לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעת הנשלטים ומכרז המלכות

מוצ'ילר
לפני 14 שנים • 30 בספט׳ 2009
מוצ'ילר • 30 בספט׳ 2009
המלט EXP ההערות שלכם מוציאות אותכם טיפשים.
אם משעמם לכם השרשור על תיקראו אותו.

ועכשיו לעניין השרשור.
עצם האקט של התשלום על על שליטה זה דבר טבעי כמו תשלום על כל דבר.
אנחנו כחברה עושים מהכל מוצר, ומוצר בסופו של דבר מוכרים.
העניין הוא איך הנשלט והשולטת מציגים את הדברים.
אם הדבר נעשה בדיבור, או אחד הצדדים יודע מראש על התשלום (כמו מלכות בתשלום שהנשלטים
יודעים שהם צריכים לשלם) אז זה בסדר.
אם זה נעשה על ידי פנייה גסה לפרטי של מישהי או מישהו פה, זה כבר לא תקין, ואם יש אנשים שעושים
את זה לעיתים דכופות אולי מנהלי האתר צריכים להעיף אותם ממנו.
אנדרפוט
לפני 14 שנים • 30 בספט׳ 2009
אנדרפוט • 30 בספט׳ 2009
מוצ'ילר - ההערות של המלט מוציאות את כל השרשור הזה קצת יותר חכם ומעניין.

ישנו דיון, ענייני או לא ענייני העיקר שישנו דיון, ואז מגיעים גורמים מסוימים (בלי שמות) ומעקרים את הדיון מכל תוכן ומשמעות, מטיחים בוץ ואשמות שווא במתדיינים, מקיאים שוב ושוב אטריות קרות שחוממו במיקרוגל, וכשמישהו מעז להעיר לאותם גורמים אז הם מיד מזדרזים לעשות שימוש ציני בהערה האישית והעניינית בכדי להקיא עוד כמה אטריות ולהצדיק את כל העניין כי זה הרי ברור שמי שמעיר לאישה אחת על התנהגותה הבוטה אז הוא שונא את כל הנשים ואין לו כבוד בכלל לנשיות והוא טיפוס מזויף וקונטרול פריק במסווה של פודל. הגיון פשוט, אתם מבינים?

כמובן שהנושא הספציפי אינו ראוי ממילא, הרי הוא כבר עלה מליון פעמים באלפי ווריאציות שונות וכל הדיעות כבר הושמעו ונזרקו צעקות לחלל האוויר, אבל זה עדיין לא אומר שצריך לוותר לגמרי על תרבות הדיון ולכתוב פה כאילו שזהו אחרון הטבלואידים אותו מוכרים בתפוצה אדירה להמון הרעב לקצת אלימות טרגדיות ופחד. ועל קעקוע סדרתי ובלתי מתפשר של כל דיון מעניין פה מקבלים באופן טבעי גינוי מקיר לקיר. יש אנשים, סליחה - גורמים - שיעדיפו לדפוק את הראש בקיר עד דימום ולא לזוז עשרים סנטימטר ימינה ולעבור דרך הדלת הראשית, עקשנים וגאים הם ימשיכו לנסות לחצות לחדר השני דרך הקיר תוך חבטות ראש והצהרות על צדקת דרכם ושלא תנסו לעצור אותם כי אוי ואבוי. יהירים ומטופשים שלעולם לא יודו שהם חובטים סביב השיח הלא נכון כבר יותר מדי שנים וכורים לעצמם בניחותא קבר של מרירות ושנאות קטנות ומפוררות שרק פועלות לנכר אותם מסביבתם.

וחבל, חבל על המסכנות הזאת. כואב הלב. ואם להודות אז גם קצת היד, מרוב סטירות לחי חינוכיות כבר נהיה אדמומי, והילד לא למד שום כלום. יש חשש מה שמדובר פה ב OCD מזן ייחודי (לעידן האינטרנט) וחמור במיוחד.
Morticia
לפני 14 שנים • 1 באוק׳ 2009
Morticia • 1 באוק׳ 2009
אנדרפוט כתב/ה:

וחבל, חבל על המסכנות הזאת. כואב הלב. ואם להודות אז גם קצת היד, מרוב סטירות לחי חינוכיות כבר נהיה אדמומי, והילד לא למד שום כלום. יש חשש מה שמדובר פה ב OCD מזן ייחודי (לעידן האינטרנט) וחמור במיוחד.

מילא הצביעות והבורות (עד כמה שזה ממש לא מילא בעיני)
אבל הלב באמת כואב על מגלומנים הרואים מתפקידם לחנך בעלי הפרעות נפשיות ועוד בצורה כה אלימה ובוטה

אם להתעלם רגע משלל הערותיך (בלי שמות)
הרשה לי לומר לך שאני ממש לא OCD ומומחים גדולים ממך יאשרו זאת לך בשמחה
עם זאת, בגילוי נפש קל, הרשה לי עוד לומר לך שחייתי ארבע שנים עם גבר שכן אובחן וסבל מהפרעת ה-OCD
ותאמין לי שזו הפרעה מאוד לא פשוטה למי שסובל ממנה ובטח ובטח שלא מגיע להענש עליה עם גישה אלימה ואכזרית כמו שלך

ולא, לא כל מי ששונא אותי שונא את כל הנשים
אבל מאחר ואין כאן הרבה נשים שכותבות וריבוי עצום של גברים שעסוקים כל היום בלרדת על מי שכן ולעשות כל שביכולתם לנסות להדיחה
המסקנה לא מאוד מרחיקת לכת

אולי פשוט תתעסקו במה שאתם אוהבים במקום במה שאתם שונאים?

כי ממקומי המאוד לא מקצועי לקבוע את מידת הכפייתיות שלך ועד כמה היא מלווה בחרדות המאפיינות את הפרעת ה-OCD במובן הלא אמחאי של המילה
אין ספק שאתה אנדר, לצד חבר מרעיך, עוסק בי הרבה מאוד מזמנך
באופן די אובססיבי

מצד שני, גם בהתאהבות יש משהו אובססיבי
Morticia
Morticia • 1 באוק׳ 2009
כלבלב במבחן כתב/ה:
איזה חפירות..
חבר'ה אין נפט בארץ icon_lol.gif

אבל יש רמה
EXP
EXP
EXP • 1 באוק׳ 2009
Morticia כתב/ה:
כלבלב במבחן כתב/ה:
איזה חפירות..

אבל יש רמה

איזו רמה? בטח לא מדובר בך אלא אם אנחנו מדברים על רמת החפירות. ואז את משתפרת. נראה לי שזו ההודעה הכי קצרה שלך בדקה האחרונה. אבל אני בטוח שאת משחיזה ציפורניים ומכינה עוד מילים על גבי מילים. בואי נגיד שזמן פנוי זה לא מה שחסר לך כנראה
Morticia
Morticia • 1 באוק׳ 2009
EXP כתב/ה:
Morticia כתב/ה:
כלבלב במבחן כתב/ה:
איזה חפירות..

אבל יש רמה

איזו רמה? בטח לא מדובר בך אלא אם אנחנו מדברים על רמת החפירות. ואז את משתפרת. נראה לי שזו ההודעה הכי קצרה שלך בדקה האחרונה. אבל אני בטוח שאת משחיזה ציפורניים ומכינה עוד מילים על גבי מילים. בואי נגיד שזמן פנוי זה לא מה שחסר לך כנראה

לפי קצב התגובות שלך נדמה שגם לך יש אותו בשפע
(לפחות ב-2:30 בלילה, אבל מי סופר?)
עם זאת, להבדיל ממך, אני לא מרגישה צורך להתקיף אותך על כך ו/או לשפוט אותך על כך ו/או לגרום לך להרגיש רע עם עצמך או צורך להתנצל על קיומך

אולי אתה יורש של מיליונים?
אם כן, אפשר לנצל כמה אלפים שלך לטובת הצלפה?

ובעניין הרמה, התכוונתי לזין שלך המפאר כל כך יפה את תמונות הפרופיל שלך
איך ידעת שזה בדיוק כל מה שמלכה צריכה?
אנדרפוט
אנדרפוט • 1 באוק׳ 2009
זה שמעירים למישהו בכל פעם שהוא מפליץ בחדר סגור ומעכיר את האווירה זה עדיין לא אומר שמתים עליו.
אני אולי לא מושלם מורטי אבל אני לפחות לא עושה שימוש בחברי הפורום ועוד מתעקש להמשיך ולהפליץ פיסות צואה בכל פינה ובפומבי. דברי בלע ושנאה, נסיונות נואלים לגייס את כל המין הנשי והתחזות פתטית לנציגת המין בכלל ונציגת מלכות הסאדו. ניתוק כמעט מוחלט מהמציאות והעולם החיצון הסובב, כולל זה החברתי של הפורום. חוסר שליטה עצמית משווע ואג'נדות שכל טיבן הוא שינאה מרירות קשה וכוונת מכוון להעכיר את האווירה ולגרום לכולם להריח את הגזים הפרטיים שלך. אז איך לא תחטפי על הראש? אני מתחיל לחשוד ש:
א. את לא מבינה שאת קורבן ללינץ' מתמשך מוצדק וקטלני, עדות לניתוק מהמציאות

או ש:
ב. את מבינה שיש פה התנגדות גורפת לסגנון והתכנים שלך אבל את פשוט לא שמה זין על אף אחד, עדות לאישיות סוציופטית ואגוצנטרית

כך או כך את באופן אישי אינך ראויה לתגובות, מה גם שניכר שאינך קוראת אותן בכלל אלא רק מגיבה אליהן באופן אבטומטי, אבל הדיעות והסגנון שאת מייצגת כן ראויים לבוז לגינוי ולהוקעה פומבית. מילא היית מדברת לעניין אבל את כולך סתם אחד גדול בלי טיעון וחצי טיעון מעניינים או אותנטיים, הכל שינאה אכזבה מגברים ואויבים מומצאים ומדומיינים.

את מתעלקת לנו על הפורום כבר תקופה ארוכה וזה קצת יוצא לאנשים פה (ואני מייצג פה באופן לא רשמי קבוצה די גדולה של כותבים וכותבות) מהאף וגם מהתחת. תתחילי להתנהג כמו בן אדם או שפשוט נחרים אותך.
מלכה למופת​(שולטת)
מלכה למופת​(שולטת) • 1 באוק׳ 2009
[quote="Morticia"]
רצסיבי כתב/ה:

הכל טוב ויפה אבל במקום להתמקד בנושא הדיון שהוא על גברים המנסים לסרסר נשים, גם אם הן רואות את נושא התשלום באותה חומרה כמוך
התמקדת בנשים הבוחרות להזנות את עצמן

וזו לא היתה כאן הפואנטה

הפואנטה המרכזית היא כלפי הגברים המנסים להציע סכומי כסף מגוחכים כבמעין מרכז מכרז פומבי וכן לא אתפלא שגם סכומים דמיוניים של 2500 ש"ח כמו שמישהי ציינה כבר הועפו באוויר.
אבל השרשור גם היה מיועד לאותן נשים שמתפתות עבור הכסף כנגד עקרונותיהן ונותנות לזה יד .
cai
cai

מה שבא לכם, אבל היא צדקה בהתחלה

cai • 1 באוק׳ 2009
כבר עמוד וחצי לא מדברים פה על נושא הפוסט, שהוא באמת לא נטחן מהכיוון הזה.

אני חושבת שזה נורא משעשע חלק מהגברים, ולהסתלבט על זה שלקבל כסף תמורת להתעלם זה באמת נשמע אחלה. אבל כשלמישהו יש את החוצפה להציע לך כסף תמורת סשן איתך ואמא שלך, זה גורם להקיא.

ועוד כשאת אומרת לו, "עזוב אותי מהשטויות האלה" ואפילו לא בקללות אלא בבקשה כנה- הוא מעלה את המחיר, חושב שאת ו*אמא שלך* שתי זונות שאפשר לפתות אם מעלים את המחיר.

אני לא חושבת שמישהו מהגברים המגיבים פה מסוגל להבין איך זה מרגיש.

אני אספר לכם: זה מרגיש חרא.