לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הקמת פורום מלכות בתשלום

SUB D​(נשלט)
לפני 14 שנים • 21 בספט׳ 2009

Re: ואם נמשיך את האנלוגיה...

SUB D​(נשלט) • 21 בספט׳ 2009
Sunrise כתב/ה:

ורק נושא אחד קטן וחשוב נשכח כאן - האתר הזה של כלובי. כלובי יעשה מה שהוא מוצא לנכון. אני אישית לא מבין איזה היגיון יש בלתת במה חינמית למי שמוכר שירות בתשלום, בטח לא במונחים עסקיים, ופה ספציפית גם לא במונחים של טוב טעם, אבל בסוף, האתר הוא רכוש שלו והוא יכול לעשות מה שבא לו...
אנשים יחליטו אם הם נשארים או לא.
.

שבעל האתר בהחלט יעשה את שיקוליו, מישהו מונע ממנו לעשות כן? הוא יכול להחליט כן לצאת רווחי מזה ולהחליט לתת להן באנרים ופרסומות באתר בעד סכומי כסף יפים, בדיוק כשם שעושה דומדומינה באתר דומדומינה.
והוא יכול להחליט לא לעשות מזה רווחים ולעשות טוב עבור ציבור הנשלטים צורכי שרות המלכות בתשלום.
SUB D​(נשלט)

Sunrise כתב/ה:
אבל בכל הכבוד, לפתוח כאן פורום מלכות בתשלום, זה כמו לפתוח באתר היכרויות/ פורטל ונילי פורום זונות ולקוחותיהן. לא נראה לי מתאים, או מכובד.

ולפי מה שנראה לך שהולך כרגע באתר בלי הפורום הזה שהצעתי, זה לא הפך להיות אתר שנותן במה לזונות סו קולד מלכות לרצות אך ורק את כספך ואם על הדרך שרותים נוספים ללא מין וסשנים אז מה טוב ?
זה נראה לך מתאים ומכובד ? תענה לי icon_evil.gif
Mr Vertigo

שמחתי לגלות

Mr Vertigo • 21 בספט׳ 2009
שיש פה אנשים אחרים שקוראים לתופעה בשמה: זנות.

מעניינת עוד יותר קביעתו של פותח השרשור הזה ש "חשוב לבדל את המקצועיות והאיכותיות לאילו שאינן כאלו".
האם מלכה בתשלום היא בהכרח יותר מקצועית או איכותית ממי שהיא לא בתשלום?
מוזר. אני חושב בדיוק להפך.

מאוד מסכים עם הדברים של מורטישיה.

ואגב כל הקונספט של שליטה בתשלום הוא תמוה בעיניי. כשאתה משלם, אתה הרי מזמין שירות מסוים שאתה קבעת אותו. אז מי כאן השולט? היא אולי מחזיקה בשוט אבל אתה ביקשת ממנה להצליף בך. נראה לי שזה חותר תחת הגדרת השליטה עצמה.
ברגע ששילמת, קנית אותה. היא עושה מה שאתה רוצה ולא להפך.
Morticia
Morticia • 21 בספט׳ 2009
slave d כתב/ה:

עם כל הכבוד לטוב והחיובי שהאתר פתח ונותן ויש כבוד, יש גם הרבה גועל כאן, לפתוח את העיניים רבותיי גם לדברים הפחות נעימים.

אני לא אטרח לצטט את כל מה שכתבת אבל אחרי שקראתי את זה הרשה לי להודות לך על התרומה היפה שתרמת לגועל שכאן

שמנות מגעילות?

חאליק עם זה כבר יאללה!

יש פה נשים מדהימות
ויש פה גברים שאוהבים זונות

גם לי אין בעיה עם זונות
יש לי בעיה עם גברים שלא יודעים להבדיל בינם לבין נשים שעושות דברים מטעמים קצת יותר נעלים מכסף
שלא נדבר על גברים שקוראים לעצמם נשלטים ורק יודעים לבזות נשים

לא כל הנשים כאן שמנות
יש שמנות מהממות
יש גברים שאוהבים שמנות
יש רזות מהממות
לא כל הרזות כוסיות
לא כל מי שמחפש משרתת מצליפה הוא נשלט
בנאדם שפותח פה ג'ורה על נשים הוא זבל של נשלט
ורחוק מרחק שנות אור ממעריץ נשים הראוי להיות לרגליה של מלכה אמיתית

(יעני כזו שעושה את זה בשביל הכיף ומתוך בחירה ולא כי אתה משלם לה)

אתה רוצה פורום מלכות בתשלום?
תפדאל מצדי

אולי אז כאן בפורום הזה סוף סוף נשים ראויות יזכו להרגיש את היותן מכובדות?

כי לא נראה לי שהרפש שלך על נשים שייך לפה
Morticia

Re: שמחתי לגלות

Morticia • 21 בספט׳ 2009
westley כתב/ה:
שיש פה אנשים אחרים שקוראים לתופעה בשמה: זנות.

מעניינת עוד יותר קביעתו של פותח השרשור הזה ש "חשוב לבדל את המקצועיות והאיכותיות לאילו שאינן כאלו".

מאוד מסכים עם הדברים של מורטישיה.

ואגב כל הקונספט של שליטה בתשלום הוא תמוה בעיניי. כשאתה משלם, אתה הרי מזמין שירות מסוים שאתה קבעת אותו. אז מי כאן השולט? היא אולי מחזיקה בשוט אבל אתה ביקשת ממנה להצליף בך. נראה לי שזה חותר תחת הגדרת השליטה עצמה.
ברגע ששילמת, קנית אותה. היא עושה מה שאתה רוצה ולא להפך.

Westly my love
...

תכתוב פה קצת יותר

ושתהיה לך שנה טובה

icon_smile.gif
SUB D​(נשלט)

Sunrise כתב/ה:
ולך, פותח השירשור - אני חושב שאתה יכול פשוט לנסות ולכתוב בגוגל "מלכה בתשלום", יש לי תחושה שזה יעבוד לך הרבה יותר מהר מאשר יוזמה להקמת פורום שנוי במחלוקת. אולי היה עדיף לכולם אם זה מה שהיית עושה, טוב היה לו הפוסט הזה לא היה נולד.

וצר לי אם יש לי יומרות - אבל לי זה די ברור שאתה לא מי שאתה מתיימר להיות. אם היית, היית פשט מוצא מלכה בתשלום, זה לא כזה אתגר לדעתי. את הרי פשוט מלכה בתשלום, או סרסור של מלכות בתשלום, שמנסה ליצור לעצמה במה לפירסום חינם תוך כדי התחזות. יש לי תחושה, ואני מקווה, שזה לא יעבוד.

אל תגיד לי מה לעשות חוצפן ואיך ובאילו דרכים לחפש מלכות בתשלום, אתה רוצה להווכח במציאות שאני לא מלכה בתשלום אלא גבר אז אתה מוזמן . כמו כן לידיעתך אני ולא סרסור של אף אחת אבל אני לא מרגיש צורך להצטדק בפניך ובפני התחושות שלך.
טוב שהפוסט לא היה נולד ? לא רק שאתה יהיר, צדקן, בור חסר נסיון וחצוף, אתה גם סותם פיות ואילו אתה היית בעל האתר סביר להניח שהיית כבר מוחק את הפוסט, טוב שלא כל העולם נולד דומה לך.
לא אמות מזה אם לא יוקם פורום כזה למרות שזה יהיה הפסד לאתר כפי שטענתי קודם.
אם הסיבה לאי הקמת פורום כזה היא בגלל שזה יוזיל או יזנה את האתר, אז הרשה לי לגחך שוב, כפי שהאתר נראה לאחרונה בכל הקשור לסוג הנצלניות והנוכלות שנכנסות לכאן למרות כל הדברים החיוביים שהאתר מעניק שאת זה אני לא שוכח לציין אז המצב הנוכחי לא יותר עדיף מעצם קיום פורום שכזה.
אנדרפוט
אנדרפוט • 21 בספט׳ 2009
לא נראה לי שבעל האתר בכלל נכנס לפה, אבל אם כן אז לא צריכה להיות לו התנגדות לתת-פורום של מלכות בתשלום. זוהי הרי לא זנות משום שאין סקס במובן המקובל ולכן אין בעצם עבירה על החוק. זה אפילו לא שירותי מין משום שאין מין אלא רק תמימות טהורה.

מלכות בתשלום הופכות את העסק לציני מאוד, אבל העסק גם ככה הוא ציני, ולמה אדם צריך לשבור לעצמו את הביצים והשיניים ולהרגיש אשמה וחוסר סיפוק מיני נצחיים אל מול "דומינטריקס" "אמיתית" כמו מורטישה אם הוא יכול לחקור את הפנטזיות שלו בדיוק כמו שבא לו ובלי הצורך להתנצל על כך שהוריו בכלל נפגשו ושהוא אוהב שמתאמצים בשביל להשפיל אותו כמו שהוא אוהב?

ולמי שטוען לגבי דיסוננס לוגי חריף, שכן איך אפשר להשלט באמת על ידי מישהי שעובדת אצלנו תמורת שכר טירחה?, אומר שהשליטה היא ממילא למראית עין, או זין, ואיננה בהכרח כורח מציאות שבלעדיו לא תתכן סיטואציה פאמדומית. אנחנו לא עוסקים פה בצדק פואטי וגם לא בהגיון צרוף, בסך הכל דמיון מודרך.

אין שום דבר רע במלכות בתשלום וממילא נראה לי שהבדסמ הומצא לראשונה בעזרתן האדיבה של נשים עובדות, בין אם משרתות או זונות פר-אקסלנס. התככים והריבים שיהיו בפורום עתידי שכזה לא יהיו גדולים מהטינופת הרגילה באתר שכן כידוע אגו חשוב לאנשים הרבה יותר מאשר כסף.
ומצד שני נדמה שהכלוב מצליח להתרחק מפורנו וזנות ולשמור על חזות לכאורה עניינית, אז למה להרוס את התדמית?
Morticia
Morticia • 21 בספט׳ 2009
אנדרפוט כתב/ה:
לא נראה לי שבעל האתר בכלל נכנס לפה, אבל אם כן אז לא צריכה להיות לו התנגדות לתת-פורום של מלכות בתשלום. זוהי הרי לא זנות משום שאין סקס במובן המקובל ולכן אין בעצם עבירה על החוק. זה אפילו לא שירותי מין משום שאין מין אלא רק תמימות טהורה.

מלכות בתשלום הופכות את העסק לציני מאוד, אבל העסק גם ככה הוא ציני, ולמה אדם צריך לשבור לעצמו את הביצים והשיניים ולהרגיש אשמה וחוסר סיפוק מיני נצחיים אל מול "דומינטריקס" "אמיתית" כמו מורטישה אם הוא יכול לחקור את הפנטזיות שלו בדיוק כמו שבא לו ובלי הצורך להתנצל על כך שהוריו בכלל נפגשו ושהוא אוהב שמתאמצים בשביל להשפיל אותו כמו שהוא אוהב?

ולמי שטוען לגבי דיסוננס לוגי חריף, שכן איך אפשר להשלט באמת על ידי מישהי שעובדת אצלנו תמורת שכר טירחה?, אומר שהשליטה היא ממילא למראית עין, או זין, ואיננה בהכרח כורח מציאות שבלעדיו לא תתכן סיטואציה פאמדומית. אנחנו לא עוסקים פה בצדק פואטי וגם לא בהגיון צרוף, בסך הכל דמיון מודרך.

אין שום דבר רע במלכות בתשלום וממילא נראה לי שהבדסמ הומצא לראשונה בעזרתן האדיבה של נשים עובדות, בין אם משרתות או זונות פר-אקסלנס. התככים והריבים שיהיו בפורום עתידי שכזה לא יהיו גדולים מהטינופת הרגילה באתר שכן כידוע אגו חשוב לאנשים הרבה יותר מאשר כסף.
ומצד שני נדמה שהכלוב מצליח להתרחק מפורנו וזנות ולשמור על חזות לכאורה עניינית, אז למה להרוס את התדמית?

אין ספק שיש גברים שאין להם עניין אמיתי להתמסר לאישה, דומיננטית ואמיתית כשתהיה, אלא רק לשרת לעצמם את הצרכים המיניים ואז מלכות בתשלום עבורם היא תשובה טובה ועדיף באמת שלא יבלבלו בין זונה לבין אישה מן המניין
או בין לקוח זונות אגואיסט למעריץ נשים לצורך העניין...

ההתקוממות של נשים מסויימות על מלכות בתשלום כחלק מממסד הזנות, על אף שעל פי חוק אם אין חדירה זה לא נחשב לזנות פר אקסלנס, נובעת בעיקר מתוך ריבוי גברים שאינם באמת מעריצי נשים מתמסרים ולא יודעים להבחין - זה מבזה הרבה מאוד נשים
ובעוד ניתן לדבר על זכות אישה להזנות עצמה אין עוול נורא בעולם לנשים מסרסורים

בסך הכל, פעם העולם היה בנוי בצורה כזו שגבר היה נושא לאישה גבירה עם חגורת צניעות ואת הרפתקאותיו המיניות היה חווה באופן חופשי ודיסקרטי עם זונות הרחוב

חלקכם אכן מאז באמת לא מאוד התפתחו
אין ספק שרבים הגברים המכנים עצמם נשלטים, אולי בשל היותם מזוכיסטים, ולא באמת מסוגלים להכיל שליטה ודומינציה נשית

פמיניזם זה לא פאמדום, זה גם לא שנאת גברים
אבל שוביניזם זה בהחלט שנאת נשים וזה גם לא להיט

חוצמזה אנדר היקר
רגע אחרי שבירכתי אותך כבר לשנה החדשה שתבוא עליך לטובה
אני תוהה

אתה מנסה לעקוץ אותי ולהכפיש את שמי בעיניך המזוכיסטיות אך אגוצנטריות, שתלטניות ומבזות נשים עד כאב עדיין בשל הסיבה שנתת לי אז?

ההיא?

אתה עדיין מרגיש צורך להתגונן מפניי או שאתה סתם מתחיל אתי?

שב
SUB D​(נשלט)

Re: שמחתי לגלות

westley כתב/ה:

לא הכרחי שמלכה בתשלום תהיה איכותית יותר אם מההבט החיצוני אנחנו מדברים, אך מהתרשמותי בשטח לצערי, לרוב זה המצב וצריך להודות על האמת.
מלכה בתשלום שעוסקת בתחום זה לרוב וזה סוג של מקצוע עבורה אז היא בהחלט מקצועית יותר לרוב, טכנית היא מתנסה במגוון רב של דברים ופטישים, חווה סשנים עם סוגים שונים ומגוונים של נשלטים מכל המינים, לכן תסכים איתי שבאופן הגיוני יהיה לה נסיון רב יותר בסשנים.
זה לא פוסל מצב של דומית שהתנסתה עם אותו נשלט או כמה נשלטים במשך שנים תגיע לרמה טכנית אפילו מקצועית לא פחותה משל מלכה בתשלום ממוצעת ויש דומיות מצויינות, אתה נכנס לדקויות של המושג מקצועיות .

עכשיו לא דיברתי איתך על הפילוסופיה שמאחורי שליטה בתשלום ושליטה לא בתשלום שבכך אתה צודק ואני מסכים איתך ששליטה אמיתית היא באה ללא התנייה כספית ולא כפי שנעשה בעולם המלכות בתשלום שבעל המאה הוא בעל הדעה.
לכן מאותו עקרון כפי שאתה חושב שכסף לא אמור לקנות שליטה באות אותן נצלניות (ומי שיודעות שהן לא כאלו לא יתקוממו) ואומרות אותו דבר רק בהפוכה, אני גם אשלוט בך לפי רצוני , איך שאני רוצה, אצלי אתה לא תגמור , אצלי אתה תנקה, תעשה מסג', תשרת, תסיע , לא תיגע בי וגם תשלם על זה כסף, פשוט שליטה יעילה איך לשלוט מכל הבחינות וגם להרוויח מזה כסף, לפחות המלכות בתשלום הן הוגנות יותר מהבחינה הזו בין אם הן זונות או לא זונות icon_rolleyes.gif
Morticia
Morticia • 21 בספט׳ 2009
ואני שואלת למה אתה עסוק כל כך ברווח שלך ובמידת המקצועיות של זו שכביכול תשלוט בך
נשמע שזה כל מה שחשוב לך ומטריד את ראשך

גם בלי כסף קשה לשמוע כאן צורך בהתמסרות כנה לאישה

איפה הגברים שבאמת מתענגים על עונג האישה?

זה בריא מדי לעסקני שליטה?

עוד פעם ונילה קינקה?

שים לי סירופ תות למעלה בחייאת....