אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

והרי החדשות ועיקרן תחילה: נשים החלו להרזות כאן...בגללי !!!

גברים​(שולט)
לפני 14 שנים • 17 ביוני 2010

Re: וחייבים לזכור !!!!

גברים​(שולט) • 17 ביוני 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
ןחייבים לזכור !!! - מי שלא תגיע למידה 38 תישאר בגדר שמנה, וכמשתמע מכך - שמ"ד !!!

"שולט איכותי. סבלני. איש שיחה מענג. פרוד בן 53 מאזור המרכז. איש של אומנות. עקרונות. רוע צרוף ואהבה. רגיש לרגישויות של הסאבית שתהיה. ומעל לכל - מתענג על התשוקה"

בועט ... אנחנו אוהבים אותך.
קליבר​(שולט)
לפני 14 שנים • 17 ביוני 2010

Re: והרי החדשות ועיקרן תחילה: נשים החלו להרזות כאן...בגללי !

קליבר​(שולט) • 17 ביוני 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
ובכן דורשי/ות טובתי הביאו לידיעתי את "החדשות" האחרונות, ונפתח בעיקרן של אלו: נשים מ"הכלוב" החלו בדאטות גרזנים דרסטיות בגללי ... לא פחות ולא יותר. אני כמובן וכרגיל לא אנקוב בשמות או בניקים, אבל מי שבאמת סקרן לדעת, ישוטט מעט בבלוגים של הסאביות השמ"ד ( רק לצרכי קיצור - ר"ת של "השמנות, מכוערות, דחויות " ) "הקלאסיות" כאן ויגלה... דיווחים שוטפים על מדד הקילוגרמים שהן משילות מעצמן.

ובכן, ב"ענווה "ראויה, וכמי שמחזיק כאן ללא עוררין בתואר "אויב העם מס' 1 " אני מרכין ראש ומקבל על עצמי את "האשמה" או התשבוחות ( נא למחוק את המיותר ) גם בענין זה. אני קורא לכן להתמיד בדרך זו למרות שהיא נראית לכן ארוכה וקשה כקריעת ים סוף עד למטרה המיוחלת של ...מידה 38 . עדיין אסור לאבד תיקווה ויש להתמיד בדרך עד תומה.

כצידה לדרך מומלץ להצטיד בסיפרות טובה וראויה כי כידוע לכן ביצת השומן שבה טבלתן ברוב ימי חייכן לא רק שביצעה שמות במיתאר הגוף שלכן, אלא, ובראש ובראשונה, גרמה לקימחון המוח שלכן - חיטוב הגוף מתחיל לכן, קודם כל, בזיכוך התבונה.

ונסו לחשוב שבסיום המסלול המפרך עליו עליתן הפרס הניצב לו ממתין לכן איננו ....הפאלוס הגברי. לא . לא. לא בזה הענין. הזין הגברי איננו אלא בבחינת מתנת לוואי למה שחשוב וראוי באמת ושבגינו ראוי להיאבק כל הדרך הזאת וזה - חיזוק העמידה והיציבה שלכן מול החיים עצמם. זין גברי הוא כאמור רק בבחינת מתנת לוואי בלתי נמנעת.

עלו והצליחו בנות.

זה ממש לא בגללך ..
הנה הסיבה
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3905969,00.html
כנסו כנסו