בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני חייבת לתהות / שנאה.

Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 8 במאי 2010
Brave Dwarf • 8 במאי 2010
מקבי כתב/ה:
אם זה עוזר, אני שונא נשים קצת פחות משאני שונא גברים.

מִיזַנְתְּרוֹפּ? (-:

אז למה אני יושב מול החלון? לא אכפת לי מחיה שהכלב שלה כרגע הוציא אותה לטיול או מחיים שקנה בצל רקוב. לא אכפת לי מענת שעל הכביסה שלה חירבנו היונים. ואפילו לא מציפי שנקעה את רגלה כשחלפה מול חלוני.

הופה! נפלה. עכשיו אני יכול ללכת לישון.
Brave Dwarf

Re: האמת שדי קיוויתי שהשרשור הזה יעלם לו

פרלין כתב/ה:
הדברים נכתבו בלהט הרגע ומתוך כעס גדול.

אבל מכיוון שאני מאמינה גדולה בחופש הביטוי ובזכותו של כל איש לעשות צחוק מעצמו, אני מושכת את ידיי מהמאבק נגד שנאת נשים באתר הזה. למרות שהשאלה בדבר משיכה לסטריאוטיפים מוקצנים של המין השני וההשפעה שלה על תפיסת העולם הכוללת עדיין מעניינת אותי.

מה מעניין בזה? מעניין שפגשת באתר בו כולם זיינו את כולם ויש להם מה להגיד זה על זה בהתאם לצ'אט, אנשים מגעילים?

מעניין את התחת שלי. וגם את התחת שלך.
תעזבי שטויות. מה, את לא יודעת ממה עשויים האנשים? פרלין, באמת.
המלט

שנאת נשים?

המלט • 8 במאי 2010
אולי זה מובן מאליו ואולי אני מפספס כאן משהו יסודי, אבל אנא האירי את עיניי, פרלין: איפה את
רואה כאן באתר ביטוי למה שראוי להיקרא "שנאת נשים"? אני שואל ברצינות. ואל תפני אותי לפוסט של הזוי א' או הזוי ב', משום שכנגד כל אחד כאלה אני יכול להביא לך פוסט נגדי הזוי ולטעון לשנאת גברים. האם יש כאן תופעה? לדעתי לא.
Brave Dwarf

Re: שנאת נשים?

המלט כתב/ה:
אולי זה מובן מאליו ואולי אני מפספס כאן משהו יסודי, אבל אנא האירי את עיניי, פרלין: איפה את
רואה כאן באתר ביטוי למה שראוי להיקרא "שנאת נשים"? אני שואל ברצינות. ואל תפני אותי לפוסט של הזוי א' או הזוי ב', משום שכנגד כל אחד כאלה אני יכול להביא לך פוסט נגדי הזוי ולטעון לשנאת גברים. האם יש כאן תופעה? לדעתי לא.

ולכן (ולא רק כי חסרת לי באליס בתלת מימד) אני כל כך שמח שחזרת, המלט.