שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

זיון אנאלי לגבר

sun light​(נשלט)
לפני 14 שנים • 29 במרץ 2010

חדירה אנאלית

sun light​(נשלט) • 29 במרץ 2010
אני חושב ..שכל חוויה מינית צריכה לבוא מרצון / כמיהה ..אם אתה מגיע מדרך אחרת סביר שתפגע ההנאה ..
לעניין חדירה אנאלית .. לא חושב שיש כאן אלמנט של השפלה
מודה שבעבר חיברתי בין השניים , אבל הרי אין הבדל בין חדירה אנאלית לגבר לבין חדירה אנאלית לבחורה..
אם הנחדר/ת נחדרת נהנים אז היכן בדיוק ההשפלה כאן ? מה שונה הדבר מזיון רגיל ? (טוב בסדר ברור ששונה בכמה אספקטים icon_smile.gif אבל אני מקווה שהבנתם את הקונוטציה של המשפט icon_smile.gif )

ומכיוון שאני מניח שאם אתה מזיין בחורה בתחת והיא נהנת מזה ... אינך רואה בזה כל השפלה, או אם זוג גברים עושים אחד את האחר ונהנים מזה אינך רואה בזה כל השפלה ..אז מן הסתם גם שבחורה עושה בחור .. אין כאן באמת אלמנט של השפלה...

אישית מאוד אוהב ומתענג מזיון אנאלי , בין אם זה סטראפ , צעצוע אחר, זין ...
אני חושב שכדאי לך לנסות כי יש סיכוי שתגלה תענוגות שמעולם לא הכרת ..אבל כדאי שתבוא לזה כי אתה רוצה ולא כי מישהו אחר רוצה...

ברמה הטכנית .. פי הטבעת מתרחב ככול שהשריר נרגע ומשתחרר.. תתחיל במשהו יותר קטן (זה יכול להיות אצבע) ותזרמו משם .. אם תהנה ותשתחרר גם הדילדו לא יכאיב
וכמובן אל תשכח חומר סיכה (נשמע כמו טיפול לרכב icon_smile.gif)

והכי חשוב .. תהנה
ריפרף
לפני 14 שנים • 3 באפר׳ 2010

Re: חדירה אנאלית

ריפרף • 3 באפר׳ 2010
sun light כתב/ה:
אני חושב ..שכל חוויה מינית צריכה לבוא מרצון / כמיהה ..אם אתה מגיע מדרך אחרת סביר שתפגע ההנאה ..
לעניין חדירה אנאלית .. לא חושב שיש כאן אלמנט של השפלה
מודה שבעבר חיברתי בין השניים , אבל הרי אין הבדל בין חדירה אנאלית לגבר לבין חדירה אנאלית לבחורה..
אם הנחדר/ת נחדרת נהנים אז היכן בדיוק ההשפלה כאן ? מה שונה הדבר מזיון רגיל ? (טוב בסדר ברור ששונה בכמה אספקטים icon_smile.gif אבל אני מקווה שהבנתם את הקונוטציה של המשפט icon_smile.gif )

לא לא בטוח שהבנתי את הקונוטציה.
ולמען האמת זה בדיוק נושא שעלה השבוע בשיחה עם חברה שהיא גם פמינסטית וגם מזדיינת בתחת. (בעיני יש הרבה כאלו) אז עלתה השאלה איך להזדיין בתחת זאת השפלה אם אני נהנהנת מזה? או מה לא בסדר עם זה, כי הכל התחיל כשפמינסטית אחרת כתבה בבלוג שלה משהו נגד להזדיין בתחת... ואיך זה משפיל נשים ולמה זה רע לפמיניזם
אז ברור שהכל בסדר עם זה, ושאם ככה את אוהבת להזדיין אז זה הכי פמינסטי בעולם, תזדייני בדיוק איך שאת רוצה ולא איך שאף אחד (פמיניסטית או לא) אומר/ת לך,,,, אבל!
אפרופו מישור הקונוטציה, לא הייתי נחפז לומר שאין במין אנאלי אלמנט של השפלה, אפילו שהוא מעבר לאקט של החדירה או לחלוקה של חודר נחדר, פסיבי אקטיבי. נראה לי ברור שיש קצת אלים במין אנאלי קצת כואב (ואם לא אפשר להביא סטרפ יותר גדול) בתנוחה שבה במקום פנים יש מולך גוף על ארבע. וכו' וכו'. זה ביטוי ליחסי כוחות.( ועוד לא אמרנו סמליות) גם לגבי גברים, אם נסתכל אחורה בהסטוריה על מקומות שהיה נהוג בהם משכב זכר, (מנזרים, חצרות מלוכה, בתי סוהר או כל מקום שאין בו נשים) תמיד החודר הוא המורה/ שליט/ בעל המאה או הדעה ולא להפך.

אז נכון ששם לא היה להם את החופש לבחור כמו למזדיינים בתחת של היום, אבל המאזוכיסט שמבקש שיתעללו בו הוא המזוכיסט האמיתי. מאזוכיסט אחר הוא באמת סתם קורבן.
על הקשר בין מאזוכיזם והשפלה או משחקי כוחות במקום אחר.

icon_arrow.gif
Morticia
לפני 14 שנים • 3 באפר׳ 2010
Morticia • 3 באפר׳ 2010
אני חושבת שכמו הרבה דברים אחרים בחיים, גם כאן השאלה היא הרבה פחות מה והרבה יותר איך

כל דבר יכול להתפש בצורה משפילה אם ממש מתעקשים
אבל הוא לא ממש חייב להיות ככה
ולרוב יש מקום גם לתפוש אותו לגמרי להיפך

לא כל כך הבנתי את הקשר בין פמיניזם לבין חדירות אנאליות
אבל בהחלט חושבת שאם גבר רואה את האפשרות שאישה תחדור אליו אנאלית כהשפלה בגלל שזה אמור להיות התפקיד שלו בכלל...
אפילו אם זה מה שמדליק אותו, אולי בעצם על אחת כמה וכמה אם זה מה שמדליק אותו...
זה כבר שוביניזם טהור
sun light​(נשלט)
לפני 14 שנים • 4 באפר׳ 2010

Re: חדירה אנאלית

sun light​(נשלט) • 4 באפר׳ 2010
לא לא בטוח שהבנתי את הקונוטציה.
ולמען האמת זה בדיוק נושא שעלה השבוע בשיחה עם חברה שהיא גם פמינסטית וגם מזדיינת בתחת. (בעיני יש הרבה כאלו) אז עלתה השאלה איך להזדיין בתחת זאת השפלה אם אני נהנהנת מזה? או מה לא בסדר עם זה, כי הכל התחיל כשפמינסטית אחרת כתבה בבלוג שלה משהו נגד להזדיין בתחת... ואיך זה משפיל נשים ולמה זה רע לפמיניזם
אז ברור שהכל בסדר עם זה, ושאם ככה את אוהבת להזדיין אז זה הכי פמינסטי בעולם, תזדייני בדיוק איך שאת רוצה ולא איך שאף אחד (פמיניסטית או לא) אומר/ת לך,,,, אבל!
אפרופו מישור הקונוטציה, לא הייתי נחפז לומר שאין במין אנאלי אלמנט של השפלה, אפילו שהוא מעבר לאקט של החדירה או לחלוקה של חודר נחדר, פסיבי אקטיבי. נראה לי ברור שיש קצת אלים במין אנאלי קצת כואב (ואם לא אפשר להביא סטרפ יותר גדול) בתנוחה שבה במקום פנים יש מולך גוף על ארבע. וכו' וכו'. זה ביטוי ליחסי כוחות.( ועוד לא אמרנו סמליות) גם לגבי גברים, אם נסתכל אחורה בהסטוריה על מקומות שהיה נהוג בהם משכב זכר, (מנזרים, חצרות מלוכה, בתי סוהר או כל מקום שאין בו נשים) תמיד החודר הוא המורה/ שליט/ בעל המאה או הדעה ולא להפך.

אז נכון ששם לא היה להם את החופש לבחור כמו למזדיינים בתחת של היום, אבל המאזוכיסט שמבקש שיתעללו בו הוא המזוכיסט האמיתי. מאזוכיסט אחר הוא באמת סתם קורבן.
על הקשר בין מאזוכיזם והשפלה או משחקי כוחות במקום אחר.

icon_arrow.gif[/quote]

בסופו של דבר אנו מקשרים באופן אוטומטי בין מונחים לעולם סמלים אישי שלנו
אצלך מתחבר המין האנאלי לעולם סמלים של יחסי כוחות ברורים, ראה את עולמות הסמלים שציינת (המורה/השליט/בעל המאה או הדעה במנזרים/חצרי מלוכה/בתי סוהר....)
באותה מידה יכולתי לחבר את המונח לעולם סמלים אחר, כגון, משכב זכר ביוון העתיקה , משכב זכר (אני כ"כ לא אוהב את המינוח הקר הזה) בין שני גברים שאוהבים זה את זה וזהו חלק אינטגרלי מאהבתם ..
החיבור שלך (וכנראה שאינו רק שלך ) בין מין אנאלי לעולם סמלים של כוח ושליטה הוא לגיטימי לחלוטין , אך לדעתי הוא לא באמת מעיד על מהות הדבר אלא רק מעיד פרשנות אישית.
במקביל אני איני רואה במין אנאלי מפגן כוחניות (מבלי לזלזל בדעת אחרים) אלא אקט מענג גרידא
כנראה שאין אמת אחת .. icon_smile.gif
לבטוב​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 5 באפר׳ 2010
לבטוב​(לא בעסק) • 5 באפר׳ 2010
חדירה לגבר הינה אקט מאוד מהנה לשני הצדדים.בתנאי שעושים זאת נכון ובהדרגה.
דבר ראשון חייבים לסכך את האיבר המוכנס ואז בצורה שיטתית להרחיב את החור.
בתחילה עם אצבע ואחר כך יותר אצבעות ולתת למקום להתרגל.
לאחר מכן לתת למקום לנוח ואז שוב להתחיל בהרחבה.
תהליך זה איננו מיידי אבל חייבים להיות עקביים.
לאחר שהחור התרחב לאצבעות אפשר לעבור לבאטפלאג קטן והכניסו ולהשאירו שם לתקופת זמן קצובה,לאחר מכן באטפלאג גדול יותר וכל זאת עד אשר השריר מאחורה גמיש מספיק והתרחב.
לאחר מכן אפשר לעבור לסטרפאון וגם שם להתחיל מהקטן לגדול.
כשמגיעים לשלב הזה,ההנאה של שני הצדדים מושלמת ולא יכול להיגרם נזק.
נזק ייגרם רק שלא מרחיבים נכון,לא משתמשים בסיכוך ונכנסים בכוח בגדול.