לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אאוטינג??.

נטול מושג​(אחר)
לפני 14 שנים • 24 ביולי 2010

Re: ניקים כפולים

נטול מושג​(אחר) • 24 ביולי 2010
חתולה פושטקית כתב/ה:
נטול מושג כתב/ה:
חתולה פושטקית כתב/ה:
נטול מושג כתב/ה:
חתולה פושטקית כתב/ה:
נטול מושג כתב/ה:
חתולה פושטקית כתב/ה:
[quote="נטול מושג"הטרוניה הזו על ניקים כפולים היא אחד הדברים הכי מגוחכים שיצא לי להתקל בהם.]הסיבה שאנשים לא מוטרדים אגב, היא אחת: כי זה לא כזה חשוב.

דבר בשם עצמך.

באתר שמאפשר את זה, ואפילו נותן לזה לגיטימציה, מה נותר לעשות?

לבלוע את הצפרדע ולסתום. לנסות להוקיע את זה, אבל כמה כוח יכול להיות לאדם אחד / בודדים נגד תופעה מבחילה שכזו? שעוד מקבלת משכמותך לגיטימציה ואישרור?

לבלוע את הצפרדע, להרכין ראש, ולקבל את הדין - אנחנו נמצאים במקום בו הכסף הוא זה שקובע, והיושרה... שיחנקו מי שיש להם אותה.

אנא הסבירי למה התופעה מבחילה. ואנא הסבירי מה זה אומר הכסף הוא זה שקובע.
תודה

התופעה מבחילה כי זה לשקר. אם אני באה אליך תחת שם אחד ואחר כך תחת שם אחר לגמרי, ויכולה ללהטט ולהונות אותך שאני שני אנשים שונים - בעיני יש בזה טעם עצום לפגם. מה שיש לי להגיד, אגיד אותו תחת הניק האחד שלי - או שאשתוק. לפעמים עדיף שאנשים ישימו סכר לפיהם או לחילופין יגידו את הדברים לאשורם, בלי לדפוק יותר מדי חשבון למה יגידו.
לגבי הקטע של הכסף, לרגע חשבתי שרק אנשים שהם מנוי זהב יכולים לעשות כן, אבל לא כך הדבר, כל אדם שנפשו חשקה יכול לפתוח כמה ניקים שבא לו, כך שאת החלק הזה אני לוקחת בחזרה.

אבל גם את מחוץ ללכוב ואת בתוך הכלוב זה שני אנשים שונים לא?

לא, לא ממש. מצטערת לנפץ לך את הבועה, אני אישה שפיה וליבה שווים. גם פה וגם בחוץ.

אז למה את צריכה ניק? למה לא לקרוא לעצמך בשם שלך הרגיל? ברגע שאת נותנת לעצמך ניק - יש לך שתי ישויות שונות - מי שאת מחוץ לכלוב, ומי שאת בתוכו. לא?

אולי כי לא בא לי שכל העולם ידע את השם שלי? למה אתה לא משתמש בשם שלך? אני עדין אותו אדם עם אותם דברים להגיד. ברגע שבחרתי לי ניק פה - אני דבקה בו. זה נקרא פיו וליבו שווים.[/quote]

אני לא משתמש בשם שלי, כי אני לא חושב שאני מחוץ לכלוב ואני בתוך הכלוב זה אותו דבר. אני חושב שכתבתי את זה בהודעה הראשונה, ולכן השאלה שלך לגבי למה אני לא משתמש בשם שלי, היא לגמרי לא מובנת לי. אבל אולי אני מפספס משהו.

אני חושב שיש פה שוני בתפיסה של מהות הניק. את רואה את הניק כהמשך של האדם שאת. אני רואה את הניק כמשהו נפרד. אני מקבל את התפיסה שלך, גם אם חושב שהיא מוטעית מעצם יסודה, בגלל ששם נותן משמעות. אני חושד (רק חשד) שגם את חושבת שהניק שונה ממך, מפני שאת מחליפה אותו תדירות, ולכן יש לו משמעות.
זאלופון​(שולט)

זאלופון​(שולט) • 24 ביולי 2010
נטול מושג כתב/ה:

אז למה את צריכה ניק? למה לא לקרוא לעצמך בשם שלך הרגיל? ברגע שאת נותנת לעצמך ניק - יש לך שתי ישויות שונות - מי שאת מחוץ לכלוב, ומי שאת בתוכו. לא?

לאף אחד לא אכפת אם פה יש לך כינוי אחד, ובתעודת הזהות כינוי אחר, ובפורום גמדי גינה כינוי שלישי וכטוקבקיסט בוואלה ספורט כינוי רביעי. הבעיה היא כששני כינויים שונים נמצאים באותה זירה.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 24 ביולי 2010
הבעיה היא בשימוש שעושים בניק, לא?

הרי אם יהיה לי את הניק שלי ועוד ניק לצרכי כתיבה בלבד ושניהם יהיו בכלוב, לאף אחד זה לא ישנה. אבל אם אני אשחק בשני הניקים שלי דמויות שונות לגמרי, של, נניח, שולטת ונשלטת לפי הצורך או נשואה ורווקה, אז זו רמאות לשמה.
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 24 ביולי 2010
נטול מושג כתב/ה:
חתולה פושטקית כתב/ה:
נטול מושג כתב/ה:
חתולה פושטקית כתב/ה:
נטול מושג כתב/ה:
חתולה פושטקית כתב/ה:
נטול מושג כתב/ה:
חתולה פושטקית כתב/ה:
[quote="נטול מושג"הטרוניה הזו על ניקים כפולים היא אחד הדברים הכי מגוחכים שיצא לי להתקל בהם.]הסיבה שאנשים לא מוטרדים אגב, היא אחת: כי זה לא כזה חשוב.

דבר בשם עצמך.

באתר שמאפשר את זה, ואפילו נותן לזה לגיטימציה, מה נותר לעשות?

לבלוע את הצפרדע ולסתום. לנסות להוקיע את זה, אבל כמה כוח יכול להיות לאדם אחד / בודדים נגד תופעה מבחילה שכזו? שעוד מקבלת משכמותך לגיטימציה ואישרור?

לבלוע את הצפרדע, להרכין ראש, ולקבל את הדין - אנחנו נמצאים במקום בו הכסף הוא זה שקובע, והיושרה... שיחנקו מי שיש להם אותה.

אנא הסבירי למה התופעה מבחילה. ואנא הסבירי מה זה אומר הכסף הוא זה שקובע.
תודה

התופעה מבחילה כי זה לשקר. אם אני באה אליך תחת שם אחד ואחר כך תחת שם אחר לגמרי, ויכולה ללהטט ולהונות אותך שאני שני אנשים שונים - בעיני יש בזה טעם עצום לפגם. מה שיש לי להגיד, אגיד אותו תחת הניק האחד שלי - או שאשתוק. לפעמים עדיף שאנשים ישימו סכר לפיהם או לחילופין יגידו את הדברים לאשורם, בלי לדפוק יותר מדי חשבון למה יגידו.
לגבי הקטע של הכסף, לרגע חשבתי שרק אנשים שהם מנוי זהב יכולים לעשות כן, אבל לא כך הדבר, כל אדם שנפשו חשקה יכול לפתוח כמה ניקים שבא לו, כך שאת החלק הזה אני לוקחת בחזרה.

אבל גם את מחוץ ללכוב ואת בתוך הכלוב זה שני אנשים שונים לא?

לא, לא ממש. מצטערת לנפץ לך את הבועה, אני אישה שפיה וליבה שווים. גם פה וגם בחוץ.

אולי כי לא בא לי שכל העולם ידע את השם שלי? למה אתה לא משתמש בשם שלך? אני עדין אותו אדם עם אותם דברים להגיד. ברגע שבחרתי לי ניק פה - אני דבקה בו. זה נקרא פיו וליבו שווים.

אני לא משתמש בשם שלי, כי אני לא חושב שאני מחוץ לכלוב ואני בתוך הכלוב זה אותו דבר. אני חושב שכתבתי את זה בהודעה הראשונה, ולכן השאלה שלך לגבי למה אני לא משתמש בשם שלי, היא לגמרי לא מובנת לי. אבל אולי אני מפספס משהו.

אני חושב שיש פה שוני בתפיסה של מהות הניק. את רואה את הניק כהמשך של האדם שאת. אני רואה את הניק כמשהו נפרד. אני מקבל את התפיסה שלך, גם אם חושב שהיא מוטעית מעצם יסודה, בגלל ששם נותן משמעות. אני חושד (רק חשד) שגם את חושבת שהניק שונה ממך, מפני שאת מחליפה אותו תדירות, ולכן יש לו משמעות.[/quote]

לגביך, לא קלטתי את זה קודם, ועכשיו אני יכולה לומר לך שגם מבחינתי הגישה שלך מובנת.
לגבי הניק שלי, חשבת על כך שאני עוברת תקופה של שינויים תכופים? ומה שמאפיין אותי כרגע זו הזיקיות הזו, ולכן משנה את הניק תכופות.
נטול מושג​(אחר)

נטול מושג​(אחר) • 24 ביולי 2010
[quote="זאלופון"]
נטול מושג כתב/ה:

לאף אחד לא אכפת אם פה יש לך כינוי אחד, ובתעודת הזהות כינוי אחר, ובפורום גמדי גינה כינוי שלישי וכטוקבקיסט בוואלה ספורט כינוי רביעי. הבעיה היא כששני כינויים שונים נמצאים באותה זירה.[/quote

זאלופון - בוא נניח שיש לי כינוי נוסף. מפעם לפעם הוא כותב בבלוג משלו. אני לא יוצר דרכו אינטראקציה. למה בעייתי שיהיה לי עוד ניק כאן? למה שזה יפריע למישהו?
למה זה משנה אם, נניח אפילו, - "שולט עצום ברבנית קוק",יפתח לעצמו ניק נוסף " חם על הים", וידבר עם אנשים בניק הזה?
הרי גם שולט עצום וגם חם על הים הם לא אנשים שקיימים באמת., אלא סתם ניקים שמייצגים רעיון, כשבסופו של דבר, הדבר היחיד שמשפיע עליך,זה אם אתה מכיר את הבנאדם, מה שלא תמיד קורה גם ככה.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 24 ביולי 2010
פרלין כתב/ה:
הבעיה היא בשימוש שעושים בניק, לא?

הרי אם יהיה לי את הניק שלי ועוד ניק לצרכי כתיבה בלבד ושניהם יהיו בכלוב, לאף אחד זה לא ישנה. אבל אם אני אשחק בשני הניקים שלי דמויות שונות לגמרי, של, נניח, שולטת ונשלטת לפי הצורך או נשואה ורווקה, אז זו רמאות לשמה.

ממש לא נכון בעיני. מבחינתי, ברגע שפתחת עוד ניק - שם נחה הבעיה. אם היה לי מה לומר (לכתוב) אשתמש בניק האחד שלי, או שלא אכתוב זאת כלל. מבחינתי ניק אחד really shoud be enough לכל מה שיש לאדם לומר. מבחינתי ברגע שנפתח עוד ניק לכתיבה, זה אומר שהאדם לא שלם עם עצמו ועם מה שיש לו לומר, ועוד יותר מכך - לא מוכן שהדברים שיש לו לומר יתפסו כמשוייכים אליו. בעיני זה השקר. יש לך בעיה עם עצמך? לך שב עם עצמך ותנסה להבין למה לא מתאים לך שאנשים יראו אותך על כל גווניך. אל תשקר לי שאתה גם אדם א' וגם ב'.

שוב, ברגע שנפתח עוד ניק לצרכי כתיבה "בלבד" - מבחינתי כבר שם יש בעיה.
זאלופון​(שולט)

[quote="נטול מושג"]
זאלופון כתב/ה:
נטול מושג כתב/ה:

לאף אחד לא אכפת אם פה יש לך כינוי אחד, ובתעודת הזהות כינוי אחר, ובפורום גמדי גינה כינוי שלישי וכטוקבקיסט בוואלה ספורט כינוי רביעי. הבעיה היא כששני כינויים שונים נמצאים באותה זירה.[/quote

זאלופון - בוא נניח שיש לי כינוי נוסף. מפעם לפעם הוא כותב בבלוג משלו. אני לא יוצר דרכו אינטראקציה. למה בעייתי שיהיה לי עוד ניק כאן? למה שזה יפריע למישהו?
למה זה משנה אם, נניח אפילו, - "שולט עצום ברבנית קוק",יפתח לעצמו ניק נוסף " חם על הים", וידבר עם אנשים בניק הזה?
הרי גם שולט עצום וגם חם על הים הם לא אנשים שקיימים באמת., אלא סתם ניקים שמייצגים רעיון, כשבסופו של דבר, הדבר היחיד שמשפיע עליך,זה אם אתה מכיר את הבנאדם, מה שלא תמיד קורה גם ככה.

במקרה או שלא היה פה לא מזמן שרשור אחר שעסק בנושא. יותר קל לי לעשות קופי פייסט ללינק מאשר לתגובות שלי שם icon_smile.gif
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=28084&highlight=

אני חושב שהשוני בדעותינו אכן נובע, כפי שציינת, מתפיסה של מהות הניק. אני רואה בניק בסך הכל שם, קליפה, שאין לה השפעה על האדם שעומד מאחוריה. אם אפתח כינוי נוסף, אפילו אם הוא יתנהג בצורה הרבה פחות מעצבנת מהכינוי המקורי שלי, עדיין מדובר באותו אדם מאחורי שתי קליפות שונות.
זה לא אומר שבהכרח אנחנו כאן כמו שאנחנו שם בחוץ. אבל הרי גם בהקשרים שונים שם בחוץ אנחנו לא בדיוק אותו הדבר, ובכל זאת אנחנו תמיד עם אותה קליפה שמאפשרת לאחרים לזהות שאלה עדיין אנחנו ולא יוצרת מצג שווא.
שוסי

שוסי • 24 ביולי 2010
זאלופון כתב/ה:
נטול מושג כתב/ה:

לאף אחד לא אכפת אם פה יש לך כינוי אחד, ובתעודת הזהות כינוי אחר, ובפורום גמדי גינה כינוי שלישי וכטוקבקיסט בוואלה ספורט כינוי רביעי. הבעיה היא כששני כינויים שונים נמצאים באותה זירה.

אמא'לה,תודה רבה על עוד לילה נטול שינה!
זאלופון​(שולט)

זונת סושי כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
נטול מושג כתב/ה:

אמא'לה,תודה רבה על עוד לילה נטול שינה!

אל תדאגי, גמדי גינה לא באמת קמים בלילה והורגים אנשים תמימים. אלו רק סיפורי ילדים. ילדים יתומים. ילדים יתומים שההורים שלהם נרצחו על ידי... אה, לא משנה.
socken​(אחר)
לפני 14 שנים • 25 ביולי 2010

תודה לזאלופון על הלינק לשרשור האחר

socken​(אחר) • 25 ביולי 2010
מצאתי שם תשובות לעניין.
דרך אגב אני חייב לומר שאני מסכים עם כל מילה שכתבת שם וגם פה (טוב, חוץ מגמדי גינה אולי...)