אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכה מתלבטת

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 31 במרץ 2010
בלוסום​(לא בעסק) • 31 במרץ 2010
free spirit כתב/ה:
'פוליאנה' כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
רק שאבין - מציעים לה כאן לזרוק אותו כי הוא העיז לאונן? גבר שהיא נשואה לו באושר ומצהירה כי יש ביניהם קשר חם ואוהב? זה הפיתרון שלכם לכל משברון קטן?

הו ואו. אפילו ורדה רזיאל ז'קונט כבר לא מעיזה להציע עצות מטומטמות כל כך. והיא לפחות נשואה וכן מבינה *משהו* במערכות יחסים...

בטי, מחזקת כל מילה. ולגבי פותחת השרשור - תקשורת פתוחה וכנה בין שניכם היא הדרך הנכונה. אולי זה הזמן לערוך תיאום ציפיות. בהצלחה!

כמה נוח לא לשים לב:

"בעיקר ללמוד כיצד להתנהל עם סיסי שאוהב השפלות, כניעה וניוש ***(ובתוך כל הקונקסט הזה, לא תמיד מתחשק לי, ולא בהכרח מגרה אותי)***. " אף אחד אחר לא אמר זאת - אלא פותחת השרשור!
אז מה שאני אומרת הוא, שתשאל את עצמה מה *היא* *אוהבת* לעשות בבדסמ! עכשיו תגידי לי, זה נשמע לך משהו כל כך גרוע?
אני מודה, האלטרנטיבות לא פשוטות לה. וצר לי שהצעתי לעזוב אותו, אבל זו אחת מהאפשרויות. כמו גם להמשיך לעשות את הבדסמ שלה עם שותפים אחרים, וכמו ללמוד בכוח להתחבר למשהו שהיא לא מתחברת אליו. כל אלה הן אופציות שעומדות בפני פותחת השרשור.

וזה שיש דברים שמדליקים אותו יותר מאשר אותה זו עילה לפרידה מחיי נישואים מאושרים? מה קרה לנסות וללמוד לגשר על הפערים? בחיי נישואין לא הכל מושלם ובהחלט קורה מצב בו גירוי מיני הוא שונה. אז מה עושים? איך אפשר לפתור את זה? קודם כל מדברים, ובודקים. אולי יש אספקטים שהיא כן תאהב? אולי בשבילו יש מקום להתפשרות? במערכת יחסים שמושתתת על אהבה וחברות מוצאים את הדרך לסיפוק שני הצדדים כי יש דברים שיותר חשובים מגירוי מיני. קוראים לזה win-win.

אני לגמרי חושבת שאת צודקת, אבל מצד שני אני יודעת כמה קשה להטות נטיה ואהבה לדברים מסוימים. זה לא פשוט וכמעט בלתי אפשרי מנסיוני. אדם נכנס לRUT שלו, לנישה שלו, ועושה בעיקר את מה שהוא אוהב, ואת זה קשה לשנות. בגלל זה הדילמה פה היא לא פשוטה.
הכלבלב שלך​(נשלט)
לפני 14 שנים • 4 באפר׳ 2010
הכלבלב שלך​(נשלט) • 4 באפר׳ 2010
את צריכה לדבר איתו ולהגיד לו שאת רוצה לעזור לו להפסיק לאונן ככה סתם ושזה פוגע בו ובך.
בתקווה שיש לך איזושהי אחיזה מנטלית בו.
בהתחלה את צריכה לשלוט באוננות שלו, לתת לו לאונן רק מול תמונה שלך.
אח"כ למנוע ממנו לגמור באוננות ע"י התניות:
כגון להיות איתו במקלחת כשהוא מאונן וכשהוא מתקרב לסוף, להפעיל את המיים הקרים.
ביחד עם זה, את צריכה להיות תחליף לאוננות ובהתחלה לעזור לו לגמור אפילו 3-4 פעמים ביום,
אח"כ מעבירים אותו לכלוב, בהתחלה תעזרי לו לגמור ויום בהיר ומתחילים רק! בחליבת הבלוטה,
בהתחלה פעמיים ביום ואח"כ יורדים בהדרגה.
בשלב הזה הוא כבר שפוט קשה.
צריך להוסיף קטע מנטלי מאוד חזק גדי שכל העסק יעבוד.

מנסיון, אני פעם הייתי מאונן (המון, לפעמים גם 5 פעמים) והמלכה שלי גמלה אותי לגמרי.
אח"כ היא נפרדה ממני וממש לא הצלחתי לגמור תקופה ארוכה.