לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום. אני עוזבת.

בטי בום​(שולטת)
לפני 14 שנים • 26 באפר׳ 2010
בטי בום​(שולטת) • 26 באפר׳ 2010
אין גבול לחוצפה, את שהצטרפת ב2007 באה ללמד אותי מי זה כלובי?
אני שעשיתי לכלובי סלט שום בשלהיי 2004, כשב2004, הסיבה היחידה שהיתה לך להזכיר בטוח ושפוי זה כשאבא נתן לך מפתחות לאוטו שלו והשכנים שאלו עם זה בטוח שילדה בגילך תנהג ואם הרופא שלך שפוי שהוא הוריד לך מינון. אה?
חצופה שכמוך,
אני שניסיתי לתת לך סולם לרדת ממנו וחיפשתי פשרה.
אני שהייתי מוכנה לתת לך את הרכוש היקר לי ביותר, אביס , לסופ"ש או לחליפין את תבנית הסיליקון שקעים הכתומה שלי, ואת שאין לך גבולות חמדת את עמל כפיי.
שום תואר לא הספיק לך,נכון ?
הצעתי לך להיות מטרוניתה בממלכה הכתומה, DM אצל דיווה, או זונת הבית פה בביתי הקט שבראש גבעה ואת לא הספיק לך כל הטוב לב ששפכתי עליך.
עכשיו אני מחפשת יועץ תיקשורת ומנהל קמפיין לתקן את הנזק שיצרת פה,איפה אדלר כשצריך אותו?
הנסיון הנואש שלך לקבל במה בכל מקום אפשרי אפילו אחרי שפרקו את הבמות ביום העצמאות, נראה עלוב ופתטי.
הסכמתי לעשות לך קול ב', עמדתי לצידך כשמרגול זרקה אותך מכוכב נולד, הייתי שם לנגב את הדמעות והיו הרבה כשיללת כמו סאבית בלי פלאג.
על כל השקרים שניסית להפריח אני אפילו לא אגיב, קצת בעיות בשרירי סוגריים עוד לא הרגו אף אחד,
אני הולכת לעיניני, כי לי יש חיים,
ואת תתנחמי בבורקס, בושה!
אני אחכה להתנחם בחזירים,: למנה ראשונה פסטרמה חמה, למנה שניה איזה שפק, למנה אחרונה עוגת שוקולד כי ככה מלכות אמיתיות שיודעות מה זה בדס"מ מתנחמות ויפה שעה אחת קודם.
זאת​(שולטת)

דווקא,

זאת​(שולטת) • 26 באפר׳ 2010
חשבתי לשמור על זכות השתיקה,
נילי ונילי
נילי ונילי • 26 באפר׳ 2010
טוב, אין ספק שזה השרשור הכי מחרמן שהיה פה אי פעם.
אניגמטית​(שולטת)

בנות, קודם כל תרגעו.

אניגמטית​(שולטת) • 26 באפר׳ 2010
שום דבר שמגשרת טובה לא תוכל לפתור ולגמרי במקרה- אני פנויה.
בענייני שוחד ניתן לפנות לשולה, שמסדרת לי את העניינים ויודעת לשתוק גם בלי גאג.
מי מתחילה?
בטי בום​(שולטת)
איפה פיליה הארמדילו שלי הקטן?
מישהו צריך לשחד את המגשרת בלי שהעקבות יגיעו אלי.

וכלובי, עד מתי רשעים יעלוזו ואתה תיתן לפפי להשתלח בלי לאיים עליה בגרוש וסקילה?
היילני

מחאה!

היילני • 26 באפר׳ 2010
פפריקה צרפה אותי למאבק בטל, ובלא ידיעתי הנה אני מקפצת בין השדיים של דיווה, גולשת על הראש של שונרתא, אוחזת במותניים של בטי, נופלת לברכיה של פיליה ובסוף מגיעה לתא המטען של פפריקה. ככה? עוד אחרי שדחפתי לך מכונית?

פפי - אל תרוצי!
אני לא יכולה לעזוב את הכלוב. יש לי גוש בדס"מי לארגן פור גוד סייקס (ה-פ' רפה משום שזו מילה לועזית, לכן חוק 'בגדכפת בראש מילה' אינו חל כאן). יש לי דייט לגאנג באנג עם בטי; יש לי שיחת עומק עם פיליה; יש לי הקראת שירה בעירום עם שוני; הכנתי ממליגה לראובן; ו- אני לא זזה מכאן עד שאני לא חונכת את מיטת העיסוי של אפי. האם זה ברור?

אני מציעה שנקים קואליצית נשים ונשיב עטרה ליושנה: ללא סחר בי (!) ראובן יהיה הדובר ואפי יהיה רכז פעילות שטח.

פפריקה, גרגירית חריפה: מלכת הלב ב'אליס בארץ הפלאות' (הסרט) שאלה: "מה עדיף, שיאהבו אותך או שיפחדו ממך?". עכשיו, ברור, שאפ'חד לא פוחד ממך, אבל מאוד יאהבו אותך אם תתפלשי איתי בבוץ ותכתבי על זה אח"כ בבלוג (ראי הוזהרת).
קייסי
קייסי • 26 באפר׳ 2010
פפריקה כתב/ה:
חתיכות שתהיו!
ככה התארגנה לה קונספירציה נגדי במחי טחור. עלובי נפש, יש לי מה לומר לכולכם;
נתחיל איתך בומבטי: בזמן שאת ישבת לך בפסטיבל בובמשנטי, שתית הרואין וסחבת עציצים לחנוכת בית שנערכה בתחנת במשטרה, אני עשיתי ימים כלילות ולילות כימים באמאץ עילאי לשמר את הפולקלור הכלוביסטי לדורותיו. יעיד כלובי שאני הייתי כאן קודם, יחד חגגנו את מאה הנרשמים החדשים של האתר, יחד צפינו באתר הולך וגודל ואיך כלובי חשב לגזור קופון על בעלי עסקים שיפרסמו אצלו באנרים. הייתי עדה לעסקאות בארטר, הייתי עדה לאופנוענים רכובי טי מאקסים נוצצים לבושים במעילי עור מחוספסים, אותם קנו בסוף עונה בתורכיה מאיזה רוכל קשה יום. את מעיזה לדבר על המעי הרגיז שלי? אני עוד לא התחלתי לדבר על שקית הסטומה שמחוברת לך לתחת בגלל שקטעו לך את המעי הגס, כולם יודעים לאן החרא שלך מתנקז. ואיך בדיוק את חושבת שקיבלתי את תסמונת המעי הרגיז? הכל בגלל ששנים יש לי בטן מלאה עלייך. לא בכדי עליתי שלושה קילו, הקיבה שלי התרחבה ואני חייבת לאכול. עכשיו כשאני אוכלת בשביל שניים זה כמו לאכול בשביל לונדון וקירשנבאום. ואני מקטרת? לא! אני נושאת את תסכולי כשם שנשאתי אותך כל השנים האלה על גבי. רייטינג זה לא הכל בחיים מתוקה שלי. 
ואתה אפימתאוס, בוש לך והכלם! אני שהייתי כמו אמא בשבילך, אתה רוצה להרביץ לי? הרי אתה יודע שאני שוקלת פי שבע ממך ואני יכולה לאכול אותך בלי מלח ואני אכלתי כמוך בלי מלח. ועוד לא הזכרתי את העובדה שגדלתי בחולון יחד עם ששי ביטון ושמוליק אזולאי, שסביר להניח שגם גולשים כאן תחת הניק שולטים חובשי כיפה סרוגה שומרי כשרות27. להרביץ אני יודעת חביבי. מעתה אני מציעה לך לישון עם עין אחת פקוחה. הייתי נותנת את אותה הצעה לבטי, אבל היא בגלל הקטרקט גם ככה ישנה עם שתי עיניים פקחות.
הייליני עוד תבוא איתי למחוז חפצי. יחד נקים את האתר המתחרה ואתם לא תהיו ברוכים הבאים לבלוגי. וגם לא לבלוגה.
אני מאוד כועסת ואני חייבת להרגע עם איזה בורקס.

הרגת אותי עם הלונדון וקירנשנבאום, בנאדם.
לילימיי​(שולטת)

Re: שלום. אני עוזבת.

לילימיי​(שולטת) • 26 באפר׳ 2010
פפריקה כתב/ה:
אני לא רוצה שתלוו אותי הלאה.
לא שיש לי אשליות בקשר לאטרף.
אטרף לא מחכה לי.
גם שם אהיה כלבה.

בטי בום עושה לי בעיות. שלא כמו אחרים, אני תמיד הייתי פתוחה וכנה באשר לכוונתי להפוך ביום מן הימים למלכת הבית של הקהילה. אחרי שכשלו נסיונותי לשלוח זרוע לקהילה האתיופית, חשבתי שבאתר בעל גוונים דומים, אוכל סוף סוף להגיע אל המנוחה והנחלה. שלא כמו הרבה אחרים כאן, אני קיבלתי באהבה גם את אלה שלא יודעים לעשות בדס"מ כמו שבדס"מ צריך להיות, את אלה שמרגישים גוף אחד עם המכונה שלהם גם כשהם כולה רוכבים על הויברטור הכתום שלהם. אני תמיד אהבתי וקיבלתי בזרועות פתוחות את האנסים הפוטנציאלים, את הדומים המסוכנים, את הנשלטות הרופסות, את השולטות השמנות, את המתחלפים המתנדנדים. יקח אותי האופל, אני קיבלתי את קטסטרופה כמו שהבנק למסחר קיבל את אתי אלון, כמו שנווה תרצה קיבלו את חוה יערי ולא דיברתי מילה. עשיתי לי כאן חברים, התפלשתי בבוץ, נהגתי במדיניות "הצג הפתוח", הלשנתי לכלובי על מר איקס, חברתי לשולטים מסוכנים ויחד יצרנו את המאסטר פלאן להכנעת הנשלטות בחסות תוכניתה של קרין גורן - עוף סומסום ונבט טחורים. השקעתי, ואלוהים יודע שהשקעתי, בחינוך הקהילה למיזנטרופיה, לרכילות מאחורי הגב, ליצירת דמויות מפוברקות נוסח ראובן והעין העצלה. הייתי שותפה מלאה בפעילות סקסואלית מהזן הנחות ביותר - ולא לשם הנאה, אלא כי ידעתי שיומי יגיע ואט אט אטפס בסולם הדרגות ואהיה יום אחד למלכה הבלתי מעורערת של הקהילה הרקובה הזו.
היום לצערי כלובי הצורר המניאק, הודיע לי שאני לא אהיה מנהלת האתר. בטי בום הראתה לי כתף קרה כאשר שיתפתי אותה בנאיביות שאני עתידה להיות מנהלת ושאני מתכננת לעשות איפה ואיפה ולמנות אותה לסגניתי תוך שאני מוציאה מכרז מופרך ומוכרת ג'ובים. פיליה הלכה לעבודה וראובן באבולעפיה. אני חושבת שאין טעם שאני אשאר כאן. תשו כוחותיי ואני הולכת לי. לא ערבי פנקייק וקצפת בכוס בירה הם אלו שיחזירו אותי לכאן. אולי אשאר בשביל מורטישה אבל בכלל לא בטוח.
כל הכלוב הזה הוא חור שרצים וסכסוכים גדולים. עתידי מאחורי ואני, כמו שאמר לי פעם מישו "רשת חברתית של אישה אחת".
כעת עלי להפרד, שלום לכולם ותודה על כל מחלות המין.
בואי הייליני, הולכים.

אל דאגה, בסוף עוד תהיי מלכה icon_wink.gif
philia'
philia' • 26 באפר׳ 2010
די נמאסתם!

תכתירו אותה כבר.
רק שלא תלך לי התבלינית. כי חיי שלי [הלא נחשבים] באמת לא יהיו חיים.

וסליחה
עם המגשרת
זו שאני והארמדילו חברי כבוד
היילני ושיחת הנשים
וכולי וכדומה
ועוד סליחות עם מי ששכחתי

אהה ואפי שאני הכי פוחדת מאגרופיו. כמובן

אגיב כשאקום מהנמנום הקל והנדרש
פפריקה אנא, את מערת החן, זה לא מספיק לך?
הרבה יותר שווה מלהיות מלכה.

ו-פפריקפרע שמתי חיתול למניעת בריחת-שתן בלתי צפויה אז אל תגעי לי בסוגרים. יא-מתוקה. בטח מתוקה.
בטי בום​(שולטת)
פיליה, מה נהיה?
10 דקות אני עוזבת אותך ואת מצטרפת לdark side?
מה פפי אמרה לך philia i'am your father ?

ועוד נקודה אחת למחשבה, אם יורשה לי, מבלי להיות קטנונית ...
אם תכתירי אותה כמו שהיא רוצה אז תלמדי אותה שביללות ואיומים מקבלים כל מה שרוצים, זה חינוך ?
אני כמלכה ואם בישראל, יועצת חינוכית וטייסת חלל, אומרת לך שזו לא הדרך,
תני לה זמן והיא תחזור על ארבע.
וכשהיא תחזור שתביא איזה קפה מארומה בדרך.