בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סוטה בנפשו

Morticia
לפני 14 שנים • 21 במאי 2010
Morticia • 21 במאי 2010
אני רק רוצה לציין שזה שחיי הנישואין שלך כנראה רדודים וגורמים לך לחפש אלטרנטיבות מהצד לא הופך את האהבה והזוגיות בכללותן לנורמטיביות רדודה.

זה קצת הפריע לי, באופן אישי, שכתבת
כאילו למה ככה לזלזל ולהמעיט בערך בני אדם שמממשים את עצמם גם לפעמים בכזו צורה?
למה לקבוע עבורם שזה בעצם רע?
אני יכולה לומר שהבחירה לא להתגרש מאישה ולבגוד מהצד זו נורמטיביות רדודה בעצמה
ואני מניחה שזה לא יהיה נעים לך

אבל מעבר לזה... אתה בן אדם לעצמך, שיהיה לך בהצלחה

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי מאי 21, 2010 5:24 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 21 במאי 2010
שלגי כתב/ה:
RIR כתב/ה:
אדון וחבר כתב/ה:
RIR כתב/ה:
סוטה יקר,
שאלה לי אליך: האם ניסית אי פעם לשתף את אשתך במחשבות הללו? ברגשות האקסטרים שעולים ופורצים בך?
אני מניחה שהתשובה שלך תהיה "היא לא תבין" או משהו בסגנון. ייתכן, כמובן, שאני טועה. אבל אם זו אכן התשובה שלך, נסה בבקשה לחשוב על הסיטואציה הבאה:
בתוך אישתך יש יצור נוסף, חיה, מפלצת תאוותנית. אותה מפלצת גורמת לה לרצות כל מיני דברים שהיא לא מעזה לעשות איתך, גורמת לה לפנטז על דברים אותם לעולם לא תוכל לעשות איתך. ונניח שהיא נרשמת לאתר סוטים כלשהו, בו היא מספרת על תחושותיה. מישהו ממליץ לה לדבר על כך עם בעלה, כלומר איתך. והיא עונה: "איתו? אני אפחיד אותו, אין שום סיכוי שהוא יבין..."
מה שאני מנסה להגיד זה, שכמו שבך יש צד שאשתך לא מכירה, אולי גם בה יש צד שאתה לא מכיר. ואם אתה חושב שאתה מכיר אותה טוב מספיק, שדחפים מהסוג הזה לעולם לא יעלו בה - אל תשכח שגם היא חושבת עליך את אותו הדבר... כך שאולי שווה, קודם כל, לברר את זה איתה.

סוף סוף מילים עם טעם.!

די, תמשיך! icon_redface.gif

נילי ונילי כתב/ה:
בא לי להקיא מהמונוגמיה הכפויה פה.
למה כפויה? ומה יש לך נגד מונוגמיה?
מבחינתי, הבסיס לקשר בין שני אנשים, ולא משנה איזה סוג של קשר, הוא אמון. ברגע שאין את זה, אין משמעות לקשר.

ונניח שאישתו היא לא כזאת (כי רוב האנשים שם בחוץ אינם), נניח שגילוי שכזה יכול להרוס לגמרי את הנישואין או לפחות לגרום לקרע קשה.
דווקא כמי שעשתה בחירה הפוכה לשלו ובחרה שלא לחיות בשקר - אני יכולה להבין את מכלול השיקולים שגורמים לאדם לא "לפרק את החבילה". החיים הם לא תמיד שחור ולבן.
אתם שוכחים שלא כולם גילו את עולם השליטה בהיותם בני 20 פנויים וחופשיים, פעם הדברים היו גלויים הרבה פחות ומרביתנו - פינטזנו על זה במקרה הטוב, בלי להבין מה בדיוק זה אומר.

למקום הזה כיוונתי כשביקשתי שלא תתחילו להטיף מוסר - אבל היה ברור שאי אפשר בלי זה...

שלגי יש מספיק דרכים לבדוק גם ללא לומר זאת מפורשות.

סתם למשל לפתוח סרטון ברשת ולקרוא לה...ולהיראות טיפה מבוייש או נדהם

ולבחון את תגובתה

שווה לנסות.!!!!
שלגי
שלגי • 21 במאי 2010
אדון וחבר כתב/ה:
שלגי כתב/ה:
RIR כתב/ה:
אדון וחבר כתב/ה:
RIR כתב/ה:
סוטה יקר,
שאלה לי אליך: האם ניסית אי פעם לשתף את אשתך במחשבות הללו? ברגשות האקסטרים שעולים ופורצים בך?
אני מניחה שהתשובה שלך תהיה "היא לא תבין" או משהו בסגנון. ייתכן, כמובן, שאני טועה. אבל אם זו אכן התשובה שלך, נסה בבקשה לחשוב על הסיטואציה הבאה:
בתוך אישתך יש יצור נוסף, חיה, מפלצת תאוותנית. אותה מפלצת גורמת לה לרצות כל מיני דברים שהיא לא מעזה לעשות איתך, גורמת לה לפנטז על דברים אותם לעולם לא תוכל לעשות איתך. ונניח שהיא נרשמת לאתר סוטים כלשהו, בו היא מספרת על תחושותיה. מישהו ממליץ לה לדבר על כך עם בעלה, כלומר איתך. והיא עונה: "איתו? אני אפחיד אותו, אין שום סיכוי שהוא יבין..."
מה שאני מנסה להגיד זה, שכמו שבך יש צד שאשתך לא מכירה, אולי גם בה יש צד שאתה לא מכיר. ואם אתה חושב שאתה מכיר אותה טוב מספיק, שדחפים מהסוג הזה לעולם לא יעלו בה - אל תשכח שגם היא חושבת עליך את אותו הדבר... כך שאולי שווה, קודם כל, לברר את זה איתה.

סוף סוף מילים עם טעם.!

די, תמשיך! icon_redface.gif

נילי ונילי כתב/ה:
למה כפויה? ומה יש לך נגד מונוגמיה?
מבחינתי, הבסיס לקשר בין שני אנשים, ולא משנה איזה סוג של קשר, הוא אמון. ברגע שאין את זה, אין משמעות לקשר.

ונניח שאישתו היא לא כזאת (כי רוב האנשים שם בחוץ אינם), נניח שגילוי שכזה יכול להרוס לגמרי את הנישואין או לפחות לגרום לקרע קשה.
דווקא כמי שעשתה בחירה הפוכה לשלו ובחרה שלא לחיות בשקר - אני יכולה להבין את מכלול השיקולים שגורמים לאדם לא "לפרק את החבילה". החיים הם לא תמיד שחור ולבן.
אתם שוכחים שלא כולם גילו את עולם השליטה בהיותם בני 20 פנויים וחופשיים, פעם הדברים היו גלויים הרבה פחות ומרביתנו - פינטזנו על זה במקרה הטוב, בלי להבין מה בדיוק זה אומר.

למקום הזה כיוונתי כשביקשתי שלא תתחילו להטיף מוסר - אבל היה ברור שאי אפשר בלי זה...

שלגי יש מספיק דרכים לבדוק גם ללא לומר זאת מפורשות.

סתם למשל לפתוח סרטון ברשת ולקרוא לה...ולהיראות טיפה מבוייש או נדהם

ולבחון את תגובתה

שווה לנסות.!!!!

בוא נתיר את ההנחה שהוא עשה את זה והיא כמעט התעלפה מגועל...

אפשר להניח לו ולהמשיך הלאה?
Morticia
Morticia • 21 במאי 2010
מבחינתי שימשיך לאן שהוא רוצה ושיהיה לו לבריאות
אבל שלא יקרא לאהבה וזוגיות נורמטיביות רדודה רק כי הוא חי ככה
(ואני מניחה שמבחירה)
זה שיפוט די מחמיר ולא מאוד הוגן עם אנשים המעלה בצדק את תהיית הכצעקתה שנשמעה

תודה
Morticia
Morticia • 21 במאי 2010
נילי ונילי כתב/ה:

וכפיית החשיבה על אהבה וזוגיות כנורמטיביות רדודה מתיישבת לך טוב בקיבה?

את יודעת, אני כל חיי התנגדתי לכפייה דתית

אבל כדי להצדיק את התנגדותי זו ולהכניס לה איזה תוכן מהותי ועמוק, בעל משמעות, בחיים לא הסתובבתי ברחוב ביום כיפור עם פיתה ביד
Devil's Angel

ח-ל-א-ס

Devil's Angel • 21 במאי 2010
פאק, אנשים...

המקום הזה הפך לביצה טובענית של מיזוגנים ומתחסדים/חסודים.
הבנאדם בחר להתבטא במקום האחד שבו, אולי, איכשהו, מותר לומר את מה שבאמת יושב לו בפנים.
רחמנא ליצלן, הוא אפילו ציין שכלל לא ביצע כלום עד כה.

נראה למישהו פה שיש אפשרות כלשהי שהוא מפספס את עובדת הגעתו לכאן כצעד אל עבר בגידה
באשתו? אז זה מה שהוא בחר. סו וואט?! אלו הם חייו שלו.

צאו מזה.

מה כואב לכם?

live and let live.

יא אללה.
פפריקה
פפריקה • 21 במאי 2010
בואנה, לפעמים נדמה לי שאני גולשת בדוסי דייט..
Morticia

Re: ח-ל-א-ס

Morticia • 21 במאי 2010
Devil's Angel כתב/ה:
פאק, אנשים...

המקום הזה הפך לביצה טובענית של מיזוגנים ומתחסדים/חסודים.
הבנאדם בחר להתבטא במקום האחד שבו, אולי, איכשהו, מותר לומר את מה שבאמת יושב לו בפנים.
רחמנא ליצלן, הוא אפילו ציין שכלל לא ביצע כלום עד כה.

נראה למישהו פה שיש אפשרות כלשהי שהוא מפספס את עובדת הגעתו לכאן כצעד אל עבר בגידה
באשתו? אז זה מה שהוא בחר. סו וואט?! אלו הם חייו שלו.

צאו מזה.

מה כואב לכם?

live and let live.

יא אללה.

icon_rolleyes.gif
מה הקשר למיזוגנים?
והאם קראת את התגובות לפני שהגבת כפי שהגבת?

אישית אני לא כאן לשפוט אותו על בוגדנותו
בשביל זה יש את אשתו

אף אחד כאן לא התנפל עליו
אנשים הביעו דעה כנה

שיעשה מה טוב לו ושיהיה לו בהצלחה
אבל שלא ימכור לי סיפור על זוגיות ואהבה כסוג של נורמטיביות רדודה

זה מעליב

וקצת ויתר קרוב למיזוגניה אם את ממש מתעקשת על המילה...

שתהיה לכולכם שבת נפלאה
icon_smile.gif
שלגי
שלגי • 21 במאי 2010
פפריקה כתב/ה:
בואנה, לפעמים נדמה לי שאני גולשת בדוסי דייט..

(-: