שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה יותר גרוע?

לבטוב​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 10 באפר׳ 2010
לבטוב​(לא בעסק) • 10 באפר׳ 2010
שלגי כתב/ה:
מכשפונת ממתק כתב/ה:
לבטוב כתב/ה:
נורית
עשית את הדבר הנכון
את צריכה להתגאות על האומץ שלך ושאדונך מעניש אותך כי חטאת.
עונש זה הוא הרבה יותר קל מלשאת את חטא השקר

WTF??
מישהו לוקח פה את העניינים הרבה יותר מידי ברצינות.

ומי קובע מהי רמת הרצינות הנכונה?

משטרת ה - bdsm?

יש משטרה הרבה יותר חשבוה והיא משטרת המצפון
{bat-bliyaa{L​(נשלטת)
{bat-bliyaa{L​(נשלטת) • 10 באפר׳ 2010
אחת הפריבילגיות הגדולות בעולם הזה (ובעולמם המופלא של האוהבים ללא תנאי) שהדילמה הזאת אמורה להיות לא רלוונטית בכלל. עד כדי כך פשוט. האמת פרושה כמו רשת ביטחון, התשלום עליה מרחף כמו ענן סמיך של נחמה. הזכות לשמור סוד אמנם קיימת, אבל היא מפקיעה את כל הערך המוסף, את כל היופי והחירות שאמירת האמת, שיש עליה תשלום, אבל תמיד הוא יהיה אכזרי פחות מהתשלום שתשלמי את על עצם שמירת הסוד.

זה מנסיוני, אבל מה אני יודעת. אני באה מן העבר השכוח icon_smile.gif
לבטוב​(לא בעסק)
לבטוב​(לא בעסק) • 10 באפר׳ 2010
{bat-bliyaa{L כתב/ה:
אחת הפריבילגיות הגדולות בעולם הזה (ובעולמם המופלא של האוהבים ללא תנאי) שהדילמה הזאת אמורה להיות לא רלוונטית בכלל. עד כדי כך פשוט. האמת פרושה כמו רשת ביטחון, התשלום עליה מרחף כמו ענן סמיך של נחמה. הזכות לשמור סוד אמנם קיימת, אבל היא מפקיעה את כל הערך המוסף, את כל היופי והחירות שאמירת האמת, שיש עליה תשלום, אבל תמיד הוא יהיה אכזרי פחות מהתשלום שתשלמי את על עצם שמירת הסוד.

זה מנסיוני, אבל מה אני יודעת. אני באה מן העבר השכוח icon_smile.gif

מילים כדורבנות
רק שזה לא רק לנשלטות אלה גם לנשלטים

ואני חושב שגם לשולטים ושולטות
הכלבונת​(נשלטת)
לפני 14 שנים • 14 באפר׳ 2010

מה יותר גרוע?

הכלבונת​(נשלטת) • 14 באפר׳ 2010
אנחנו גדלים על הקלישאות: "לשקר אין רגליים", "שקר לבן", "שקר שחור", "שקר סופו להתגלות", "שקר כלשהו" ועוד ועוד....
אבל כאת/אתה אני....במקרה הזה, עמדתי מול השקר שהתגלה, נכון יותר לקרוא לזה תרמית, התנהגות לא ישרה, התנהגות מניפולטיבית,
הסטירה שקיבלתי הייתה כואבת, הפסדתי את אמונו של אדם שחשוב לי ותחושת הבושה היתה קשה.

קראתי את כל התגובות בפורום, התלבטתי רבות ביני לבין עצמי.
אני חושבת שהגעתי למסקנה שיש לי עוד דרך ללמוד, עוד דרך לעשות כדי לזכות באמונו בחזרה
ויותר מזה, עוד דרך ללמוד על עצמי.
וכן למרות הכל יש בהן משהו בקלישאות.