בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אישה יכולה להגיד לא!!!!

Josephin​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 3 בנוב׳ 2009

קטה יקירי

Josephin​(לא בעסק) • 3 בנוב׳ 2009

"לשלוט באמת זה לגרום לאדם שמולך לרצות את מה שאתה רוצה.
נורא פשוט. "

זה בדיוק כך, ואין כאן שום ניצול, היות וזה נעשה מתוך בחירה חופשית, הבחירה שלי לעשות כרצון אדוני נעשתה מתוך בחירה שלי מתוך רצון שלי מתול צורך שלי.
אחת מההנאות שלי בשליטה הוא ריצוי האדון שלי, כמובן שצריכה להיות התאמה בין שני בני הזוג ברצונות השאיפות ההנאה וכו .

אם אתה גורם או מביא מישהי לרצות את מה שאתה רוצה, כאשר זה לא נעשה מתוך רצון או בחירה חופשית שלה, וזה נעשה בדרך של מניפולציה או כפייה, בהחלט אפשר לקרוא לזה ניצול.

יחי ההבדל הקטן והמשמעותי בין השניים.

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

מה שהוא אמר

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 3 בנוב׳ 2009
ציטוט:
שיהיה ברור
אנשים כאלה (אם אפשר לקרוא להם ככה בכלל )
הם לא שולטים , אין בינם ובין BDSM דבר וחצי דבר.

לרוב זה ילדים קטנים ומפוחדים, שמנסים להוכיח לעולם שהם שוויים משהו (והם לא) ,בעזרת זה שהם מבטלים את מי שמולם.

אנשים כאלה יש להוקיע מתוכונו כחברה BDSMית וגם מהחברה הכללית הונילית.

מה ש-TV_EYE אמר - כל מילה נוספת מיותרת.
Morticia

Re: מה שהוא אמר

Morticia • 3 בנוב׳ 2009
Dan_Kap כתב/ה:
ציטוט:
שיהיה ברור
אנשים כאלה (אם אפשר לקרוא להם ככה בכלל )
הם לא שולטים , אין בינם ובין BDSM דבר וחצי דבר.

לרוב זה ילדים קטנים ומפוחדים, שמנסים להוכיח לעולם שהם שוויים משהו (והם לא) ,בעזרת זה שהם מבטלים את מי שמולם.

אנשים כאלה יש להוקיע מתוכונו כחברה BDSMית וגם מהחברה הכללית הונילית.

מה ש-TV_EYE אמר - כל מילה נוספת מיותרת.

מסכימה וחופשי חורה לי שמכנים אנשים שעושים כאלה עוולות לאחרים "שולטים" כי הם בפירוש לא

אבל גם לא תמיד ילדים קטנים ומפוחדים

גם האנס הכי מסוכן הוא לרוב deep down inside איש מאוד חלש

עדיין בעיקר אנס מסוכן ועדיף לא לעשות לו רומנטיזציה כזו

אנשים מסוכנים - לא בדס"מ ולא שולטים

אבל הם כאן

לצערי ולצער בוודאי רבים אחרים
צריך להזהר, חופשי...
שוסי
לפני 14 שנים • 4 בנוב׳ 2009

עליונות נשית ונחיתות גברית כפרע?

שוסי • 4 בנוב׳ 2009
מעניין מה היה קורה כאן, אם היית כותבת את המשפט הזה הפוך..
טולי קורה או משו בסגנון..
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 4 בנוב׳ 2009
כל ההודעה הזו נורא אמורפית.
ואני עדיין לא הבנתי מה קרה.

האם היה פה אונס?
כי אם כן אז תגידו בגלוי.

עד אז, אין לי עדיין שמץ של מושג מה באמת קרה, ועל מה מדובר, וכל השיג ושיח הזה הוא חסר פואנטה.
מורדת וvelox{velox}
מורדת וvelox{velox} • 4 בנוב׳ 2009
tebayes כתב/ה:
כל ההודעה הזו נורא אמורפית.
ואני עדיין לא הבנתי מה קרה.

האם היה פה אונס?
כי אם כן אז תגידו בגלוי.

עד אז, אין לי עדיין שמץ של מושג מה באמת קרה, ועל מה מדובר, וכל השיג ושיח הזה הוא חסר פואנטה.

"כנראה שזה מחיר של נשלטת. זאת ההתייחסות אליה. זה לא שהוא עבר את הגבולות. הוא פשוט לא התייחס לשום גבול ועשה כרצונו. עצוב מאוד כי מדובר במישהו ותיק מהקהילה שמוכר כשולט בעל שם ידוע שפשוט איבד שליטה או שלא היתה לו מהתחלה. מעבר למה שהוא בעצמו עשה בטירוף הוא גם צרף מישהו נוסף מפה שהסתבר שהם חברים טובים ושניהם התנהגו כמו מטורפים. עצוב. הכאב הפיזי יחלוף בסוף. הנפשי ישאר ויזכיר תמיד

אתה חושב שזה לא מספיק גלוי... כי התגובה שלך מבחינתי עצובה מאוד

בכלל חצי מהשירשור התגובות עסקו לא בנושא

נשלטת נפגעה פיזית ע"י "אדון " שכביכול סמכה והאמינה בו כי שם את כל המסכות ואמר את כל המילים הנכונות.
ואותה נשלטת רושמת שזה מחיר הנשלטת!!!! זו התחושה שנשלטת אמורה להרגיש שהיא נפגעת שזה המחיר של ההגדרה שלה?
ואם היתה באתר איטלגנציה ריגשית הייתם מבחינים בתגובות בבלוג שכתבתי והייתם רואים נשלטת נוספת שחשה שכל מה שנכתב הוא עליה. ואם הייתם זוכים לקבל את אותם הודעות בפרטי שלי של אדונים נשלטות הייתם רואים שאף אחד באתר לא מופתע שמקרים כאלה קורים וכולם מודעים לזה שזה קורה הרבה.

והתגובות של אנשים פה זה להתעסק בציטוט של קטה או מי שזה לא יהיה במקום שיצאו כנגד אדונים שלא יודעים לכבד גבולות ומילות ביטחון. שיצאו כנגד הרגשתה של נשלטת שהיא צריכה לדעת שיש פה סיכון בגלל הגדרתה ככזו. כי אדם לא צריך להכנס לקהילה ולהרגיש לא מוגן.והקהילה הזו צריכה לעשות הכל כדי שהוא ירגיש ככה.

אבל כנראה שאנחנו לא מדברים על קהילה כי קהילה דואגת אחד לשני ולא עסוקה כל היום במזימות תככים . יש פה אוסף אנשים שאוהב במקרה את התחום אבל כל אחד עסוק בעיניינים האישיים שלו.
Uranus
Uranus • 4 בנוב׳ 2009
מורדת אני רואה וחש את המצוקה והמקום ממנו את כותבת את דברייך וניכר שאת מאד נרגשת ובצדק.

אז אולי פעם אחת ולתמיד ובכדי למנוע את מפחי הנפש העתידיים נאמר כולנו ונבין יחד:

אין מה לצאת נגד אנשים שלא יודעים גבולות, אין אפשרות להלחם כאן בחולירות ובשולטים חסרי אחריות. פשוט אין דרך. ותאמיני לי, אני נחשב אחד הזקנים - ואני אומר לך ניסו.

מה שכן אפשר לעשות הוא לתת לנשלטות את הכלים לזהות מראש סימנים אדומים ולדעת לצאת מבעוד מועד, ועל שאף שנראה שזה לא הרבה - זה המון.

לא יצא כלום מלהוקיע אנשים מנוולים, פשוט כי הם ימשיכו להיות מנוולים, לא את ולא אני וכנראה לא הנשלטת המסכנה מעניינים אותם. וזו המציאות הקשה וזה מה יש.

עכשיו קחי את האנרגיה העצומה שיש לך ומצאי דרכים איך להעצים את הנשלטת ולחזק אותה במקום לבזבז אנרגיה על לצעוק על כך שיש רוע בעולם.
מורדת וvelox{velox}
Uranus כתב/ה:
מורדת אני רואה וחש את המצוקה והמקום ממנו את כותבת את דברייך וניכר שאת מאד נרגשת ובצדק.

אז אולי פעם אחת ולתמיד ובכדי למנוע את מפחי הנפש העתידיים נאמר כולנו ונבין יחד:

אין מה לצאת נגד אנשים שלא יודעים גבולות, אין אפשרות להלחם כאן בחולירות ובשולטים חסרי אחריות. פשוט אין דרך. ותאמיני לי, אני מהזקנים נחשב - ואני אומר לך ניסו.

מה שכן אפשר לעשות הוא לתת לנשלטות את הכלים לזהות מראש סימנים אדומים ולדעת לצאת מבעוד מועד, ועל שאף שנראה שזה לא הרבה - זה המון.

לא יצא כלום מלהוקיע אנשים מנוולים, פשוט כי הם ימשיכו להיות מנוולים, לא את ולא אני וכנראה לא הנשלטת המסכנה מעניינים אותם. וזו המציאות הקשה וזה מה יש.

עכשיו קחי את האנרגיה העצומה שיש לך ומצאי דרכים איך להעצים את הנשלטת ולחזק אותה
במקום לבזבז אנרגיה על לצעוק על כך שיש רוע בעולם.

אני לא מבזבזת אנרגיות אני צועקת את צעקתן של אלו שקשה להן לצעוק על מנת שנשים יבינו שמקרים אלו קורים ולא כמו ש"הקהילה" הזו מתנהגת מחביאה את זה שזה לא אדם אחד או שניים תועים אלה מספר רב של אנשים שמגדירים את עצמם ש"שולטים" .

בנוסף ברור שאני נרגשת כשאוסף אנשים מגיב פה על ציטוט כזה או אחר במקום להתעסק בעיקר ולתת אולי כן פתרונות או לתת הסברים לנשלטת איך לזהות אדון כזה או אחר אבל כנראה שהתגובה של קטה והמזימות והתככים חשובים יותר.

כי זו לא "קהילה"!!!!!! אתם פשוט אוסף אנשים שמשתעשעים בהגדרות ולא עומדים מאחורי האחריות שמאחורי הגדרה
Inside your head
Inside your head • 4 בנוב׳ 2009
מורדת במוסכמות1 כתב/ה:
אני לא מבזבזת אנרגיות אני צועקת את צעקתן של אלו שקשה להן לצעוק על מנת שנשים יבינו שמקרים אלו קורים ולא כמו ש"הקהילה" הזו מתנהגת מחביאה את זה שזה לא אדם אחד או שניים תועים אלה מספר רב של אנשים שמגדירים את עצמם ש"שולטים" .

בנוסף ברור שאני נרגשת כשאוסף אנשים מגיב פה על ציטוט כזה או אחר במקום להתעסק בעיקר ולתת אולי כן פתרונות או לתת הסברים לנשלטת איך לזהות אדון כזה או אחר אבל כנראה שהתגובה של קטה והמזימות והתככים חשובים יותר.

כי זו לא "קהילה"!!!!!! אתם פשוט אוסף אנשים שמשתעשעים בהגדרות ולא עומדים מאחורי האחריות שמאחורי הגדרה

מקווה שהרושם שיתקבל מהתגובה שלי לא יהיה חוסר רגישות.
עם זאת,
הקהילתיות הזו שאת מדברת עליה, שאת כה כמהה לה, לא קיימת.
מדובר לכל היותר באסופת אנשים שמוצאים עניין בנושא משותף.
חלקם מצאו להם ריכוז קטן של אנשים, שלו הם קוראים חברים ואת השיתוף בכל הנוגע לענייני בדסמ הם חולקים איתם.
חלקם מצאו את דרכם לכאן לנסות ולהתנסות.
חלקם מוצאים לנכון לחוות את מהות הבדסמ במסיבות סמי-קהילה.
חלקם חלאות אדם ורואים במקום זה כמקום לפרוק תסכולים.
חלקם אף חלאות אדם בהרבה מאלו שהשורה הקודמת מיוחסת להם, כי הם רואים את המקום הזה כמקום מועד לפורענות ומממשים בו את החולי הנפשי שלהם מבלי להתחשב בכך שמדובר ברגשות ותחושות של אנשים נוספים.
ועוד כהנה וכהנה.
וזו דעתי האישית בלבד.
אני כן יכולה להבין את המקום המחפש שלך לסולידריות קבוצתית נרחבת, אני כן יכולה להיות שותפה לרצון הזה שלך, שאולי ביום מין הימים זה יקרה, אבל נכון למה שהיה, למה שקורה ולמה שיקרה בטווח הזמן הקרוב - אין, פשוט אין.
ולגבי אותה הבחורה לפני הכל ונשלטת בין היתר, מאוד מקווה שתוכל להשתקם מהחוויה הנוראית שהיא עברה ושמהמקום הזה תוכל רק לצמוח ולהפיק את מירב הטוב עבורה בעיקר.
מורדת וvelox{velox}
Unthought Known כתב/ה:
מורדת במוסכמות1 כתב/ה:

מקווה שהרושם שיתקבל מהתגובה שלי לא יהיה חוסר רגישות.
עם זאת,
הקהילתיות הזו שאת מדברת עליה, שאת כה כמהה לה, לא קיימת.
מדובר לכל היותר באסופת אנשים שמוצאים עניין בנושא משותף.
חלקם מצאו להם ריכוז קטן של אנשים, שלו הם קוראים חברים ואת השיתוף בכל הנוגע לענייני בדסמ הם חולקים איתם.
חלקם מצאו את דרכם לכאן לנסות ולהתנסות.
חלקם מוצאים לנכון לחוות את מהות הבדסמ במסיבות סמי-קהילה.
חלקם חלאות אדם ורואים במקום זה כמקום לפרוק תסכולים.
חלקם אף חלאות אדם בהרבה מאלו שהשורה הקודמת מיוחסת להם, כי הם רואים את המקום הזה כמקום מועד לפורענות ומממשים בו את החולי הנפשי שלהם מבלי להתחשב בכך שמדובר ברגשות ותחושות של אנשים נוספים.
ועוד כהנה וכהנה.
וזו דעתי האישית בלבד.
אני כן יכולה להבין את המקום המחפש שלך לסולידריות קבוצתית נרחבת, אני כן יכולה להיות שותפה לרצון הזה שלך, שאולי ביום מין הימים זה יקרה, אבל נכון למה שהיה, למה שקורה ולמה שיקרה בטווח הזמן הקרוב - אין, פשוט אין.
ולגבי אותה הבחורה לפני הכל ונשלטת בין היתר, מאוד מקווה שתוכל להשתקם מהחוויה הנוראית שהיא עברה ושמהמקום הזה תוכל רק לצמוח ולהפיק את מירב הטוב עבורה בעיקר.

אני מסכימה איתך לחלוטין !!!!!!! אני פשוט אומרת לכל אלה שקוראים לעצמם קהילה שהם פשוט אסופת אנשים שמשתעשעת בהגדרות ולא מתנהגת ככזו.