בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ראו איזו אישה מדהימה יש לו- לינק מטריף

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 17 במאי 2010
בלוסום​(לא בעסק) • 17 במאי 2010
אתנה כתב/ה:
אני מקווה עבורה שזה היה מבויים
כי בעיניי בדס"מ מביא הנאה לשני הצדדים
פה רק אחד נהנה , והיא נראתה על סף דמעות
היה את החלק שבו היא עשתה לו רימינג ,
ואני רק קיוותי שיהיה טוויסט והיא תתן בו ביס !

כל הפואנטה בעיני בקטע הזה היתה שהיא מרחה עליו בחזרה את כל השתן ששניה לפני כן היא שתתה ממנו.... icon_twisted.gif
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 18 במאי 2010
Brave Dwarf • 18 במאי 2010
מה? יש לזה גם פואנטה? icon_eek.gif

שני אנשים עצובים עם פנים נפולים כמו קבר שאך נזרק אל תוך התהום. מה זה משנה מי מרח על מי מה ואיפה ינשך, אם ככה נראים אנשים מלאי תשוקה שעושים חיים משוגעים, אז...

לא פלא שהכלוב שחור.
רפלקסולוג מקצועי
רפלקסולוג מקצועי • 18 במאי 2010
שני אופציות :

או שהסרטון אמיתי כלומר משקף את החיים האמיתיים שלהם כבני זוג וכאן גם אי אפשר לדעת האם האם הם באמת גם זוג רגיל לכל דבר שמשלב יחסי שליטה או ביחסי שליטה טוטאליים לכל דבר.
אופצייה שנייה שהם לא זוג אדון שפחה או בעל אישה אלא שני פרטנרים לסרט.

מה שבטוח הוא שסרטים מטרתם להקצין, לנפח ולהעביר את המסר שיוצר הסרט רוצה להעביר, יש היאהבו אותו ויתחברו לסוג השליטה הזו ויש כאלו שלא.
בכל אופן עובדה שמדברים עליו פה כרגע כבר 3 עמודים , מה שימשוך עוד סקרנים לצפות בו .

באופן אישי אני לא מתחבר לשליטה גברית, סרט כזה במצב הפוך יכול להדליק אותי ובאותה מידה לגרום לסלידה וגועל במצבו כפי שהוא, אבל בהחלט מקבל את סוג השליטה הזו כל עוד יש שם הסכמה, זה לא משנה כל כך אם יש שם חיוכי אושר או לא.
Brave Dwarf
שתי אופציות (מבלי לפגוע בכנות תגובתו של הבחור מעלה):

או שרוב הכנועות בכלוב מאוננות עליו המשרת את צרכיהן וראובן שמכיר שפחות "אמיתיות" מדבר שטויות.

או שאני שדורש ממנה, כאשר מתעורר, להראות במיטבה ולהגיש לי ארוחה. אחר כך לקלח או לאמבט ולגלח תוך כדי. וכשמפויס ומרוצה, להקריא לי מעט בשפת אמה הערבית כי אני חולה על האופן בו בפיה מתגלגלות המילים... אולי גם למצוץ מאותה סיבה (אלא שלא במילים מדובר). אני, שכאשר מלקקת לי את החור של התחת, שואג כמו מטורף וכאשר כורעת בשלווה לידי ומניחה את ראשה על ברכיי, האדם המאושר ביותר בעולם.

כלל וכלל אינו "אדון".

ואם כן, אזי טוב שכך.

(כי החבריה המלהיבים בסרט נראו משל כל תלאות העם היהודי נחרטו ברשמיהם. כוסומו, איזה דיכאון. דיפרסיה של ממש.)
שלגי
שלגי • 18 במאי 2010
בסה"כ סרטון פורנו בידיאסמי
(וסליחה שלא צפיתי בו שוב - גם בפעם הראשונה השתעממתי באמצע ולא צלחתי עד הסוף),
לנסות ולהשליך ממנו על החיים האמיתיים זה בערך כמו לחשוב שלכל הגברים יש ענק
ואין להם חרדות ביצוע עם עוד חמישה גברים סביבם בגאנג באנג.

מטרת סרטון פורנו משובח (כל אחד על פי טעמו האישי) - זה בעיקר לאונן מולו,
או לפחות לפנטז או משהו. לא?

ניתוחים פסיכולוגיים של מצבה - נראים לי קצת מופרכים. אבל אל תתנו לי להפריע . לכו על זה.
Brave Dwarf
כן ולא.
זה כמו להגיד: כל הסרטים בעולם, פנטזיה בלבד ומה יש לכם להתלהב מסופרים וספרים? פי כמה! שם אפילו לא רואים.

ולמשל לפחות חמש פעמים ראיתי בכלוב נשים שפרסמו סרטים/תמונות של מארק דייויס שהוא אחד משחקני הפורנו המליהיבים ביותר (מאז הפך "אדון"). ולא לשווא.

אז כנראה גם לפנטזיה יש משקל לא קטן על RL. ולהפך כמובן. הרי מתוכה כולנו מגיעים אל העולם. ורק אחר כך מבינים (כל אחד בדרכו) שגם אם אף אחד לא הבטיח לנו גן של ורדים, התקווה היא זו שתמיד מתה אחרונה.
שלגי
שלגי • 18 במאי 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
כן ולא.
זה כמו להגיד: כל הסרטים בעולם, פנטזיה בלבד ומה יש לכם להתלהב מסופרים וספרים? פי כמה! שם אפילו לא רואים.

.

ממש לא כמו להגיד את זה.

פורנו פונה לכוס ולזין. זו מטרתו המוצהרת - ופורנו משובח מעמיד (שוב, כל אחד על פי טעמו האישי).
מי שעבורו שליטה היא יותר מרק סקס וחווה את זה ככה - יודע שזה מורכב קצת יותר מפורנו -
גם אם זה מרטיב/מעמיד אותנו חלק לא מבוטל מהזמן.
שליטה (עבורי, רק עבורי, בלי הכללות וכו') היא השמן המניע את גלגלי האינטימיות,
ומה שרואים בסרט פורנו אין לו דבר וחצי דבר עם אינטימיות

אז ברור שהכל משליך על הכל - אבל פורנו משליך על משהו מאוד צר ויש לזכור ב ד י ו ק מה עומד מאחוריו (תרתי משמע).

כשמדובר בסרט משובח, לא כל שכן ספר - זה כבר משהו אחר לחלוטין.
Brave Dwarf
שלגי כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
כן ולא.

.

ממש לא כמו להגיד את זה.

פורנו פונה לכוס ולזין. זו מטרתו המוצהרת - ופורנו משובח מעמיד (שוב, כל אחד על פי טעמו האישי).
מי שעבורו שליטה היא יותר מרק סקס וחווה את זה ככה - יודע שזה מורכב קצת יותר מפורנו -

אז ברור שהכל משליך על הכל - אבל פורנו משליך על משהו מאוד צר ויש לזכור ב ד י ו ק מה עומד מאחוריו (תרתי משמע).

ספרות טובה מעמידה לי את הלב.
את בטוחה שלבי רחב מכוס? ושהכוס שמרגיש, אינו מעביר את רגשותיו דרך הלב?
שלגי
שלגי • 18 במאי 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
שלגי כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
כן ולא.

.

ממש לא כמו להגיד את זה.

ספרות טובה מעמידה לי את הלב.
את בטוחה שלבי רחב מכוס? ושהכוס שמרגיש אינו מעביר את רגשותיו דרך הלב?

הגדרה נפלאה לספרות טובה.

והכוס (או הזין) - אין ספק שהם הכי טובים כשהם עובדים דרך הקרביים והלב - אבל זה, עדיין אין לו דבר וחצי דבר עם פורנו משובח.
Brave Dwarf
אני לא מסכים אתך.
אני חושב שכולנו רואים את הכל בעולם דרך כל הפתחים. שיהיו אלו לב כוס זין או עין.

אבל הכי מודה לך על כי טרחת והקדשת לי מזמנך.
חג גבינות מעולה.
ושוב ככה תודה. (-: