בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ידידי העבדים,נשלטים,כלבים וכל היתר כנסו..

שולה פנינים
לפני 14 שנים • 2 באפר׳ 2010
שולה פנינים • 2 באפר׳ 2010
כלב צעיר לרגלייך כתב/ה:

אחרי שסיפרתי לה שאני רואה אבר מין נשי ונגעל

אקסטרימי. מעניין לבדוק איך מסלידה נולדת כניעה.
אין לי מושג אם תוכלו או תצליחו למצוא הנאה בחדירה ועצוב לי לקרוא כמה קשה לכם.
לדעתי לכל דבר יש מקום, גם אם הוא מקומם שולטת זאת או אחרת. פמדום לא שייך לנשים שולטות בלבד; האנשים עם הצרכים ההפוכים משלימים את המעגל ונותנים תוקף להיתכנות של שליטה נשית.
יש סיכוי טוב שתחוו חוויות חיוביות כנשלטים, גם אם לא תשתנו.
זה שמצאתם חבר טוב? בונוס נפלא והוכחה שהאתר הזה אכן משרת אותנו.
חג שמח!
Morticia
Morticia • 2 באפר׳ 2010
רגע, סליחה

באמת שאני לא מבקשת פה לפגוע באף אחד ובעד כל אדם שרוצה לטפל בעצמו ובדברים שמעיקים על לבו

אבל מה זתומרת פמדום לא שייך לנשים שולטות בלבד?
ומה זתומרת עבד לאישה שנגעל מאבר מינה?

בחיי לא מבינה
למה אישה צריכה אותך?
כדי שיהיה לה על מי לנקות חרא מהנעליים?

אני מבינה בנאדם שצריך מישהי שתירק עליו
מישהי שתשפיל אותו
מישהי שתשרת את הקשיים שלו

לא שופטת אישה שמוכנה לשים את עצמה בתפקיד מין כזו משרתת רמת מעלה

אבל עבד של אישה
(ופמדום בצרפתית זה באמת שליטה נשית)
שנגעל מאיבר מינה?

עם כל הרצון הטוב לא לפגוע באף אחד באופן אישי,
בחיי לא מבינה

אני מבינה את הצורך שלך למצוא דומים לך
לא מבינה למה אתה מתחבא בעולם הפאמדום

מה בעצם לו ולך?

פאמדום זה עולם שליטה נשת אליו אמורים להגיע גברים שכל רצונם הוא לשרת נשים מתוך מקום של הערצה לאישה ורצון לשרתה
זה לא חייב להיות אלטרואיסטי ובוודאי שכולנו בני אדם עם צרכים שונים ומשונים אבל בוודאי לא סלידה!

מצטערת, מבינה את הקושי למצוא עניין מיני בדברים מסויימים, יש אנשים שהם לגמרי א-מיניים וזה בטח לא קל
אבל לא מבינה מה לסלידה מאיבר מין נשי ולהגדרתך כעבד כנוע לרגלי אישה
למה?
כי זה משפיל להיות מתחת למשולש הבואשים הזה?

נו, ממש מה שאישה המכבדת את עצמה צריכה

באמת סליחה!
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 2 באפר׳ 2010
ממש מרקוס אנטוניוס icon_smile.gif

שרשור יפה.
האדון אבישי
האדון אבישי • 2 באפר׳ 2010
אני הייתי מציע להתעלם ממורטישיה היא אישה ממורמרת
שאוהבת ללהט שירשורים אז תתעלמו ותתמקדו בנושא
כלב צעיר לרגלייך
כלב צעיר לרגלייך • 2 באפר׳ 2010
האדון אבישי,זה בדיוק מה שאני ואני בטוח שרבים וטובים נוספים עושיםicon_smile.gif

עליה,
כמובן שלא נגעל כי זה "איכס" פשוט נגעל מבחינה מינית..
זה דוחה אותי מבחינה מינית,וזאת בעיה כי זה אמור למשוך..

לגבי השאר(ישבן חזה וכו') זה אומנם לא דוחה..אבל זה מבחינתי כלום..
זאת הבעיה..

אני כן נמשך לנשים..אני כן רוצה..
אני מטורף על כפות רגליים של נשים,ועל הפרצוף הנשי והקול העדין...
על ריח הבושם ועל העינטוז..

אבל מבחינה מינית..זה כאילו אני עם גבר..פשוט זה לא עושה לי כלום!

הלוואי שהיסורים יגמרו..באמת,הלב קטן מלהכיל את כל הצער הזה...
מילא,הייתי עבד שיכול לקיים סקס ונילי..
אבל אני לא...

ולא אכפת לי מה הפאקינג סביבה חושבת..ולא אכפת לי מהנורמאל כביכול..
אכפת לי..שלא תהיה לי אהבה..שלא אזכה ככה למשפחה..לא לילדים(אלה אם הפריה מלאכותית)

כ"כ כואב להתחיל עם הבלונדינית על הבר..ולדעת שאם קופצים אליך הבית בסוף הערב
זה ראסמי כדי לראות סרט..לא מעבר..

אני כ"כ מתוסכל חייתי חיים כפולים 20 שנה,לאחרונה יצאתי "מהכלוב" וסיפרתי לחבר ונילי על הנטיות..וכמו כן איני ממש מתבייש בהם..אבל הצער,לא נעלם...

הלוואי ,הלוואי!
שיבוא לכאן מישהו שיודע ומכיר את הבעיה..

כי 99 אחוז מהעבדים כן יכולים לקיים מין ונילי..

מה שקורא פה עכשיו זה פשוט זרקתי את כל הרגשות שלי לפורום,מצטער אם יש שגיאות או פיסוק לקוי..אני פשוט לא יכול עוד..
כ"כ רוצה להיות רגיל..כ"כ רוצה אהבה..

ערב שקט icon_rolleyes.gif
Morticia
Morticia • 2 באפר׳ 2010
אני בטוחה שאם זה מה שאתה באמת רוצה, אז אתה תמצא
ושלאהוב אותך זה לקבל אותך כמו שאתה

גם די משוכנעת שללכת לבית של גבר כדי לראות סרט ולא כדי שימהר לזיין אותך זה לא דבר רע

מאחלת לך מכל הלב שתמצא אהבה

(היתה לי חברה בצבא שהגיעה לקב"ן כי היא שירתה בבסיס בדרום וסבלה מפוביה קשה מג'וקים. הוא המליץ לה להתיידד אתם. נראה לי שאולי גם לך יעזור לנסות להתיידד קצת עם איבר מינה של אישה ולא לקבוע בשבילה מה היא רוצה ובאיזו מהירות היא מצפה לקבל את זה)
שולה פנינים
לפני 14 שנים • 3 באפר׳ 2010
שולה פנינים • 3 באפר׳ 2010
האדון אבישי כתב/ה:
אני הייתי מציע להתעלם ממורטישיה היא אישה ממורמרת
שאוהבת ללהט שירשורים אז תתעלמו ותתמקדו בנושא

כשאתם צודקים אתם צודקים.
ותזכורת: אין שליטה חד צדדית. אין שליטה בחלל ריק. תמיד יש משלים, גם אם לא מורטישיאני.
Brave Dwarf

ומכיוון שגם השרשור הזה אבד את כוונתו בהנחייתו של הפותח:

Brave Dwarf • 3 באפר׳ 2010
"חבל שלא למדתי גיאוגרפיה" אמר לעצמו פינוקיו, "כי אז הייתי יודע איפה אני נמצא. אולי יש כאן פראים אוכלי אדם, או חיות טרף?"

אולי אני בכלוב?

חדה או לא חדה, מוטרישה צודקת. וצודקת לא כי גם לשלגיה יש דרישות הזהות לאלו שלה, אלא כי היא עקבית. היא שואלת ישר ובפנים את השאלות שעורר בה זה שבחר לחלוק עמה. ומסתבר שהיא לא צריכה לספר את סיפור חייה או לפרוש את קורי העכביש שנארגו בפינות נפשה כדי ללמד את אלו הניצבים מולה אודותיה. ולהוכחה סוללת המלומדים בפקולטת ה"מי היא מוטרישה" שהתייצבה בשרשור הלא-מי-יודע-מה ארוך זה כאן.

אני לא יכול לייעץ לך דבר, אחשלו, ולא מתכוון לשפוט אותך על פי תגובתך האחרונה, כי אין זה מקומי. אבל מתוך ניסיון, אני נשבע לך שלעיתים לא דברי חנופה אלא דווקא מבט צורב, מצביעה הנתקעת בלוח הלב ומילה ישירה שמופנים אליך. כן כן, אני מדבר על הניעור המעצבן ההוא שגורם לך לחשוב ועל הכאב החד במקום הרגיש... => הם אלו שעושים את כל ההבדל.

אל תזלזל במי שאינך מסכים עמו כאשר אתה מתחנן לעצה, אלא אם ביקשת ליטוף בלבד.

(ובאופן ישיר ומבלי לפגוע בזכויות הטינה כלפי מוטרישה, לא ראיתי בשאלתה ספציפית זו, ופי כמה בהתנהלותה אחר כך, ולו קורט של רוע.)
underfoot
underfoot • 3 באפר׳ 2010
לפותח השרשור -

אני מבין ללבך לחלוטין. פנטזיות מין סוטות עלולות להיות ממכרות וחזקות כל כך עד שבכוחן לעצור חיים שלמים, והכל במסווה של ריגוש ועונג.
המחשבות שלך על עבדים אחרים שמזיינים כמו מלכים מבטאות את הבדידות הגדולה שייתכן ואתה חש, אבל אינן נכונות לדעתי. רוב העבדים לא מזיינים וגם אם הם מסוגלים לכך פיזית זה לא מה שבאמת מעניין אותם.

אני חש במצוקה בשרשור שלך, זה סוג של בית כלא להיות תלוי באופן מוחלט בריגוש הסוטה ולא להיות מסוגל לעצור את זה ולבחור לנהל מערכת יחסים רגילה עם בחורה רגילה או קינקי-פיצפוצים. הצורך והתלות ביחסים חולניים עם אישה (זאת שדורכת רומסת משפילה ומנגבת על פיך את נעליה ומשאילה אותך לחברות שלה בכדי שתלקק להן את התחת אחרי שהן היו בשירותים ונגמר הנייר טואלט, או כל פנטזיה אחרת) עלול לתת מכת מחץ לסיכוי לנהל זוגיות בריאה.

יש הטוענים שלהיות עבד זה גנטי ולכן זה לכל החיים ולא משנה מה תעשה. ויש הטוענים שזה בגלל איזה דפקט רגשי מסוים מהילדות ולכן ניתן אולי לצאת מעבדות לחירות. או לפחות לצאת מעולם המזוכיזם אל עולם הזיונים, כך שיש לך בחירה ואתה לא חייב, אבל ממש חייב, את הנעל עקב על הפרצוף שלך בשביל לשמר מתח מיני עם אישה.

אם אכן מצבך כל כך קשה ואתה רוצה ישועה אז ייתכן שכדאי לך לנסות ולשנות את מערכת היחסים שיש לך עם המיניות שלך. כמובן שזאת לא עבודה כל כך קלה, למיניות יש רבדים עמוקים ומימד רגשי לא פשוט ולנסות לטפל בזה בצורה יסודית זה דבר שלוקח זמן משאבים והרבה מוטיבציה. עולם של עבדים ומלכות הוא עולם של משחקים ילדותיים, קצת כמו אליס בארץ המראות, מקום שכיף לברוח אליו מדי פעם בשביל לפרוק קצת מתח ולחוש בהתלהבות. אם הבנת שאתה גר שם ושזה לא עושה לך טוב, מצבך כבר מעט יותר טוב.

הרבה הצלחה
שוסי
שוסי • 3 באפר׳ 2010
Morticia כתב/ה:
רגע, סליחה

באמת שאני לא מבקשת פה לפגוע באף אחד ובעד כל אדם שרוצה לטפל בעצמו ובדברים שמעיקים על לבו

אבל מה זתומרת פמדום לא שייך לנשים שולטות בלבד?
ומה זתומרת עבד לאישה שנגעל מאבר מינה?

בחיי לא מבינה
למה אישה צריכה אותך?
כדי שיהיה לה על מי לנקות חרא מהנעליים?

אני מבינה בנאדם שצריך מישהי שתירק עליו
מישהי שתשפיל אותו
מישהי שתשרת את הקשיים שלו

לא שופטת אישה שמוכנה לשים את עצמה בתפקיד מין כזו משרתת רמת מעלה

אבל עבד של אישה
(ופמדום בצרפתית זה באמת שליטה נשית)
שנגעל מאיבר מינה?

עם כל הרצון הטוב לא לפגוע באף אחד באופן אישי,
בחיי לא מבינה

אני מבינה את הצורך שלך למצוא דומים לך
לא מבינה למה אתה מתחבא בעולם הפאמדום

מה בעצם לו ולך?

פאמדום זה עולם שליטה נשת אליו אמורים להגיע גברים שכל רצונם הוא לשרת נשים מתוך מקום של הערצה לאישה ורצון לשרתה
זה לא חייב להיות אלטרואיסטי ובוודאי שכולנו בני אדם עם צרכים שונים ומשונים אבל בוודאי לא סלידה!

מצטערת, מבינה את הקושי למצוא עניין מיני בדברים מסויימים, יש אנשים שהם לגמרי א-מיניים וזה בטח לא קל
אבל לא מבינה מה לסלידה מאיבר מין נשי ולהגדרתך כעבד כנוע לרגלי אישה
למה?
כי זה משפיל להיות מתחת למשולש הבואשים הזה?

נו, ממש מה שאישה המכבדת את עצמה צריכה

באמת סליחה!

תגידי לי,מה את רוצה?
הבחור שופך כאן את ליבו ואת מלהגת על מה זה פמדום "באמת"?
במה את מאשימה אותו בדיוק? בזה שהוא לא מספיק "עבד"בשביל האידיאל הפמדומי הסובייקטי שלך?
הבחור כולה באה לכאן לשתף,לנסות ולהכיר עוד כמותו,ואולי לקבל מעט אמפתיה,כי וואלה,גם אם הוא אינו עומד בתקן המחמיר הפמדומי שלך,הוא עדיין בן אדם,וכפי הנראה בן אדם סובל.
תנוחי,באמשלך.
ולך בחור,דווקא יש לי שאלה.
אתה בעצם אומר שאתה לא מסוגל לרדת לאשה?
אז מה כן מושך אותך חוץ מכפות רגליים?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אפר' 03, 2010 3:50 pm, סך-הכל נערך פעם אחת