בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התנהגות בזויה של גברים

כניסה אחורית​(נשלט)
לפני 14 שנים • 27 באוק׳ 2009
כניסה אחורית​(נשלט) • 27 באוק׳ 2009
[quote="רצסיבי"]
כניסה אחורית כתב/ה:

קשה לי להאמין שאתה לא מבחין בהבדל המהותי.
במקרה הראשון - כל הקלפים פתוחים - גם אם הם רק וירטואליים.
במקרה השני (זה שבדיון), זו קודם כל התחזות, אבל יותר חשוב זו גם גניבה (ובעגה החקיקתית - קבלת דבר במרמה). אין ספק שאם האמת היתה ידועה, הפראייר לא היה משלם עבור המנוי, ולכן ההתחזות היא עבריינית.
ובנימה אישית - אני די נדהמתי כשקראתי עכשיו על "התרגיל" הנכלולי הזה. לרמות זה פסול בכל מקרה, אבל לרמות בשביל הוצאה חד שנתית של 150 ש"ח? אמממ... פתטי לגמרי.
איש תשוקתך​(שולט)

.

איש תשוקתך​(שולט) • 27 באוק׳ 2009
רציבי
אתה היחיד שהגיב כראוי ובלי הרבה שחצנות ,
לזה בדיוק התכוונתי ,
ולא דיברתי על " חולים," למינהם שמתחזים למין האחר בכדי להגיע לסיפוקים כאלה ואחרים
מה שכתבתי והתכוונתי לאלה " שמרמים" על מנת לגנוב , את האחר , בעורמה והתחזות שפלה ובזויה ,
ולא חברים , לי זה לא קרה ,
התכוונתי לתמימים שנופלים בקטע
כניסה אחורית​(נשלט)
כניסה אחורית​(נשלט) • 27 באוק׳ 2009
רצסיבי כתב/ה:
כניסה אחורית כתב/ה:
האמנם קיים הבדל עקרוני בין "מישהי" וירטואלית שמבקשת מנוי זהב לבין "מישהו" שמתחזה ל"מישהי" וירטואלית שמבקשת מנוי זהב? אני לא בטוח.

במקרה השני (זה שבדיון), זו קודם כל התחזות, אבל יותר חשוב זו גם גניבה (ובעגה החקיקתית - קבלת דבר במרמה). אין ספק שאם האמת היתה ידועה, הפראייר לא היה משלם עבור המנוי, ולכן ההתחזות היא עבריינית.
ובנימה אישית - אני די נדהמתי כשקראתי עכשיו על "התרגיל" הנכלולי הזה. לרמות זה פסול בכל מקרה, אבל לרמות בשביל הוצאה חד שנתית של 150 ש"ח? אמממ... פתטי לגמרי.

טוב, כתבתי תגובה ארוכה והיא נמחקה.
אתמצת: אני אולי בדיעת יחיד אבל אני סבור שבשני המקרים מדובר במעשה נוכלות. למעט אם מבקש/ת המנוי אומר במפורש ומראש שאין לו כוונה לתת משהו בתמורה.
נכון הוא שבמקרה הראשון הנוכלות "מעודנת" יותר ובמקרה השני היא ברורה וגסה יותר. אבל נוכלות היא נוכלות.
בת אדם
לפני 14 שנים • 31 באוק׳ 2009
בת אדם • 31 באוק׳ 2009
Morticia כתב/ה:
electro-z כתב/ה:
IO moon כתב/ה:
יהיה נחמד אם אופציה הזאת תעלם מסל השירותים שהאתר מציע.

הקפיטליזם גורס שאין סיכוי קלוש אפילו שזה יקרה.

די כבר לבאס סוציאליסטית לוחמנית שכמותי!

בחיים לא ביקשתי מאף אחד שיעשה לי פה מנוי ואחרי כל השנים אפשר למצוא פה איזה אדם או שניים שיעידו עלי שאני אישה בכל רמ"ח אבריי אבל בדיוק היתה לי יומולדת ומישהו נתן לי מתנה והוא עשה את זה בכוונה הכי טובה ובלי חארטה ואג'נדות מוניטרוית סמויות ו... ו... ו...

נו...
אוף

כן - תכלס אתם צודקים

אבל מצד שני צריך להזהר מהפיכת זילות ערכים לציניות גרידא כי זה די אותה גברת בשינוי אדרת

נ.ב. שימו לב לדגש על גברת

בתור אחת שמצהירה בפרופיל שלה שהיא מבקשת.
בשיחה אף פעם לא ביקשתי.
ואני ביקשתי בפרופיל מהסיבה היחידה שדרך האשראי אני לא יכולה לעשות.
אבל כנראה שאני אתקדם לדוארicon_smile.gif
ככה זה יהיה אנונימי.
לא מתוך ניצול-באמת ובתמים חשבתי לעצמי שיהיה אדם שירצה לתת לי מתנה קטנה.
והיה אחד שלא דיבר איתי אפ פעם לפני,ופשוט עשה לי מנוי לחודש.
גם לא ביקש כלום אחרי זה.
אז יש פה ושם אנשים שרוצים לתת בלי לקבל.
זה לא ניצול.
ממש לא
בת אדם

:)

בת אדם • 31 באוק׳ 2009
עוד משהו,
תמיד ההרגשה שלי עצמי הייתה,
שאם מישהו אחר עושה לי מנויי זהב אני אולי קצת פחות סוטה.
אני יודעת שזה לא קשור.
זה משהו לא ברור כזה.
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 31 באוק׳ 2009

זה מצחיק כשם שזה עצוב.
עצוב שיש אנשים תמימים/טיפשים שנופלים בפח "לעקיצה" כזו פשוטה ומשלמים עבור מנוי זהב לאדם שאינם מכירים .
מצחיק שזה עדיין מצליח לנצלנים ולאלו שמתחזים לנשים.
כל עוד שאנשים יזילו ריר למראה כינוי של אישה בטרם בדקו עם זו אישה, והם עדיין מספיק
תמימים/ טיפשים כדי שימשכו אותם באף ,לצערי התופעה הזו לא תחלוף לה.

גם אני נגד ביטול קבלת מנוי במתנה.

בנימה הומירסטית.
מי יהיה החמוד שיעשה לי מנוי זהב?!
נישבעת שאני אישה בחיי LOL
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 31 באוק׳ 2009
רצסיבי כתב/ה:
כניסה אחורית כתב/ה:
האמנם קיים הבדל עקרוני בין "מישהי" וירטואלית שמבקשת מנוי זהב לבין "מישהו" שמתחזה ל"מישהי" וירטואלית שמבקשת מנוי זהב? אני לא בטוח.

מאיפה לך ש"האישה" הוירטואלית היא אכן אישה? זה כל הקאצ' הוירטואלי - שלעולם לא תוכל לדעת מול מי אתה עומד ולמי אתה תורם מנוי זהב.
אם יצאת מנקודת המבט הזו שכולם יכולים לבלף על כולם וזה בסדר מבחינתך - אז לך על זה. רק אל תצפה לתמורה או לזה שמקבל המנוי יהיה באמת בג'נדר שאתה חושב שהוא.