יש שולט הנותן לך כזו תחושה, תחשבי פעמיים לגבי התמסרותך אליו

שליטה היא אחריות על גוף האחר
שכן גוף האחר בידייך - לקחת לך דבר שלא נגנב כי אם נמסר לך
אחריות דורשת תשומת לב
ומילת ביטחון מיועדת עבורך במצבים בהם את זקוקה להפסקה
מכל סיבה - גם אם טכנית כפי שנורית ציינה
והיא ממש אינה נושאת בחובה את מכלול האחריות ותשומת הלב לסשן
אותו השולט אליו התמסרת מוביל בבטחה ובמסגרת גבולותיו לצד גבולות שאת מציבה

אם יש רצון למתוח גבולות, עושים את זה בהדרגה ותוך הרבה מאוד קשב
שליטה אחראית היא לדעת שגם אם חלילה תאבד לרגע שליטה על המצב
יש קרקע בטוחה לנחות עליה נוסח איזו מילה שאומרת
"שמע, נעצרה לי זרימת הדם ועוד חמש דקות נהיה לי נמק ברגל, לתשומת לבך...!"

אני מבינה את הצורך של הנשלט או הנשלטת לחוות התמסרות טוטאלית
אני בהחלט מבינה את ההנאה של השולט או השולטת מאותה התמסרות
אבל אני ממש לא מבינה את הצורך הכפייתי להוביל אדם לאובדן זהות מוחלט ולגרום בו נזקים בשם האדרה עצמית
ובהחלט רוצה להאמין ששליטה נעשית מתוך קשב, הבנה והרבה אהבה
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 23 ביוני 2009
אני חושב שהסיכון של נזק נפשי, ואולי לאו דווקא נזק, אלא שינוי או הצפה, בבדסמ הם די חלק מכל דבר ודבר שעושים פה.

נראה לי שזה תמיד קשור לשאלה מאיפה אנשים מגיעים לבדסמ...
אני מעולם לא הבנתי את המקום הזה של להגיע בשביל לקבל השפלה וכאב וניוש, או להפוך לכלבה או זונה או חפץ או חור(כל אלו מאוד מאוד שגורים בכל בלוג, סשן, ותיאור) ועדיין לחשוב שאתה מגיע ממקום מאוד מאוזן שליו ובריא.

בסופו של יום, כל אחד נמצא פה כי יש לו דחפים בין אם לשלוט או להשלט, להשפיל או להיות מושפל, ונראה לי שכל הגבולות האלו שאנחנו שמים כמו מילת ביטחון וכו...זה רק בשביל לרסן את הזאב הטורף שרוצה לקרוע כל פיסה ופיסה מגופך ונשמתך לתאוותו ותועלתו.

לא שאני לא מתחבר לבדסמ האוהב והמתמסר שמתפתח בקשר ממושך,
זה בעיניי דבר שונה לחלוטין ושם גם מילת הביטחון היא משהו שלא ממש משתמשים בו מאחר ולא ממש צריכים אותו.

אבל בקשר ראשוני, גבר מול אישה, אני רוצה לטרוף אותך. ורק המוסר האנושי שלי(ואולי גם החוק הפלילי) מפרידים ביני לבין החיה הרעבה שבתוכי.

מרגיש לי פה כבר כמה זמן שעושים מנשלטות איזה דבר קדוש, פרח עדין ונדיר שחייבים לשמר בכל מחיר, סוג של תינוקת זכה וטהורה שחייבים לשמור עליה מכל דבר.

אתן לא.

אתן אנשים בדיוק כמונו,
וכמו שאתן רוצות להפיק את המיטב מקשר, סשן וכו....וכמו שלכן יש פנטזיות ומחשבות על איך דברים צריכים להיות, כך גם לנו יש.

אז איך זה שמצד אחד מציגים נשלטות כשריד הקדושה האחרון עלי אדמות, ומצד שני את נמצאת במקום שקוראים לך במושגים כמו "כלבה" "חפץ" או כמובן הביטוי המעולה "אני החור של אדוני".

האם חשבתן פעם מה עומד מאחורי הדברים האלו?
אי אפשר להיות שני דברים בו זמנית לדעתי.

אם את מחליטה שאת רוצה להיות כנועה אה לה בדסמ, אז כדאי שתבחרי טוב מאוד את האדם שאת נכנסת איתו לזירה.

וכן, אני יודע שיש דרך אחרת,
אני מתייחס פה פשוט למה קורה כשאת נפגשת עם גבר ולא עם המנטור הבדסמי התורן שידריך אותך בעדינות אין קץ אל עבר ההארה והגאולה שאת מבקשת לעצמך.

אנשים לרוב הם זאבים רעבים.
גם הטובים שבהם.

צריך לנפץ כבר את המיתוס הזה של הדום הכל יכול דמוי אלוהה והסאבית הקדושה והעדינה כמו פרח שברירי שהוא באורו השמימיי מאיר ומאפשר לה לפרוח.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
tebayes כתב/ה:

אבל בקשר ראשוני, גבר מול אישה, אני רוצה לטרוף אותך. ורק המוסר האנושי שלי(ואולי גם החוק הפלילי) מפרידים ביני לבין החיה הרעבה שבתוכי.

.

יאם! תגיד את זה שוב... icon_redface.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אני סוג של בערך מסכימה עם טאבי.

הרי בגלל זה אנחנו שמים את כל אמצעי הבטיחות האלה.
כי אנחנו רק בני אדם ואף אחד לא קדוש וכולם טועים.

אחריות היא לא תמיד דבר נעים, אבל אין כל כך לאן להימלט ממנה - אלא אם כן אתם בקטע של הרס עצמי (לא שיש לי יותר מידי ביקורת אם אתם כן. אבל מודעות עצמית זה נחמד. הרבה פעמים טאבי הוא קול השפיות בדיונים האלה, שהופכים יחסי אנוש למיסטיקה).

(טאב, אני לא סגורה על זה שלא הוצאתי את דבריך מהקשרם, אם כן אני מתנצלת).
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
tebayes כתב/ה:
אני חושב שהסיכון של נזק נפשי, ואולי לאו דווקא נזק, אלא שינוי או הצפה, בבדסמ הם די חלק מכל דבר ודבר שעושים פה.

אני מאוד מסכימה. בדס"מ הוא דבר מסוכן, ואין כל דרך לבטל את כל הסיכונים.

נראה לי שזה תמיד קשור לשאלה מאיפה אנשים מגיעים לבדסמ...
אני מעולם לא הבנתי את המקום הזה של להגיע בשביל לקבל השפלה וכאב וניוש, או להפוך לכלבה או זונה או חפץ או חור(כל אלו מאוד מאוד שגורים בכל בלוג, סשן, ותיאור) ועדיין לחשוב שאתה מגיע ממקום מאוד מאוזן שליו ובריא.

אממ... למה זו סתירה? אתה בעצם טוען שאנחנו מגיעים מטראומה ו/ או שבדס"מ הוא בהכרח פתולוגי?

בסופו של יום, כל אחד נמצא פה כי יש לו דחפים בין אם לשלוט או להשלט, להשפיל או להיות מושפל, ונראה לי שכל הגבולות האלו שאנחנו שמים כמו מילת ביטחון וכו...זה רק בשביל לרסן את הזאב הטורף שרוצה לקרוע כל פיסה ופיסה מגופך ונשמתך לתאוותו ותועלתו.

זה לא סותר את מה שאמרתי- מילת הביטחון היא רק מילה, ואם אין ביטחון גם בלעדיה, אין לקיומה כל משמעות.

לא שאני לא מתחבר לבדסמ האוהב והמתמסר שמתפתח בקשר ממושך,
זה בעיניי דבר שונה לחלוטין ושם גם מילת הביטחון היא משהו שלא ממש משתמשים בו מאחר ולא ממש צריכים אותו.

אז לא הבנתי- אתה בעד או נגד מילת ביטחון?

מרגיש לי פה כבר כמה זמן שעושים מנשלטות איזה דבר קדוש, פרח עדין ונדיר שחייבים לשמר בכל מחיר, סוג של תינוקת זכה וטהורה שחייבים לשמור עליה מכל דבר.

אתן לא.

אתן אנשים בדיוק כמונו,
וכמו שאתן רוצות להפיק את המיטב מקשר, סשן וכו....וכמו שלכן יש פנטזיות ומחשבות על איך דברים צריכים להיות, כך גם לנו יש.

אז איך זה שמצד אחד מציגים נשלטות כשריד הקדושה האחרון עלי אדמות, ומצד שני את נמצאת במקום שקוראים לך במושגים כמו "כלבה" "חפץ" או כמובן הביטוי המעולה "אני החור של אדוני".

האם חשבתן פעם מה עומד מאחורי הדברים האלו?
אי אפשר להיות שני דברים בו זמנית לדעתי.

למה לא? בהחלט אפשר להיות קושה קדשה. רבים מאיתנו רואים דווקא את היכולת לראות עצמנו כחור של אדוננו כסוג של התעלות.

אם את מחליטה שאת רוצה להיות כנועה אה לה בדסמ, אז כדאי שתבחרי טוב מאוד את האדם שאת נכנסת איתו לזירה.

וכן, אני יודע שיש דרך אחרת,
אני מתייחס פה פשוט למה קורה כשאת נפגשת עם גבר ולא עם המנטור הבדסמי התורן שידריך אותך בעדינות אין קץ אל עבר ההארה והגאולה שאת מבקשת לעצמך.

אנשים לרוב הם זאבים רעבים.
גם הטובים שבהם.

צריך לנפץ כבר את המיתוס הזה של הדום הכל יכול דמוי אלוהה והסאבית הקדושה והעדינה כמו פרח שברירי שהוא באורו השמימיי מאיר ומאפשר לה לפרוח

אני חושבת שהמיתוס הזה מבוסס על הרבה תחושות מאוד מציאותיות בקשר. וכן, אני עדיין סבורה שנשלטות שייכות לקבוצה הפגיעה ביותר בקהילת הבדס"מ..
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
אנה דן כתב/ה:
אני סוג של בערך מסכימה עם טאבי.

הרי בגלל זה אנחנו שמים את כל אמצעי הבטיחות האלה.
כי אנחנו רק בני אדם ואף אחד לא קדוש וכולם טועים.

אחריות היא לא תמיד דבר נעים, אבל אין כל כך לאן להימלט ממנה - אלא אם כן אתם בקטע של הרס עצמי (לא שיש לי יותר מידי ביקורת אם אתם כן. אבל מודעות עצמית זה נחמד. הרבה פעמים טאבי הוא קול השפיות בדיונים האלה, שהופכים יחסי אנוש למיסטיקה).

(טאב, אני לא סגורה על זה שלא הוצאתי את דבריך מהקשרם, אם כן אני מתנצלת).

ת'כלס, לא ממש הבנתי מה טאבי אמר, ואני לא ממש מבינה מה א ת אומרת כרגע.
אני חושבת שהאחריות של סאבית קיימת בעיקר לכל מה שקורה ל פ נ י הסשן. בבחירת השותף, ואולי בסיכום על מילת ביטחון, או הבנה מודעת של הסיכונים שבאי קביעת מילת ביטחון. אבל בסשן, הסאבית היא במצב בו היא יכולה לקחת אחריות מזערית, אם בכלל. לפחות בסשן אידיאלי icon_smile.gif

סשן בעיני הוא מצב מדיטטיבי, סוג של טראנס, שיכרון. אי אפשר לתפקד באותה צורה במצב כזה.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 23 ביוני 2009
איימס אני אומר לך כך.

אם מישהי תבוא ותאמר לי למשל

תשמע אני ממש חדשה בזה, ואני לא יודעת מה עומד לבוא, או אני לא יודעת מה הסף כאב שלי, ובכלל אני מאוד מפוחדת, אפשר שנקבע כמה סימנים קבועים שיאמרו מתי אני צריכה להפסיק קצת ושנבדוק מה קורה ואם להמשיך או לא?

אני אנהג בה כמו בפרח עדין ובאמת אהיה שם יותר בשבילה מאשר בשבילי, בין אם בגלל שזה גם כיף לי או שאני חושב שהיא השקעה טובה וזו התחלה של קשר שיתקדם הלאה

זה במצב שמישהי מגיעה ונכנעת ומתמסרת לך.
אבל כמעט כל נשלטת שפגשתי והכרתי רוצה שיקחו את זה ממנה, שמישהו יבוא ויהיה חזק ממנה, שינצח אותה, שיראה לה שהוא ראוי.

תכלס, כמו שאין הסכמה על מה זה בדסמ,
גם אין הסכמה על מה זה נשלטות, או מה טיב הקשר צריך להיות.

אני בעד מילת ביטחון אגב.
אני חושב שזה דבר נהדר בשביל השולט.
ובכלל אני צריך להזכיר לך משהו,
רוב הזמן,
כשאדם מגיע לסשן הוא מגיע בשביל עצמו ולא בשביל השותף שלו.
אין פה אלטרואיזים.
אני רוצה לגרום לך לעשות את מה שאני רוצה, כשאני רוצה, ואיך שאני רוצה.
איזה שיטה תפעל הכי טוב בשביל לעשות את זה...זו החלטה אישית של כל אחד.

אלא אם כן אדם בא לחפש אהבה, או קשר ואז הוא צריך לעשות בחירות שמתחשבות ביעד שהוא רוצה להשיג וליצור את כל הרוך והחיבה והקשר העמוק הזה שיבנה קדימה.

כשאני חושב עכשיו על סשן,
אני רוצה לסחוט אותך כמו לימון עד הטיפה האחרונה,
להפיק את המיטב שאני יכול בשביל עצמי
למלא את התאווה שלי ואת התשוקה שלי ואת הדחפים שלי
אני אתן לך מילת ביטחון כי זה עושה את העבודה שלי נוחה יותר.
לא כי את פרח עדין שצריך להתחשב ברגשותיו.
אם את חור את חור,
אם את חפץ את חפץ,
אני אשמור עליך בגבולות האחריות שלי, שלא תפגעי.
ובקשר לקטע הנפשי,
זו אחריותך יקירתי, ובגלל זה אני אומר שלדעתי אנשים מגיעים למקום הזה לא מתוך נקודה מאוזנת שלווה ובריאה(ולא אני לא מדבר על הקינקים, אלא על ההרדקוריסטים)
בגלל זה יש לך מילת ביטחון.
כי אני צד אותך בשביל להגשים את הפנטזיה שלי לא את שלך.
אני לא מחפש אותך כמו אבא שרוצה את טובת ילדתו.
את תגני על עצמך ואנחנו נשחק לפי הכללים שנקבע,
אם את לא יכולה לעמוד בתנאים שלי זה בסדר מבחינתי, סימן שאני לא השולט שמתאים לך, סימן שאת צריכה סגנון אחר או אדם אחר.
בגלל זה אנחנו מדברים, בגלל זה אנחנו אנשים בוגרים ואחראיים לעצמנו.

כל מה שאמרתי לא סותר את כמה אכפת לי מאנשים,
אני פשוט בעד אחריות אישית.
יש לך מילת ביטחון,
תשתמשי בה או לא החלטה שלך.
אפילו אם היא ממולכדת חבל על הזמן, זה הכל מילכודים מנטליים
קשה לך להודות שאת שפן? תגידי מראש, מצטערת אני לא מוכנה לזה.
ברגע שקיבלת את התנאים את אחראית להשלכות.
במיוחד כשאת יכולה לעצור את זה בכל רגע.

ולגבי הקטע של אם את אומרת מילת ביטחון והוא ממשיך בשלו?
זה אונס.
bigboy20​(שולט)
bigboy20​(שולט) • 23 ביוני 2009
מילת ביטחון מיועדת בעיקר למצבים של מלכות בתשלום או סשנים עם גורם שלא מכירים מספיק בכדי לבטוח בו\בה. כמו שכתוב בכרטיס שלי: "..גבולות צריך וחובה לכבד, אך גם אותם, אם נירצה, נחדור במלוא העוצמה, שלי ושלך!.."
נוריתE
נוריתE • 23 ביוני 2009
שני הצדדים באים בכדי להנות וכמעט כל מה שמוליך לזה, בשלמותו ,מבורך.

מילת ביטחון ,לא מסירה אחריות לא מהמחזיק בשוט ולא מזאת שמקבלת אותו

מילת הביטחון נועדה בכיד לעצור סשן במצב שבו הנישלטת מרגישה שהיא לא מסוגלת להמשיך בין אם לעצור לרגע כמה רגעים ובין אם בכלל.

אף אחד לא בא פה בכדי לעודד את מחיקת מילת הביטחון מהלכסיכון הבידסמי אלא אולי רק כדי לבדוק למה ואין ומתי מחליטים שלא להשתמש בה ומה זה נותן.או מה זה גורע או איך שלא ננסח אתזה

היא לא מסירה אחריות מהשולט ,נקודה(גם אם הוא בא ..לכמו שאמרת..וכו'ד).

גם אי שמוש במילת ביטחון לא יסיר ממני את האחריות שלי בקשר ובמה שנעשה בו
להפך ובאשר לשולט,זה
רק יביא לו קצת יותר אחריות שהוא מסכים לקבל ברגע שמחליטים שלא להשתמש בה.

ומי שלא רוצה אחריות שילך לשחק במקום אחר.

נישלטת באה עם תנאי בסיסי אחד ויחיד
אתה מקבל אותי - הביטחון שלי ביידיך.

tebayes כתב/ה:
איימס אני אומר לך כך.

אם מישהי תבוא ותאמר לי למשל

תשמע אני ממש חדשה בזה, ואני לא יודעת מה עומד לבוא, או אני לא יודעת מה הסף כאב שלי, ובכלל אני מאוד מפוחדת, אפשר שנקבע כמה סימנים קבועים שיאמרו מתי אני צריכה להפסיק קצת ושנבדוק מה קורה ואם להמשיך או לא?

אני אנהג בה כמו בפרח עדין ובאמת אהיה שם יותר בשבילה מאשר בשבילי, בין אם בגלל שזה גם כיף לי או שאני חושב שהיא השקעה טובה וזו התחלה של קשר שיתקדם הלאה

זה במצב שמישהי מגיעה ונכנעת ומתמסרת לך.
אבל כמעט כל נשלטת שפגשתי והכרתי רוצה שיקחו את זה ממנה, שמישהו יבוא ויהיה חזק ממנה, שינצח אותה, שיראה לה שהוא ראוי.

תכלס, כמו שאין הסכמה על מה זה בדסמ,
גם אין הסכמה על מה זה נשלטות, או מה טיב הקשר צריך להיות.

אני בעד מילת ביטחון אגב.
אני חושב שזה דבר נהדר בשביל השולט.
ובכלל אני צריך להזכיר לך משהו,
רוב הזמן,
כשאדם מגיע לסשן הוא מגיע בשביל עצמו ולא בשביל השותף שלו.
אין פה אלטרואיזים.
אני רוצה לגרום לך לעשות את מה שאני רוצה, כשאני רוצה, ואיך שאני רוצה.
איזה שיטה תפעל הכי טוב בשביל לעשות את זה...זו החלטה אישית של כל אחד.

אלא אם כן אדם בא לחפש אהבה, או קשר ואז הוא צריך לעשות בחירות שמתחשבות ביעד שהוא רוצה להשיג וליצור את כל הרוך והחיבה והקשר העמוק הזה שיבנה קדימה.

כשאני חושב עכשיו על סשן,
אני רוצה לסחוט אותך כמו לימון עד הטיפה האחרונה,
להפיק את המיטב שאני יכול בשביל עצמי
למלא את התאווה שלי ואת התשוקה שלי ואת הדחפים שלי
אני אתן לך מילת ביטחון כי זה עושה את העבודה שלי נוחה יותר.
לא כי את פרח עדין שצריך להתחשב ברגשותיו.
אם את חור את חור,
אם את חפץ את חפץ,
אני אשמור עליך בגבולות האחריות שלי, שלא תפגעי.
ובקשר לקטע הנפשי,
זו אחריותך יקירתי, ובגלל זה אני אומר שלדעתי אנשים מגיעים למקום הזה לא מתוך נקודה מאוזנת שלווה ובריאה(ולא אני לא מדבר על הקינקים, אלא על ההרדקוריסטים)
בגלל זה יש לך מילת ביטחון.
כי אני צד אותך בשביל להגשים את הפנטזיה שלי לא את שלך.
אני לא מחפש אותך כמו אבא שרוצה את טובת ילדתו.
את תגני על עצמך ואנחנו נשחק לפי הכללים שנקבע,
אם את לא יכולה לעמוד בתנאים שלי זה בסדר מבחינתי, סימן שאני לא השולט שמתאים לך, סימן שאת צריכה סגנון אחר או אדם אחר.
בגלל זה אנחנו מדברים, בגלל זה אנחנו אנשים בוגרים ואחראיים לעצמנו.

כל מה שאמרתי לא סותר את כמה אכפת לי מאנשים,
אני פשוט בעד אחריות אישית.
יש לך מילת ביטחון,
תשתמשי בה או לא החלטה שלך.
אפילו אם היא ממולכדת חבל על הזמן, זה הכל מילכודים מנטליים
קשה לך להודות שאת שפן? תגידי מראש, מצטערת אני לא מוכנה לזה.
ברגע שקיבלת את התנאים את אחראית להשלכות.
במיוחד כשאת יכולה לעצור את זה בכל רגע.

ולגבי הקטע של אם את אומרת מילת ביטחון והוא ממשיך בשלו?
זה אונס.