צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה דעתכן על קשר שליטה שבו האישה מתפקדת כגבר וההפך?

Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 23 בנוב׳ 2009

Re: מה דעתכן על קשר שליטה שבו האישה מתפקדת כגבר וההפך?

Brave Dwarf • 23 בנוב׳ 2009
tebayes כתב/ה:
כיום אין ממש סממנים של מה זה כן גבר גבר ביחס לנשים, מאחר וכל הנושא המגדרי הזה השתנה מאוד ולנשים כיום בניגוד לבעבר מותר להשתמש בכל הסממנים וסמלי הסטטוס הגברים מבלי שזה ירים ממש גבה.מה שכן עדיין קיים, הם סממנים של מה הוא --לא-- גבר גבר, ובזה עושים שימוש נרחב בכל תחום הניוש.

ואללה טאבי, אני חושב שפוג פה עלה על משהו. יש כזה דבר – התנהגות נשית והתנהגות גברית. אני לא חושב שזה תלוי בליקוקי הפרח או בפינוי פח האשפה המשפחתי אבל בהחלט למה שפוג הסתלבט עליו.

אם אספר לך שאתמול הייתי כל כך שיכור עד שעמד לי רק להישען על הפעמון עם כתף ומיד לכשפתחו לי, להישפך בכל גודלי על הרצפה. שהצד השני הזדעק מיד כמה דאג, איזה חזיר אני שנעלמתי ככה והנה הבומבה הכחולה על הפרצוף המתנפח שלי מצביעה על כי בנוסף לכל אף התקוטטתי ולכן אני גם חסר אחריות כי מה אם היו הורגים אותי. ושהלוואי ויום אחד יהרגו אותי ושכשזה יקרה לי שלא אחזור הביתה כי נמאס... ועכשיו שבוע לא אקבל. עונש!

לא היית מנחש שזאת אישה שניצבת מולי?

לחילופין, אני מדמיין לעצמי אותה נשענת על פעמון הדלת בכתפה כי היא מתודלקת כל כך עד שלא מסוגלת לעמוד על הרגליים, נופלת לתוך הבית בזמן שהוא, עטוף בסינר, מדלג אחורה כדי שלא תמחץ אותו למוות וברגע שנוחתת, מסנן מבין שיניו כמה בלתי אחראית היא ובקול צורמני וצווחני פורץ בהאשמות ארוכות, מבריז לחדר שינה, כובש את פניו בברכיו וממלמל שהוא פגוע מהתנהגותה הבלתי אחראית ואז פורץ בבכי מר בווליום מספיק נמוך כדי להישמע דרמטי אך גם מספיק גבוה כדי שהיא, שם על הרצפה, תשמע אותו ותרגיש מה זה אשמה! אחר כך, כשמבין שהיא לא מסוגלת לקום אפילו כדי לנחם אותו ולהתנצל, שולף סטייק מהמקרר ובפנים חתומים ושיניים חורקות מניח אותו על עינה הנפוחה. תראי איזה קדוש וחמל אני, יאעני, אפילו כלפיך, יא חזירה.

אני אפסיק כאן, טרם היא מורידה את הסטייק (ואני מאבד את יכולת ההקלדה שלי) מעינה ולוחשת בקול נכלם: מותק, מלאך שלי, נסיך, לא חבל לבזבז חתיכת בשר כזאת טובה על הפרצוף המכוער שלי? תעשה קפיצה למטבח. דקה של טיגון על כל צד. אני מה זה רעבה.

אין אפס. קיימת התנהגות נשית והתנהגות גברית. הרי בסופו של דבר היא גם זאת שתצמיד את הקרח אל פניו ויהיה לה ניחוח של פרחים ולעורה מגע עדין ורך. השאלה האם זה משהו שאנחנו הגברים יכולים לשחק אותו? אין לי מושג. נדמה לי שלא, לא מבפנים וגם לא מבחוץ.

אבל הנה, בתגובתו האחרונה, מר בחור פותח השרשור, טוען שזה אפשרי, מניסיון ומשמיעה. אז, אם אתה, מר בחור אומר שכן, אני מאמין לך. אני כן חושב שהגבר צריך להיות מאוד מאוד מיוחד כדי לעמוד במשימה שכזאת. למען הסר ספק, אין ולו קורט של לעג בתגובתי, גם אם היא משועשעת משהו ובגלל ההערה שלך על פורום ליברלי, אתוודה שאני חושד שהכרתי בעברי זכר שהיה עומד בקריטריון למלא את אותו התפקיד הנשי עליו אתה מדבר. לפחות מספיק כדי לעורר בהומופוב דומיננטי שאני, לא מעט רגשות.
Morticia
Morticia • 23 בנוב׳ 2009
יכול להיות שיש התנהגויות שיותר אופייניות לנשים אל מול התנהגויות שיותר אופייניות לגברים
אחרי הכל אנחנו פיזיולוגית יצורים שונים
זה נכון על כלל בני האדם - יש התנהגויות אופייניות יותר לבני אדם שגדלו בבית מכה והתנהגויות אופייניות לבני אדם שגדלו בלי הורים
אני די משוכנעת שיש לזה מלא סטיות תקן, אין לזה ממש חוקים קבועים, כבני אדם אנחנו פחות קלישאות מהלכות והרבה יותר מורכבים, ושפוג בעיקר סיפר בדיחה
(חזיר שוביניסט! הנה - זו היתה אחת משלי icon_wink.gif)

אבל האם זה אומר שדומיננטיות זו תכונה גברית?
האם זה אומר שנשים מצפות מגבר גבר שיהיה דומיננטי ומוביל?
האם פאמדום זה היפוך תפקידים נורמטיבי?
זה קצת מעליב אותי, חייבת להודות
זה מבטל את הנשיות שלי ואת העוצמה הטבעית שטמונה בה

אני שולטת מהמקומות הטבעיים שלי
אני גם דומיננטית מטבעי - זה לא סותר את היותי אישה
טוב לי עם גבר שהערצתו נתונה לאישה באשר היא אישה
ואני אישה גאה
icon_smile.gif
נולי

Re: לא הבנתי בדיוק למה אני אצטרך טיפול עם התפיסות שלי?

נולי • 23 בנוב׳ 2009
slave2love כתב/ה:
קודם כל אני לא חדש בעסק ובהצצה בפרופיל שלי ניתן לראות שכבר עשיתי וחוויתי לא מעט ובין השאר גם חוויות של משחקי תפקידים,פמדום ופמיניזציה

אוקטובר 2009 =חדש. אין מה לעשות
דאנג'ן וחו"ל לא מקנים ותק או הבנה של פאמדום ולי אישית נראה מהשאלה שלך שאתה לא מבין פאמדום.
אבל זה אני.
קטנה ורכה
ודינוזאורית זקנה.
N
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 23 בנוב׳ 2009
אני יכול להיות עוד פעם אחת קטנה חזיר שובניסטי, אבל חינני?

Morticia כתב/ה:

זה קצת מעליב אותי, חייבת להודות
ואני אישה גאה
icon_smile.gif

ברור שזה מעליב אותך. את אישה (גאה)! icon_biggrin.gif
Morticia
Morticia • 23 בנוב׳ 2009
fog כתב/ה:
אני יכול להיות עוד פעם אחת קטנה חזיר שובניסטי, אבל חינני?

זה יפה שאתה שואל ולא מחכה לתשובה...

התכנית שלי היתה להוריד אותך ל-20 שכיבות סמיכה לפני שאני מרשה...!

icon_wink.gif
slave2love

אני בהחלט מבין פמדום מהו ופשוט מעוניין בקשר מסוג מסויים

slave2love • 23 בנוב׳ 2009
שלפחות בחלק ממנו יש לדעתי אלמנטים של פמדום, כך שלא הייתי נתפס להגדרות.

אמנם הצטרפתי בכינוי הזה רק לאחרונה ,אך הייתי רשום בעבר לכלוב בכינוי אחר כשנתיים .
נכון שדנג'ן וחו"ל לאו דווקא מקנים הבנה מהו פמדום ,אבל אני מספיק התנסתי והתעניינתי כדי להבין .

אני עדיין לא מבין מה לא בסדר במה שאני מתאר כאן ומדוע זה דורש טיפול לדעתך.

בכלל נראה לי שהויכוח כאן הולך לכיוון הלא נכון .
אני פמיניסט וליברל מושבע שאין צורך להסביר לו על מעמד האישה ותכונות נשיות / גבריות.

השאלה שלי הייתה יותר מכוונת לגבי ,האם נתקלתם בסוג כזה של קשר או שהייתם מעוניינים בכזה.

הלוואי שכולם בחוץ היו מאמינים בחופש מיני ומגדרי , אבל לצערי בעולם שם בחוץ מרבית האנשים הם די שמרנים ואפילו אי אפשר להתווכח עימם על הנשואים האלו .
Brave Dwarf
Morticia כתב/ה:
יכול להיות [...]
ואני אישה גאה
icon_smile.gif

Morticia
(בגלל הרגישות שלך לניקך עשיתי קופי פייסט. את מוזמנת לקרוא לי גמד אמיץ, כזה במיץ, או אפילו מפליץ כי לא רק שאני הומופוב ודומיננטי, אלא גם אטום ובלתי רגיש אפילו לניקי)

אני מסכים אתך שפוג התבדח על חשבון סטריאוטיפים (אלו, זה רדיו עם טיפים?) וגם אני. ושלדומיננטיות אין קשר אלא לאדם. לא חסרים נמושות משני המינים או לחילופין אנשים מעניקים וקסומים שמסוגלים לתת אמון באהוביהם עד כדי להיות מובלים. אך קשה עד בלתי אפשרי לעמוד על קנקנם של כולם בפורום במספר תגובות.

אבל משהסכמת עמי כי ההבדל המופלא בין נשים לגברים קיים, אומר שנדמה לי כי פותח השרשור התכוון בדיוק לכך. למצב כאשר לא רק שהאישה תהיה דומיננטית והגבר יהיה הנשלט אלא שהאשה אף תיטול עליה את תפקיד הגבר (בהתאם להבדל עליו הסכמנו) והוא את תפקיד האישה.
Brave Dwarf

Re: אני בהחלט מבין פמדום מהו ופשוט מעוניין בקשר מסוג מסויים

slave2love כתב/ה:
שלפחות בחלק ממנו יש לדעתי אלמנטים של פמדום, כך שלא הייתי נתפס להגדרות.

אמנם הצטרפתי בכינוי הזה רק לאחרונה ,אך הייתי רשום בעבר לכלוב בכינוי אחר כשנתיים .
נכון שדנג'ן וחו"ל לאו דווקא מקנים הבנה מהו פמדום ,אבל אני מספיק התנסתי והתעניינתי כדי להבין .

אני עדיין לא מבין מה לא בסדר במה שאני מתאר כאן ומדוע זה דורש טיפול לדעתך.

בכלל נראה לי שהויכוח כאן הולך לכיוון הלא נכון .
אני פמיניסט וליברל מושבע שאין צורך להסביר לו על מעמד האישה ותכונות נשיות / גבריות.

השאלה שלי הייתה יותר מכוונת לגבי ,האם נתקלתם בסוג כזה של קשר או שהייתם מעוניינים בכזה.

הלוואי שכולם בחוץ היו מאמינים בחופש מיני ומגדרי , אבל לצערי בעולם שם בחוץ מרבית האנשים הם די שמרנים ואפילו אי אפשר להתווכח עימם על הנשואים האלו .

תרגיע בנאדם. אתה בסדר גמור. הכל עניין של ניסוח. קורה שאנשים לא מבינים זה את זה. למען האמת, לרוב אינם מבינים. ולא כי פורום, אלא כי ככה זה אנשים. (-:
Morticia
Morticia • 23 בנוב׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:
Morticia כתב/ה:
יכול להיות [...]
ואני אישה גאה
icon_smile.gif

Morticia
(בגלל הרגישות שלך לניקך עשיתי קופי פייסט. את מוזמנת לקרוא לי גמד אמיץ, כזה במיץ, או אפילו מפליץ כי לא רק שאני הומופוב ודומיננטי, אלא גם אטום ובלתי רגיש אפילו לניקי)

אני מסכים אתך שפוג התבדח על חשבון סטריאוטיפים (אלו, זה רדיו עם טיפים?) וגם אני. ושלדומיננטיות אין קשר אלא לאדם. לא חסרים נמושות משני המינים או לחילופין אנשים מעניקים וקסומים שמסוגלים לתת אמון באהוביהם עד כדי להיות מובלים. אך קשה עד בלתי אפשרי לעמוד על קנקנם של כולם בפורום במספר תגובות.

אבל משהסכמת עמי כי ההבדל המופלא בין נשים לגברים קיים, אומר שנדמה לי כי פותח השרשור התכוון בדיוק לכך. למצב כאשר לא רק שהאישה תהיה דומיננטית והגבר יהיה הנשלט אלא שהאשה אף תיטול עליה את תפקיד הגבר (בהתאם להבדל עליו הסכמנו) והוא את תפקיד האישה.

אני מאוד מעריכה את הרגישות שלך מר מפליץ - זה לדוגמא לדעתי סממן אדיר לעוצמה - יהיה זה בגבר, יהיה זה באישה
icon_smile.gif

אני לא מסכימה אתך בעניין היכולת להעניק כדבר אנטי דומיננטי - חושבת שגם למוביל יש המון מה לתת וזה בכלל תמיד שאלה של לאן הוא או היא מבקשים לקחת...
(באם זה מה שאמרת וסליחה אם בלעתי בלי שספרת icon_wink.gif)

וגם לא בטוחה שלזה התכוון פותח השרשור
הוא די התייחס לנורמות חברתיות שוביניסטיות מקובעות

חושבת באמת שאין תפקיד גברי במערכת יחסים
ומי שרוצה להשלט על ידי גבר, אולי מוטב לו להשלט על ידי גבר
זה לא אומר שאישה לא תדפוק אותך חזק בתחת אלא שזה לא מבטל את הנשיות שלה

אני אומרת לך את זה ממקום שהרבה מאוד פעמים בחיי "הואשמתי" בהיותי גברית, ברמת הראש וההתנהגות לפעמים
עם זאת נורא נורא אישה - הכי FEMME שתמצא
(עקרבית - זו צרה!)
התיקון שלי בחיים, בין השאר, זה לקבל את אותן התנהגויות "גבריות" כחלק בלתי נפרד מהנשיות שלי וכך הייתי רוצה שיקבלו את זה בי - זה לא חיקוי של משהו חיצוני - זה הכי אותנטי ופנימי

זה וודאי ובוודאי לא פיצוי על אי אילו ציפיות נסתרות/מודחקות/סאסמיסיביות שיש לי מן המין הגברי!!!

מה זה תפקיד גברי?
מה זה בכלל התנהגויות שונות?

אני למשל משתינה בישיבה
ואתה?