לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הנעל הנשית כרכושו של הגבר

underfoot
לפני 14 שנים • 24 באפר׳ 2010
underfoot • 24 באפר׳ 2010
נוצות חמודה,

זה שיש לאנשים העדפה מסוימת לגבי פריט לבוש ספציפי עדיין לא אומר שיש להם בעיה איתך ועם הנוחות שלך. הרי גם אצלי וגם אצל רפאל מתנהל קונפליקט פנימי מהותי כאשר מופיע לפתע פתאום אהובת לבנו באמצע החיים והנה היא נועלת סנדלים עם גרביים או משהו מגוחך שכזה, וזה מן צחוק הגורל שכזה.

ומצד שני מופיעה אותה אחת שלא רק שהיא מהדסת על שתי נעליים, פאר היצירה בייבוא מאיטליה, אלא שהיא ניחנה באותה יציבה והילוך שמאפשרים לה לאמץ את שפת הגוף של אותה נעל והכל נראה מאוד מושלם (הרי לא רק הנעל אובייקט מיני אלא גם הנערה) אבל אתה נזכר פתאום בוודי אלן שהתאהב פעם בגומ-חן ועשה את הטעות והתחתן עם שאר האישה.

אני חושב שהנעל בתמונה מלמעלה היא בסך הכל מיצוי של הרצוי והמצוי, לא גברית מדי וגסת רוח (כפכפי עץ קלגסיות) ומצד שני מספיק עדינה וקיצ'ית בכדי להיות נעל "נשית" ולא חוטאת במהודרות יתר או בעקבים מפצפצי-חוליות.

הטענה לגבי כשלונו של הפטישיסט במערכות יחסים משום שהוא מעדיף נעליים על פני אישה אמיתית היא לא אוטומטית נכונה אבל אני מעדיף שלא להכנס לכך משום שהפוליטיקה בין המינים היא תימה מרכזית בכלוב ממילא והשרשור הזה הוא סוג של סייד-קיק קליל ובלתי מזיק בעליל.

ולסיומת, ובשביל להדגיש את רמת הטיעונים שלי פה, הנה מקבץ דוגמאות

לא מוחלט

פשוט אך תמיד מצליח לרגש

אין מה לומר, די מדהים בסך הכל. קשה לפספס עם זוג סטילטוס.

מדכא ביותר אם לומר את האמת, דודתי למוות
נוצות ומסמרים
נוצות ומסמרים • 24 באפר׳ 2010
*מגרדת בפדחתה*

אני לא חושבת שלמישהו יש בעיה איתי או עם הנוחות שלי, אבל-

ציטוט: אני מעדיף שלא להכנס לכך משום שהפוליטיקה בין המינים היא תימה מרכזית בכלוב ממילא והשרשור הזה הוא סוג של סייד-קיק קליל ובלתי מזיק בעליל

(-:
רפאל
רפאל • 24 באפר׳ 2010
אנדר, יש לי עניין פטישיסטי בנעלים כשהן לעצמן. אבל זה בערבון מוגבל. תמונה של נעל יכולה להצית בי ריגוש, אבל הריגוש בדרך כלל כרוך בכך שאני מתחיל לפנטז על מישהי חמודה (אמיתית או דמיונית) שנועלת את אותן נעלים. גם אישה שחולפת על פני יכולה לעורר בי ריגוש, אבל זה בדרך כלל כרוך בכך שאני משליך עליה אישיות מסוימת. ובשביל להיות מסוגל להשליך עליה אישיות, אני צריך לא להכיר אותה. ברגע שאני כבר מכיר מישהי (לא לעומק בהכרח. רק מספיק בשביל להתרשם ממנה) אז הכל משתנה. אם היא לא לרוחי אז היא לא תצית מי ריגוש כלשהו.

נוצות ומסמרים כתב/ה:
הבעיה העיקרית בהאלהת חפצים דוממים, היא בהפניית התאווה המינית, המעשה המיני והתקשורת שצריכה להתקיים (כחלק ממנו) בין שני פרטנרים ולהיות שוויונית ודו-צדדית לעבר אובייקט דומם. וזה הליך שיש בו יותר משמץ נטייה להרס עצמי.

נוצות ומסמרים, את מגזימה דברים, ואז מוצאת בהם פסול בטענה שהם מוגזמים. (-:

פטיש הוא לא בהכרח האלהת חפצים וביטול של בני אנוש. זו תשוקה או העדפה. וזה בהחלט משהו שאפשר לתקשר בשניים. לאנשים יש "פטיש" לאברי גוף. למראה כללי של הגוף. לשפת גוף. לאינטליגנציה. גם משיכה הטרסקסואלית של נשים לגברים אפשר להבין כפטיש לגברים ו"הדרה של נשים". דברים נעשים הרסניים לדעתי כאשר העוצמות המיניות שמאחוריהם הן עזות. כלומר כשההתעסקות בנעל היא עזה מאוד. אבל כאן הבעיה אינה בפטיש אלא בתאווה המינית. וכך גם משיכה לגברים יכולה להיעשות הרסנית כאשר היא נימפומניה.
נוצות ומסמרים
נוצות ומסמרים • 24 באפר׳ 2010
רפאל-

נאמר לי שלא לדרדר את השרשור עם פוליטיקה מגדרית. אז אני ממלאת את פי מים icon_twisted.gif
Mary Jane
Mary Jane • 24 באפר׳ 2010
פסילתה המוחלטת של הנעל הראשונה בלבלה אותי קמעא. מה בעצם הופך את הנעל הזו דווקא, שחוננה בעקב דק ובעיצוב חביב למדי, לכזו שאינה עולה בקנה אחד עם טעמך ואף זוכה ל'לא מוחלט'?

כמו כן יש לי שאלה נוספת, המשעשעת אותי לא פחות: עד כמה זעזעו אותך נעלי הבית שלי באותו ביקור חטוף? : )
underfoot
underfoot • 24 באפר׳ 2010
מרי - הנעל הראשונה היא סתם מכוערת בעיני. ולגבי השאלה השניה, לא הייתי טורח להעיף בנעלי הבית שלך מבט שני אלמלא היו מחוברות אליך לגוף. אבל על החיבור של הנעל עם האישה יש לפתוח שרשור נוסף.

הטענה המרכזית שלי היא לא של טעם, כי לכל אחד יש טעם שונה ובלתי ניתן לנימוק אמיתי, אלא שאלה של כוונה ומתן תשומת לב.
union

תמונות

union • 24 באפר׳ 2010
U]Showoff[/U]

מרגרט ת'אצ'ר

חוויית נהיגה מעולם אחר

מזכירת על

טרמפלינג

התמונות להמחשה בלבד ,המבצע עד גמר המלאי .
אלימלך
אלימלך • 24 באפר׳ 2010
אנדרפוט, לדעתי, אתה לא יכול להפריד את הנעל מהאשה.

underfoot כתב/ה:

יש נעל שמעניקה גובה ודקיקות אך גם דורשת יכולות פיזיות של אמן טרפז הולך על חבל, דבר העלול לפגום ביציבה הנכונה ובתחושת הבטחון. יש נעל פלטפורמה שלכאורה פותרת את הבעיה ומסוגלת להעניק גם גובה רב וגם יציבות יחסית, אך בתמורה היא נראית קצת קרקסית ועלולה לפגום באלגנטיות. וכידוע בענייני מין האלגנטיות היא הכל, אפילו להתבהם חשוב לעשות עם סטייל. ולכן יש לי קצת בעיה עם רוב הנעליים שזועקות לשמיים - אני זונה, אני זונה. אלו שלובשות הרקדניות המסכנות והכחושות במועדוני הסטרפטיז הנחותים שבתחנה המרכזית הישנה, שם גם מוצאים את הסנדלי עקב הכי מוגזמות בעולם, כל כך מוגזמות עד כדי גיחוך, חצי רצועה קדימה אמורה לשמור על התדרדרותה של כל כף הרגל במדרון תלול של שבעים מעלות, כמובן שהעיצוב דפוק לחלוטין וכף הרגל נשפכת מקדמת הנעל אל האספלט כמו צפרדע מפרפרת, בקיצור, כל הנעלי פטיש האלו הם קצת יותר מדי אופנת ג'נין מבחינתי.
אני אוהב עדינות ועוצמה, משהו שחור, מעור, לא מסובך, פשוט, משהו שמישהי צרפתייה היתה הולכת איתו, נשי אך לא זנותי, אלגנטי אך גם נוח. זה הטעם שלי הפרטי והמאוד קפדני.
.

גם אתה אנדרפוט למרות נסיונך (תרתי משמע) לא הצלחת בפוסט הזה להפריד בין האשה לנעל.
לדעתי, כשאנו רואים נעל נשית אנו תמיד מדמיינים במודע או שלא את האשה שנועלת אותה,
ולפי זה אנו מחליטים אם הנעל יפה בעיננו או לא.
לא נראה לי שאם הנעל שבתמונה הראשונה היתה לרגלה של מרי ג'יין, היית פוסל אותה.

לדעתי, האשה היא זו שעושה את הנעל, ונעל ללא אשה היא סתם... נעל.
שלגי
שלגי • 24 באפר׳ 2010
יש גם נשים שהן סוג של נעל, לא? icon_rolleyes.gif

ואם אני זוכרת נכון פטישיזם במובן המיני הוא הצורך באובייקט הפטישסטי לשם עוררות וסיפוק מיני, כל היתר הם גווני ביניים בלבד במקרה הטוב.
Shimmy​(נשלט){Vents}
Shimmy​(נשלט){Vents} • 24 באפר׳ 2010
גלוריפיקציה לנעל זה נהדדר ונפלא, באמת שמדובר בפריט לבוש חריג ושונה.
נעל היא רק נעל ומה שעושה לפחות לי את זה זו הרגל שבתוכה שמקבלת חיות וצורה חדשה, כזו שכאילו מדברת אליך בצורה עצמאית
הנה, קחו את הנעל הכי סקסית, הלבישו אותה על יעלת החן הבאה וספרו לי מה אתם חשים :