בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טעמי לוואי אצל בנות

Rise
לפני 14 שנים • 11 באפר׳ 2010
Rise • 11 באפר׳ 2010
מה זה טעם לוואי?

גאד, אתם מתעסקים בפתחים מסויימים בגוף, שהיי! גילוי מרעיש! מופרשים מהם נוזלים ושאר דברים. אם לאדם יש בעיה אסתטית או רפואית, מובן שהוא צריך לטפל בעצמו. אם מישהו נגעל מהטעם/ריח של אדם אחר אז שלא ידחוף עצמו לפעילויות שכוללות זאת. אבל בכל מקרה אם אתם מלקקים כוס ולא צוואר, יהיה לכוס ריח וטעם של כוס.
תמוה בעיניי להיגעל ולעקם פרצוף מול אקטים מיניים והדברים הנלווים להם, כאילו הם מוכרחים להיות סטריליים ואנמים.
ריפרף
ריפרף • 11 באפר׳ 2010
Rize כתב/ה:
יהיה לכוס ריח וטעם של כוס.

icon_arrow.gif
Beta Male
Beta Male • 11 באפר׳ 2010
Rize כתב/ה:
מה זה טעם לוואי?

גאד, אתם מתעסקים בפתחים מסויימים בגוף, שהיי! גילוי מרעיש! מופרשים מהם נוזלים ושאר דברים. אם לאדם יש בעיה אסתטית או רפואית, מובן שהוא צריך לטפל בעצמו. אם מישהו נגעל מהטעם/ריח של אדם אחר אז שלא ידחוף עצמו לפעילויות שכוללות זאת. אבל בכל מקרה אם אתם מלקקים כוס ולא צוואר, יהיה לכוס ריח וטעם של כוס.
תמוה בעיניי להיגעל ולעקם פרצוף מול אקטים מיניים והדברים הנלווים להם, כאילו הם מוכרחים להיות סטריליים ואנמים.

רייז,זה לא מדויק
אין טעם או ריח אחיד ל"כוס".בדיוק כמו שלבני אדם שונים יש ריחות שונים וזה אגב תלוי מאד גם בהרכב המזון. אני לא חושב שהבחור מדבר על ריח כללי של כוס ולראיה הוא טען שבד"כ זה טעים לו,פשוט הוא נתקל באחת או יותר שלא הגייניות במיוחד וזה טבעי לחוש גועל במצב כזה.
Morticia
Morticia • 11 באפר׳ 2010
אבל למה צריך לדבר על זה כאן?

למה הפורום הזה מרגיש לפעמים כמו "קו לגברים במצוקה מנשים גועליות שלום"?

תכלס Rize צודקת
בליין לילה​(אחר)
לפני 14 שנים • 12 באפר׳ 2010

Re: חחחחחחחחחח אבסורד

בליין לילה​(אחר) • 12 באפר׳ 2010
KinKySplaSh כתב/ה:
כל התשובות פה לא לעיניין לדעתי.

אם לבחורה יש טעם לוואי-זה מצביע על חוסר הייגיינה קבוע,אם יש לה ריח-לרוב זה מעיד על פטריה או דלקת ושאר צרות אחרות.

לכן הנשים-לכו להבדק אם מצבכם לא מריח משהו...טבלו את כוסכן ביוגורט פעם בה למניעת פטרת (כן המלצה מגניקולוג) ובשמו את עצמכן-לא כי זה מסריח...כי אתן אוהבות את הפות שלכם בדיוק כמו הצוואר או הרגלים המגולחות שלכן...

לכם הגברים-פשוט תלמדו לא להיות "כלבים" ולרחרח וללקק כל חור שאתם נתקלים בו.
לא בעיה לזהות כימיה טובה(מבחינת הטעם שדיברת עליו..כן-שיש כימיה הטעמים טעימים לנו) ולבחון את רמת ההגיינה של האישה.
זה מה נקרא "רשימת דרישות" או בשפה פשוטה- לא להתפשר.
(מה שנשים נוטות לעשות יותר טוב מכם..לצערנו ולצערכם.)

...ולסיום, מאחלת לכולם את הטעם והריח הנכון!
ליקוקים נעימים .... icon_redface.gif

מה זה לא ללקלק כל חור... קודם כל צריך שהבחורה תראה בסדר.... וגם אז מה את חושבת שאפשר לרחרח כל בחורה ולדעת לפי זה?... אם היה אפשר להיות כלב היה אחלה מצידי...
כלבלב אנושי

צרות של נשלטים...

כלבלב אנושי • 12 באפר׳ 2010
ועל כך כבר נאמר:
"על טעם וריח - אין להתווכח"

אני למשל (סוטה שכמוני) נטרף ומגורה ברמות-על
מהריח (והטעם) של פי הטבעת,
אז נכון שישנו מגוון ריחות וטעמים...
אך העיקרון הוא שזה מטריפני ברמות על...

כל אחד ו"בעיותיו" הוא...
Rise
Rise • 12 באפר׳ 2010
little pet כתב/ה:
רייז,זה לא מדויק
אין טעם או ריח אחיד ל"כוס".בדיוק כמו שלבני אדם שונים יש ריחות שונים וזה אגב תלוי מאד גם בהרכב המזון. אני לא חושב שהבחור מדבר על ריח כללי של כוס ולראיה הוא טען שבד"כ זה טעים לו,פשוט הוא נתקל באחת או יותר שלא הגייניות במיוחד וזה טבעי לחוש גועל במצב כזה.

אני מבינה שטעם/ריח הם אנדיבידואלים, וגם החיבה אליהם. אני לא מדברת על חוסר הגינייה, ולא על חוסר משיכה מובן, אלא על משהו יותר כללי שלדעתי לא צריך לעשות ממנו סיפור. וזהו (:
Beta Male
Beta Male • 12 באפר׳ 2010
הקיצ,אין על מיץ ברתולין
KinKySplaSh​(אחרת)

Re: חחחחחחחחחח אבסורד

KinKySplaSh​(אחרת) • 12 באפר׳ 2010
מה זה לא ללקלק כל חור... קודם כל צריך שהבחורה תראה בסדר.... וגם אז מה את חושבת שאפשר לרחרח כל בחורה ולדעת לפי זה?... אם היה אפשר להיות כלב היה אחלה מצידי...[/quote]

אתה לא מוכרח להתייחס להומור ולציניות שברצינות שלי.

כלב זה נהדר וגם כלבה,כל עוד זה מיני ובמיטה בעיניי(לדעתי הצנועה לפחות..)

בכל מקרה,יש המון דרכים לדעת,זה הכל מתחיל בכימיה וכימיה ניתן לבדוק ע"י קרבה ומגע "ונילי"(השם ירחם ושאר רבני אומות העולם)!

אם אתה נמשך לשם ישר ומדלג על שלבים (או סתם לא רוצה אותם*)
אל תבוא בטענות
תמיד יהיה סיכוי שזה לא מה שציפית לו...

לל"ט icon_redface.gif
בליין לילה​(אחר)

Re: צרות של נשלטים...

בליין לילה​(אחר) • 12 באפר׳ 2010
כלבלב אנושי כתב/ה:
ועל כך כבר נאמר:
"על טעם וריח - אין להתווכח"

אני למשל (סוטה שכמוני) נטרף ומגורה ברמות-על
מהריח (והטעם) של פי הטבעת,