סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תודה ענקית- תצוגת הפטיש במקסים

AIR​(נשלט)
לפני 14 שנים • 22 במאי 2010
AIR​(נשלט) • 22 במאי 2010
ללא גבולות כתב/ה:
Red Neck כתב/ה:
וואלה התצוגה היתה סבבית לגמרי ומושקעת, כן זה יצר עיניין... א ב ל כן אבל ענק ,הצביעות של ההפקה באותו הערב, היחס המזלזל לחלק מהקהל שהגיע הרס כל טיפת ריספקט שהיתה קיימת.
מסתבר שדרס קוד זה אך ורק לאנשים לא מוכרים וזרים, חברים ומכרים יכולים להכנס כראות נפשם. האנטי כלפי בד הגינס המסכן שיכול להכלול מגוון רחב של צבעים וכולל גם את הצבע השחור.. שהינו חלק מדרישות המקום לקוד לבוש. אז כן.. נרשמנו למסיבה, ציפינו למסיבה וכן באנו בלבוש שכלל גינס שחור..... ובכניסה נאמר לנו שזה אינו מקובל והכניסה לא מתאפשרת.. טוב אין ברירה מצאנו תחליפים ונכנסנו. בהמשך הערב הבנו שהכל צבוע וחובבני, כל הנושא של קוד לבוש מעולה לפלייר אבל לא לחברים. מוזר היה לראות מספר אנשים בעלי גינס כחול בתוך המקום, חולצות כפתורים רגילות בצבע אדום, וממתי מכנס בצבע בז זה כמו מכנס לבן ( שהיהמותר באותו הערב)
שורה תחתונה... גועל נפש, פשוט איכס אחד גדול. המסחרא הגיע גם לשם. ולבעלת המסיבה, זאת שעמדה בכניסה כשוטרת דרס קוד... מאמי חפשי עבודה אחרת , כנראה את לא יודעת לעשות את עבודתך נאמנה. בקיצור.. למי שקורא.. לא ממליץ להגיע למסיבות במקסים. בקרוב יפתחו מספר מקומות חדשים ובטוח שתהנו שם יותר.

אני אחרוג ממנהגי ואגיב
אני בעד ביקורת גם אם רעה
אבל ...
פרופיל שנפתח ב19 למאי 2010, יום אחרי המסיבה,
והודעה על מקומות חדשים בקרוב בהודעת הביקורת...
נו באמת...
ולא אוסיף .

אל תתרגשי ממנו .
את עושה עבודה מצויינת , אני גאה בך .
עכשיו לרד נק , בוא ואתקן אותך ... לל"ג אינה בעלת הליין , היא מנהלת הליין והיא פועלת לפי קו מסויים שנקבע . אין לך מה לבוא אליה בטענות או יחד עם זאת להכפיש אותה או את שאר אנשי הצוות (עם כל הכבוד שזה פורום ציבורי)...
אם יש לך מטרה אז אני זו הכתובת הנכונה.
Red Neck

לכל יפי הנפש

Red Neck • 22 במאי 2010
אהה וביחוד לזאת שיצאה מהארון והחליטה להגיב שלא כזרל מנהגה.. קודם כל תודה רבה לך כולנו שמחנו לתגובה שלך ( סתםםםםםם)
בכל אופן הכרטיס נפתח יום אחרי המסיבה ואם את לאמצליחהלהבין ולחבר נקודות ... אופס....
לזאת שהזילה דמעה ... המון תודה... חסרים לנו מים בכנת.... אהה ועוד משהו ... ככה פשוט נראת ה"קהילה" בארת ישראל, אנשים צבועים שמשחקים משחק ולא יודעים לקבל ביקרת . וזאת דרך אגב הדעה הרווחת בין כל אלו שלא משוייכים לקבילה הנהדרת שלגם.
מעבר לכך חבל לי שהיו כמה שהגיבו בחיוב ותמכו בכל מילה שיצאה מאצבעותי... בואו החוצה לכאן ..בעצם.......... אין צורך זה לא יועיל ואולי עדיף שלך.. למה לתקן שישארו בשלהם.
לגבי המקומות שיפתחו בקרוב..... הגיע הזמן שיהיואופתיות אחרות , הספייס ישרק בשלו וכל אחד יבחר לו לאן טוב לו ללכת... הכי האינטריגות בקבילה היו מאז ומתמיד.
איר.. אז אתה הכתובת?... או שאתה עשית טעות איומה ששמת אותה בכניסה כמו דוברמנית למנוע חילול דרס קוד....? או שאתה מודע להתנהלות הקלוקלת או שאתה תמכת בה וכל החברה שנכנסו שלא לפי הדרס קוד שאתה ציינת במדעתך? שורה תחתונה... הכל היה בכאילו ... הכל היה חובבני... או שיש דרס קוד או שאין... לא חברים ולא נעלים. אתם לא יודעים לתפעל ליין, אתם כנראה רק חושבים על הקטע הכלכלי וכל השאר ממכם והלאה. מסחריות
Mara

וואו

Mara • 22 במאי 2010
המסיבה הייתה מדהימה, פשוט כך.
מכל המסיבות שהייתי נוכחת בהם , פשוט המסיבה הכי טובה, הכי טובה שהייתי בה.
כמות הפרצופים החדשים (והיפים) שראיתי הייתה תענוג לעיניים.

התצוגה...
התצוגה הייתה מדהימה, חוויה מדהימה, ההתרוצצות בין המאפרת למעצבת המדהימה של נוקס, החזון הגדול שמתגשם לאחר שעות (כמה שעות זה היה 7!? 5!?) של חזרות גנרליות.

החדר הקטן...המיוזע...מלא הציצים ורגליים יפות מכל עבר, מניפות, אווירת קברט של מאלפי אריות , רקדני סטפס, מגוון חתולים, ויניל בשלל צבעים, לייטקס מטריף חושים ודעת, שקיות ממוחזרות לבגדי פטיש מטריפים.

סלחו לי, זו רק אני או שזה נשמע כמו גרסה של "אליס בארץ הפלאות -פטיש סטייל" ?

המארגנים, ההפקה, שאכלו (כמו גדולים) את כל הבלאגן, המים שזרמו, הצחוקים האוירה.

למפיקת התצוגה, שאפו.
ש-א-פ-ו
את נפלאה, בכל התחומים.

ולאחר התצוגה, שנהניתי כל כך בה (ועוד זכיתי לנשיקה ממיכל המאלפת בסופה!! ייפי יאיי הו!)
הגיעה שעת המסיבה, שלא אכזבה.

סשן היום הולדת, אוי אוי, עכשיו כל פעם שעיניי רואות חלב, לשוני מבצבצת החוצה :]
לל"ג כמו תמיד...מטריפת חושים..תודה ענקית וחמה.

למנהלים, לחברים, ולכולכם.
תודה על המסיבות,
תודה על החיוכים,
תודה על ההנאה.
אתם מדהימים.

LADY RED​(שולטת)
לפני 14 שנים • 24 במאי 2010
LADY RED​(שולטת) • 24 במאי 2010
אומנם נבצר ממני להגיע לארוע
אך בטוחה שהייתה תצוגה חבל"ז
וארוע מאלף
ומעלף